podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Seznam přihlášených

Jméno Příjmení Tým Kategorie Startovní číslo
Kristýna HanušováGHOST junior teamŽákyně mladší I.1
AlžbětaChvokováGHOST junior teamŽákyně mladší II.2
AdélaMoravcováGHOST junior teamŽákyně mladší I.3
Lukáš SeifertEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍNŽáci mladší II.4
MarieSeifertová Žákyně mladší I.5
StanislavBendaExpres Tufo Team KolínŽáci mladší II.6
EditaDúcká Hradec KráovéŽákyně mladší II.7
DavidNedvídekNedviďataŽáci mladší II.8
ValentinaTuzarová GHOST junior teamŽákyně mladší II.9
SebastianKučeraŽáci mladší I.10
DominikVanišSezemiceŽáci mladší II.11
PatrikVanišSezemieŽáci mladší I.12
MarekAndrejsekALKON interierŽáci mladší I.13
TobiasFilipiSK DonocyklŽáci mladší I.14
LucieZajačikováBIKE FREAKS HoliceŽákyně mladší II.15
JosefZajačikŽáci mladší I.16
OliverVikŽáci mladší I.17
DavidTrvalecHořické KolonožkyŽáci mladší II.18
JakubTrvalecHořické KolonožkyŽáci mladší II.19
SebastianMaivaldMORAVEC TEAMŽáci mladší I.20
GabrielaNosálováŽamberkŽákyně mladší I.22
ElenaFamfulíkováBAKAKO Nová PakaŽákyně mladší II.23
ŠimonZajačikŽáci mladší I.24
Štěpán NovákBIKE FREAKS HOLICEŽáci mladší II.25
JakubZejfartNorth Bike Club Junior TeamŽáci mladší II.26
AndělkaKrušinováCarla.kupkolo.czŽákyně mladší II.27
NinaKrušinováAN -Bike team HořiceŽákyně mladší I.29
MatyRoček Žáci mladší II.30
SebastanHrbekBěžecké tréninky on-lineŽáci mladší II.31
JonášRyšavýCyklosport Sobotka DobruškaŽáci mladší II.32
FilipHorčičkaBIKE FREAKS HoliceŽáci mladší II.33
MilošDejmekŽáci mladší I.34
SáraDejmkováŽákyně mladší I.35
Stelča DreslerováCyklistika StřezeticeŽákyně mladší I.36
EmčaDreslerováCyklistika StřezeticeŽákyně mladší II.37
AntoínMayerŽáci mladší II.38
TerezaRousováUNIKVO MTB TEAMŽákyně mladší II.39
DavidVaněkŽáci mladší II.40
MatyášDreslerBIKE TEAM StřezeticeŽáci mladší II.41
RobinGembalGHOST junior teamŽáci mladší II.42
FilipFrolíkHradec KrálovéŽáci mladší II.44
Sam StoklasaHoliceŽáci mladší I.45
MatyášPilnáčekHSK Cycling teamŽáci mladší I.46
ZitaPalgutováINDIGO cycling teamŽákyně mladší I.47
MatějPalgutaINDIGO cycling teamŽáci mladší I.48
AdamVondroušCYKLO PROFI GOLD FRENŽáci mladší I.49
AnnaVinopalováŽákyně mladší II.50
PatrikPtáčekŽáci mladší II.51
EvaRybanskáŽákyně mladší I.52
VeronikaJiranováMTBO Racing team Hradec KrálovéŽákyně mladší I.53
TerezaDubrovskáŽákyně mladší I.54
TerezaVelíkováHSK Cycling teamŽákyně mladší I.55
DanHrbekŽáci mladší II.56
LukášMarkovičVyKing.czŽáci mladší I.57
MikulášMikšíkŽáci mladší I.58
FilipPejchaŽáci mladší II.59
VojtěchŠafaříkŽáci mladší I.60
ZuzanaPlodkováŽákyně mladší I.61
ŠtěpánBřeňBikebřeň MTB TeamŽáci mladší I.62
JiříFriedlTJ Dolní RadechováŽáci mladší II.63
MartinHornichBAKAKO - Nová PakaŽáci mladší II.64
VojtěchSodomkaŽáci mladší I.65
MatyášChýlekŽáci mladší I.66
TomášChýlekŽáci mladší I.67
OliverNetolickyŽáci mladší I.68
