podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:3280
2 56 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:04:5772
3 78 Sokol Nicolas Dominik 2013 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:05:0667
4 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:05:0763
5 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:0860
6 47 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:05:0958
7 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:2056
8 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:3554
9 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:5452
10 93 Hubáček Samuel 2014 Hradec Králové00:06:0850
11 60 Krenželok Samuel 2013 00:06:0949
12 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:06:1248
13 102 Burda Štěpán 2014 Hradec Králové00:06:1947
14 82 Frolík Filip 2013 00:06:2046
15 90 Komárek Vojtěch 2014 Borohrádek00:06:2945
16 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:06:3244
17 65 Havel David 2013 00:06:3443
18 38 Vaněk David 2013 00:06:5742
19 96 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:06:5941
20 70 Potůček Jáchym 2014 00:07:0240
21 92 Dejmek Miloš 2014 00:07:0439
22 5 Seifert Lukáš 2013 00:07:0638
23 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:1137
24 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:07:1836
25 31 Kučera Sebastian 2015 00:07:2335
26 98 Fidranský Jakub 2014 Hradec Králové00:07:2534
27 83 Stoklasa Sam 2015 Holice00:07:2633
28 39 Vik Oliver 2014 00:07:4832
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:2380
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:3672
3 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:3867
4 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:4063
5 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:3060
6 100 Víchová Elen 2013 HK - Sokol00:06:3258
7 33 Králová Eliška 2013 00:06:4656
8 42 Šimonová Nikola 2013 Dvůr Kálové00:07:3754
9 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:07:4552
10 10 Kohoutová Tereza 2014 00:07:4650
11 74 Dubrovská Terezka 2015 Hradec Králové 00:08:0349
12 99 Kábrtová Viktorie 2014 Mamka00:09:0848
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:3480
2 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:3572
3 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:3667
4 87 Karajanis Nikos 2011 Na poslední chvíli00:05:3763
5 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:05:3860
6 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:05:5258
7 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:06:0656
8 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:06:1654
9 40 Mayer Antonín 2012 00:06:3052
10 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:5350
11 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:07:0549
12 19 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:0848
13 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:1947
14 2 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:2246
15 97 Vrabek Matěj 2012 Hořice00:07:4545
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:1780
2 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:2672
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2967
4 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:3763
5 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:4660
6 101 Víchová Amelie 2011 HK - Sokol00:06:4758
7 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:5856
8 89 Ryšavá Zuzana 2011 Val00:06:5954
9 61 Krejčíková Veronika 2012 00:07:0352
10 69 Nováková Alisa 2012 Sokol Kunvald00:07:1650
11 77 Suchomelová Nela 2012 00:08:1549
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:3480
2 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:4572
3 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:2167
4 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:2763
5 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:3560
6 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:4758
7 169 Král Václav 2009 00:08:0956
8 198 Vtišer Max 2009 Roudnička00:09:0354
9 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:2552
10 194 Tsubera Míša 2010 00:11:1650
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:06:2880
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:07:0272
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:1567
4 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:2363
5 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:0260
6 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:08:0558
7 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:08:0856
8 185 Ročková Denisa 2010 00:09:2154
9 196 Nováková Denisa 2010 Sokol Kunvald00:09:2652
10 199 Ryšavá Aneta 2008 Val00:09:3750
11 202 Jarešová Ema 2010 00:09:4549
12 203 Vrablová Viktorie 2010 Hořice00:10:4948
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:2280
2 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:13:4372
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:14:3767
4 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:15:1063
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Nováková Daniela 2007 AŠ Mladá Boleslav00:15:1180
2 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:2472
3 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:3167
4 153 Nádvorníková Daniela 2006 HSK Cycling team00:18:5063
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 316 Hák Jakub 2004 MAPEI MERIDA Kaňkovský00:39:2480
2 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:2972
3 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:39:3267
4 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:39:4063
5 324 Brož Štěpán 2004 00:47:2060
6 330 Hájek Martin 2003 Bowling Pec00:52:3458
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:49:1880
2 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:49:1972
3 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:50:0967
4 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:52:2063
5 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:54:0960
6 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:56:1058
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 407 Jůzová Kateřina 1991 00:42:5480
2 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:42:5572
3 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:47:4167
4 412 Dubrovská Veronika 1987 00:52:4663
5 405 Kubanová Kateřina 1984 MONDRAKER Racing Team00:53:3860
6 401 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:53:3958
7 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice00:59:5156
8 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team01:01:4754
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:54:3580
2 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HK00:54:5672
3 543 Čáp Lukáš 1984 HSK Cycling team00:54:5767
4 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:55:0363
5 586 Morávek Zdeněk 1996 SUPERIOR RIDERS00:55:1660
6 580 Štolfa Štěpán 1998 Pítrs Bikes00:55:1758
7 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:2256
8 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:56:3054
9 589 Kanta Martin 1997 Decathlon cycling team00:56:5752
10 520 Ptáček Ondřej 1981 sobotkasport.cz00:57:2150
11 525 Vítek Petr 1986 Hradecý spinning klub00:57:5649
12 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:1048
13 508 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:58:1747
14 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:58:2146
