POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 49 Zajačik Šimon 2015 TJ Sokol Dolní Ředice00:05:1680
2 4 Kučera Sebastian 2015 00:05:2072
3 13 Zajačik Josef 2015 00:05:2267
4 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:05:2463
5 18 Vaniš Patrik 2015 00:05:5460
6 12 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:06:1558
7 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:06:2056
8 30 Diblík Miky 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:2754
9 16 Soukup Jan 2017 00:06:5352
10 25 Palguta Matěj 2016 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:07:0250
11 34 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:2249
12 50 Lorenc David 2017 GHOST Team00:07:2348
13 40 Maivald Eliáš 2017 Moravec team Benešov00:07:4847
14 32 Kuban Daniel 2016 MONDRAKER Racing Team00:07:5546
15 61 Najman Jan 2017 00:08:0945
16 58 Chýlek Matyáš 2016 00:08:1144
17 59 Mynář Jáchym 2017 00:09:0443
18 60 Hruška Antonín 2017 GHOST Team00:11:1542
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:1280
2 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:05:5972
3 54 Dolečková Zlata 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:06:1767
4 42 Horčičková Anna 2015 00:06:4463
5 3 Seifertová Marie 2015 00:06:5560
6 44 Rybanská Eva 2015 00:07:0858
7 47 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:07:5056
8 56 Horčičková Anna 2015 00:08:0754
9 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:09:3852
10 48 Zajačiková Anežka 2017 TJ Sokol Dolní Ředice00:09:5850
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 7 Zejfart Jakub 2013 North Bike Junior Club00:05:3780
2 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:05:5372
3 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:06:0367
4 17 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka00:06:2463
5 38 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:06:3060
6 52 Ulvr Tadeáš 2014 Carla.kupkolo.cz00:06:4558
7 14 Šafařík Vojta 2014 Pardubice00:06:4856
8 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:5154
9 46 Stejskal Jan 2014 00:06:5452
10 57 Praus Tomáš 2014 Záchlumí00:07:0150
11 53 Müller Tomáš 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:1349
12 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:07:1548
13 37 Dejmek Miloš 2014 00:07:2947
14 45 Stejskal Petr 2014 00:07:4546
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:4080
2 51 Krušinová Anděla 2013 Carla,kupkolo.cz00:06:2572
3 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:2767
4 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:06:4363
5 15 Šafaříková Denisa 2013 Pardubice00:07:0960
6 43 Hajská Sofie Sigyn 2013 Talent Bike Kutná Hora00:07:1458
7 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:07:1856
8 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:07:4954
9 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:2952
10 24 Palgutová Zita 2014 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:08:3350
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Trvalec Jakub 2012 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:5680
2 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:07:0672
3 163 Maivald Matyáš 2011 Moravec team Benešov00:07:0767
4 192 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:3863
5 172 Trvalec David 2012 ROHOZEC AMULET TEAM 00:07:5260
6 198 Suchodol Kryštof 2011 KB Letohrad00:07:5358
7 195 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:5956
8 170 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:08:2654
9 196 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:09:0752
10 178 Tsubera Míša 2010 Ghost00:09:1450
11 200 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklotým00:11:0749
12 151 Grunt Dominik 2011 HSK cycling team00:11:4648
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:4880
2 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:07:0372
3 160 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:4167
4 180 Havlíčková Eliška 2011 00:08:0163
5 161 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:08:1460
6 166 Hannay Kateřina Ann 2012 Express Tufo Team Kolín00:08:3358
7 155 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:08:3456
8 169 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka00:08:4954
9 189 Mazura Nella 2011 Expres cz- Tufo team kolín00:08:5152
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:13:3480
2 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:3572
3 158 Panuš Jakub 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:3667
4 152 VEJBĚRA MAREK 2008 GHOST Team00:13:3963
5 199 Buchal Tomáš 2008 Cyklo Bendl00:13:4660