DorienNetolickyŽáci mladší I.69
ElinkaMergancováŽákyně mladší I.70
Jiří Max MencákJS Ginabela aneb Statek Za kopcemŽáci mladší I.71
Jan BertMencákJS Ginabela aneb Statek Za kopcemŽáci mladší I.72
TerezaNosálováŽamberkŽákyně mladší II.73
RadimZvěřinaŽáci mladší I.74
NinaZvěřinováŽákyně mladší II.75
JiříFriedlŽáci mladší II.76
JanGallátŽáci mladší II.77
AnnaPtáčkováŽákyně mladší I.78
DanielKubanMoudraker racing teamŽáci mladší I.79
KláraČečetkováŽákyně mladší II.80
ŠtěpánDostálŽáci mladší I.81
SamuelDostálŽáci mladší I.82
Petr MarekMoravíkTrimolaŽáci mladší II.83
NatálieCikováRock Machine CyklomaxŽákyně mladší II.84
MichalDvořákHSK Cycling teamŽáci mladší II.85
TadeášUlvrCarla.kupkolo.czŽáci mladší I.86
FilipKrestaBicykl team Lisá n. L.Žáci mladší I.87
MatějŠkodaŽáci mladší II.88
LauraJanečková SK EDIE TEAM VSETÍN Žákyně mladší II.89
LilianaDiblíkováŽákyně mladší II.90
MikulášDiblíkŽáci mladší I.91
EliškaJanouškováŽákyně mladší II.92
DominikGruntHSK Cycling teamŽáci starší I.150
MarekVejběraGHOST junior teamŽáci starší II.151
FilipChvojkaGHOST junior teamŽáci starší II.152
JanKopeckýPRESTIGE CYCLING TEAMŽáci starší I.153
KryštofČermákSK Velo PrahaŽáci starší II.154
BarboraMitvalskáUNIKOVO MTB TEAMŽákyně starší I.155
MartinRousUNIKOVO MTB TEAMŽáci starší I.156
MarcelSvobodaUNIKOVO MTB TEAMŽáci starší II.157
OndřejDúcký Hradec KrálovéŽáci starší I.158
FilipNedvídekNedviďataŽáci starší I.159
VojtěchStodolaCyklo Bendl Vysoké MýtoŽáci starší I.160
Jakub Koreček Nepasický cyklo týmŽáci starší I.161
NikolaDrábekJaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší I.162
PetrDouděraJaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší I.163
EliškaZajačikováBIKE FREAKS HoliceŽákyně starší I.164
NikosKarajanisNiko on bikeŽáci starší I.165
AlešBlažek Jaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší II.166
JolanaBlažkováNasavrky BikersŽákyně starší I.167
ValentinaTrvalcováHořické KolonožkyŽákyně starší I.168
Petr BodlákJaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší I.169
JakubPanušJaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší I.170
MatyášMaivaldMORAVEC TEAMŽáci starší I.171
BarboraFamfulíkováBAKAKO Nová PakaŽákyně starší I.172
MarekNechutaBIKE FREAKS HoliceŽáci starší II.173
AdamPapoušekBIKE FREAKS HOLICEŽáci starší II.174
MatyášBeděrkaBIKE FREKS HoliceŽáci starší I.175
HónaMalířGHOST junior teamŽáci starší II.176
SamuelŠpráchalBIKE FREAKS HOLICEŽáci starší I.177
VojtěchNovákBIKE FREAKS HOLICEŽáci starší II.178
LucieLehkáJaroslav Kulhavý cycling teamŽákyně starší II.179
ZuzkaKrátkáBIKE FREAKS HoliceŽákyně starší II.180
BarboraKočováINT CZŽákyně starší II.181
ProkopKapounJaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší II.182
DenisaRočková Žákyně starší I.183
KryštofHrbekBěžecké tréninky on-lineŽáci starší II.184
ZuzanaRyšaváCyklosport Sobotka DobruškaŽákyně starší I.185
DominikFrencl Jaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší II.186
