podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 62 Břeň Štěpán 2014 Bikebřeň MTB Team00:04:3980
2 16 Zajačik Josef 2015 00:05:2272
3 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:05:2567
4 34 Dejmek Miloš 2014 00:05:2863
5 46 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:05:4060
6 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:4158
7 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:4256
8 65 Sodomka Vojtěch 2014 00:05:4354
9 12 Vaniš Patrik 2015 Sezemie00:05:4452
10 17 Vik Oliver 2014 00:05:5150
11 14 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:5749
12 57 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:06:0248
13 13 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:06:0447
14 48 Palguta Matěj 2016 INDIGO cycling team00:07:0046
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:05:2780
2 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:3072
3 47 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:05:3867
4 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:4163
5 3 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:06:0460
6 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4558
7 54 Dubrovská Tereza 2015 00:07:0156
8 5 Seifertová Marie 2015 00:07:0654
9 55 Velíková Tereza 2016 HSK Cycling team00:08:2752
10 35 Dejmková Sára 2016 00:08:2850
11 78 Ptáčková Anna 2015 00:10:0649
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 6 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:05:2080
2 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:4172
3 38 Mayer Antoín 2012 00:05:4267
4 30 Roček Maty 2012 00:05:4463
5 33 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:05:4560
6 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:5658
7 32 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka Dobruška00:06:0156
8 11 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:0854
9 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:0952
10 41 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:1950
11 51 Ptáček Patrik 2013 00:06:4349
12 64 Hornich Martin 2013 BAKAKO - Nová Paka00:06:4648
13 83 Moravík Petr Marek 2012 Trimola00:07:2147
14 31 Hrbek Sebastan 2012 Běžecké tréninky on-line00:07:2646
15 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:07:3245
16 85 Dvořák Michal 2013 HSK Cycling team00:08:5544
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3980
2 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:0772
3 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:1567
4 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:1663
5 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:1760
6 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:08:1158
7 84 Ciková Natálie 2013 Rock Machine Cyklomax00:08:1356
8 39 Rousová Tereza 2012 UNIKVO MTB TEAM00:08:3654
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:2180
2 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:06:5772
3 177 Špráchal Samuel 2011 BIKE FREAKS HOLICE00:07:1267
4 153 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:07:1563
5 159 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:1660
6 158 Dúcký Ondřej 2010 Hradec Králové00:07:1758
7 200 Raim Ladislav 2009 00:07:4956
8 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:0354
9 196 Tejkl Matěj 2011 00:09:5452
10 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:1050
11 193 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:10:2049
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5180
2 155 Mitvalská Barbora 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:0872
3 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:2467
4 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:2763
5 192 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:2860
6 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:3758
7 183 Ročková Denisa 2010 00:07:4056
8 185 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka Dobruška00:09:0154
9 199 Dvořáková Lucie 2011 HSK Cycling team00:11:1052
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:12:4580
2 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:4672
3 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:5567
4 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:13:5663
5 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:15:1660
6 176 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:15:2058
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:2580
2 181 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:3972
3 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:19:5867
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ00:42:1180
2 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:42:1272
3 308 Knop Jan 2006 00:50:4367
4 319 Maršálek Adam 2006 GHOST Team00:53:3063
5 318 Březina Denis 2005 00:59:5660
6 327 Půlpán Matěj 2003 DNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:58:4880
2 302 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team01:04:3972
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:47:4480
2 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:58:4972
3 408 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:06:0267
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team01:00:0680
2 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto01:00:1372
3 545 Šťastný Roman 1982 Rock Machine Cyklomax01:00:1467
4 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:00:1563
5 510 Čáp Lukáš 1982 HSK Cycling team01:00:2360
6 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:00:4758
7 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz01:01:3856
8 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:03:1554
9 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:03:1752
10 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:03:1850
11 511 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:03:1949
12 529 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:03:2048
13 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub01:03:2547
14 544 Junek Ondřej 1986 BIKESTRIKE.COM01:06:0346
15 500 Coufal Tomáš 2001 HSK Cycling team01:06:0645
16 515 Vaněk Vladimir 1983 01:09:4444
17 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klub01:09:4843
18 536 Dubrovský Lukáš 1984 01:09:5742
19 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:10:3141
20 501 Šípek Michal 1992 01:12:2440
21 541 Michal Martin 1982 01:13:2339
22 505 Buršík David 1996 01:14:1738
23 508 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:14:2737
24 546 Mikula Martin 1987 Biatlon Letohrad01:15:3536
25 533 Chlebek Jakub 1982 01:37:1235
26 537 Douda Ladislav 1983 01:41:4634
27 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:42:2880
2 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:43:1272
3 811 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:44:2767
4 818 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:44:2863
5 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:5360
6 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:45:4458
7 809 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:45:5356
8 822 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:46:0054
9 825 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:48:2552
10 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:50:2650
11 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:50:4449
12 841 Velík Petr 1981 HSK Cycling team00:50:4548
13 840 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:51:0647
14 820 Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning klub00:51:1246
15 812 Knop Lukáš 1979 00:51:5645
16 830 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:52:3244
17 842 Kopecký Michal 1977 Doldy Team Machov00:54:1143
18 808 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:57:0842
19 807 Vik Pavel 1981 DNF0
20 800 Moravec Michal 1980 GHOST TeamDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 804 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:46:1580
2 836 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:48:1572
3 814 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice8c6800:48:4767
4 834 Gabriel Aleš 1965 00:49:0863
5 810 Kubant Pavel 1971 00:50:0960
6 826 Souček Martin 1970 Sofat00:54:4558
7 839 Chudoba Jaroslav 1965 01:03:3956
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:17:4280
2 1010 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:18:4572
3 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:4767
4 1027 Schirlo Daniel 1987 00:20:5763
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:0980
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:19:1272
3 1011 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:1067
4 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:20:4563
5 1026 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:21:1460
6 1009 Hrbek Tomáš 1968 Běžecké tréninky on-line00:21:3258
7 1005 Ridl Jan 1974 00:22:2856
8 1013 Sejkora Martin 1974 00:26:1854
9 1001 Krátký Josef 1965 Bezva Běh 00:32:1752
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1032 Bezdíčková Jana 2003 Hvězda Pardubice00:20:2180
2 1016 Sabovová Michaela 1986 00:20:5872
3 1014 Dubrovská Veronika 1987 00:22:5267
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Čechová Iva 1975 00:22:0680
2 1020 Fedrová Šárka 1977 00:27:5972
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:18:0580
2 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:19:5472
3 1218 Dušková Zdenka 1978 MC Kladno00:20:4167
4 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:22:1463
5 1210 Táborská Petra 1993 00:24:0860
6 1201 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psemDNF0
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Vokrouhlík Michal 1983 00:16:5980
2 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:3272
3 1215 Hozák Kamil 1979 PSA00:24:2167
4 1219 Hanč Jaroslav 1957 00:26:0363