podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...

Seznam přihlášených

Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovní číslo
MarieRyndováHSK Cycling teamŽákyně mladší II.1
RobinGembalGHOST junior teamŽáci mladší I.2
MilanJakubecGIANT Pítrs BikesŽáci mladší II.3
ŠtěpánNovákHoliceŽáci mladší I.4
TomášJanáčekTom PardubiceŽáci mladší I.5
BáraMitvalskáUNIKOVO MTB TEAMŽákyně mladší II.6
MarinBrzakŽáci mladší I.7
VojtaKrátkýV6 BIKE FREAKS HoliceŽáci mladší I.8
OndřejDúcký Žáci mladší II.9
EDŽáci mladší I.10
PatrikPolákHSK Cycling teamŽáci mladší I.11
VáclavKrálŽáci mladší II.12
EliškaKrálováŽákyně mladší I.14
JakubMacháčekHO StěžeryŽáci mladší I.15
LucieMacháčkováHO StěžeryŽákyně mladší I.16
ŠtěpánKaskaHradecký Spinning klubŽáci mladší II.17
ŠimonKaskaHradecký Spinning klubŽáci mladší II.18
MatyášKlárHradecký Spinning klubŽáci mladší I.19
JakubPlassŽáci mladší II.20
MatějPlassŽáci mladší II.21
ElenaFamfulíkováBAKAKO Nová PakaŽákyně mladší I.22
BarboraFamfulíkováBAKAKO Nová PakaŽákyně mladší II.23
DominikPilnáčekHSK Cycling teamŽáci mladší I.24
Denisa ViktorieValentova´Žákyně mladší II.25
Samuel ŠpráchalPoběžovice u HolicŽáci mladší I.26
MatějKopeckýKopiŽáci mladší II.27
VanesaBohánskáSKI Team LiberecŽákyně mladší II.28
MelicharKovářBIKE FREAKS HoliceŽáci mladší II.29
MilanChmelíkŽáci mladší II.30
EvaChmelíkováŽákyně mladší I.31
EllaJakubcováGAINT PITRS BIKESŽákyně mladší II.32
MilanPetráčekP.J.P.T. junior teamŽáci mladší II.33
JanKopeckýPRESTIGE CYCLING TEAMŽáci mladší I.34
NikolkaŠimonováŽákyně mladší I.35
VeronikaŠimonováŽákyně mladší II.36
SofieHlouškováŽákyně mladší II.37
NelaSuchomelováŽákyně mladší I.38
AnnaKnížkováSezemiceŽákyně mladší I.39
VítekVilímekŽáci mladší I.40
JakubKrejčíkHKŽáci mladší I.41
LenkaKrejčíkováHKŽákyně mladší I.42
PetrČejpHO StěžeryŽáci mladší I.43
ZuzanaČejpováHO StěžeryŽákyně mladší I.44
KamilaŘíčařováHKŽákyně mladší I.45
VojěchŘíčařHKŽáci mladší I.46
DavidNedvídekMedvíďataŽáci mladší I.47
FilipNedvídekMedvíďataŽáci mladší I.48
EmaDreslerováCyklistika StřezeticeŽákyně mladší I.49
JakubKorečekNepasický cyklo týmŽáci mladší II.50
MarkétaKorečkováNepasický cyklo týmŽákyně mladší II.51
MatějKopeckýHradec KrálovéŽáci mladší II.52
ApolenkaHembalováHradec KrálovéŽákyně mladší I.53
RachelProcházkováSKN HKŽákyně mladší I.54
EliškaHovorkováŽákyně mladší I.55
JakubRomportlHSK Cycling teamŽáci mladší I.56
MaxKaplanŽáci mladší I.57
Marie EmaJarešováŽákyně mladší II.58
AdélaKašparováŽákyně mladší I.59
AdamBurešŽáci mladší I.60
VeronikaKrejčíkováHradec KrálovéŽákyně mladší I.61
David JiříHajroKlub Českých cyklistů LitomyšlŽáci mladší II.62
BarboraPavlovcováKuklenyŽákyně mladší I.63
