podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
17Jakubec Milan2010GIANT Pítrs Bikes728080808080808080712560
28Dúcký Ondřej2010Kobylice6772072728072727272651512
354Špráchal Samuel2011Hradec Králové6367676767676767532469
416Hoffmann Marek 20106772606372676363527467
543Letošník Ondřej2011HSK Cycling team6360636360636358493435
648Koreček Jakub2010Nepasický cykloteam60566058526056402402
756Krátký Vojta2011Horní Ředice5054565463585258445395
842Pilnáček Dominik2012HSK Cycling team5249525249564954413364
935Macháček Jakub2012HO Stěžery494750545258504646452360
1055Gembal Robin2012Hradec Králové45495044604245335335
1115Romportl Vojta2010HSK Cycling team544847564852305305
1223Polák Patrik2011HSK Cycling team5652564847259259
13 - 1480Janáček Tomáš2011Tom Pardubice58605460232232
13 - 1439Čejp Petr2011HO Stěžery5046434944232232
1572Krejčíková Jakub2011Hradec Králové46544450194194
1636Kopecký Matěj2010585458170170
1782Vilímek Vítek2011Hradec Králové524349144144
1888Karmanský Michal2011HK47489595
1941Sulzbacher Vojěch2010Pítrs Bikes808080
2089Nedvídek Filip2011ISCAREX 606060
21 - 2259Bártl Mikolaš2010Loko Nymburk585858
21 - 2224Rygl Jáchym2010Kovářství Milovice585858
23 - 2495Mayer Antonín2012HK565656
23 - 2478Zirnsák Tadeáš2010565656
2581Kropáč Matěj2011545454
26 - 2776Svatoň Tomáš2010Hradecký Spinning klub505050
26 - 2793Pleskot Michal2010Holohlavy505050
28 - 2992Pleskot Ondřej2012Holohlavy454545
28 - 2979Husák Matyáš2012MTBO Racing team454545
3075Klár Matyáš2011Hradecký Spinning klub424242
3190Nedvídek David2012ISCAREX 414141
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
130Bohánská Vanesa 2010SKI Team Liberec8080808080808072632560
261Famfulíková Barbora2010BAKAKO Nová Paka72727280807280528528
357Hloušková Sofie2010Hradec Králové6063676772726367531471
410Zahradníková Lucie2010Třebechovice pod Orebem72635460636772676063641467
547Korečková Markéta2010Nepasický cykloteam67676763606367454454
633Macháčková Lucie2011HO Stěžery635658585863635860537423
752Jarešová Marie Ema2010585654586056342342
866Hovorková Eliška2011Holohlavy4949505458260260
958Hurtová Julie2010Nový Hradec Králové52566756231231
1071Krejčíková Lenka2011Hradec Králové47605054211211
1113Zokić Andrea2010Hradec Králové726056188188
12 - 1368Hembalová Apolena20125056106106
12 - 1369Hembalová Jolana20105254106106
1453Anna Knížková2011Sezemice545454
15 - 1728Ryšánková Viktorie2010525252
15 - 1786Malenovská Bára2010Pardubice525252
15 - 1770Suchomelová Nela2012Hradec Králové525252
1827Ryšánková Kristýna 2010505050
19 - 2073Šebková Linda2012Plzeň494949
19 - 2087Malenovská Klára2012Pardubice494949
2177Kurtová Jůlie2010Nový Hradec Králové484848
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
19Frencl Patrik2008Gian Pitrs bikes808080808080808080720560
229Kovář Melichar2009BIKE FREAKS HOLICE6772807272677267569502
349Janovský Tomáš2008Kramolna586367677267727272610489
419Malíř Hóna2008GHOST junior team7263605863636063502444
518Kunc Tomáš2009GHOST Team63566763566063675860613443
63Šumpík Jiří2009BIKE FREAKS HOLICE60607256586054420420
746Papoušek Adam2008Dašice5052545656605658442392
