podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 13 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:0780
2 24 Hendrich Daniel Maximus 2008 Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM00:06:4272
3 1 Šumpík Jirka 2009 BIKE FREAKS HOLICE00:07:4067
4 45 Petiška Matěj 2008 Jaroměř00:07:4763
5 28 Malíř Jan 2008 Nilfisk ALTO Pro cycling00:07:4960
6 4 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:5058
7 25 Sommer Sebastian 2008 Královští lvi Hradec Králové00:08:4756
8 32 Macháček Tomáš 2008 00:08:4854
9 41 Raim Ladislav 2009 HK00:08:5152
10 14 Bolehovský Štěpán 2009 Leader Fox -Horní Ředice00:09:1450
11 44 Petiška Oliver 2009 Jaroměř00:09:3049
12 37 Roušar Bohumil 2009 00:09:4248
13 15 Dúcký Ondřej 2010 00:10:2647
14 40 Dusza Patrik 2008 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc00:11:1946
15 48 Jelínek Jan 2010 00:12:3845
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 19 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:06:2080
2 38 Matoušková Markéta 2008 Hradec Kálové00:07:2572
3 11 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:4767
4 23 Hanyková Adélka 2008 00:08:4763
5 29 Pišlová Johanka 2008 Fantazie bike team00:09:0260
6 42 Barbuščáková Adriana 2008 Hradec Kr.00:09:4458
7 22 Šejvlová Markéta 2008 00:10:1556
8 46 Bohánská Vanesa 2010 Kobylice00:11:5254
9 47 Pavlíčková Martina 2010 DNF0
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 2 Šumpík Pavel 2006 BIKE FREAKS HOLICE00:05:0780
2 31 Munzar Jan 2006 Carla . Kupkolo00:05:3572
3 12 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:05:3867
4 10 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:05:3963
5 39 Matoušek Ondřej 2006 Hradec Králové00:06:2360
6 6 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:2458
7 7 Chvojka Filip 2007 Nilfisk ALTO Pro cycling00:07:1656
8 20 Vích Matěj 2006 00:07:2854
9 8 Hruban Jan 2007 Vomit Holice00:08:3052
10 30 Hendrych Karel 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:09:3250
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Kaplanová Karolína 2007 00:07:0180
2 3 Lhotáková Adéla 2007 Koudelka Bike00:07:0972
3 34 Štěpánková Stella 2006 Nilfisk ALTO Pro cycling00:07:1467
4 33 Štěpánková Julie 2006 Nilfisk ALTO Pro cycling00:07:3563
5 43 Balcarová Nela 2007 00:08:2960
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Hák Jakub 2004 CK Carla-Kupkolo.cz00:05:3280
2 157 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MB TEAM00:05:3772
3 168 Hojka František 2005 BIKE FREAKS Holice00:05:4667
4 173 Mrňávek Martin 2003 Hradec Králové00:06:0463
5 180 Horák Ondřej 2005 GHOST - ZERO RH+00:06:0560
6 150 Neugebauer Tomáš 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:06:0658
7 152 Lhoták Václav 2004 Koudelka Bike00:06:1156
8 162 Kokrda Vojtěch 2004 00:08:1354
9 161 Kokrda Adam 2005 00:08:5052
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 169 Hojková Štěpánka 2003 BIKE FREAKS Holice00:05:4080
2 178 Štěpánková Lydie 2003 Nilfisk ALTO Pro cycling00:05:5972
3 151 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:07:2867
4 174 Peterková Eliška 2005 TJ Spartak Vrchlabí00:07:3763
5 156 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:07:5060
6 155 Hrubanová Soňa 2005 Vomit Holice00:08:0558
7 153 Brhelová Viktorie 2005 HSK Cycling team00:10:3956