15 588 Drejsl Luboš 1986 MONDRAKER Racing Team00:58:5945
16 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:59:0044
17 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team00:59:0143
18 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK00:59:0242
19 585 Martin David Jiří 1990 00:59:0541
20 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:59:0740
21 587 Petiška Ondřej 1997 Cycology00:59:1039
22 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:59:1538
23 579 Kučera Tomáš 1981 MONDRAKER Racing Team00:59:2837
24 583 Stoklasa Mirek 1983 Holice01:01:0636
25 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:5735
26 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:02:0134
27 554 Slavíček Ondřej 1991 Pardubice SUP01:02:0433
28 591 Fikar Martin 1983 BAKAKO Nová Paka01:02:0632
29 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:02:0931
30 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:02:1030
31 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:02:1429
32 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:02:1828
33 577 Pařízek Vlastimil 1989 VELOcoach.cz01:02:2227
34 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:02:3026
35 510 Vik Pavel 1981 01:04:0125
36 532 Mareček Jan 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO01:04:2124
37 530 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:04:2223
38 529 Kostkan Vojtěch 1991 01:04:2322
39 522 Horálek Jiří 1986 01:04:2421
40 531 Macháček Jiří 1981 MTBO Racing team Hradec Králové01:05:4420
41 558 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:06:4819
42 578 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:07:0218
43 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:07:5317
44 581 Plachta Pavel 1982 KTM01:07:5516
45 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:08:0715
46 513 Buršík David 1996 01:11:5214
47 515 Kutmon Miroslav 1983 01:13:1913
48 582 Janáček Tomáš 1988 01:14:5612
49 584 Kučera Jakub 1991 01:15:3911
50 575 Kulda Adam 1997 01:17:3610
51 536 Chlebek Jakub 1982 01:28:069
52 537 Nagy Petr 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUMDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:39:4180
2 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:40:2372
3 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:40:2467
4 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:40:2563
5 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:40:2860
6 847 Suchomel Matouš 1979 00:41:2858
7 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:41:3256
8 858 Čermák Jan 1978 S - Sport Hronov00:42:4454
9 853 Karajanis Petr 1976 Na poslední chvíli00:42:5152
10 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:43:0450
11 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:44:0949
12 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:44:1048
13 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:44:4547
14 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:44:4846
15 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:45:1545
16 802 Fišer Jaroslav 1972 Active estate s.r.o. 00:45:4244
17 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:45:4343
18 831 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:47:0742
19 805 Krátký Martin 1977 00:47:3141
20 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:48:0640
21 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:48:4839
22 852 Makovský Michal 1976 Hradec Králové00:48:4538
23 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:52:1137
24 855 Rynd Libor 1971 00:52:2636
25 822 Makovský David 1974 starwars00:53:5835
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:41:2780
2 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:41:3072
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:43:0567
4 814 Benda Pavel 1968 ExpressTufo Team Kolín00:44:3863
5 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:44:4260
6 854 Koblasa Jiří 1965 Carla,kupkolo.cz00:45:5358
7 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:47:4056
8 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:48:2454
9 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:50:3852
10 844 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:54:5850
11 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:55:0049
12 845 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:57:1248
13 839 Kolakovský Robert 1969 Rock Machine CyklomaxDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:0080
2 1059 Šplíchal Martin 2000 HSK Cycling team00:18:1272
3 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:2967
4 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:18:3563
5 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:19:0360
6 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:19:0658
7 1058 Šplíchal Jiří 2005 HSK Cycling team00:19:4556
8 1043 Stohwasser Petr 1982 00:20:4654
9 1000 Viznar Ondřej 1992 00:21:1352
10 1062 Grátz Ondřej 1984 Ústí n. Orlicí00:22:5050
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:3380
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:2572
3 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:1767
4 1003 Vejběra Jan 1966 Night RUN team00:19:5063
5 1060 Rautenkranc Miroslav 1964 SK Donocykl00:20:2160
6 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:2858
7 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:20:3856
8 1061 Němec Miloš 1974 00:24:0254
9 1064 Tojnak Pavel 1973 Divec00:24:2152
10 1050 Sejkora Martin 1974 Hradec Králové00:24:2250
11 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:27:5049
12 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:31:0348
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:2480
2 1046 Bezdíčková Jana 2003 Hvězda Pardubice00:20:2972
3 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:20:4967
4 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:21:4963
5 1035 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:22:1560
6 1018 Rolečková Nikola 1992 00:22:4758
7 1041 Marečková Dana 1981 Hradec Králové 00:23:0756
8 1066 Eliášová Sabina 1998 Ski team Česká Třebová00:23:3054
9 1021 Antropiusoá Daniela 1982 aliveonthemoon.com00:23:3152
10 1029 Pánková Aneta 1992 Náchod00:24:0350
11 1051 Novotná Jitka 1985 00:24:2049
12 1063 Hrubá Ivana 1983 00:24:4848
13 1044 Siglerová Nikola 1993 00:25:2647
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:22:1080
2 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:3472
3 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:24:0767
4 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:27:0663
5 1049 Fedrová Šárka 1977 Hradec Králové 00:27:3160
6 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:29:2858
7 1045 Palánová Alice 1970 Hradec Králové 00:31:1856
8 1009 Beránková Eva 1971 Kočky+00:35:2754
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:17:5380
2 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:2572
3 1201 Haisová Beáta 1994 00:20:5367
4 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:20:5463
5 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:23:0060
6 1226 Lorenc Linda 1984 00:23:5758
7 1202 Matušková Jana 1973 00:24:0856
8 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:25:1954
9 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:25:2852
10 1203 Matušková Karolína 1992 Rozběháme Pardubice00:26:0750
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1220 Císař Martin 1990 00:17:5480
2 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:1172