podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 62 Břeň Štěpán 2014 Bikebřeň MTB Team00:04:4380
2 20 Maivald Sebastian 2014 MORAVEC TEAM00:05:0772
3 86 Ulvr Tadeáš 2014 Carla.kupkolo.cz00:05:2767
4 57 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:05:2863
5 12 Vaniš Patrik 2015 Sezemie00:05:3260
6 16 Zajačik Josef 2015 00:05:3358
7 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:3956
8 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:4454
9 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:06:0052
10 82 Dostál Samuel 2014 00:06:1050
11 17 Vik Oliver 2014 00:06:1449
12 79 Kuban Daniel 2016 Moudraker racing team00:07:4348
13 91 Diblík Mikuláš 2015 00:07:4447
14 58 Mikšík Mikuláš 2016 00:07:5346
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:05:0680
2 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:1572
3 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:5667
4 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4063
5 5 Seifertová Marie 2015 00:06:5560
6 54 Dubrovská Tereza 2015 00:08:0558
7 52 Rybanská Eva 2015 00:08:1156
8 78 Ptáčková Anna 2015 00:09:5354
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 6 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:05:2880
2 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:5272
3 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:5467
4 11 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:1863
5 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:3260
6 51 Ptáček Patrik 2013 00:06:4158
7 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:07:2656
8 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:07:2854
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3580
2 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:1972
3 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2167
4 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:2463
5 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:2560
6 89 Janečková Laura 2013 SK EDIE TEAM VSETÍN 00:07:0058
7 90 Diblíková Liliana 2013 00:09:0356
8 73 Nosálová Tereza 2013 Žamberk00:09:0454
9 92 Janoušková Eliška 2013 00:09:2352
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:07:1980
2 202 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:3272
3 158 Dúcký Ondřej 2010 Hradec Králové00:07:3367
4 200 Raim Ladislav 2009 00:08:3763
5 196 Tejkl Matěj 2011 00:10:0260
6 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:4158
7 150 Grunt Dominik 2011 HSK Cycling team00:10:4256
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:5380
2 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5472
3 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:2667
4 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:3063
5 192 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:5360
6 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:5558
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:5480
2 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:5572
3 154 Čermák Kryštof 2007 SK Velo Praha00:13:2067
4 203 Ulvr Adam 2007 Carla.kupkolo.cz00:13:4363
5 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:14:5260
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:4480
2 179 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:5172
3 181 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:16:0967
4 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:19:2063
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:44:0080
2 331 Rozsypal Lukáš 2003 00:51:1772
3 308 Knop Jan 2006 00:51:1867
4 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ01:00:2963
5 327 Půlpán Matěj 2003 DNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 307 Kudláčková Anna 2004 VELOcoach.cz00:55:3280
2 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:59:0372
3 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:02:3067
4 329 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team01:02:3163
5 302 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team01:05:2160
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:48:4780
2 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:55:3372
3 407 Půlpánová Bohdana 1975 00:56:3267
4 408 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:06:3863
5 411 Teuberová Kateřina 1990 HSK Cycling teamDNF0
6 412 Štěpanovská Eva 1994 VELOCOACHCZDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 547 Horák Dominik 2001 AC Sparta Praha 01:00:4180
2 500 Coufal Tomáš 2001 HSK Cycling team01:00:4372
3 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ01:01:4367
4 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto01:01:4763
5 545 Šťastný Roman 1982 Rock Machine Cyklomax01:01:4860
6 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team01:02:4758
7 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:02:5756
8 510 Čáp Lukáš 1982 HSK Cycling team01:03:0554
9 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz01:03:1052
10 555 Drejsl Lukáš 1986 MONDRAKER Racing Team01:03:4750
11 511 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:04:0649
12 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:04:0848
13 529 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:04:1147
14 507 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:04:1246
15 549 Martin Jiří 1990 01:04:2245
16 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub01:05:0644
17 553 Vostrovský Lukáš 1994 01:09:0543
18 534 Pařízek Vlastimil 1989 VELOCOACHCZ01:09:1442
19 556 Slavíček Ondřej 1991 SCP Pardubice01:10:5541
20 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klub01:11:0040
21 530 Kočí Jan 1997 01:11:0839
22 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:11:2138
23 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:11:2837
24 552 Dejmek Tomáš 1986 01:12:0336
25 536 Dubrovský Lukáš 1984 01:13:0535
26 506 Kučera Jakub 1991 01:16:1434
27 541 Michal Martin 1982 01:17:0633
28 539 Berger Tomáš 1987 KUPKOLO.cz01:18:4032
29 557 Chobotský David 1988 01:19:0631
30 538 Mikšík Michal 1987 01:20:1630
31 515 Vaněk Vladimir 1983 DNF0
32 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FRENDNF0
33 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová PakaDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:44:0180
2 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:44:1872
3 811 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:45:2767
4 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:45:4963
5 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:45:5260
6 800 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:47:4158
7 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:48:0056
8 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:49:0854
9 807 Vik Pavel 1981 00:49:5752
10 825 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:50:0650
11 840 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:50:1349
12 812 Knop Lukáš 1979 00:51:0548
13 830 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:51:0647
14 844 Brumlík Marek 1979 Cykloklub Jičín00:51:2246
15 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:51:4945
16 852 Sitta Josef 1973 00:51:5544
17 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:53:0443
18 843 Peca Martin 1973 Kola Šír Běohrad00:53:5642
19 820 Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning klub00:54:0041
20 853 Mach Jiří 1972 01:01:4840
21 849 Dúcký Michal 1981 01:05:0939
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 834 Gabriel Aleš 1965 00:48:1580
2 836 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:49:0272
3 814 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice8c6800:50:5167
4 826 Souček Martin 1970 Sofat00:53:5763
5 851 Denemark Petr 1966 00:55:3460
6 828 Kutnar Jiří 1970 00:56:0258
7 850 Raim Ladislav 1964 00:58:3756
8 827 Stohwasser Richard 1955 JK-Cyklo HK01:02:2054
9 838 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK01:02:4752
10 839 Chudoba Jaroslav 1965 01:17:4350
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:2080
2 1025 Stohwasser Petr 1982 00:26:4472
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:1580
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:5072
3 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:5167
4 1011 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:3363
5 1017 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE 00:20:4860
6 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:21:0858
7 1005 Ridl Jan 1974 00:22:0756
8 1013 Sejkora Martin 1974 00:25:1454
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1016 Sabovová Michaela 1986 00:20:5780
2 1014 Dubrovská Veronika 1987 00:22:5772
3 1021 Brokešová Lucie 1985 00:22:5967
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Vejběrová Eva 1976 GHOST Team00:21:5980
2 1019 Čechová Iva 1975 00:22:1072
3 1020 Fedrová Šárka 1977 00:28:3467
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:18:3980
2 1226 Zímová Sabina 2006 00:19:1272
3 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:21:0967
4 1208 Šubrtová Alena 1989 Chodousy canicross00:21:1263
5 1218 Dušková Zdenka 1978 MC Kladno00:21:1660
6 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:21:2958
7 1227 Ujec Eva 1990 00:22:4156
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Vokrouhlík Michal 1983 00:17:2680
2 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:5072
3 1206 Lamich Štěpán 2006 RUN FOR LIFE 00:21:0367
4 1215 Hozák Kamil 1979 PSA00:26:2563