podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:3180
2 56 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:04:4972
3 78 Sokol Nicolas Dominik 2013 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:05:0067
4 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:05:0563
5 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:1860
6 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:2958
7 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:3056
8 38 Vaněk David 2013 00:05:3154
9 110 Ulvr Tadeáš 2014 Carla,kupkolo.cz00:05:3752
10 93 Hubáček Samuel 2014 Hradec Králové00:05:4050
11 60 Krenželok Samuel 2013 00:05:4349
12 84 Kuba Kryštof 2013 00:05:4448
13 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:05:5947
14 82 Frolík Filip 2013 00:06:0546
15 105 Markovič Lukáš 2015 HK -Vyking.cz00:06:0745
16 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:06:0844
17 115 Dostál Filip 2013 Býšť00:06:1043
18 113 Kresta Filip 2014 00:06:1142
19 96 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:06:2241
20 103 Havlík Denis 2013 00:06:2340
21 31 Kučera Sebastian 2015 00:06:3439
22 108 Smejkal František 2013 Syrovátka00:06:3838
23 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:4637
24 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:06:4836
25 109 Smejkal Štěpán 2014 Syrováka00:06:5635
26 114 Suchánek Radovan 2015 00:09:0134
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:1780
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:1972
3 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:2067
4 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:2763
5 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:1260
6 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:06:1458
7 42 Šimonová Nikola 2013 Dvůr Kálové00:07:2656
8 112 Kašparová Adéla 2013 00:07:3754
9 10 Kohoutová Tereza 2014 00:08:1052
10 111 Kašparová Aneta 2015 00:09:4250
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:2780
2 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:2872
3 55 Sitta Hugo 2011 aliveonthemoo.com00:05:2967
4 87 Karajanis Nikos 2011 Na poslední chvíli00:05:3063
5 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:05:3560
6 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:06:0658
7 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:06:1056
8 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:1454
9 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:2652
10 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:3650
11 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:4149
12 79 Roll Martin 2011 00:07:0348
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:0580
2 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3672
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:4267
4 89 Ryšavá Zuzana 2011 Val00:06:5563
5 69 Nováková Alisa 2012 Sokol Kunvald00:07:1560
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:3380
2 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:3472
3 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3567
4 216 Bukovský Ondřej 2008 Ostrava00:06:4463
5 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:0360
6 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:1758
7 214 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:3656
8 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:3754
9 211 Kulveit Šimon 2010 Carla,kupkolo.cz00:07:3852
10 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:5950
11 194 Tsubera Míša 2010 00:10:1149
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 217 Bukovská Barbora 2010 Ostrava00:06:3580
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:3972
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5467
4 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:4463
5 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:1160
6 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:08:1258
7 185 Ročková Denisa 2010 00:08:1356
8 183 Šimonová Veronika 2009 Dvůr Kálové00:09:1854
9 202 Jarešová Ema 2010 00:09:2452
10 196 Nováková Denisa 2010 Sokol Kunvald00:10:1950
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 219 Hendrych Vojta 2006 BIKE FEAKS HOLICE00:13:0580
2 191 Elčkner Nick 2007 Kulhavy Team 00:13:0672
3 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:0767
4 218 Novák Vojta 2007 BIKE FEAKS HOLICE00:13:2863
5 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:13:2960
6 215 Kulveit Tobiáš 2006 Carla,kupkolo.cz00:13:3058
7 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:13:5356
8 190 Kapoun Prokop 2007 Kulhavy Team 00:13:5454
9 220 Vavroušek Michal 2006 USK Praha00:16:1352
10 213 Dunas Alexandr 2006 00:18:0950
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:5280
2 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:3972
3 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:16:0567
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:2980
2 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:39:5672
3 311 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:42:4867
4 322 Csizmadia Lukáš 2004 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:4163
5 329 Kusý Jan 2005 Cyklo Bendl00:45:0660
6 332 Lehký Adam 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:47:4258
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:4380
2 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:48:2772
3 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:49:2767
4 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:51:2563
5 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:52:4860
6 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:53:5958
7 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:59:0856
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 407 Jůzová Kateřina 1991 00:43:1980
2 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:47:0672
3 418 Antropiusová Daniela 1982 aliveonthemoon.com00:47:4067
4 405 Kubanová Kateřina 1984 MONDRAKER Racing Team00:52:3363
5 412 Dubrovská Veronika 1987 00:52:5760
6 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice00:55:2958
7 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:58:1756
8 408 Štěpanovská Eva 1994 Quintbike.cz00:58:4954
9 410 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS HOLICE01:04:1752
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 594 Elčkner Lukáš 2001 Cyklostar Trek Mercedes - Benz00:54:5280
2 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:55:0972
3 596 Mokrý Jakub 1990 MONDRAKER Racing Team00:55:1367
4 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:55:1963
5 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:55:3860
6 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:1458