85Hendrich Daniel Maximus2008Expres CZ - Scott Team Kolín 676060586367375375
912Král Václav 2009565254494950544850462365
102Vejběra Marek2008cyklo pokr58505650504852364364
1134Macháček Tomáš2008HO Stěžery544849475249545049452357
1251Petráček Milan2009P.J.P.T. junior team545854585463341341
1331Sekera Max200949494645455252338338
1422Plass Matěj20094646444346504745367324
1521Plass Jakub200947470440494646279279
1637Romportl Zdeněk20094445434344219219
1783Pachta Šimon2008Dolní Újezd585456168168
1884Pachta Štěpán2008Dolní Újezd524948149149
1914Guňka Lukáš2009434242127127
2085Kareš Matouš 2008Horní Ředice5647103103
2160Sedláček Jakub2008FCB Hradec Králové5248100100
2262Kaska Štěpán2009Hradecký Spinning klub50489898
2363Kaska Šimon2009Hradecký Spinning klub47479494
2417Vích Adam2008Bike&Run Team Stará Paka 48449292
2564Janeček Dominik2009HK45469191
2640Beneš Marek2008Kvasiny525252
2765Nagy Antonín2008484848
2844Březina Marek2009Vysoké Chvojno454545
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
111Krátká Zuzka2008BIKE FREAKS HOLICE808080808080808080720560
24Hojková Karla2008Staré Holice676767676772678072626492
332Mitvalská Bára2009UNIKOVO MTB TEAM72636060606367637267647467
450Petráčková Anna2008P.J.P.T. junior team727272727272432432
51Ryndová Marie2009HSK Cycling team6058585858606763482424
645Kalinová Michaela2008Hradec Králové636056565660351351
76Hanyková Adélka2008STALAK Rychnov n.Kn.6763636363319319
891Jakubcová Ella2009Gian Pitrs bikes636363
974Matušková Tereza2008Hradecký Spinning klub545454
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1168Hendrych Vojta2006BIKE FREAKS HOLICE72808080808080552552
2158Šumpík Pavel 2006BIKE FREAKS HOLICE80727272726780515515
3166Hojka František2005BIKE FREAKS HOLICE6767677267807267559492
4157Svoboda Marcel2007UNIKOVO MTB TEAM636360635872806363585467
5165Frencl Dominik2007Gian Pitrs bikes586760676067725860569453
6174Nechuta Marek2007BIKE FREAKS HOLICE60586358605660676072614442
7163Novák Vojtěch2007BIKE FREAKS HOLICE565656636363635658534422
8154Chvojka Filip 2007GHOST Team54505450546054376376
9153RUFR Martin2007BIKE FREAKS HOLICE494852495052585256466369
10176Munzar Jan2006CK Carla-Kupkolo Dvůr Králové n/L.5660585256282282
11187Soukup Vojta2005Hradec Králové54545654218218
12 - 13170Kolakovský Michael2007Rock Machine Cyklomax494848145145
12 - 13155Moravec Ondřej2007GHOST Team484750145145
14200Růžička Adam2007Farma Růžička5054104104
15173Fanta Jonas2007Tondano el grande team5249101101
16167Vích Matěj2006Bike&Run Team Stará Paka 50499999
17 - 18203Šplíchal Jiří2005585858
17 - 18196Říha Jakub2005BIKE FREAKS Holice585858
19204Zíta Adam 2007565656
20 - 21191Bártl Jonáš2006Loko Nymburk525252
20 - 21197Lukašík Pavel2006Borohrádek525252
22199Zirnsáková Adéla2007Hradec Králové474747
23198Svatoň David2007Hradecký Spinning klub464646
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1172Doležalová Markéta2005BIKE FREAKS HOLICE808080808080808080720560
2159Peterková Eliška2005TJ Spartak Vrchlabí72727272727280512512
3175Nechutová Vendula2005BIKE FREAKS HOLICE676767676772727272623489
4152Ryndová Anna2005HSK Cycling team58636760676767449449
5162Lhotáková Adéla2007BIKE FREAKS HOLICE606360636063676063559439