8 181 Pavlíčková Rozárie 2005 00:11:1854
9 177 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:11:1952
10 166 Hendrichová Pavla 2003 Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM00:11:2050
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Dudek Tomáš 2001 Remerx-Merida Team Kolín00:10:1380
2 163 Míl Marek 2002 APACHE LOKO TRUTNOV00:11:4172
3 160 Hetfleiš Petr 2001 KAH sport Vrchlabí00:11:5967
4 179 Mach David 2001 HUGO BIKE TEAM00:12:0663
5 172 Čáp Jonáš 2001 Cykloklub Bendl Vysoké Mýto00:12:5060
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 176 Janovská Lenka 2001 Remerx-Merida Team Kolín00:12:1080
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 320 Ševců Tomáš 1997 HSK Cycling team00:31:2480
2 315 Solař Kryštof 1999 Remerx-Merida Team Kolín00:31:3572
3 302 Penjak Adam 1997 VELOCENTRUM SPECIALIZED00:32:4267
4 312 Schierl Jakub 2000 Remerx-Merida Team Kolín00:32:5263
5 314 Tomášek Alvin 2000 Remerx-Merida Team Kolín00:34:4660
6 311 Vaníček Šimon 1999 Remerx-Merida Team Kolín00:34:4958
7 303 Petiška Ondra 1997 SKRN HK00:35:0556
8 309 Čada Jakub 1999 TJ Dobruška00:36:1054
9 301 Jaroš Václav 2000 WHIRLPOOL AUTHOR junior team HK00:37:1552
10 317 Dolejší Adam 2000 Cyklo Bendl00:37:5250
11 308 Kolakovský Robin 2000 WHIRLPOOL AUTHOR junior team HK00:37:5949
12 307 Mrkos Robert 1997 Rock Machine-Cyklomax00:39:2548
13 318 Tichý Petr 1998 Sezemice00:43:4647
14 310 Čáp Jan 1999 Cykloklub Bendl Vysoké Mýto00:45:3246
15 319 Šubrt Jaroslav 1999 TC Dobruška00:47:3645
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 321 Jiroušková Eva 1999 Whirpool Author Junior Team00:42:1580
2 316 Hendrychová Pavla 1998 BIKE FREAKS Holice00:43:0272
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 401 Bergerová Karolína 1992 CK Carla-Kupkolo Dvůr Králové n/L.00:39:3380
2 405 Tučková Monika 1993 GHOST-MITAS Racing Team00:40:1772
3 403 Hemelíková Markéta 1973 Rock Machine-Cyklomax00:41:1067
4 404 Hrnčířová Lucie 1984 Nové Město n. Mtují00:42:0763
5 400 Šejvlová Vlasta 1980 00:44:2560
6 406 Hrušová Dagmar 1980 Vysoká n. L.00:45:0958
7 402 Šedová Jana 1973 00:47:3556
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 535 Šilar Jakub 1989 Bikeclinic Cannondale00:44:1880
2 514 Splítek Martin 1988 Nilfisk ALTO Pro cycling00:45:0572
3 529 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:45:2967
4 538 Pospíšil Petr 1979 GHOST - MITAS racing team00:45:3163
5 562 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM SPECIALIZED00:45:3560
6 518 Pilnáček Petr 1982 HSK Cycling team00:45:4458
7 539 Drejsl Lukáš 1986 GIANT Pítrs Bikes00:46:1156
8 517 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:46:2454
9 508 Cimburek Michal 1994 HSK Cycling team00:46:5752
10 541 Fikejz Jiří 1990 Author-Enduroteam.cz00:46:5850
11 520 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:47:0249
12 519 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM SPECIALIZED00:47:0348
13 536 Hruška Petr 1986 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:47:1347
14 553 Vejda Michal 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM00:47:3846
15 558 Kadman Miloslav 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM00:48:3145
16 572 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:48:4744
