POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 62 Břeň Štěpán 2014 Bikebřeň MTB Team00:04:3980
2 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:05:1872
3 86 Ulvr Tadeáš 2014 Carla.kupkolo.cz00:05:2467
4 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:3063
5 16 Zajačik Josef 2015 00:05:3260
6 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:3358
7 12 Vaniš Patrik 2015 Sezemie00:05:4656
8 46 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:06:0054
9 34 Dejmek Miloš 2014 00:06:0452
10 91 Diblík Mikuláš 2015 00:06:1050
11 17 Vik Oliver 2014 00:06:1849
12 93 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:4848
13 66 Chýlek Matyáš 2016 00:09:3147
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:05:2580
2 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:3872
3 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:4167
4 54 Dubrovská Tereza 2015 00:07:0263
5 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:0360
6 5 Seifertová Marie 2015 00:07:3158
7 55 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:08:0056
8 35 Dejmková Sára 2016 00:08:3154
9 61 Plodková Zuzana 2015 00:09:0052
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 6 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:05:3380
2 26 Zejfart Jakub 2013 North Bike Club Junior Team00:06:0272
3 32 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka Dobruška00:06:0967
4 11 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:1363
5 33 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1660
6 83 Moravík Petr Marek 2012 Trimola00:06:1758
7 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:4056
8 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:07:0354
9 64 Hornich Martin 2013 BAKAKO - Nová Paka00:07:1352
10 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:07:4350
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3780
2 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2072
3 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:2167
4 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:2263
5 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:2560
6 90 Diblíková Liliana 2013 00:06:4458
7 39 Rousová Tereza 2012 UNIKVO MTB TEAM00:08:1456
8 73 Nosálová Tereza 2013 Žamberk00:08:1654
9 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:08:2152
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:2080
2 202 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:2772
3 177 Špráchal Samuel 2011 BIKE FREAKS HOLICE00:07:2867
4 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:3463
5 196 Tejkl Matěj 2011 00:10:1660
6 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:2958
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5180
2 155 Mitvalská Barbora 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1372
3 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:5667
4 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:5863
5 185 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka Dobruška00:09:0560
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:3980
2 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:4072
3 203 Ulvr Adam 2007 Carla.kupkolo.cz00:13:1067
4 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:1263
5 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:13:5560
6 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:14:4158
7 176 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:14:4856
8 205 Mojžíš Miroslav 2008 00:19:3154
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:0580
2 179 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:5272
3 181 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:3067
4 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:18:0763
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ00:43:0880
2 331 Rozsypal Lukáš 2003 00:46:1572
3 308 Knop Jan 2006 00:52:1667
4 319 Maršálek Adam 2006 GHOST Team00:53:1663
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:56:4980
2 329 Ryndová Anna 2005 HSK cycling team00:57:0172
3 300 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:57:0967
4 302 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:59:2263
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:46:1480
2 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:54:0072
3 408 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:07:1767
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:59:0480
2 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling team00:59:4072
3 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:59:4267
4 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:59:4463
5 518 Štolfa Stěpán 1998 HSK cycling team00:59:4860
6 545 Šťastný Roman 1982 Rock Machine Cyklomax00:59:5158
7 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:00:3856
8 562 Kanta Martin 1997 01:00:4254
9 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:02:3352
10 511 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:02:4250
11 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:02:4749
12 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz01:02:5048
13 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub01:03:5547
14 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:07:1646
15 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:07:1745
16 553 Vostrovský Lukáš 1994 01:09:3544
17 541 Michal Martin 1982 01:09:3743
18 536 Dubrovský Lukáš 1984 01:10:0942
19 501 Šípek Michal 1992 01:11:1641
20 508 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:13:5840
21 526 Horálek Jiří 1986 01:14:0839
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:43:2880
2 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:43:2972
3 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:4967
4 803 Hájek Tomáš 1974 00:44:5063
5 811 Truhlář Jan 1977 HSK cycling team00:44:5760
6 800 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:45:1158
7 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:45:4856
8 807 Vik Pavel 1981 00:47:0454
9 840 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:49:2152
10 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:50:1550
11 812 Knop Lukáš 1979 00:50:1849
12 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:50:2148
13 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:50:3847
14 843 Peca Martin 1973 Kola Šír Běohrad00:52:1446
15 808 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:50:0745
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 834 Gabriel Aleš 1965 00:46:2180
2 804 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:46:5772
3 819 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:46:5867
4 836 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:48:4663
5 826 Souček Martin 1970 Sofat00:52:5360
6 828 Kutnar Jiří 1970 00:53:2058
7 838 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK01:01:5356
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:17:5780
2 1010 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:18:2972
3 1035 De Waele Michael 1985 Belgie00:23:0167
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:3280
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:3972
3 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:1067
4 1033 Hausvater Karel 1958 OK Slavia Hradec Králové00:21:2463
5 1013 Sejkora Martin 1974 00:25:0060
6 1001 Krátký Josef 1965 Bezva Běh 00:31:5058
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1016 Sabovová Michaela 1986 00:20:5280
2 1021 Brokešová Lucie 1985 00:22:3472
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Vejběrová Eva 1976 GHOST Team00:21:1980
2 1019 Čechová Iva 1975 00:21:2872
3 1020 Fedrová Šárka 1977 00:25:3467
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:17:3580
2 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:19:4972
3 1218 Dušková Zdenka 1978 MC Kladno00:19:5267
4 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:21:3963
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Vokrouhlík Michal 1983 00:16:1980
2 1228 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:16:3172
3 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:2467
4 1215 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:1163
5 1214 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:23:3360

Přihlášení