6 183 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:2258
7 190 Stiblík Marek 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:3856
8 202 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS Holice00:15:1454
9 201 Mojžíš Miroslav 2008 GHOST junior team00:18:3852
10 203 Raim Ladislav 2009 00:18:5850
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:2780
2 164 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:14:3372
3 171 Trvalcová Valentina 2009 ROHOZEC AMULET TEAM 00:14:5667
4 150 Ryndová Marie 2009 HSK cycling team00:15:0563
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 322 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:39:2380
2 314 Saidl Filip 2006 Head Pro Team Opava00:39:3072
3 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:39:5367
4 324 Matoulek Jiří 2006 Expres CZ TUFO Team Kolín00:39:5463
5 320 Frencl Dominik 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:40:5560
6 323 Seidl Vojtěch 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:2058
7 337 Elčkner Nick 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:2556
8 303 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:41:4954
9 311 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:41:5452
10 315 Zezulka Aleš 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:41:5550
11 327 Csizmadia Lukáš 2004 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:5649
12 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:43:0248
13 340 Kábrt Kryštof 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:43:3147
14 334 Doleček Přemysl 2007 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:44:2246
15 319 Suchodol Štěpán 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:3145
16 329 Telecký Adam 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:46:1144
17 338 Ulvr Adam 2007 Carla.kupkolo.cz00:46:1243
18 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:46:1342
19 342 Dušánek Vojtěch 2006 00:46:1641
20 321 Hruban Jan 2007 Vomit Holice00:54:4740
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 330 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS Holice00:43:4680
2 341 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:1972
3 339 Slavíčková Sára 2006 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:47:4567
4 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:50:5363
5 313 Šretrová Lucie 2006 S-Sport Hronov00:52:4060
6 301 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:55:4058
7 316 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:55:5156
8 305 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:59:0654
9 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:59:3352
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 408 Fridrichová Lenka 1994 Eleven Head CST Cyklolive00:43:0780
2 403 Kudláčková Pavla 1980 00:48:5372
3 400 Šípková Michaela 1992 WintersportHK-Silvini.cz00:49:0367
4 407 Chaloupková Kateřina 1991 www.rideberg.cz00:49:2763
5 409 Víchová Eva 1982 00:53:4860
6 404 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice01:01:4758
7 402 Březinová Karolína 1990 GHOST Team01:04:1456
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:54:1580
2 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:54:1772
3 519 Štolfa Štěpán 1998 HSK cycling team00:54:2667
4 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:54:3563
5 503 Slavík Matěj 1996 Endorphin Republic00:56:2360
6 531 Čáp Lukáš 1984 HSK cycling team00:57:1258
7 541 Ptáček Ondřej 1983 sobotkasport.cz00:57:2156
8 542 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:57:5254
9 543 Elčkner Lukáš 2001 Jaroslav Kulhavý cycling team00:57:5752
10 510 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:58:0350
11 513 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:1449
12 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren00:58:3948
13 551 Martin Jiří 1990 Náchod00:58:5047
14 533 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:58:5146
15 532 Michal Kuban 1985 MONDRAKER Racing Team00:59:1445
16 512 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:3444
17 511 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:3843
18 546 Odehnal Jan 1993 Mondraker team01:00:3942
19 516 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ01:00:4041
20 514 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:00:4140
21 552 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:00:4339
22 507 Pařízek Vlastimil 1989 Velocoachcz team01:02:2638
23 545 Vostrovský Lukáš 1994 M-BIKES.CZ01:02:2737
24 537 Čada Jakub 1999 Endorphin Republic01:03:1236
25 539 Dresler Lukáš 1983 Cyklistika Střezetice01:03:3335
26 530 Komberec Aleš 1989 Hradecký Spinning klub01:03:3534
