podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:3380
2 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:04:4772
3 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:04:4867
4 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:0163
5 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:0260
6 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:2358
7 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:05:3656
8 65 Havel David 2013 00:05:4254
9 38 Vaněk David 2013 00:05:4452
10 92 Dejmek Miloš 2014 00:06:0750
11 82 Frolík Filip 2013 00:06:1149
12 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:06:1848
13 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:06:2547
14 31 Kučera Sebastian 2015 00:06:2746
15 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:06:2845
16 96 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:06:3744
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:3380
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:0972
3 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:1967
4 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:3563
5 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:5160
6 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:06:1558
7 27 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:06:4356
8 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:07:2554
9 118 Seifertová Marie 2015 Pečky00:07:3852
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:05:2980
2 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:3272
3 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:05:3367
4 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:5063
5 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:06:0960
6 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:2058
7 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:2156
8 40 Mayer Antonín 2012 00:06:2254
9 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:2952
10 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:4450
11 19 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:3049
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2580
2 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:4372
3 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:4467
4 61 Krejčíková Veronika 2012 00:06:5463
5 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:07:3660
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:4180
2 164 Panuš Jakub 2009 BIKE FREAKS Holice00:06:4372
3 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:06:5467
4 214 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:1163
5 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:1260
6 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:2158
7 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:3256
8 176 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:07:4454
9 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:0952
10 194 Tsubera Míša 2010 00:10:4050
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:4080
2 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5472
3 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:2767
4 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:2863
5 185 Ročková Denisa 2010 00:08:4760
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:5680
2 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:0472
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:13:2067
4 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:13:2163
5 224 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:14:1160
6 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:14:5358
7 156 Moravec Ondřej 2007 GHOST junior team00:15:3356
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:3380
2 165 Panušová Anna 2006 BIKE FREAKS Holice00:14:4172
3 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:1767
4 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:3263
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:1980
2 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:40:3472
3 314 Stodola Matěj 2005 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:44:4167
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:47:4780
2 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:51:0372
3 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:51:0767
4 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:56:4163
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:43:3680
2 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:48:0672
3 423 Červená Adéla 1997 MTBO Racing team Hradec Králové00:51:4667
4 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:52:3063
5 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice00:56:4360
6 417 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:06:4258
7 422 Bergerová Kateřina 1992 Carla.kupkolo.czDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 596 Mokrý Jakub 1990 MONDRAKER Racing Team00:54:1680
2 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:54:5172
3 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:2367
4 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:56:4363
5 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HK00:56:5360
6 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:57:2258
7 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:57:2456
8 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:57:4154
9 508 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:58:1452
10 546 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team00:58:2050
11 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team00:58:2649
12 585 Martin Jiří 1990 00:59:4848
13 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:59:4947
14 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub00:59:5346
15 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK00:59:5745
16 577 Pařízek Vlastimil 1989 VELOcoach.cz01:01:3944
17 553 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA01:02:0543
18 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:02:0642
19 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:02:4541
20 530 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:03:3140
21 532 Mareček Jan 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO01:04:2539
22 593 Michal Martin 1982 Hradec Králové01:04:2638
23 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:04:4837
24 584 Kučera Jakub 1991 01:04:4936
25 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:05:2835
26 522 Horálek Jiří 1986 01:06:5434
27 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:07:0733
28 513 Buršík David 1996 01:08:0832
29 592 Červinka Filip 1986 Hradec Kálové01:09:0931
30 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST TeamDNF0
31 558 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax TeamDNF0
32 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klubDNF0
33 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine CyklomaxDNF0
34 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová PakaDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:40:2680
2 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:41:1972
3 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:41:5367
4 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:2763
5 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:43:2460
6 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:43:2558
7 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:44:3956
8 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:45:0954
9 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:46:1052
10 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:46:4550
11 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:47:1349
12 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:49:2148
13 863 Frolík Jan 1980 Frolíkova káva00:52:0547
14 822 Makovský David 1974 starwars00:55:0646
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:41:4080
2 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:41:4572
3 862 Lédr Martin 1970 Hradec Králové00:43:0467
4 848 Chutný Jaroslav 1961 Velocentum Hradec Králové00:45:2963
5 869 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:46:4360
6 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:46:5658
7 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:46:5756
8 868 Pražan Vladimír 1959 BIKE SPORT 00:48:1754
9 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:50:1852
10 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:54:1450
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:18:2580
2 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:18:2972
3 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:18:5267
4 1082 Šprinar David 1996 Hradec Králové00:19:5263
5 1000 Viznar Ondřej 1992 00:20:5760
6 1081 Cibulka Martin 1998 Hradec Králové00:21:3558
7 1083 Kohoutková Zuzana 1983 Býšť00:26:3356
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:2080
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:3672
3 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:4167
4 1077 Hrbek Tomáš 1968 Běžecké tréninky on-line00:19:0563
5 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:19:5760
6 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:1558
7 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:26:4756
8 1069 Střelka Valdemar 1971 Hradec Králové00:30:3854
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:0080
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:24:1880
2 1052 Pernetová Jitka 1974 Nový Bydžov00:26:2872
3 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:26:3167
4 1007 Nováková Radka 1971 Kočky+00:26:5963
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:17:2080
2 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:3472
3 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:19:3967
4 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:20:0263
5 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:22:3360
6 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:23:3058
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:18:2580
2 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:19:2472
3 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:22:3767
4 1217 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:23:4263