FilipCvejnHradec KrálovéŽáci mladší I.64
StanislavBendaExpres CZ - Scott Team Kolín Žáci mladší I.65
TomášPešekHradec KrálovéŽáci mladší I.66
Jeroným JindřichMarešHradec KrálovéŽáci mladší I.67
DominikJiroušKADADOŽáci mladší II.68
MatějHolanCarla.kupkolo.czŽáci mladší II.69
AnežkaHolanováCarla.kupkolo.czŽákyně mladší II.70
JolanaHembalováHradec KrálovéŽákyně mladší II.71
MatyášHusákMTBO Dacing teamŽáci mladší I.72
ŠimonRůžičkaFarma RůžičkaŽáci mladší I.73
HugoSittaPlanet VolitansŽáci mladší I.74
BrunoSittaPlanet VolitansŽáci mladší I.75
DominikVanišSezemiceŽáci mladší I.76
BarboraKrausováMTB Unikovo teamŽákyně mladší II.77
HanaČížkováŽákyně mladší II.78
MaxTišerŽáci mladší II.79
ValentinaTuzarová GHOST junior teamŽákyně mladší I.80
Editka Dúcká Žákyně mladší I.81
MarkétaMaršálkováHSK Cycling teamŽákyně starší II.150
DanielaNádvorníkováHSK Cycling teamŽákyně starší I.151
AnnaRyndováHSK Cycling teamŽákyně starší II.152
FilipChvojkaGHOST junior teamŽáci starší I.153
Anna KudláčkováGHOST junior teamŽákyně starší II.154
MarekVejběracyklo pokrŽáci starší I.155
VojtěchNovákBIKE FREAKS HOLICEŽáci starší I.156
KarlaHojkováStaré HoliceŽákyně starší I.157
Daniel MaximusHendrichExpres CZ - Scott Team Kolín Žáci starší I.158
MartinRufrBIKE FREAKS HoliceŽáci starší I.159
MarkétaDoležalováBIKE FREAKS HoliceŽákyně starší II.160
AdélaLhotákováBIKE FREAKS HOLICEŽákyně starší I.161
VáclavLhotákBIKE FREAKS HOLICEŽáci starší II.162
SimonPachtaŽáci starší I.163
ŠtěpánPachtaŽáci starší I.164
VojtaSoukupPARDUS TUFO PROSTĚJOVŽáci starší II.165
MarcelSvobodaUNIKOVO MTB TEAMŽáci starší I.166
VojtaHendrychBIKE FREAKS HoliceŽáci starší I.167
EliškaPeterkováMTB SPARTAK VRCHLABÍŽákyně starší II.168
MarieKramešováŽákyně starší I.169
ZuzkaKrátkáV6 BIKE FREAKS HoliceŽákyně starší I.170
TomášMacháčekHO StěžeryŽáci starší I.171
DominikFrenclGIANT Pítrs BikesŽáci starší I.172
PatrikFrenclGIANT Pítrs BikesŽáci starší I.173
JiříKoblasaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad LabemŽáci starší II.174
TerezaPuchernováŠAK PardubceŽákyně starší II.175
MarekNechutaBike Freaks HolieŽáci starší I.176
VendulaNechutováBIKE FREAKS HoliceŽákyně starší II.177
HónaMalířGHOST junior teamŽáci starší I.178
BarboraKočováINT CZŽákyně starší I.179
MichaelaKroulíkováCyklo Bendl Vysoké MýtoŽákyně starší I.180
ŠimonVeltruskýŽáci starší II.181
AnnaPetráčkováP.J.P.T. junior teamŽákyně starší I.182
AdamRůžičkaFarma RůžičkaŽáci starší I.183
JanVšetičkaTC DobruškaŽáci starší I.184
TomášJankovskýŽáci starší I.185
TomášBuchalDolní ÚjezdŽáci starší I.186
AnetaKorečkováNepasický cyklo týmŽákyně starší II.187
PatrikDuszaSKN HKŽáci starší I.188