6185Korečková Aneta2005Nepasický cykloteam56605860586363418418
7183Štěpánková Julie2006Hradec Králové58525854585460394394
8184Štěpánková Stella2006Hradec Králové54545652565256380380
9151Nádvorníková Daniela2007HSK Cycling team52495454505454367367
10195Kočová Barbora 2007635658177177
11205Kroulíková Michaela2006Cyklo Bendl Vysoké Mýto5658114114
12188Faltejsková Lucie2007Staré Hraditě5656112112
13180Sulzbacherová Martina2005Pítrs Bikes636363
14194Jirková Barbora2005Regio auto HK525252
15192Brhelová Viktorie2005HSK Cycling team505050
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1156Svoboda Marian2003UNIKOVO MTB TEAM728080807280808080704560
2161Lhoták Václav2004BIKE FREAKS HOLICE807272808072727272672528
3182Mrňávek Martin2003Hradec Králové67676772726767479479
4179Koblasa Jiří2004Carla.kupkolo.cz63606363676763446446
5181Hájek Martin2003Hradec Králové6063606067310310
6178Krebs Ladislav2003CK Carla-Kupkolo Dvůr Králové n/L.58586767250250
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1186Šedová Tereza2003Cyklo Bendl Vysoké Mýto7272808072806363582519
2160Hendrichová Pavla2003Expres CZ - Scott Team Kolín 6767726767606780547487
3164Kudláčková Anna 2004BIKE FREAKS HOLICE636063606072808067605485
4169Hendrychová Lucka2003BIKE FREAKS HOLICE6063676363727272532472
5150Maršálková Markéta2004HSK Cycling team58586758726060433433
6171Hojková Štěpánka2003Jaroslav Kulhavý cycling team80807280312312
7189Gřonková Zuzana200356565658226226
8190Samková Valentýna2003Třebechovice pod Orebem586054172172
9202Novotná Aneta2003ADASTRA Sokol Veltěž 808080
10201Mišoňová Veronika 2004ADASTRA Sokol Veltěž 676767
11206Štěpánková Lydie2003HK636363
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1310Horák Dominik2001Bike academy Opletal80808080808080560560
2302Pinkas Daniel2001BIKE FREAKS HOLICE6363606706363726772590467
3312Šimek Jakub 2001BIKE FREAKS Holice67728006772080438438
4300Jaroš Václav2000WHIRLPOOL AUTHOR junior team HK7254586756006358428428
5308Šubrt Jarolav1999TC Dobruška6060566060635467480426
6311Petrnoušek Dominik1999585256636358585863529421
7309Roček Miroslav1999CYKLO PROFI5658546054676060469415
8314Adami Maxim2001STRATOS AUTO Racing team56677207267334334
9316Coufal Tomáš2001APACHE LOKO TRUTNOV63728072287287
10304Kolakovský Robin2000Rock Machine Cyklomax5450525854268268
11317Morávek Roman2002TJ Sokol Deštné v O.h.585656170170
12307Lelek Martin2001APACHE LOKO TRUTNOV6760127127
13313Mojží Josef1999APACHE LOKO TRUTNOV727272
14303Dus Albert1999Elkov Author Junior team000
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1305Papoušková Martina2002Cyklo-ski klub Polička80808080728080552552
2306Hanušová Natálie2000GIANT Pítrs Bikes7280727280677280595528
3315Hendrichová Pavla2002Expres CZ - Scott Team Kolín 67072636772341341
4301Peterková Lucie2002Racing team Milovice63067130130
5319Mišoňová Magdalena 2001ADASTRA Sokol Veltěž 808080
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1402Antropiusová Daniela1982www.planetvolitans.com80808072807272536536
2405Kučerová Kateřina1989Hradecký Spinning klub7263676367676063522462
