POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Kučera Sebastian 2015 00:05:2180
2 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:05:2272
3 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:05:3567
4 49 Zajačik Šimon 2015 TJ Sokol Dolní Ředice00:05:5563
5 18 Vaniš Patrik 2015 00:05:5660
6 30 Diblík Miky 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:2858
7 40 Maivald Eliáš 2017 Moravec team Benešov00:06:5656
8 50 Lorenc David 2017 GHOST Team00:07:1454
9 25 Palguta Matěj 2016 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:07:3052
10 34 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:3850
11 32 Kuban Daniel 2016 MONDRAKER Racing Team00:08:2249
12 16 Soukup Jan 2017 DNF0
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:1580
2 3 Seifertová Marie 2015 00:06:3872
3 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:07:0467
4 42 Horčičková Anna 2015 00:07:0563
5 44 Rybanská Eva 2015 00:07:2560
6 39 Krušinová Nina 2016 Carla.kupkolo.cz00:08:4558
7 47 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:08:4656
8 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:09:3054
9 48 Zajačiková Anežka 2017 TJ Sokol Dolní Ředice00:09:3652
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 7 Zejfart Jakub 2013 North Bike Junior Club00:05:4480
2 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:06:0572
3 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:06:1367
4 38 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:06:2363
5 17 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka00:06:3760
6 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:5758
7 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:07:0256
8 37 Dejmek Miloš 2014 00:07:2354
9 46 Stejskal Jan 2014 00:07:3652
10 35 Frolik Filip 2013 00:08:0050
11 9 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:08:1349
12 45 Stejskal Petr 2014 00:08:5348
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:4180
2 51 Krušinová Anděla 2013 Carla,kupkolo.cz00:06:3372
3 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:06:3467
4 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:3663
5 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:07:2560
6 43 Hajská Sofie Sigyn 2013 Talent Bike Kutná Hora00:07:2958
7 41 Víchová Elen 2013 HK Sokol00:08:1656
8 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:3854
9 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:09:0152
10 36 Mazura Olivia 2014 00:09:2850
11 24 Palgutová Zita 2014 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:09:4949
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 153 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:06:5880
2 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:07:1572
3 163 Maivald Matyáš 2011 Moravec team Benešov00:07:2467
4 173 Trvalec Jakub 2012 ROHOZEC AMULET TEAM 00:07:2663
5 192 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:3660
6 184 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:4958
7 182 Prokop Matěj 2012 S-Sport Hronov00:08:0256
8 172 Trvalec David 2012 ROHOZEC AMULET TEAM 00:08:2654
9 186 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:09:1852
10 195 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:09:3550
11 178 Tsubera Míša 2010 Ghost00:10:5049
12 151 Grunt Dominik 2011 HSK cycling team00:12:2248
13 168 Kalous Lukas 2011 Panda Timing00:13:1847
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:0080
2 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:07:2372
3 166 Hannay Kateřina Ann 2012 Express Tufo Team Kolín00:08:5467
4 189 Mazura Nella 2011 Expres cz- Tufo team kolín00:08:5563
5 180 Havlíčková Eliška 2011 00:08:5660
6 169 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka00:09:0958
7 194 Víchová Amelie 2011 HK Sokol00:09:1356
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:13:1480
2 176 Bohuňovský Jáchym 2009 Cykloklub Jičín00:13:1572
3 158 Panuš Jakub 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:1767
4 177 Jón Sebastian 2009 Cykloklub Jičín00:13:4963
5 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:5560
6 152 VEJBĚRA MAREK 2008 GHOST Team00:13:5658
7 190 Stiblík Marek 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:5856
8 183 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:1254