VanesaBohánskáROHOZEC AMULET TEAM Žákyně starší I.187
NickElčknerJaroslav Kulhavý cycling teamŽáci starší II.188
Míša Tsubera GHOST junior teamŽáci starší I.189
Daniel MaximusHendrichBIKE FREAKS HOLICEŽáci starší II.190
MilanJakubecPíts bikesŽáci starší I.191
MarieRyndováHSK Cycling teamŽákyně starší I.192
DominikPilnáčekHSK Cycling teamŽáci starší I.193
KarolínaVondroušováCYKLO PROFI GOLD FRENŽákyně starší I.194
DanielaNádvorníkováHSK Cycling teamŽákyně starší II.195
MatějTejklŽáci starší I.196
JakubVinopalŽáci starší I.197
LukášCikRock Machine CyklomaxŽáci starší I.198
LucieDvořákováHSK Cycling teamŽákyně starší I.199
LadislavRaimŽáci starší I.200
RichardSevernEXPRES.CZ - TUFO TEAM KOLÍNŽáci starší II.201
DanielŠpačekCYKLO PROFI GOLD FRENŽáci starší I.202
AdamUlvrCarla.kupkolo.czŽáci starší II.203
Kristýna LamichováOpavaŽákyně starší I.204
MarkétaMaršálkováHSK Cycling teamJuniorky300
MarianSvobodaUNIKOVO MTB TEAMJunioři301
NataliTuzarová GHOST junior teamJuniorky302
MatějStodolaCyklo Bendl Vysoké MýtoJunioři303
KateřinaDouděrováJaroslav Kulhavý cycling teamJuniorky304
PavelŠumpíkJaroslav Kulhavý cycling teamJunioři305
VojtěchSeidl Jaroslav Kulhavý cycling teamJunioři306
AnnaKudláčkováVELOcoach.czJuniorky307
JanKnopJunioři308
AnnaPanušováJaroslav Kulhavý cycling teamJuniorky309
MarkétaDoležalová Jaroslav Kulhavý cycling teamJuniorky310
VendulaNechutováBIKE FREAKS HoliceJuniorky311
LuckaHendrychováBIKE FREAKS HoliceJuniorky312
AdamČerníkMTBO Racing team Hradec KrálovéJunioři313
VáclavLhotákVELOCOACHCZJunioři314
JanKusýCyklo Bendl Vysoké MýtoJunioři315
MatyášMakovskýVELOCOACHCZJunioři316
Vojta HendrychBIKE FREAKS HOLICEJunioři317
DenisBřezinaJunioři318
AdamMaršálekGHOST TeamJunioři319
MartinHájekBowling PecJunioři320
LukášCsizmadiaJaroslav Kulhavý cycling teamJunioři321
OtakarVávra CYCLI.CZ TEAMJunioři322
LukášMeierGHOST TeamJunioři323
DavidKateraJunioři324
MichalSalavecJunioři325
KarlaNováková Jaroslav Kulhavý cycling teamJuniorky326
MatějPůlpánJunioři327
FrantiškaMakovskáMAKOVKYJuniorky328
AnnaRyndováHSK Cycling teamJuniorky329
JakubSkalickýCarla.kupkolo.czJunioři330
LukášRozsypalJunioři331
MichaelaŠípkováŽeny400
KateřinaKubanováMONDRAKER Racing TeamŽeny401
RenataKombrcováTC DobruškaŽeny402
KarolinaBergerováCarla.kupkolo.czŽeny403
MartinaZvěřinováŽeny404
PavlaKudláčkováGHOST TeamŽeny405
EvaVíchováŽeny406
BohdanaPůlpánováŽeny407
RomanaRočkováBIKE FREAKS HOLICEŽeny408
PetraDanušováŽeny409
VeronikaDvořákováŽeny410
KateřinaTeuberováHSK Cycling teamŽeny411
EvaŠtěpanovskáVELOCOACHCZŽeny412
TomášCoufalHSK Cycling teamMuži500
MichalŠípekMuži501
MartinSplítekHSK Cycling teamMuži502
TomášVosátkaRockMachine - Cyklomax TeamMuži503
JosefSchejbalCyklo Bendl Vysoké MýtoMuži504
DavidBuršíkMuži505
JakubKučeraMuži506
MichalKubanMONDRAKER Racing TeamMuži507
FilipČervinkaHradec KrálovéMuži508
KryštofSpilkaTJ Sokol MaxičkyMuži509