3407Pekárková Vendula1983Janské Lázně7272808080630447447
4401Štěpanovská Eva1994Symbio+ BMC6063675863311311
5406Gembalová Karolína1990GHOST Team060630605867308308
6410Mergancová Iva1988HSK Cycling team72607272276276
7412Bergerová Karolína1992CK Carla-Kupkolo.cz808080240240
8415Bergerová Katerina1992CK Carla-Kupkolo.cz6772139139
9 - 12411Fabiánová Iva1987Active tour cycling team676767
9 - 12403Jana Šedová1973676767
9 - 12413Obselková Pavla1985BIKERO676767
9 - 12409Vtípilová Jana1992Eleven Mercedes-Benz Mitas676767
13404Hrnčířová Lucie1984Carla Kupkolo D.K. n L.636363
14414Kohoutková Zuzana1983606060
15 - 16408Bažantová Andrea1982585858
15 - 16400Ševčíková Karla1990YOGI Racing Team Ostrava585858
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1538Brendl Tomáš1986VELOCENTRUM - STRATOS AUTO80808080808052805463729560
2520Śťastný Roman1979Rock Machine-Cyklomax6772607272806780570510
3533Vítek Petr1986Hradecký Spinning klub476056606060546767531430
4510Splítek Martin1988HSK Cycling team5456586760675860052532426
5540Mokrý Jakub1990BMC SKIBIKECENTRUM.CZ0677267727272422422
6545Uhlíř Miroslav1990CYKLO PROFI605863063566354417417
7513Malíř Jan1980GHOST Team4849545858544456421377
8515Vosátka Tomáš1982RockMachine - Cyklomax49504852425863525249515376
9525Vaněk Vladimir1983HSK Cycling team505450507256332332
10536Hloušek Martin1982HO ŠTIKA45474946474848330330
11534Jelínek Jan1982kopasport.cz43484548374946316316
12539Dresler Lukáš1979Cyklistika Střezetice444644470394547312312
13537Fišar Petr1984Hradecký Spinning klub42434146475042311311
14509Vtípil Radek1983Eleven Mercedes Mitas Team 404440039484940042342303
15532Komberec Aleš1979Hradecký Spinning klub41454345424933298298
16547Macháček Jiří197838294148453640277277
17511Vik Pavel1981Hradec Králové3133354035444703738340276
18544Schejbal Josef1978CYKLO PROFI063676380273273
19507Jakubec Milan1981GIANT Pítrs Bikes34373936374041264264
20522Šebrle Jiří1985BMC SKIBIKECENTRUM.CZ4654495250251251
21526Papoušek Jan1997Cyklo-ski klub Polička3942454403838246246
22528Dubrovský Lukáš1984Hradecký Spinning klub30353435413332240240
23560Vaníček Vojtěch1985BAKAKO Nová Paka39565204645238238
24 - 25542Vymětalík Jaroslav1991CYKLO PROFI3549475649236236
24 - 25514Janáček Tomáš 198829292432254244322828313236
26506Anděl Jaroslav1987272622312341453329277232
27517Šváb Jan1991Greyhound Racing Team3428373204343217217
28505Mikšík Michal1987IDIADA CZ282723332639312524256209
29573Kulhavý Tomáš1988BMC SKIBIKECENTRUM.CZ41485860207207
30579Jana Volár1992E Triatlon675860185185
31551Škaloud Jakub1989FHCT3036304332171171
32508Košťál Marek197802030183843021170170
33523Tobolka Jan19822625244002426165165
34521Mareček Jan1981VELOCENTRUM - STRATOS AUTO38374444163163
35546Zima Tomáš1994Ziromont s.r.o.39384338158158
36563Kolda Pavel1990BAKAKO Nová Paka30404143154154
37578Pelčarský Aleš1981Hořice564647149149
38566Kolesár Roman1988BAKAKO 504850148148
39558Novotný František1981BIKEPART.CZ335044127127
40 - 41572Hruška Petr1986BMC SKIBIKECENTRUM.CZ540720126126
40 - 41556Stuna Tomáš1985BB CYKLOSPORT SUPERIOR6363126126
42501Kutmon Miroslav198328263131116116
43549Dvořák Jan1993Pardubice423634112112