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 181 Drhová Eva 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:13:0880
2 187 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:1472
3 171 Trvalcová Valentina 2009 ROHOZEC AMULET TEAM 00:15:2967
4 164 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:15:3663
5 188 Kráčmarová Anna 2009 Levit LOKO TRUTNOV00:15:3760
6 150 Ryndová Marie 2009 HSK cycling team00:16:5858
7 162 Kalousová Adéla 2008 Panda Timing00:22:5056
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 322 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:39:1880
2 326 Horák Ondřej 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:39:5572
3 310 Soukup Vojtěch 2005 Tufo Pardus Prostějov 00:40:1167
4 314 Saidl Filip 2006 Head Pro Team Opava00:40:2263
5 331 Janoušek Tomáš 2005 Cyklobendl00:40:2460
6 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:41:1558
7 324 Matoulek Jiří 2006 Expres CZ TUFO Team Kolín00:41:2056
8 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:41:2154
9 325 Blažek Aleš 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:2652
10 312 Podzimek Matyáš 2007 Cyklo klub Jičín00:41:5050
11 317 Kvitský Dominik 2007 Cykloklub Jičín00:41:5249
12 315 Zezulka Aleš 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:41:5948
13 320 Frencl Dominik 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:3147
14 318 Pospíšil Richard 2006 Cykloklub Jičín00:43:3446
15 332 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:44:0445
16 303 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:44:2644
17 329 Telecký Adam 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:0543
18 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:45:0742
19 327 Csizmadia Lukáš 2004 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:1141
20 323 Seidl Vojtěch 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:4540
21 319 Suchodol Štěpán 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:4839
22 321 Hruban Jan 2007 Vomit Holice00:58:0638
23 304 Chvojka Filip 2007 GHOST junior teamDNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 330 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS Holice00:45:0880
2 306 Panušová Anna 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:46:4972
3 328 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:49:2567
4 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:51:0363
5 313 Šretrová Lucie 2006 S-Sport Hronov00:52:3860
6 333 Ryndová Anna 2005 HSK cycling team00:55:3558
7 301 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:58:1056
8 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team01:03:4554
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Kudláčková Pavla 1980 00:49:4680
2 404 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice01:04:3972
3 405 Štěpanovská Eva 1994 VELOcoach.cz01:06:2367
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:54:4880
2 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:54:5972
3 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:55:5067
4 519 Štolfa Štěpán 1998 HSK cycling team00:56:3863
5 531 Čáp Lukáš 1984 HSK cycling team00:57:4660
6 534 Kraus Lukáš 2003 GHOST Team00:57:4758
7 503 Slavík Matěj 1996 Endorphin Republic00:57:4856
8 543 Elčkner Lukáš 2001 Jaroslav Kulhavý cycling team00:57:4954
9 541 Ptáček Ondřej 1983 sobotkasport.cz00:57:5052
10 542 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:00:1050
11 516 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ01:00:3349
12 510 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM01:00:5948
13 546 Odehnal Jan 1993 Mondraker team01:01:0147
14 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren01:01:3246
15 533 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub01:01:4945
16 538 Frencl Martin 1990 Mondraker team01:02:4144
17 535 Slavíček Ondřej 1991 SCP Pardubice01:02:4643
18 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:02:5742
19 536 Macháček Jiří 1983 MTBO Racing team Hradec Králové01:04:1741
20 530 Komberec Aleš 1989 Hradecký Spinning klub01:04:2240
21 525 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:04:2339
22 507 Pařízek Vlastimil 1989 Velocoachcz team01:04:2438
23 545 Vostrovský Lukáš 1994 M-BIKES.CZ01:05:4237
24 539 Dresler Lukáš 1983 Cyklistika Střezetice01:06:0836
25 550 Spilka Kryštof 1983 TJ Sokol Maxičky01:06:0935