AdamPapoušekPAPUN DAŠICEŽáci starší I.189
MatějStodolaCyklo Bendl Vysoké MýtoŽáci starší II.190
JakubCindrCyklo Bendl Vysoké MýtoŽáci starší II.191
TomášStodolaCyklo Bendl Vysoké MýtoŽáci starší I.192
MatyášLabaCyklo Bendl Vysoké MýtoŽáci starší I.193
ŠtěpánkováJulieŽákyně starší I.194
AdélaHanykováINDIGO cycling teamŽákyně starší I.195
JanKrausMTB Unikovo teamŽáci starší I.196
JakubMelounLitomyšlŽáci starší I.197
DenisBrezinaVolečŽáci starší II.198
NataliTuzarováGHOST junior teamŽákyně starší I.199
MartinMrňávekJunioři300
DanielPinkasCyklo-ski klub PoličkaJunioři301
VáclavJarošElkov Author Junior teamJunioři302
MarianSvobodaUNIKOVO MTB TEAMJunioři303
LuckaHendrychováBIKE FREAKS HoliceJuniorky304
TomášCoufalAPACHE LOKO TRUTNOVJunioři305
RomanMorávekSK ŠpindlJunioři306
JitkaVakulováElkov Author Junior teamJuniorky307
ČestmírHoráčekCyklo Bendl Vysoké MýtoJunioři308
NatálieHanušováGian Pitrs bikesJuniorky309
AnnaKudláčkováGHOST junior teamJuniorky310
TerezaŠedováCyklo BendlJuniorky311
DominikHorákBike academy OpletalJunioři312
MatyášMakovskýHradec KrálovéJunioři313
KarelMašíkJunioři314
JakubŠimek Horní JeleníJunioři315
PetrKadlecJKF JaroměřJunioři316
KarolínaGembalováGHOST TeamŽeny400
VlaďkaHendrychováBIKE FREAKS HoliceŽeny401
MichaelaKrátkáV6 BIKE FREAKS HoliceŽeny402
KarolinaBergerováCarla.kupkolo.cz D.K.n.L.Ženy403
JanaVtípilováGHOST TeamŽeny404
KateřinaKubanováŽeny405
PavlaKudláčkováGHOST TeamŽeny406
EvaŠtěpánovskáPOLANSKÝ BIKE AND RUNŽeny407
MonikaTučkováOPLT CYCLINGŽeny408
JanaKopeckáPRESTIGE CYCLING TEAMŽeny409
DanielaAntropiusováPlanet VolitansŽeny410
EliškaBělouškováGHOST TeamŽeny411
IvaMergancováHSK Cycling teamŽeny412
MarkétaBenkováŽeny413
TomášBrendlVELOCENTRUM - STRATOS AUTOMuži500
RomanŠťastnýRock Machine-CyklomaxMuži501
Arnošt KošťálMuži502
JaroslavAndělMuži503
MilanJakubecGIANT Pítrs BikesMuži504
MichalMoravecGHOST TeamMuži505
JiříHorákGIANT Pítrs BikesMuži506
MartinSplítekHSK Cycling teamMuži507
JakubSvobodaYOGI Racing Team OstravaMuži508
TomášJanáčekMuži509
MiroslavKutmonMuži510
MichalMikšíkIDIADA CZMuži511
PavelVikOpatovice nad LabemMuži512
RomanBláhaMuži513
RadekVtípilGHOST TeamMuži514
TomášKotizaIDIADA CZMuži515
Petr SvobodaDecathlon Btwin czech teamMuži516
JanŠvábGreyhound Racing TeamMuži517
JosefBakoKUPKOLO.czMuži518
JiříMacháčekMuži519
AlešKomberecHradecký Spinning klubMuži520
PetrVítekHradecký Spinning klubMuži521
PetrFišarHradecký Spinning klubMuži522
LukášDubrovskýHradecký Spinning klubMuži523
FrantišekNovotnýHradecký Spinning klubMuži524
LukášKaskaHradecký Spinning klubMuži525
RichardNovákBIKEPART.CZMuži526
LukášVavřinaIDIADA CZMuži527