17 567 Kučera Tomáš 1977 FOR BIKES cycling team00:48:5243
18 533 Malíř Jan 1980 Nilfisk ALTO Pro cycling00:48:5342
19 531 Schejbal Josef 1978 CYKLO PROFI00:48:5941
20 571 Vaněk Petr 1976 GHOST - MITAS racing team00:49:4340
21 540 Kutin Tomáš 1984 Author - Enduroteam.cz00:50:0439
22 565 Uhlíř Miroslav 1990 CYKLO PROFI00:50:1838
23 516 Šinkovský Roman 1976 HSK Cycling team00:50:4437
24 549 Trenda Filip 1995 Rock Machine-Cyklomax00:50:4636
25 566 Červený Petr 1979 CYKLO TONY00:50:5635
26 543 Žídek Aleš 1990 00:51:0734
27 515 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:51:1133
28 568 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:51:1532
29 556 Slavíček Ondřej 1991 Nilfisk ALTO Pro cycling00:51:2131
30 559 Štefl David 1980 JKF Jaroměř00:51:3930
31 546 Dubrovský Lukáš 1984 00:51:5429
32 560 Slezák Martin 1984 BIKE TAM KC Jaroměř00:54:2128
33 551 Bartoš Kamil 1982 BIKESTOCK.CZ00:54:4727
34 575 Knop Jan 1977 00:54:4726
35 561 Žíla Martin 1991 Holice00:55:0325
36 500 Šumpík Stanislav 1978 BIKE FREAKS HOLICE00:55:1224
37 527 Duffek Adam 1991 HDFko00:55:1523
38 555 Gregor David 1981 Kratonohy00:55:3322
39 574 Čáslavský Jan 1988 FHCT00:56:0221
40 547 Vojtěch Tomáš 1982 Piccolo expresso00:56:0420
41 563 Kovařík Libor 1981 Holice00:56:2019
42 524 Dražan Tomáš 1988 TRI Club Dobruška00:56:5518
43 526 Bělovský Marek 1983 BIKESTOCK.CZ - SingleBe bikes00:57:1217
44 548 Horák Ondřej 1989 00:57:4116
45 550 Macháček Jiří 1976 00:58:2215
46 534 Vtípil Radek 1983 00:58:2914
47 573 Dostál David 1979 HK00:58:5713
48 511 Dosoudil Jan 1981 DOSSI00:59:0012
49 569 Fišar Petr 1984 00:59:1011
50 522 Brandejs Honza 1982 T-MOBILE MTB TEAM00:59:4010
51 570 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:00:349
52 501 Moravec Michal 1980 01:02:048
53 532 Krulich Jan 1988 01:06:257
54 525 Vik Pavel 1981 01:06:416
55 502 Miller Pavel 1981 IDIADA CZ01:07:545
56 545 Nosek Jan 1991 01:15:144
57 523 Tříska Lukáš 1977 NW live HKDNF0
58 537 Pišl David 1976 Fantazie bike teamDNF0
59 542 Tejchman Přemek 1988 CommencalDNF0
60 557 Cvikýř Tomáš 1983 PardubiceDNF0
61 564 Kroček Roman 1984 CYKOPROFI.CZDNF0
62 510 Kopecký Michal 1977 K.O.P. GarageDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 831 Karban Štěpán 1971 FOR BIKES cycling team00:31:3680
2 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:32:2472
3 810 Gebrt Michal 1972 HK00:32:3367
4 812 Kalojíros Tondáno 1968 BESK - střecha pro 3 generace00:34:0763
5 801 Neugebauer Jiří 1973 BIKE FREAKS HOLICE00:34:0860
6 819 Chaloupský David 1971 OK99 Hradec Králové00:34:1058
7 813 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:34:1856
8 841 Novosad David 1975 Nilfisk ALTO Pro cycling00:34:3954
9 821 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI00:34:5852
10 823 Říha Petr 1974 PSCycling HK00:35:2350
11 805 Mervart Václav 1970 TC Dobruška00:35:2849
12 835 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:35:3348
13 828 Čáp Marek 1972 Cykloklub Bendl Vysoké Mýto00:36:2147
14 818 Hojka Petr 1971 BIKE FREAKS Holice00:36:3946
15 839 Leugner Jan 1974 TJ SKOL Nové Město n. Metují00:36:4545
16 840 Bláha Miroslav 1974 Hořice00:37:0344
17 843 Bezdíček Petr 1974 00:37:1043
18 830 Sitta Josef 1973 zeero.eu00:39:0542
19 837 Mach Marcel 1971 HUGO BIKE TEAM00:39:3741