LukášČápHSK Cycling teamMuži510
JanMalířGHOST TeamMuži511
JakubRybanskýMuži512
LukášDreslerCyklistika StřezeticeMuži513
JanČáslavskýFHCTMuži514
VladimirVaněkMuži515
JakubHromádkoBAKAKO Nová PakaMuži516
PetrZvěřinaMuži517
StěpánŠtolfaHSK Cycling teamMuži518
PetrFišarHradecký Spinning klubMuži519
AlešKomberecHradecký Spinning klubMuži520
OndraPtáčeksobotkasport.czMuži521
RomanMorávekVELOCOACHCZMuži522
ZbyněkRichterGHOST TeamMuži523
TomášBrendlSTS Chvojkovice-BrodMuži524
JanMásloMuži525
JiříHorálekMuži526
DominikPetrnoušekCYKLO PROFI GOLD FRENMuži527
VojtěchVaníčekBAKAKO Nová PakaMuži528
RomanKolesárBAKAKO Nová PakaMuži529
JanKočíMuži530
JanNěmecGHOST TeamMuži531
JosefVopařilMuži532
JakubChlebekMuži533
VlastimilPařízekVELOCOACHCZMuži534
JakubMokrýMONDRAKER Racing TeamMuži535
LukášDubrovskýMuži536
LadislavDoudaMuži537
MichalMikšíkMuži538
TomášBergerKUPKOLO.czMuži539
PetrVítekHradecký spining klubMuži540
MartinMichalMuži541
ZdeněkDrábekDZ BEX CYCLING TEAMMuži542
MartinHloušekHO ŠTIKAMuži543
OndřejJunekBIKESTRIKE.COMMuži544
RomanŠťastnýRock Machine CyklomaxMuži545
MartinMikulaBiatlon LetohradMuži546
DominikHorákAC Sparta Praha Muži547
LukášDoležalMuži548
JiříMartinMuži549
LukášKoláčnýMuži550
PavelKoldaBAKAKO Nová PakaMuži551
TomášDejmekMuži552
LukášVostrovskýMuži553
JanOdehnalSki bikecentrum.czMuži554
LukášDrejslMONDRAKER Racing TeamMuži555
OndřejSlavíčekSCP PardubiceMuži556
DavidChobotskýMuži557
MichalMoravecGHOST TeamMasters I.800
LukášKopeckýPRESTIGE CYCLING TEAMMasters I.801
RomanSemerákSK Pod Dubem Masters I.802
Tomáš HájekMasters I.803
PavelBendaExpres Tufo Team KolínMasters II.804
ZdeněkVeselkaHSK Cycling teamMasters I.805
ŠtěpánPlodekENVICONSMasters I.806
PavelVikMasters I.807
MichalDudekGHOST TeamMasters I.808
StanislavŠumpíkCYKLO PROFI GOLD FRENMasters I.809
PavelKubantMasters II.810
JanTruhlářHSK Cycling teamMasters I.811
LukášKnopMasters I.812
KarelPanušKP RaceTeamMasters I.813
VladimírLedererCyklo RD Pardubice8c68Masters II.814
PetrKarajanisNiko on bikeMasters I.815
JiříHájekBowling PecMasters I.816
JardaChutnýSTRATOS AUTO - VELOCENTRUMMasters II.817
TomášBrandPCK LoudaMasters I.818
PetrDvořákHSK Cycling teamMasters II.819
MilošPetrHradecký Spinning klubMasters I.820
MilanJakubecPítrs BikesMasters I.821
RomanPalgutaINDIGO cycling teamMasters I.822
PavelVondroušCYKLO PROFI GOLD FRENMasters I.823
RichardKorečekNepasický cyklo týmMasters I.824
LadislavKočíINT CZMasters I.825
MartinSoučekSofatMasters II.826
RichardStohwasserJK-Cyklo HKMasters II.827
JiříKutnarMasters II.828
MartinKrátkýBIKE FREAKS HOLICEMasters I.829
TomášPavelNight RUNMasters I.830
JanVíchaDEKLI VítkovMasters I.831
TomášDražekMasters I.832
LukášFilipCzech tri R. teamMasters I.833
AlešGabrielMasters II.834
JanSchlogerMasters I.835
MartinRočekBIKE FREAKS HOLICEMasters II.836
JanKusýMasters I.837
ZdeněkAurVK Slavia HKMasters II.838
JaroslavChudobaMasters II.839