JanMarečekVELOCENTRUM - STRATOS AUTOMuži528
JosefSchejbalCYKLO PROFI GOLD FRENMuži529
JanMalířGHOST TeamMuži530
MichalKubanMuži531
TomášVosátkaRockMachine - CyklomaxMuži532
ZbyněkRichterGHOST TeamMuži533
JakubHorníkKupkolo MTB team PardubiceMuži534
KarelPoláčekGreyhound Racing TeamMuži535
LiborKovaříkCYKLO PROFI GOLD FRENMuži536
JiříHorálekMuži537
JiříŠebrleSKIBIKECENTRUM.CZ teamMuži538
Tomáš Zima JKF JaroměřMuži539
JanHaškovecMuži540
OndřejHolasVyKing.czMuži541
MartinFrenclPítrs BikesMuži542
LukášDreslerCyklistika StřezeticeMuži543
VojtěchZemanGHOST TeamMuži544
JanPechHradecký spining klubMuži545
TomášKáňaPítrs BikesMuži546
PetrMichalecPítrs BikesMuži547
PetrHruškaSKIBIKECENTRUM.CZ teamMuži548
TomášKulhavýSKIBIKECENTRUM.CZ teamMuži549
JakubHradilBIKE SPORT HKMuži550
VladimírVaněkHSK Cycling teamMuži551
JanMásloRockMachine - CyklomaxMuži552
JakubMokrýSKIBIKECENTRUM.CZ teamMuži553
DominikPetrnoušekRockMachine - CyklomaxMuži554
MiroslavRočekCYCLO profiMuži555
MartinChutnýHSK Cycling teamMuži556
DavidDvořákGHOST TeamMuži557
OndřejPajerDolní MěstoMuži558
FrantišekKlicperaGiant Racing teamMuži559
JanTobolkaMuži560
MarekMusilChrudimMuži561
MartinBartoňDecathlon Btwin czech teamMuži562
DarekBogdányDecathlon Btwin czech teamMuži563
JanBartošHradec KrálovéMuži564
JaroslavVymětalíkCYKLO PROFI GOLD FRENMuži565
TomáBergerKupkolo.cz - Podkrkonosskymaraton.czMuži566
PavelKoldaBAKAKO Nová PakaMuži567
PetrValentaMuži568
LukášChmelařMTBO Racing team Hradec KrálovéMuži569
PavelBezděkDlouhá Ves 111Muži570
DaliborVáňaFHCTMuži571
OndřejBenekMuži572
Jan ČáslavskýFHCTMuži573
JakubŠkaloudFHCTMuži574
MarekKošťál BIKE FREAKS HoliceMasters I.800
PavelŽáčekHradec KrálovéMasters II.801
JaroslavZmekParubice-DubinaMasters I.802
DanielHendrichMasters I.803
MichalKopeckýBemaniaxMasters I.804
StanislavLhotákBIKE FREAKS HOLICEMasters II.805
VáclavTomalíkApaCare.czMasters II.806
JaroslavFišerRegio auto HKMasters I.807
VáclavMervartTC DobruškaMasters I.808
MartinKrátkýV6 BIKE FREAKS HoliceMasters I.809
JosefJiroušKadado.czMasters II.810
PavelVondroušCYKLO PROFI GOLD FRENMasters I.811
ŠtěpánPlodekENVICONSMasters I.812
JanTruhlářHSK Cycling teamMasters I.813
LukášTřískaSKIBIKECENTRUM.CZ teamMasters I.814
ZdeněkVeselka HSK Cycling teamMasters I.815
OndřejPtáčeksobotkasport.czMasters I.816
PetrCinekMasters II.817
Petr NagyVELOCENTRUM - STRATOS AUTOMasters I.818
MichalGebrtCube Pejcha HKMasters I.819
JosefSchejbalCYKLO PROFI GOLD FRENMasters I.820
VladimírLedererCyklo RD PardubiceMasters II.821
Milan HolečekTeam Delfin Lhota pod LibčanyMasters II.822
RudaNosek VELOCENTRUM - STRATOS AUTOMasters I.823
VladimírSvatošAUTOMAX HKMasters II.824
