podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Vaniš Dominik 2012 00:04:5080
2 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:1072
3 30 Seifert Lukáš 2013 00:05:1267
4 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:2563
5 37 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:05:4760
6 41 Franc Martin 2012 00:05:5258
7 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:05:5456
8 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:0754
9 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:2252
10 105 Smejka František 2013 Syrovátka00:07:1350
11 109 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:07:2449
12 90 Vaněk David 2013 00:07:2748
13 71 Dejmek Miloš 2014 Hradec Králové 00:07:4847
14 39 Vilímek Vojta 2014 00:07:5946
15 104 Smejkal Štěpán 2014 Syrovátka00:08:0645
16 82 Sodomka Vojtěch 2014 00:08:2044
17 110 Dostál Samuel 2014 00:08:3643
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:1480
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:2672
3 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:05:3267
4 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:06:0063
5 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:06:4460
6 48 Králová Eliška 2013 00:06:5158
7 44 Krejčíová Veronika 2012 00:06:5256
8 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:07:1754
9 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:1952
10 42 Pavlovcová Barbora 2012 00:07:5850
11 47 Šimonová Nikola 2013 00:08:0649
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:5580
2 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:05:5672
3 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:2067
4 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:06:2663
5 62 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:06:2860
6 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3058
7 21 Vondrouš Matěj 2010 00:06:5756
8 38 Vilímek Vítek 2011 00:07:4554
9 1 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:5352
10 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:0150
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:3080
2 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:3772
3 35 Zajačiková Eliška 2010 00:06:2367
4 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:2463
5 58 Kopsová Šárka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:3560
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:2380
2 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:2872
3 195 Moravec Ondřej 2007 GHOST Team00:07:2367
4 200 Stodola Tomá 2008 Cyklo Bendl00:07:2463
5 183 Kopsa Ondřej 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:2560
6 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:08:0458
7 170 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:08:0556
8 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:08:0654
9 188 Král Václav 2009 00:08:1052
10 185 Tišer Max 2009 00:10:5150
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:07:0480
2 175 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:3572
3 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:09:0467
4 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:5363
5 187 Šimonová Veronika 2009 00:11:1160
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:12:2380
2 202 Maršálek Adam 2006 Ghost00:15:2472
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:12:1180
2 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:13:1372
3 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:14:2467
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:38:2580
2 319 Kovaříček Vojtěch 2002 Jaroslav Kulhavý cycling team00:38:5672
3 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:3267
4 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:39:3763
5 314 Lhoták Václav 2004 Bike Freaks Holie00:43:4760
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:50:3380
2 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:53:0572
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:41:1380
2 412 Bergerová Karolína 1992 Carla,kupkolo.cz00:41:4672
3 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:44:2167
4 416 Antropiusová Daniela 1982 planetvolitans.com00:47:3363
5 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:50:1260
6 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:51:0658
7 413 Panušová Petra 1975 BFH00:53:4456
8 415 Lhotáková Veronika 1972 Holice01:00:1554
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:53:4680
2 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:53:4772
3 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:55:0067
4 587 Volár Jan 1992 Etriatlon team00:55:0563
5 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:56:3360
6 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:3758
7 562 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:56:4456
8 561 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:56:5054
9 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:56:5352
10 520 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:56:5450
11 577 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:56:5549
12 502 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:56:5648
13 580 Kanta Martin 1997 XPU00:57:0047
14 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:58:1846
15 539 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:58:2145
16 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery00:58:5744
17 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice00:59:2143
18 536 Koreček Richard 1980 00:59:3942
19 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team00:59:4141
20 568 Kostkan Vojtěch 1991 Hradec Králové01:01:0940
21 509 Vik Pavel 1981 01:02:4939
22 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:02:5438
23 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub01:03:0137
24 538 Novotný Radek 1982 Lídl je rychlejší01:04:5736
25 578 Dostál David 1980 01:05:0135
26 584 Šidlichovský Jakub 1988 FHCT01:05:0434
27 563 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:07:0733
28 586 Dušánek Jiří 1980 Býšť01:07:4732
29 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:10:5331
30 585 Neruda Martin 1980 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:39:3080
2 831 Nosek Ruda 1970 STRATOSAUTO-VELOCENTRUM00:39:4072
3 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:41:0167
4 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:41:0763
5 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:4860
6 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:42:2758
7 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:43:2256
8 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:44:2854
9 828 Hojka Petr 1971 Koudelka Cycling Team00:44:2952
10 819 Krátký Martin 1977 00:46:0550
11 860 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:47:4149
12 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:47:4348
13 844 Kutnar Jiří 1970 00:47:5147
14 803 Kučera Radek 1975 Marcipán00:52:4646
15 818 Cupal Jakub 1975 DNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:39:4180
2 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:42:2872
3 851 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:43:5467
4 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:45:5463
5 863 Kolesa Luděk 1961 KBELY CYCLING TEAM00:51:0560
6 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:51:3758
7 862 Aur Zdeněk 1953 SK Slavia00:53:0856
8 866 Lhoták Stanislav 1966 00:55:0154
9 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:02:5852
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1055 Jor Martin 1987 RunSport Team00:28:2580
2 1026 Lněnička Jan 1994 00:30:4772
3 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:31:2967
4 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:32:2463
5 1002 Stohwasser Petr 1982 00:32:3360
6 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:35:0558
7 1047 Viznar Ondřej 1992 00:38:3556
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:4280
2 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:31:3572
3 1023 Krtička Michal 1973 Wikov00:32:0267
4 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:33:0063
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Krejčová Markéta 1988 00:40:2380
2 1060 Chaloupková Adéla 1995 DNF0
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:33:3180
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:2380
2 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:1872
3 1226 Šubrtová Alena 1989 00:15:5067
4 1242 Petráčková Adéla 1994 00:16:3163
5 1215 Blahová Klára 1991 00:19:5760
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:14:4480
2 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:15:3472
3 1245 Grom Martin 1989 00:16:0567