POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 62 Břeň Štěpán 2014 Bikebřeň MTB Team00:04:2480
2 20 Maivald Sebastian 2014 MORAVEC TEAM00:04:3872
3 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:05:0767
4 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:0963
5 57 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:05:1060
6 16 Zajačik Josef 2015 00:05:1158
7 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:1756
8 96 Ettler Matěj 2014 00:05:2054
9 46 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:05:3252
10 14 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:3650
11 34 Dejmek Miloš 2014 00:05:4149
12 17 Vik Oliver 2014 00:05:4948
13 97 Horník Tomáš 2015 00:06:4847
14 81 Dostál Štěpán 2016 00:07:1346
15 93 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:1545
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:05:1480
2 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:1572
3 3 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:05:2267
4 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:2463
5 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:3860
6 5 Seifertová Marie 2015 00:06:4158
7 54 Dubrovská Tereza 2015 00:07:1156
8 98 Třešňáková Viktorie 2016 Pítrs Bikes team00:07:1654
9 35 Dejmková Sára 2016 00:07:1852
10 52 Rybanská Eva 2015 00:07:2050
11 55 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:07:5749
12 61 Plodková Zuzana 2015 00:08:0848
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Zejfart Jakub 2013 North Bike Club Junior Team00:05:3380
2 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:3872
3 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:4267
4 32 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka Dobruška00:05:5263
5 83 Moravík Petr Marek 2012 Trimola00:05:5660
6 41 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:0058
7 99 Beděrka Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1156
8 33 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1654
9 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:1952
10 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:06:3750
11 38 Mayer Antoín 2012 00:06:5149
12 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:06:5248
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3880
2 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:05:5972
3 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:0167
4 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:1763
5 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:2460
6 90 Diblíková Liliana 2013 00:06:3358
7 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:08:0856
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Beděrka Matyáš 2009 BIKE FREKS Holice00:06:5480
2 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:06:5572
3 177 Špráchal Samuel 2011 BIKE FREAKS HOLICE00:07:2367
4 202 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:2863
5 200 Raim Ladislav 2009 00:07:4160
6 159 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:08:5458
7 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:0156
8 193 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:09:3254
9 196 Tejkl Matěj 2011 00:09:4152
10 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:5850
11 150 Grunt Dominik 2011 HSK cycling team00:10:5549
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:2580
2 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:3472
3 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:0767
4 192 Ryndová Marie 2009 HSK cycling team00:07:0663
5 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:1860
6 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:2958
7 185 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka Dobruška00:08:4056
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:1980
2 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:5572
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:12:5967
4 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:3163
5 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:13:3460
6 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:13:4258
7 176 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:14:0756
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 179 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:0180
2 181 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:2172
3 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:17:5967
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:40:2080
2 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ00:41:2872
3 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:41:4367
4 303 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:47:3163
5 308 Knop Jan 2006 00:47:3660
6 332 Dušánek Vojtěch 2006 00:48:5958
7 333 Matyáš Jakub 2004 00:52:3656
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 310 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:45:4080
2 307 Kudláčková Anna 2004 VELOcoach.cz00:51:5872
3 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:54:2167
4 300 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:57:4063
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:45:3980
2 400 Šípková Michaela 1992 00:49:5572
3 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:50:5867
4 408 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:03:1763
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:57:1580
2 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:57:1672
3 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:57:3667
4 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:57:3763
5 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling team00:58:1960
6 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz00:58:3358
7 545 Šťastný Roman 1982 Rock Machine Cyklomax00:59:1356
8 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:59:1454
9 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:00:1052
10 511 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:00:1150
11 529 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:4849
12 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:01:0548
13 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:02:1547
14 553 Vostrovský Lukáš 1994 01:03:4946
15 503 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:04:0145
16 534 Pařízek Vlastimil 1989 VELOCOACHCZ01:04:1144
17 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:04:1243
18 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:04:1642
19 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klub01:04:5741
20 530 Kočí Jan 1997 01:05:0740
21 501 Šípek Michal 1992 01:05:1139
22 551 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:05:1838
23 536 Dubrovský Lukáš 1984 01:07:3037
24 541 Michal Martin 1982 01:07:3636
25 508 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:08:2035
26 537 Douda Ladislav 1983 01:24:3334
27 516 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová PakaDNF0
28 505 Buršík David 1996 DNF0
29 506 Kučera Jakub 1991 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 800 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:41:4680
2 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:41:4772
3 818 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:41:5067
4 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:0963
5 811 Truhlář Jan 1977 HSK cycling team00:42:1360
6 809 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:43:1258
7 803 Hájek Tomáš 1974 00:43:1356
8 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:44:4854
9 825 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:45:3152
10 807 Vik Pavel 1981 00:45:3350
11 840 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:45:5449
12 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:47:2448
13 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:47:2747
14 856 Dušánek Jiří 1980 00:47:3246
15 812 Knop Lukáš 1979 00:47:3745
16 820 Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning klub00:47:3844
17 842 Kopecký Michal 1977 Doldy Team Machov00:47:5343
18 841 Velík Petr 1981 HSK cycling team00:48:1042
19 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:48:2041
20 830 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:48:2140
21 835 Schloger Jan 1977 01:07:1939
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 819 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:42:1480
2 834 Gabriel Aleš 1965 00:45:0072
3 836 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:45:0867
4 804 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:45:4563
5 826 Souček Martin 1970 Sofat00:49:5260
6 828 Kutnar Jiří 1970 00:51:1558
7 839 Chudoba Jaroslav 1965 00:57:5156
8 838 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:58:1754
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1010 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:19:0480
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:15:5980
2 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:3472
3 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:21:0367
4 1029 Hladík Pavel 1972 00:21:4463
5 1013 Sejkora Martin 1974 00:26:2860
6 1001 Krátký Josef 1965 Bezva Běh 00:32:3358
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1021 Brokešová Lucie 1985 00:23:5780
2 1016 Sabovová Michaela 1986 00:23:5772
3 1014 Dubrovská Veronika 1987 00:23:5767
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:17:2980
2 1218 Dušková Zdenka 1978 MC Kladno00:19:5572
3 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:20:5467
4 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:22:0063
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1228 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:15:5480
2 1200 Vokrouhlík Michal 1983 00:16:3072
3 1229 Grim Martin 1989 00:17:2867
4 1215 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:1263
5 1214 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:24:5360

Přihlášení