44543Plšek Radek1991CYKLO PROFI/ Holice5252104104
45554Chutný Martin1991HSK Cycling team52439595
46561Kanta Martin1997XPU Pardubice46459191
47583Radek Novotný1982Hradec Králové3627279090
48570Bartoš Jan19812130308181
49500Šplíchal Jan1998HSK Cycling team03304607979
50557Novák Richard1978BIKEPART.CZ31467777
51504Svoboda Jakub1990YOGI Racing Team Ostrava4003407474
52 - 53586Frencl Martin1990Gian Pitrs bikes35377272
52 - 53527Sulzbacher Petr1978Pítrs Bikes727272
54502Moravec Michal1980GHOST Team3200397171
55519Horálek Jiří198633356868
56 - 59584Mejstřík Adam 199229346363
56 - 59531Jirásek Pavel1992GIANT Pítrs Bikes636363
56 - 59553Kotiza Tomáš1991IDIADA36276363
56 - 59562Mikulec Jan1988BAKAKO Nová Paka32316363
60550Hradil Jakub1991BIKESPORT HK32296161
61580Chobotský David198834266060
62 - 63512Nagy Petr1978Velocentrum-Stratos Auto585858
62 - 63530Lecnar Jaromír1983Pítrs Bikes585858
64 - 66576Horák Martin1978HK565656
64 - 66529Drejsl Lukáš1986BMC SKIBIKECENTRUM.CZ565656
64 - 66503Miller Pavel1981IDIADA CZ312505656
67577Gabriel David1992Symbio+ BMC545454
68589Dvořák David1993HK505050
69559Sládek Tomáš1988BAKAKO Nová Paka474747
70 - 71571Odl David198320224242
70 - 71565Jero Miroslav1984Trutnov424242
72548Machala Daniel1982HSK Cycling team414141
73587Pajer Ondřej1989Dolní Město393939
74567Kvasnička Tomáš1982GRU and spol.3803838
75535Slezák Martin1984BIKE team KC Jaroměř373737
76 - 77592Víšek Roman1987GHOST Team363636
76 - 77541Slavíček Ondřej1991GHOST Team363636
78581Mejstřík Matěj1985Osečky 7 L M Team353535
79585Kočí Jan1997HK343434
80575Čáslavský Jan1988FHCT282828
81574Hůza Jiří1992Vinárna Hacienda272727
82582Koutský Tomáš1983Hradec Králové0252525
83590Hynčík Tomáš1994HK232323
84516Netušil Michal1985IDIADA CZ222222
85555Šlor Robert19832102121
86569Štosek Martin1995191919
87 - 90568Klicpera Franišek1980Katusha–Alpecin000
87 - 90593Sajdl Tomáš1980Nymburk000
87 - 90588Dušánek Jiří1980INT Servis000
87 - 90591Šumpík Stanislav1978BIKE FREAKS Holice000
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1814Tříska Lukáš 1977BMC SKIBIKECENTRUM.CZ80727280808080544544
2833Ptáček Ondřej1976sobotkasport.cz72808067806780526526
3810Vondrouš Pavel1974CYKLO PROFI67676767807272492492
4805Gebrt Michal1972Cube Pejcha HK606358726067726372587469
5829Neugebauer Jiří1973BIKE FREAKS HOLICE63606063726760445445
6831Koreček Richard1976Nepasický cykloteam5854566356606356466412
7827Sitta Josef1973www.planetvolitans.com4748505856525463428381
8830Hájek Jiří1973Hradec Králové46474954435658353353
9803Kopecký Michal1977beMANIAX MADBIKE K.O.P.45475646494860351351
10828Skalický Michael1968KS Pardubice49494844545052346346
11813Fišer Jaroslav1972Regio auto HK424546494252464752421337
12839Voříšek Láďa1977CYKLO PROFI525454586058336336
13804Hendrich Daniel1973Expres CZ - Scott Team Kolín 44444550395848328328
14835Kutnar Jiří1970Třebeš4142434050444549354314
15823Truhlář Jan1977HSK Cycling team5656635263290290
16838Černý Václav1973Lázně Bohdaneč4852604956265265
17841Dražek Tomáš1975Hradec Králové4344485056241241
18845Pavel Tomáš1976Night RUN team4241474648224224
19800Hájek Tomáš1974IDIADA CZ50505467221221
20847Kočí Ladislav197252476358220220