VáclavModrýHASIČI RAČICE NAD TROTINOUMasters I.840
PetrVelíkHSK Cycling teamMasters I.841
MichalKopeckýDoldy Team MachovMasters I.842
MartinPecaKola Šír BěohradMasters I.843
MarekBrumlíkCykloklub JičínMasters I.844
RadekŠatnýCYKLO TONYMasters I.845
JanKrestaMasters I.846
MichaelŠafaříkMasters I.847
MichalSkalickýKS PardubiceMasters II.848
MichalDúcký Masters I.849
LadislavRaimMasters II.850
PetrDenemarkMasters II.851
JosefSittaMasters I.852
JiříMachMasters I.853
JanVejběraGhostBěžecký Muži B1000
JosefKrátkýBezva Běh Běžecký Muži B1001
OndřejViznarBěžecký Muži A1002
PavlaKubešováPardubiceBěžecký Ženy A1003
EvaBeránkováKočky+Běžecký Ženy B1004
JanRidlBěžecký Muži B1005
EvaVejběrováGHOST TeamBěžecký Ženy B1006
Martin Písař Team CyklotrenerBěžecký Muži A1007
JanaLehkáBájčné ženy v běhuBěžecký Ženy B1008
TomášHrbekBěžecké tréninky on-lineBěžecký Muži B1009
JanLněničkaDvůr Králové nad LabemBěžecký Muži A1010
JiříDouchaHvězda PardubiceBěžecký Muži B1011
DrahomírRandaběžecké tréninky on line Běžecký Muži B1012
MartinSejkoraBěžecký Muži B1013
VeronikaDubrovskáBěžecký Ženy A1014
PavelNovotnýBK Vysoká nad LabemBěžecký Muži B1015
MichaelaSabovováBěžecký Ženy A1016
BořivojLamichRUN FOR LIFE Běžecký Muži B1017
LindaHrbkováBěžecký Ženy B1018
IvaČechováBěžecký Ženy B1019
ŠárkaFedrováBěžecký Ženy B1020
LucieBrokešováBěžecký Ženy A1021
ZdeněkTomášTriatlon BýšťBěžecký Muži B1022
JanNěmecGHOST TeamBěžecký Muži A1023
JanBajer BAKAKO Nová PakaBěžecký Muži A1024
PetrStohwasserBěžecký Muži A1025
AlešJindraSK Děti SeveruBěžecký Muži B1026
DanielSchirloBěžecký Muži A1027
MichalSudekKoza teamBěžecký Muži A1028
VladimírTesnerBěžecký Muži B1030
MichaelaJarošováBěžecký Ženy A1031
JanaBezdíčková Hvězda PardubiceBěžecký Ženy A1032
MichalVokrouhlíkMuži canicross1200
IvetaKučerová Vlajem za psemŽeny canicross1201
ZuzanaKvasničkováChodousy canicrossŽeny canicross1202
TerezaLitterovaMusher klub JCCŽeny canicross1203
AdélaPetráčkováZKO SPYTAŽeny canicross1204
MartinSimonHEY LEE!Muži canicross1205
ŠtěpánLamichRUN FOR LIFE Muži canicross1206
GabrielaBezouškováGitigaroŽeny canicross1207
AlenaŠubrtováChodousy canicrossŽeny canicross1208
AlenaSmolíkováMC MetujeŽeny canicross1209
Petra Táborská Ženy canicross1210
LucieMetelková Ženy canicross1211
StephanieKašparováMusher club Český rájŽeny canicross1212
AnnaŽákováTJ Sokol MaxičkyŽeny canicross1213
PavelPeškeMK HlinskoMuži canicross1214
KamilHozákPSAMuži canicross1215
PavlínaKynčlováŽeny canicross1216
PetraMencákováJS Ginabela aneb Statek Za kopcemŽeny canicross1217
ZdenkaDuškováMC KladnoŽeny canicross1218
JaroslavHančMuži canicross1219
JanaPáslerováŽÁBA TEAMŽeny canicross1220
AnnaŽákováTJ Sokol MaxičkyŽeny canicross1221
PavlínaKynčlováŽeny canicross1222
Karolína Šplíchalová MK Tlapky v tahuŽeny canicross1223
Ester Šujanová Ester a Bella Ženy canicross1224
EliškaKadlecováŽeny canicross1225
SabinaZímováŽeny canicross1226
EvaUjecŽeny canicross1227