podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:05:2180
2 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:2772
3 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:2867
4 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:4163
5 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:4360
6 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:4858
7 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:06:0356
8 105 Markovič Lukáš 2015 HK -Vyking.cz00:06:3454
9 31 Kučera Sebastian 2015 00:06:3652
10 92 Dejmek Miloš 2014 00:07:0250
11 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:07:4149
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:4980
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:3372
3 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:5167
4 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:06:1763
5 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:3060
6 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:2258
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:06:0880
2 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:06:1072
3 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:06:1267
4 40 Mayer Antonín 2012 00:06:3563
5 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:06:5160
6 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:06:5258
7 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:5956
8 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:07:0254
9 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:0852
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4880
2 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:5172
3 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:4167
4 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:4763
5 89 Ryšavá Zuzana 2011 Val00:08:0160
6 61 Krejčíková Veronika 2012 00:08:0358
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:07:0480
2 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:07:1072
3 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:1967
4 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:4763
5 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:5660
6 170 Dúcký Ondřej 2010 00:08:1658
7 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:3156
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:07:0680
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:07:2772
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:4967
4 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:08:2963
5 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:4660
6 199 Ryšavá Aneta 2008 Val00:10:3658
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:4680
2 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:14:0972
3 218 Novák Vojta 2007 BIKE FEAKS HOLICE00:14:1267
4 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:14:5263
5 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:15:4360
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:5880
2 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:16:3072
3 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:16:3167
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:42:0080
2 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:42:4672
3 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:44:1867
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:48:1480
2 315 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:49:4772
3 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:53:0067
4 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:03:0363
5 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice01:05:0160
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:48:4080
2 422 Bergerová Kateřina 1992 Carla.kupkolo.cz00:50:3572
3 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:55:5267
4 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team01:03:0463
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:41:2280
2 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:41:2472
3 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:42:5467
4 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team00:42:5663
5 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:5860
6 599 Řežáb Marin 1995 Time id Ltb00:42:5958
7 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:43:4556
8 585 Martin Jiří 1990 00:43:4954
9 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice00:44:5252
10 511 Dubrovský Lukáš 1984 00:49:4850
11 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové00:50:0949
12 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax00:50:1148
13 584 Kučera Jakub 1991 00:50:3647
14 592 Červinka Filip 1986 Hradec Kálové00:50:4846
15 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ00:52:2345
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:43:4680
2 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:43:5372
3 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:44:4767
4 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:4963
5 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:46:2060
6 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:46:5758
7 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:47:2956
8 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:49:0654
9 805 Krátký Martin 1977 00:54:1052
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:44:5180
2 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:46:4272
3 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:52:3167
4 868 Pražan Vladimír 1959 BIKE SPORT 00:52:4563
5 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:56:1260
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:1180
2 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:2772
3 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:18:5767
4 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:19:0063
5 1000 Viznar Ondřej 1992 00:21:2460
6 1081 Cibulka Martin 1998 Hradec Králové00:23:1558
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:4480
2 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:1672
3 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:3067
4 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:1363
5 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:20:1660
6 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:3358
7 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:29:3856
8 1003 Vejběra Jan 1966 Night RUN teamDNF0
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:21:1380
2 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:3772
3 1066 Eliášová Sabina 1998 Ski team Česká Třebová00:23:1367
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:23:4080
2 1052 Pernetová Jitka 1974 Nový Bydžov00:28:3972
3 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:30:1267
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:16:4380
2 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:17:0972
3 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:3667
4 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:20:5963
5 1201 Haisová Beáta 1994 00:22:3960
6 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:23:0558
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1232 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:0680
2 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:17:5672
3 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:19:2467
4 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:0763