JiříHájekMasters I.825
Ladislav KočíINT CZMasters I.826
MichalDušekŽivaniceMasters I.827
TomášHájekIDIADA CZMasters I.828
PetrHodovalOLFIN TUMasters II.829
LukášKopeckýPRESTIGE CYCLING TEAMMasters I.830
MichaelSkalickýKS PadubiceMasters II.831
VítSlaninaJAWAMasters II.832
RichardKorečekNepasický cyklo týmMasters I.833
LukášŘádekENVICONSMasters I.834
MilanHruškaSki bikecentrum.cz teamMasters I.835
PavelČervenkaHZS PARDUBICEMasters II.836
AlešGabrielTýniště nad OrlicíMasters II.837
JiříNovotnýJINO Model Hradec KrálovéMasters I.838
JindřichHnízdilMasters II.839
JiříKutnarTřebešMasters I.840
TomášKučeraSki bikecentrum.cz teamMasters I.841
JiříNeugebauerBIKE FREAKS HoliceMasters I.842
PavelBendaExpres CZ - Scott Team Kolín Masters II.843
PavelBřezinaGHOST TeamMasters I.844
MilanLehkýCyklo BendlMasters II.845
VašekHusákMTBO Racing teamMasters I.846
RomanŠinkovskýHSK Cycling teamMasters I.847
LáďaVoříšekCYKLO PROFI GOLD FRENMasters I.848
TomášDražekReopoint teamMasters I.849
JosefSittaPlanet VolitansMasters I.850
TomášPavelNight RUNMasters I.851
PetraSchwaningerováRock Machine CyklomaxBěžecký Ženy A1000
ŠárkaChvojkováGHOST TeamBěžecký Ženy A1001
JanVejběracyklo pokrBěžecký Muži B1002
EvaVejběrovácyklo pokrBěžecký Ženy B1003
JiříMoravecBěžecký Muži B1004
VeronikaLhotákováBIKE FREAKS HOLICEBěžecký Ženy B1005
Eva Beránková Hradec KrálovéBěžecký Ženy B1006
VěraPíšová Hradec Králové Běžecký Ženy B1007
OndřejPavlovecBěžecký Muži A1008
JiříDouchaHvězda PardubiceBěžecký Muži B1009
JosefKrátkýHvězda PardubiceBěžecký Muži B1010
PetrStohwasserBěžecký Muži A1011
KateřinaHoužvičkováBěžecký Ženy A1012
VáclvZdanovecBěžecký Muži B1013
ŠárkaSýkorováStodolníBěžecký Ženy B1014
MartinSýkoraStodolníBěžecký Muži A1015
RadkaTilgnerováBěžecký Ženy A1016
MarekTrávníčekBěžecký Muži B1017
AnnaKrátkáHvězda PardubiceBěžecký Ženy B1018
Dana MarečkováHradec KrálovéBěžecký Ženy A1019
LuciaHlaváčováHradec KrálovéBěžecký Ženy A1020
KateřinaJanáčkováTOM teamBěžecký Ženy B1021
JanSedláčekHradecký KamzíkBěžecký Muži B1022
HanaHellerovaHradec KrálovéBěžecký Ženy B1023
JanaSolánskáTJ MARATONSTAV ÚpiceBěžecký Ženy A1024
FrantišekPechekTJ MARATONSTAV ÚpiceBěžecký Muži B1025
FilipLánOK Slavia Hradec KrálovéBěžecký Muži A1026
TomášDražanBěžecký Muži A1027
VítězslavŠolcBKL MachovBěžecký Muži B1028
AlešČernýJRF JaroměřBěžecký Muži B1029
VáclavGoldbachSK Týniště nad OrlicíBěžecký Muži B1030
MatějJelínekČernilovBěžecký Muži B1031
MagdalénaJelínkováČernilovBěžecký Ženy B1032
HanaŠternerováHradec KrálovéBěžecký Ženy B1033
HanaVackováSokol Starkoč Červený KostelecBěžecký Ženy B1034
JosefVantaTriClub DobruškaBěžecký Muži B1035
OndřejKaplanSDH Vysoká u HolicBěžecký Muži B1036