21824Kolakovský Robert1969Rock Machine Cyklomax40404637163163
22846Plodek Štěpán1977454954148148
23 - 24812Mervart Václav1970TC Dobruška434647136136
23 - 24855Hruška Milan1977BMC SKIBIKECENTRUM.CZ434350136136
25848Husák Vašek1977MTBO Racing team4860108108
26811Dušek Michal1970Živanice41458686
27849Šinkovský Roman1976HSK Cycling team727272
28821Nosek Ruda1970Velocentrum-Stratos Auto676767
29 - 30815Veselka Zdeněk 1974HSK Cycling team585858
29 - 30842Šticha Pavel1972CYKLOMAX585858
31837Kalojíros Tondáno1968BE.MAMAX MADBIKE545454
32844Faltjsek Jan1975Staré Hradiště525252
33822Chaloupský David1971OK 99 Hradec Králové505050
34856Malenovský Aleš 19760474747
35857Černý Jan1972Ho TAK444444
36852Řádek Lukáš1977383838
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1820Lederer Vladimír1962Cyklo RD Pardubice72808080808080808080792560
2836Gabriel Aleš1965Týniště nad Orlicí676772727272637272629499
3817Holeček Milan 1966Team Delfin Lhota pod Libčany7260636767677267535475
4806Hemelík Pavel1967ROCKMACHINE CYKLOMAX63566063606363428428
5808Žáček Pavel1967565452585667586356520414
6834Kučera Ivan1960Hradecký Spinning klub60585460585460404404
7807Tomalík Václav1963ApaCare.cz5252505654580505652480380
8816Stohwasser Richard1955JK-cyklo63565854231231
9826Groul Milan1965636367193193
10 - 11850Hnízdil Jindřich1964Třebechovice pod Orebem606058178178
10 - 11802Černohlávek Petr1966Atelier Ptrlenka605860178178
12819Hodoval Petr1967Olfin Car Trutnov58560114114
13851Aur Zdeněk1953VK Slavia HK5252104104
14825Míl Jirka1966BMC SKIBIKECENTRUM.CZ808080
15853Svatoš Vladimír1963AUTOMAX HK727272
16 - 17843Stuna Josef1959Kaba sport Chotěboř676767
16 - 17858Valenta Petr1966Ski bikecentrum.cz676767
18809Jirouš Josef1956KADDO.CZ585858
19832Hornych Miroslav19515405454
20859Němec Jiří1966Pardubice505050
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11027Cink Tomáš19878080808072727280616544
21023Rozkoš Tomáš19847267727267676763547484
31034Simon Martin1980Jaroměř676367606067586067569451
41024Adámek Jakub1985586067585680565863556444
51018Lán Filip1980OK Slavia Hradec Králové6360586372635460493439
61045Jose Pablo Gonzales1985IDIADA5656545854278278
71066Uher Tomáš1985RETIA63605658237237
81039Kocurek Pavel1989Dream Team Rodov728072224224
91031Pavlovec Ondřej1984Hradec Králové56545052212212
101010Sýkora Martin1979Stodolní545852164164
111062Stohwasser Petr1982545056160160
121078Ichman Robert1985RUN 4 FUN6772139139
131051Horálek Jiří19866363126126
141033Benák Jan1982Šerlich 8.306358121121
151063Šimák Jan1983Hradec Králové5658114114
16 - 181061Gebrt Jan1998OK Slavia Hradec Králové808080
16 - 181071Pasek Ondřej1989Dolní Město808080
16 - 181076Andrš Martin1988TriSki Horní Počernice808080
19 - 211067Jakubec Milan1981606060
19 - 211047Sedláček Jan1978HradeckýKamzík606060
19 - 211029Novotný Pavel1981BK Vysoká nad Labem606060
221081Heger Jan1981Uliční - k545454
23 - 241022Voborník Martin1984525252
23 - 241059Kodydek Tomáš1978TRI Club Dobruška525252
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11014Doucha Jiří1971Hvězda Pardubice80808080808080808080800560
21036Moravec Jiří1972Hradec Králové72727272677272726772710504