7 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:57:5956
8 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:58:1354
9 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:58:1552
10 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:58:1650
11 520 Ptáček Ondřej 1981 sobotkasport.cz00:58:1749
12 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK00:58:4148
13 588 Drejsl Luboš 1986 MONDRAKER Racing Team00:58:4247
14 591 Fikar Martin 1983 BAKAKO Nová Paka00:58:4346
15 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:58:4445
16 585 Martin Jiří 1990 00:59:1444
17 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:00:1943
18 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:01:1642
19 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:1741
20 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:01:3640
21 577 Pařízek Vlastimil 1989 VELOcoach.cz01:02:1739
22 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:03:0338
23 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:03:1137
24 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:03:1236
25 510 Vik Pavel 1981 01:03:1935
26 531 Macháček Jiří 1981 MTBO Racing team Hradec Králové01:03:3634
27 571 Kovařk Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:03:4433
28 558 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:03:5232
29 578 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:05:1331
30 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:05:5830
31 513 Buršík David 1996 01:07:4029
32 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:07:4828
33 584 Kučera Jakub 1991 01:07:5527
34 593 Michal Martin 1982 Hradec Králové01:07:5926
35 595 Kresta Jan 1980 01:10:2025
36 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:11:0624
37 592 Červinka Filip 1986 Hradec Kálové01:15:0223
38 576 Roll Martin 1984 01:18:0722
39 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZDNF0
40 536 Chlebek Jakub 1982 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:39:4180
2 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:39:4572
3 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:40:1567
4 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:41:1263
5 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:41:1560
6 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:41:3358
7 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:5056
8 853 Karajanis Petr 1976 Na poslední chvíli00:42:5854
9 840 Dostál David 1979 Hradec Králové00:44:0052
10 864 Jiran Jan 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:44:0350
11 802 Fišer Jaroslav 1972 Active estate s.r.o. 00:44:1949
12 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:44:2048
13 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:44:2147
14 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:44:3746
15 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:45:0145
16 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:46:4144
17 831 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:46:4643
18 865 Vavroušek Michal 1974 Pardubice00:46:5542
19 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:47:0841
20 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:47:3640
21 842 Pavel Tomáš 1976 NICHT RUN00:48:3439
22 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:49:4638
23 863 Frolík Jan 1980 Frolíkova káva00:54:4437
24 855 Rynd Libor 1971 DNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:42:5380
2 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:43:2172
3 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:44:1867
4 862 Lédr Martin 1970 Hradec Králové00:45:0463
5 861 Červinka Zdeněk 1964 BIKE STARS00:46:5160
6 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:47:2458
7 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:50:1556
8 839 Kolakovský Robert 1969 Rock Machine Cyklomax00:52:4454
9 844 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:56:1352
10 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:57:1450
11 866 Kudláček Boris 1967 GHOST Team00:58:1949
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:17:5380
2 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:0172
3 1074 Havlík Lukáš 2004 SKI klub Hlinsko00:18:0867
4 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:18:4563
5 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:18:5760
6 1073 Skutil Martin 1999 00:19:0058
7 1068 Markovič Lukáš 1989 HK VYKING.CZ00:19:4456
8 1043 Stohwasser Petr 1982 00:20:1254
9 1071 Typlt Tomáš 2004 00:20:2352
10 1000 Viznar Ondřej 1992 00:21:2550
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:2180
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:3772
3 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:5967
4 1042 Raim Ladislav 1964 FUBO team00:19:2963
5 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:3060
6 1003 Vejběra Jan 1966 Night RUN team00:19:4758
7 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:1756
8 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:20:1954
9 1060 Rautenkranc Miroslav 1964 SK Donocykl00:20:3652
10 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:27:0850
11 1069 Střelka Valdemar 1971 Hradec Králové00:30:3249
12 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:31:5148
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:0580
2 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:21:0972
3 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:2967
4 1070 Brumlichová Kristýna 2003 00:22:3763
5 1018 Rolečková Nikola 1992 00:22:4660
6 1066 Eliášová Sabina 1998 Ski team Česká Třebová00:23:2658
7 1029 Pánková Aneta 1992 Náchod00:24:0656
8 1072 Pospíšilová Magdaléna 2003 00:24:3354
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:1680
2 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:22:3472
3 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:24:1367
4 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:27:3363
5 1052 Pernetová Jitka 1974 Nový Bydžov00:28:1360
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:17:2180
2 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:17:3472
3 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:0967
4 1201 Haisová Beáta 1994 00:22:2163
5 1230 Vávrová Diana 1992 Rozběháme Jaroměř00:22:5360
6 1203 Matušková Karolína 1992 Rozběháme Pardubice00:23:3258
7 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:24:1356
8 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:24:2454
9 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:24:4052
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1220 Císař Martin 1990 00:17:1980
2 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:19:3072
3 1228 Hanč Jaroslav 1957 00:24:3967
4 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:25:2363