podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:05:0080
2 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:1772
3 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:2867
4 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:3163
5 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:05:3460
6 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:3958
7 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:5156
8 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:05:5954
9 1 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:06:4052
10 105 Markovič Lukáš 2015 HK -Vyking.cz00:06:4150
11 31 Kučera Sebastian 2015 00:07:0249
12 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:0648
13 23 Sodomka Vojtěch 2014 00:08:3747
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:4780
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:4272
3 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:5867
4 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:06:0263
5 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:1760
6 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:07:2958
7 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:07:3456
8 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:08:2354
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:5080
2 87 Karajanis Nikos 2011 Na poslední chvíli00:05:5172
3 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:05:5767
4 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:5863
5 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:06:0760
6 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:06:1758
7 40 Mayer Antonín 2012 00:06:2756
8 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:3054
9 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:06:4452
10 106 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:06:5150
11 48 Roček Matyáš 2012 00:07:0149
12 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:07:1548
13 81 Janeba Jakub 2012 00:07:3047
14 2 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:4646
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:3880
2 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:5972
3 89 Ryšavá Zuzana 2011 Val00:07:4867
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:5380
2 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:5472
3 164 Panuš Jakub 2009 BIKE FREAKS Holice00:07:4567
4 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:5063
5 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:5860
6 214 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:08:1158
7 176 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:08:1556
8 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:11:0054
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:06:5280
2 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:4672
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:4767
4 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:08:1263
5 185 Ročková Denisa 2010 00:09:5560
6 183 Šimonová Veronika 2009 Dvůr Kálové00:10:0758
7 199 Ryšavá Aneta 2008 Val00:11:2356
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:1780
2 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:14:0072
3 219 Hendrych Vojta 2006 BIKE FEAKS HOLICE00:14:0267
4 191 Elčkner Nick 2007 Kulhavy Team 00:14:0363
5 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:14:5760
6 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:15:4758
7 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:16:0256
8 160 Hendrich Daniel Maximus 2007 BIKE FREAKS Holice00:16:3154
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:2980
2 165 Panušová Anna 2006 BIKE FREAKS Holice00:14:4972
3 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:16:3267
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:43:1580
2 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:45:0472
3 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:47:2367
4 314 Stodola Matěj 2005 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:47:5763
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:50:4780
2 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:51:5772
3 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:52:1167
4 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:52:4563
5 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:57:4660
6 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:00:4958
7 315 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling teamDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 401 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:59:5180
2 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:59:5872
3 417 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:11:2467
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HK00:58:2680
2 594 Elčkner Lukáš 2001 Cyklostar Trek Mercedes - Benz01:00:2472
3 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:01:5167
4 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team01:02:4063
5 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:03:3160
6 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:03:3258
7 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team01:03:3356
8 585 Martin Jiří 1990 01:03:3454
9 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:03:5852
10 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:05:4550
11 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:06:5249
12 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:07:0548
13 578 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:10:0347
14 522 Horálek Jiří 1986 01:13:1246
15 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:17:0045
16 592 Červinka Filip 1986 Hradec Kálové01:17:0244
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:44:0880
2 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:2072
3 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:44:3167
4 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:45:4963
5 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:47:0760
6 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:47:2958
7 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:48:1756
8 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:49:1854
9 805 Krátký Martin 1977 00:50:1252
10 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling teamDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:44:5480
2 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:47:0572
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:47:4567
4 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:49:3063
5 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:50:1060
6 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš01:04:4758
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:0080
2 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:3672
3 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:18:4567
4 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:19:1363
5 1075 Klikoš Jiří 1985 Achilles tým 00:20:3760
6 1000 Viznar Ondřej 1992 00:21:0858
7 1076 Kalina Filip 1993 00:23:3956
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:4680
2 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:3872
3 1077 Hrbek Tomáš 1968 Běžecké tréninky on-line00:19:3867
4 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:20:0963
5 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:1560
6 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:20:4658
7 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:27:0956
8 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:31:4154
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:2980
2 1066 Eliášová Sabina 1998 Ski team Česká Třebová00:23:0372
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:22:1180
2 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:3172
3 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:25:0167
4 1052 Pernetová Jitka 1974 Nový Bydžov00:27:1563
5 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:30:1260
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:17:0180
2 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:18:4872
3 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:18:5467
4 1231 Petráčková Adéla 1994 ZKO SPYTA00:19:0663
5 1229 Hanušová Tereza 1996 MC Metuje00:20:0560
6 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:21:1958
7 1201 Haisová Beáta 1994 00:23:0756
8 1203 Matušková Karolína 1992 Rozběháme Pardubice00:23:4954
9 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:24:0352
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1220 Císař Martin 1990 00:17:0080
2 1225 Hora Ondřej 1992 Mushing club Český ráj00:17:1072
3 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:17:5267
4 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:19:1463
5 1217 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:22:5360
6 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:5658
7 1228 Hanč Jaroslav 1957 00:33:4156