27 536 Macháček Jiří 1983 MTBO Racing team Hradec Králové01:05:2333
28 522 Reichl Lukáš 1987 01:05:2432
29 505 Buršík David 1996 01:05:5931
30 506 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax team01:06:0030
31 515 Kučera Jakub 1991 01:06:0129
32 521 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:06:4028
33 548 Dubroský Lukáš 1984 01:07:2327
34 550 Spilka Kryštof 1983 TJ Sokol Maxičky01:08:3326
35 544 Michal Martin 1983 01:08:3525
36 527 Mikšík Michal 1987 CSM01:17:0424
37 529 Janáček Tomáš 1988 01:19:4023
38 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling teamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 831 Schejbal Josef 1978 00:39:3280
2 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:40:3072
3 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:40:5767
4 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:41:2163
5 834 Šumpík Stanislav 1978 Cykloprofi Gold Fren00:41:4960
6 819 Hájek Tomáš 1974 00:41:5558
7 803 Semerák Roman 1975 ATT Investments - Masters00:42:2156
8 841 Křoustek Martin 1978 FERODO Racing00:42:5754
9 844 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:43:3052
10 829 Palguta Roman 1977 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:43:4850
11 827 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine Cyklomax Team00:44:2649
12 839 Vícha Jan 1977 00:46:1448
13 846 Dušánek Jiří 1980 00:46:1547
14 801 Knop Lukáš 1979 Hradec Králové00:47:3746
15 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:47:3845
16 847 Kašpar Roman 1979 00:47:4744
17 802 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:48:0843
18 842 Doleček Martin 1973 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:48:2642
19 807 DUDEK Michal 1973 GHOST Team00:52:0941
20 806 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:53:3540
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:41:2480
2 836 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:42:3472
3 826 Frýzl Martin 1972 TJ Jiskra Jaroměř00:43:1267
4 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:43:3463
5 822 Matoulek Jiří 1972 Levit LOKO TRUTNOV00:43:3960
6 838 Gabriel Aleš 1965 00:43:4458
7 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:45:4556
8 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:47:4654
9 837 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:48:1452
10 812 Souček Martin 1970 00:49:5450
11 843 Mach Jiří 1972 00:54:3949
12 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:55:5248
13 840 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:57:2347
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1049 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:17:1880
2 1042 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:17:5972
3 1064 Všetička Jan 2007 4Sports team00:18:5867
4 1047 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:19:2863
5 1050 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:20:1860
6 1061 Uhlíř Martin 1989 00:20:2458
7 1067 Buriánek Šimon 2004 EPC Pro Health team00:20:2856
8 1068 Buriánek Matouš 2006 EPC Pro Health team00:24:2054
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:15:5680
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:5572
3 1066 Buriánek Miroslav 1973 EPC Pro Health team00:19:0567
4 1043 Modry Vaclav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:19:4063
5 1040 VEJBĚRA JAN 1966 MOJE KOLO00:20:3160
6 1058 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:20:4158
7 1054 Ridl Jan 1974 00:21:3856
8 1069 Bartoš Jan 1948 Beast shapes00:22:4054
9 1051 Cagwe John 1965 Hvězda Pardubice00:33:5652
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1060 Uhlířová Helena 1987 00:19:4480
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1070 Čechová Iva 1975 00:21:5480
2 1048 Kalinová Dita 1972 Kočky 00:29:0772
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:17:5880
2 1207 Šujanová Ester 2006 Blázni 00:20:0272
3 1212 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:22:2167
4 1209 Krátká Zuzka 2007 BIKE FREAKS Holice00:22:5363
5 1213 Eliášová Šárka 1977 TMK9 Dog Training Pardubice00:24:1060
6 1215 Vlachynská Kristýna 1978 HaKi-Run00:24:1158
7 1200 Sůrová Michaela 1993 TMK9 Dog Training Pardubice00:24:4556
8 1201 Fikrová Monika 1982 TMK9 Dog Training Pardubice00:24:5354
9 1204 Vejtasová Ilona 1977 HaKi Run 00:25:2652
10 1202 Olbrichová Silvie 1986 TMK9 Dog Training Pardubice00:27:5350
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1203 Hofmeister Tomas 1984 STGHK00:20:1380
2 1205 Hozák Kamil 1979 00:23:3172
3 1216 Kotásek Jakub 1990 TMK9 Dog Training Pardubice00:27:5867

Přihlášení