20 804 Černohlávek Petr 1966 Atelier Petrlenka00:40:1440
21 842 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:41:4439
22 834 Žáček Pavel 1967 00:42:5038
23 844 Poláček Vladimír 1975 FORTR system Jaroměř00:42:5937
24 824 Šejvl Antonín 1970 00:44:0336
25 833 Penjak Josef 1970 MTB New HK00:44:3235
26 826 Hendrich Daniel 1973 Mr.BIKE HENDRICH - MTB JUNIOR TEAM00:46:4634
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 816 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK - Whirlpool00:33:1580
2 822 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:35:0472
3 827 Groul Milan 1965 00:35:4067
4 836 Slanina Vít 1965 BAISSE HK00:37:1763
5 838 Bolehovský Vladimír 1956 STALAK DEVOSS R.K.00:37:3960
6 807 Celba Milan 1960 JKF Jaoměř00:37:5358
7 820 Sklenář Roman 1964 ATOMBIKE TREK FORBIKES team00:38:4556
8 829 Jakeš Josef 1965 Finbike00:39:4754
9 809 Hnízdil Jindřich 1964 00:40:5652
10 811 Jirouš Josef 1956 CEPro team00:41:3650
11 817 Stohwasser Richard 1955 CEPro team00:43:3049
12 825 Mareček Jan 1952 MTB New HK00:48:5448
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1042 Hepner David 1976 OK Slavia Hradec Králové00:26:5080
2 1033 Riciu Albero Nicolae 1987 Pardubice00:27:0972
3 1023 Stohwasser Petr 1982 00:28:3567
4 1017 Šinkovský Roman 1976 HSK Cycling team00:28:5463
5 1030 Vaškovský Adam 1984 Láčes00:29:0860
6 1028 Štrof Kamil 1985 BIKESTOCK.CZ - SingleBe bikes00:29:0958
7 1021 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:29:1556
8 1036 Matoušek Josef 1979 Hradec Králové00:30:5254
9 1022 Trávníček Marek 1976 00:31:2052
10 1041 Merenus Oldřich 1984 Hradec Králové00:31:3650
11 1024 Slavík Jan 1976 Kačeři Chrudim00:31:5049
12 1007 Šanda Miloslav 1980 SDH Sloupno00:32:1748
13 1029 Přikryl Jan 1979 STS Chvojkovice-Brod00:34:3747
14 1040 Horák Pavel 1988 HK00:34:4746
15 1016 Strejc Tomáš 1984 Strejda Team00:34:4845
16 1039 Němec Petr 1978 Libeec00:38:0944
17 1045 Grátz Ondřej 1984 Ústí n. Orlicí00:47:3743
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Kratochvíl Miloš 1975 HvězdaPardubice00:26:0080
2 1018 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:28:3272
3 1001 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:28:4367
4 1005 Moravec Jiří 1972 00:28:5963
5 1046 Lisý Pavel 1966 FRC Hradec Kralové00:30:5860
6 1026 Jakeš Josef 1965 SK OOB Týniště n.O.00:31:5458
7 1014 Houžvička Zbyněk 1975 00:34:4456
8 1038 Cvejn Miloš 1968 Olenice u RK00:37:4554
9 1032 Hruška Zdeněk 1946 Psárky00:38:1552
10 1019 Cagwe John 1965 Hvězda SKP Pardubice00:42:4550
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1043 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:28:3780
2 1020 Ungerová Lenka 1989 TC Dobruška00:33:4972
3 1002 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:34:1267
4 1025 Schwaningerová Petra 1982 Rock Machine-Cyklomax00:36:4863
5 1012 Lánová Michaela 1986 00:37:0260
6 1034 Ksandrová Aneta 1987 HAKEL00:40:5458
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1044 Kroniková Jana 1973 H. Králové00:37:3280
2 1031 Jonášová Zdena 1964 Hradec Kálové00:39:2172
3 1000 Lhotáková Veronika 1972 Koudelka Run00:41:3967
4 1010 Kokrdová Věra 1964 00:42:2863
5 1009 Michlová Martina 1971 00:50:1960
6 1035 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové00:57:2458