26 537 Čada Jakub 1999 Endorphin Republic01:06:4334
27 548 Dubroský Lukáš 1984 01:08:0933
28 521 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:08:1032
29 515 Kučera Jakub 1991 01:08:1631
30 544 Michal Martin 1983 01:12:1330
31 517 Bareš Jiří 1985 Flowtci01:12:1629
32 527 Mikšík Michal 1987 CSM01:14:4328
33 549 Dejmek Tomáš 1986 01:15:1427
34 547 Douda Ladislav 1983 01:18:1326
35 529 Janáček Tomáš 1988 01:20:3525
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 831 Schejbal Josef 1978 00:40:0080
2 809 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:40:2372
3 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:41:2767
4 811 Truhlář Jan 1977 HSK cycling team00:41:4663
5 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:41:4860
6 819 Hájek Tomáš 1974 00:42:3358
7 803 Semerák Roman 1975 ATT Investments - Masters00:42:5556
8 832 Brand Tomáš 1976 Cykloprofi Gold Fren00:43:2254
9 829 Palguta Roman 1977 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:44:3552
10 833 Jakubec Milan 1981 Pitrsbikes00:44:4350
11 839 Vícha Jan 1977 00:45:5349
12 827 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine Cyklomax Team00:46:1848
13 810 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:47:5747
14 813 Vik Pavel 1981 00:48:0546
15 816 stejskal richard 1975 AC UH HK 00:49:0345
16 801 Knop Lukáš 1979 Hradec Králové00:49:2444
17 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:51:4443
18 807 DUDEK Michal 1973 GHOST Team00:52:4142
19 821 Drtina Michal 1982 Flowtci00:53:2041
20 806 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:57:5640
21 814 Kalous Lukas 1977 Panda Timing01:05:2139
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:42:4780
2 836 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:44:3272
3 838 Gabriel Aleš 1965 00:45:0167
4 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:45:1563
5 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:46:0060
6 822 Matoulek Jiří 1972 Levit LOKO TRUTNOV00:46:1058
7 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:46:2756
8 825 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:46:3154
9 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:48:1452
10 837 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:49:4750
11 812 Souček Martin 1970 00:51:3149
12 840 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:59:1648
13 826 Frýzl Martin 1972 TJ Jiskra JaroměřDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1049 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:17:4780
2 1042 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:0572
3 1061 Uhlíř Martin 1989 00:19:4467
4 1050 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:21:2463
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:0880
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:19:3472
3 1043 Modry Vaclav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:19:4667
4 1059 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:20:3163
5 1058 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:20:4860
6 1053 Hanáček Roman 1977 HSK cycling team00:21:2258
7 1040 VEJBĚRA JAN 1966 MOJE KOLO00:21:3056
8 1054 Ridl Jan 1974 00:21:4454
9 1052 Mazura ANDREJ 1980 00:21:5952
10 1057 Hladík Pavel 1972 00:23:3250
11 1055 Slovák Miroslav 1977 OK Slavia Hradec Králové00:25:1449
12 1063 Sejkora Martin 1974 00:28:5348
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1060 Uhlířová Helena 1987 00:19:4880
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1056 Kroniková Jana 1973 OK Slavia Hradec Králové00:25:1580
2 1062 Fedrová Šárka 1977 00:28:5272
3 1048 Kalinová Dita 1972 Kočky 00:29:2067
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1206 Zasadilová Tereza 2006 Střeštiprdla00:18:2180
2 1210 Dušková Zdeňka 1978 NORDICTASS00:19:5472
3 1207 Šujanová Ester 2006 Blázni 00:19:5967
4 1208 Kubantová Ivana 1978 Rafani00:22:1363
5 1204 Vejtasová Ilona 1977 HaKi Run 00:24:0460
6 1200 Sůrová Michaela 1993 TMK9 Dog Training Pardubice00:24:4758
7 1201 Fikrová Monika 1982 TMK9 Dog Training Pardubice00:28:4056
8 1202 Olbrichová Silvie 1986 TMK9 Dog Training Pardubice00:28:4254
9 1209 Krátká Zuzka 2007 BIKE FREAKS Holice00:29:1352
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1203 Hofmeister Tomas 1984 STGHK00:20:4980

Přihlášení