Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 62 | Břeň Štěpán | 2014 | Bikebřeň MTB Team | 00:04:43 | 80 |
2 | 20 | Maivald Sebastian | 2014 | MORAVEC TEAM | 00:05:07 | 72 |
3 | 86 | Ulvr Tadeáš | 2014 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:05:27 | 67 |
4 | 57 | Markovič Lukáš | 2015 | VyKing.cz | 00:05:28 | 63 |
5 | 12 | Vaniš Patrik | 2015 | Sezemie | 00:05:32 | 60 |
6 | 16 | Zajačik Josef | 2015 | 00:05:33 | 58 | |
7 | 10 | Kučera Sebastian | 2015 | 00:05:39 | 56 | |
8 | 49 | Vondrouš Adam | 2015 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:05:44 | 54 |
9 | 60 | Šafařík Vojtěch | 2014 | 00:06:00 | 52 | |
10 | 82 | Dostál Samuel | 2014 | 00:06:10 | 50 | |
11 | 17 | Vik Oliver | 2014 | 00:06:14 | 49 | |
12 | 79 | Kuban Daniel | 2016 | Moudraker racing team | 00:07:43 | 48 |
13 | 91 | Diblík Mikuláš | 2015 | 00:07:44 | 47 | |
14 | 58 | Mikšík Mikuláš | 2016 | 00:07:53 | 46 | |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 22 | Nosálová Gabriela | 2015 | Žamberk | 00:05:06 | 80 |
2 | 1 | Hanušová Kristýna | 2014 | GHOST junior team | 00:05:15 | 72 |
3 | 36 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:05:56 | 67 |
4 | 53 | Jiranová Veronika | 2014 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:06:40 | 63 |
5 | 5 | Seifertová Marie | 2015 | 00:06:55 | 60 | |
6 | 54 | Dubrovská Tereza | 2015 | 00:08:05 | 58 | |
7 | 52 | Rybanská Eva | 2015 | 00:08:11 | 56 | |
8 | 78 | Ptáčková Anna | 2015 | 00:09:53 | 54 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 6 | Benda Stanislav | 2012 | Expres Tufo Team Kolín | 00:05:28 | 80 |
2 | 19 | Trvalec Jakub | 2012 | Hořické Kolonožky | 00:05:52 | 72 |
3 | 18 | Trvalec David | 2012 | Hořické Kolonožky | 00:05:54 | 67 |
4 | 11 | Vaniš Dominik | 2012 | Sezemice | 00:06:18 | 63 |
5 | 4 | Seifert Lukáš | 2013 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:06:32 | 60 |
6 | 51 | Ptáček Patrik | 2013 | 00:06:41 | 58 | |
7 | 25 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:07:26 | 56 |
8 | 44 | Frolík Filip | 2013 | Hradec Králové | 00:07:28 | 54 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 23 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:35 | 80 |
2 | 9 | Tuzarová Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:06:19 | 72 |
3 | 15 | Zajačiková Lucie | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:21 | 67 |
4 | 27 | Krušinová Andělka | 2013 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:24 | 63 |
5 | 7 | Dúcká Edita | 2013 | Hradec Kráové | 00:06:25 | 60 |
6 | 89 | Janečková Laura | 2013 | SK EDIE TEAM VSETÍN | 00:07:00 | 58 |
7 | 90 | Diblíková Liliana | 2013 | 00:09:03 | 56 | |
8 | 73 | Nosálová Tereza | 2013 | Žamberk | 00:09:04 | 54 |
9 | 92 | Janoušková Eliška | 2013 | 00:09:23 | 52 | |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 171 | Maivald Matyáš | 2011 | MORAVEC TEAM | 00:07:19 | 80 |
2 | 202 | Špaček Daniel | 2010 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:07:32 | 72 |
3 | 158 | Dúcký Ondřej | 2010 | Hradec Králové | 00:07:33 | 67 |
4 | 200 | Raim Ladislav | 2009 | 00:08:37 | 63 | |
5 | 196 | Tejkl Matěj | 2011 | 00:10:02 | 60 | |
6 | 161 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:10:41 | 58 |
7 | 150 | Grunt Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:10:42 | 56 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 187 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:06:53 | 80 |
2 | 172 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:54 | 72 |
3 | 168 | Trvalcová Valentina | 2009 | Hořické Kolonožky | 00:07:26 | 67 |
4 | 164 | Zajačiková Eliška | 2010 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:30 | 63 |
5 | 192 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:07:53 | 60 |
6 | 194 | Vondroušová Karolína | 2011 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:07:55 | 58 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 173 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:54 | 80 |
2 | 178 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:12:55 | 72 |