LukášKhýnHradec KrálovéBěžecký Muži A1037
JakubCumchHradecký Spinning klubBěžecký Muži A1038
PavelNovotnáBK Vysoknad LabemBěžecký Muži A1039
JosefNečasÚpiceBěžecký Muži B1040
VladimírBřízaKrb - ChrudimBěžecký Muži B1041
JanPleskačPohřebačkaBěžecký Muži A1042
DavidHorvátHradec KrálovéBěžecký Muži A1043
BohuslavČápOrel Hradec KrálovéBěžecký Muži B1044
JakubAdámekHradec KrálovéBěžecký Muži A1045
JanaŠedováBěžecký Ženy B1046
MichaelaPavelkováPardubiceBěžecký Ženy A1047
IvaČechováHradec KrálovéBěžecký Ženy B1048
JosefJakešSK OB Týniště nad OrlicíBěžecký Muži B1049
JosefJílekAK Slovan Moravská TřebováBěžecký Muži A1050
MartinJorRunSport TeamBěžecký Muži A1051
MartinŠimonJaroměřBěžecký Muži A1052
JiříMacákHradec KrálovéBěžecký Muži A1053
TáňaMetelkováTJ Sokol Hradec KrálovéBěžecký Ženy B1054
IvanaMachačováBěžecký Ženy A1055
BlankaPavlůMaraton stav ÚpiceBěžecký Ženy B1056
PetrHruškaČervený Kostelec - BohdašínBěžecký Muži A1057
TerezaPuchernováŠAK PardubceBěžecký Ženy A1058
StanislavDoležalBK PardubiceBěžecký Muži B1059
JiříJavůrekTJ MARATONSTAV ÚpiceBěžecký Muži B1060
EvaFriebelováTJ MARATONSTAV ÚpiceBěžecký Ženy B1061
TerezaJinšálkováLiberecBěžecký Ženy B1062
KateřinaKubiasováVlčkoviceBěžecký Ženy B1063
TáňaMetelkováTJ Sokol Hradec KrálovéBěžecký Ženy B1064
JaromírHradeckýSkutečBěžecký Muži A1065
JiříSvatoňBěžecký Muži A1066
KarinMancinčákováHradec KrálovéBěžecký Ženy A1067
PetrHolomekVikingovéBěžecký Muži B1068
VáclavZdanovecMuži canicross1200
MilanBrzakMuži canicross1201
LucieDokoupilováGreen May-TeamŽeny canicross1202
LucieŠimáňováMK JCCŽeny canicross1203
AlenaZbožínkováMC Český rájŽeny canicross1204
IvaFrošováŽeny canicross1205
Jaroslava SmejkalováŽeny canicross1206
AlžbětaBartošováŽeny canicross1207
BarboraZoubkováSpeed dogs canicrossŽeny canicross1208
NikiFröhlichováDoggy bearŽeny canicross1209
BeátaHaisováGitigaroŽeny canicross1210
GabrielaBezouškováGitigaroŽeny canicross1211
Petra ŠenováŠneci v běhu Ženy canicross1212
GabrielaHlisníkováŽeny canicross1213
AdélaŠkvrnováBrigitteŽeny canicross1214
Natálie Jičínská Ženy canicross1215
JanaBezdíčková Daisy a JanaMuži canicross1216
JanaBezdíčková Daisy a JanaŽeny canicross1217
AlešJindraSK Děti SeveruMuži canicross1218
LeošKoďousLeoš a EgarMuži canicross1219
EvaKubelkováRungo pro ženyŽeny canicross1220
JustýnaBrndiarováBert a JustýŽeny canicross1221
SimonaHovorkováŽeny canicross1222
MarkétaPlzenskáŽeny canicross1223
JakubRinnMC Český rájMuži canicross1224
MarkétaHronováAtletika CRŽeny canicross1225
JanHavranISCAREX Česká TřebováMuži canicross1226
AlenaSmolíkováJaroměřŽeny canicross1228
ViktorieJanouchováViky a EngieŽeny canicross1229