31030Jakeš Josef1965SK OB Týniště nad Orlicí6367636363637267521458
41000Vejběra Jan1966cyklo pokr6760676772605863514456
51021Houžvička Zbyněk197558636060606052413413
61041Nádhera Petr1967Hradec Králové58585854605856402402
71013Trávníček Marek1976606356676360369369
81026Pánek Josef1965Tydyti56545654220220
91060Hanuš Petr1964Chládek a Tintěra Pardubice606767194194
101003Pirkl Miroslav1976Písek5658114114
111053Hanáček Roman1977HSK Cycling team5854112112
121074Cagwe John1965Hvězda Pardubice5650106106
131073Hloušek Roman1976Hradec Králové636363
141040Bartel Tomáš1972Loko Nmburk565656
15 - 161043Fábera Petr1969Fábeři525252
15 - 161057Pšenička Jiří1946Pardubice525252
17 - 181077Sedlák Jiří1958Přelouč000
17 - 181079Matoulek Jiří1972Trutnov - Volanov000
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11052Kozáková Denisa1979Hvězda Pardubice80808080808080560560
21020Houžvičková Kateřina197980806772676772505505
31007Lánová Michaela198672727267636763476476
41016Kučerová Štěpánka1987Písek6363636063727267523463
51015Břízová Pavla1986CK GRUPPETTO JC67676058606063435435
61049Učíková Michaela1990ŠLEMRGANG60635867248248
71058Šimáková Klára1983Hradec Králové727272216216
81075Novotná Jitka1985Run4 fun, šlemrgang6763130130
91002Chvojková Šára1982GHOST Team5860118118
101048Machačová Ivana1989808080
11 - 121080Kroniková Štěpánka2001HK606060
11 - 121028Jožáková Soňa1981Hradec606060
131054Tomšíková Helena1985565656
141055Říhová Lucie1979000
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11012Sýkorová Šárka1976Stodolní80808080808080560560
21001Vejběrová Eva1976cyklo pokr72727272727280512512
31035Čechová Iva1975Hradec Králové67676767677272479479
41032Píšová Věra1975Hradec Králové605867635872676372580464
51005Lhotáková Veronika1972Holice54635667636067430430
61046Eva Beránková197150606054635663406406
71042Nádherová Hana1968Hradec Králové52585260605860400400
81006Hellerová Hana1961606067187187
91056Janouchová Jana19636380143143
101004Voltrová Lenka19736356119119
111064Ondráčková Lenka19722 sestry808080
121044Fáberová Martina 1969Fábeři636363
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11221Bezoušková Gabriela199072808080808080552552
21216Ublová Michaela1985Hradec Králové58636067677267454454
31203Vtípilová Jana1992Eleven Mercedes Mitas Team 728072728072448448
41205Hovorková Simona19846363637272333333
51208Hůlková Michaela19895658545856282282
61212Alena Smolíková1986MC Metuje72676772278278
71217Piňosová Michaela200160585654228228
81214Lesiuková Veronika1990Náchod8006060200200
91210Rejholdová Petra1980606758185185
101218Křížová Anna1988TJ Sokol Maxičky8067147147
11 - 121202Lorenc Linda1984Speed dog canicross676767
11 - 121226Páslerová Jana1985ŽÁBA TEAM676767
131215Nováková Dominika1991Náchod636363
141220Moravcová Andrea1992Aja a Ebby565656
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
11200Zdanovec Václav1964728060212212
21225Lán Jakub1986Hradec Králové8080160160
3 - 41213Sudek Milan1982M.C.Metuje/Náchod808080
3 - 41219Jindra Aleš1977SK Děti Severu808080
51223Spilka Kryštof1990727272
61201Rinn Jakub1987676767
71222Stanner Lukáš1992Hradec Králové636363