3 | 154 | Čermák Kryštof | 2007 | SK Velo Praha | 00:13:20 | 67 |
4 | 203 | Ulvr Adam | 2007 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:13:43 | 63 |
5 | 151 | Vejběra Marek | 2008 | GHOST junior team | 00:14:52 | 60 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 180 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:44 | 80 |
2 | 179 | Lehká Lucie | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:14:51 | 72 |
3 | 181 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:16:09 | 67 |
4 | 195 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:19:20 | 63 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 301 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:44:00 | 80 |
2 | 331 | Rozsypal Lukáš | 2003 | 00:51:17 | 72 | |
3 | 308 | Knop Jan | 2006 | 00:51:18 | 67 | |
4 | 314 | Lhoták Václav | 2004 | VELOCOACHCZ | 01:00:29 | 63 |
5 | 327 | Půlpán Matěj | 2003 | DNF | 0 | |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 307 | Kudláčková Anna | 2004 | VELOcoach.cz | 00:55:32 | 80 |
2 | 311 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:59:03 | 72 |
3 | 300 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 01:02:30 | 67 |
4 | 329 | Ryndová Anna | 2005 | HSK cycling team | 01:02:31 | 63 |
5 | 302 | Tuzarová Natali | 2006 | GHOST junior team | 01:05:21 | 60 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Bergerová Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:48:47 | 80 |
2 | 405 | Kudláčková Pavla | 1980 | GHOST Team | 00:55:33 | 72 |
3 | 407 | Půlpánová Bohdana | 1975 | 00:56:32 | 67 | |
4 | 408 | Ročková Romana | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 01:06:38 | 63 |
5 | 411 | Teuberová Kateřina | 1990 | HSK cycling team | DNF | 0 |
6 | 412 | Štěpanovská Eva | 1994 | VELOCOACHCZ | DNF | 0 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 547 | Horák Dominik | 2001 | AC Sparta Praha | 01:00:41 | 80 |
2 | 500 | Coufal Tomáš | 2001 | HSK cycling team | 01:00:43 | 72 |
3 | 522 | Morávek Roman | 2002 | VELOCOACHCZ | 01:01:43 | 67 |
4 | 504 | Schejbal Josef | 2002 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 01:01:47 | 63 |
5 | 545 | Šťastný Roman | 1982 | Rock Machine Cyklomax | 01:01:48 | 60 |
6 | 502 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 01:02:47 | 58 |
7 | 524 | Brendl Tomáš | 1986 | STS Chvojkovice-Brod | 01:02:57 | 56 |
8 | 510 | Čáp Lukáš | 1982 | HSK cycling team | 01:03:05 | 54 |
9 | 521 | Ptáček Ondra | 1982 | sobotkasport.cz | 01:03:10 | 52 |
10 | 555 | Drejsl Lukáš | 1986 | MONDRAKER Racing Team | 01:03:47 | 50 |
11 | 511 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 01:04:06 | 49 |
12 | 519 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:04:08 | 48 |
13 | 529 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 01:04:11 | 47 |
14 | 507 | Kuban Michal | 1985 | MONDRAKER Racing Team | 01:04:12 | 46 |
15 | 549 | Martin Jiří | 1990 | 01:04:22 | 45 | |
16 | 540 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 01:05:06 | 44 |
17 | 553 | Vostrovský Lukáš | 1994 | 01:09:05 | 43 | |
18 | 534 | Pařízek Vlastimil | 1989 | VELOCOACHCZ | 01:09:14 | 42 |
19 | 556 | Slavíček Ondřej | 1991 | SCP Pardubice | 01:10:55 | 41 |
20 | 520 | Komberec Aleš | 1982 | Hradecký Spinning klub | 01:11:00 | 40 |
21 | 530 | Kočí Jan | 1997 | 01:11:08 | 39 | |
22 | 509 | Spilka Kryštof | 1982 | TJ Sokol Maxičky | 01:11:21 | 38 |
23 | 513 | Dresler Lukáš | 1982 | Cyklistika Střezetice | 01:11:28 | 37 |
24 | 552 | Dejmek Tomáš | 1986 | 01:12:03 | 36 | |
25 | 536 | Dubrovský Lukáš | 1984 | 01:13:05 | 35 | |
26 | 506 | Kučera Jakub | 1991 | 01:16:14 | 34 | |
27 | 541 | Michal Martin | 1982 | 01:17:06 | 33 | |
28 | 539 | Berger Tomáš | 1987 | KUPKOLO.cz | 01:18:40 | 32 |
29 | 557 | Chobotský David | 1988 | 01:19:06 | 31 | |
30 | 538 | Mikšík Michal | 1987 | 01:20:16 | 30 | |
31 | 515 | Vaněk Vladimir | 1983 | DNF | 0 | |
32 | 527 | Petrnoušek Dominik | 1999 | CYKLO PROFI GOLD FREN | DNF | 0 |
33 | 528 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 801 | Kopecký Lukáš | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:44:01 | 80 |
2 | 805 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:44:18 | 72 |
3 | 811 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:45:27 | 67 |
4 | 802 | Semerák Roman | 1975 | SK Pod Dubem | 00:45:49 | 63 |
5 | 823 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:45:52 | 60 |
6 | 800 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 00:47:41 | 58 |
7 | 824 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:48:00 | 56 |
8 | 845 | Šatný Radek | 1972 | CYKLO TONY | 00:49:08 | 54 |
9 | 807 | Vik Pavel | 1981 | 00:49:57 | 52 | |
10 | 825 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:50:06 | 50 |
11 | 840 | Modrý Václav | 1981 | HASIČI RAČICE NAD TROTINOU | 00:50:13 | 49 |
12 | 812 | Knop Lukáš | 1979 | 00:51:05 | 48 | |
13 | 830 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN | 00:51:06 | 47 |
14 | 844 | Brumlík Marek | 1979 | Cykloklub Jičín | 00:51:22 | 46 |
15 | 829 | Krátký Martin | 1977 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:51:49 | 45 |
16 | 852 | Sitta Josef | 1973 | 00:51:55 | 44 | |
17 | 806 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:53:04 | 43 |
18 | 843 | Peca Martin | 1973 | Kola Šír Běohrad | 00:53:56 | 42 |
19 | 820 | Petr Miloš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 00:54:00 | 41 |
20 | 853 | Mach Jiří | 1972 | 01:01:48 | 40 | |
21 | 849 | Dúcký Michal | 1981 | 01:05:09 | 39 | |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 834 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:48:15 | 80 | |
2 | 836 | Roček Martin | 1970 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:49:02 | 72 |
3 | 814 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice8c68 | 00:50:51 | 67 |
4 | 826 | Souček Martin | 1970 | Sofat | 00:53:57 | 63 |
5 | 851 | Denemark Petr | 1966 | 00:55:34 | 60 | |
6 | 828 | Kutnar Jiří | 1970 | 00:56:02 | 58 | |
7 | 850 | Raim Ladislav | 1964 | 00:58:37 | 56 | |
8 | 827 | Stohwasser Richard | 1955 | JK-Cyklo HK | 01:02:20 | 54 |
9 | 838 | Aur Zdeněk | 1953 | VK Slavia HK | 01:02:47 | 52 |
10 | 839 | Chudoba Jaroslav | 1965 | 01:17:43 | 50 | |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1007 | Písař Martin | 1984 | Team Cyklotrener | 00:18:20 | 80 |
2 | 1025 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:26:44 | 72 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1012 | Randa Drahomír | 1974 | běžecké tréninky on line | 00:16:15 | 80 |
2 | 1015 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:18:50 | 72 |
3 | 1022 | Tomáš Zdeněk | 1971 | Triatlon Býšť | 00:18:51 | 67 |
4 | 1011 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:20:33 | 63 |
5 | 1017 | Lamich Bořivoj | 1974 | RUN FOR LIFE | 00:20:48 | 60 |
6 | 1000 | Vejběra Jan | 1966 | Ghost | 00:21:08 | 58 |
7 | 1005 | Ridl Jan | 1974 | 00:22:07 | 56 | |
8 | 1013 | Sejkora Martin | 1974 | 00:25:14 | 54 | |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1016 | Sabovová Michaela | 1986 | 00:20:57 | 80 | |
2 | 1014 | Dubrovská Veronika | 1987 | 00:22:57 | 72 | |
3 | 1021 | Brokešová Lucie | 1985 | 00:22:59 | 67 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1006 | Vejběrová Eva | 1976 | GHOST Team | 00:21:59 | 80 |
2 | 1019 | Čechová Iva | 1975 | 00:22:10 | 72 | |
3 | 1020 | Fedrová Šárka | 1977 | 00:28:34 | 67 | |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1207 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:18:39 | 80 |
2 | 1226 | Zímová Sabina | 2006 | 00:19:12 | 72 | |
3 | 1202 | Kvasničková Zuzana | 1990 | Chodousy canicross | 00:21:09 | 67 |
4 | 1208 | Šubrtová Alena | 1989 | Chodousy canicross | 00:21:12 | 63 |
5 | 1218 | Dušková Zdenka | 1978 | MC Kladno | 00:21:16 | 60 |
6 | 1221 | Žáková Anna | 1988 | TJ Sokol Maxičky | 00:21:29 | 58 |
7 | 1227 | Ujec Eva | 1990 | 00:22:41 | 56 | |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1200 | Vokrouhlík Michal | 1983 | 00:17:26 | 80 | |
2 | 1205 | Simon Martin | 1980 | HEY LEE! | 00:17:50 | 72 |
3 | 1206 | Lamich Štěpán | 2006 | RUN FOR LIFE | 00:21:03 | 67 |
4 | 1215 | Hozák Kamil | 1979 | PSA | 00:26:25 | 63 |
design a kód: Michal Pavlík