Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 20 | Vaniš Dominik | 2012 | 00:04:50 | 80 | |
2 | 72 | Mayer Antonín | 2012 | Hradec Králové | 00:05:10 | 72 |
3 | 30 | Seifert Lukáš | 2013 | 00:05:12 | 67 | |
4 | 3 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:05:25 | 63 |
5 | 37 | Sitta Bruno | 2013 | aliveonthemoon.com | 00:05:47 | 60 |
6 | 41 | Franc Martin | 2012 | 00:05:52 | 58 | |
7 | 16 | Husák Matyáš | 2012 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:05:54 | 56 |
8 | 64 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:06:07 | 54 |
9 | 15 | Ptacek Patrik | 2013 | 00:06:22 | 52 | |
10 | 105 | Smejka František | 2013 | Syrovátka | 00:07:13 | 50 |
11 | 109 | Pilnáček Matyáš | 2014 | HSK cycling team | 00:07:24 | 49 |
12 | 90 | Vaněk David | 2013 | 00:07:27 | 48 | |
13 | 71 | Dejmek Miloš | 2014 | Hradec Králové | 00:07:48 | 47 |
14 | 39 | Vilímek Vojta | 2014 | 00:07:59 | 46 | |
15 | 104 | Smejkal Štěpán | 2014 | Syrovátka | 00:08:06 | 45 |
16 | 82 | Sodomka Vojtěch | 2014 | 00:08:20 | 44 | |
17 | 110 | Dostál Samuel | 2014 | 00:08:36 | 43 | |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 11 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:14 | 80 |
2 | 36 | Zajačiková Lucie | 2012 | 00:05:26 | 72 | |
3 | 26 | Dreslerová Emča | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:05:32 | 67 |
4 | 14 | Dúcká Editka | 2013 | Kobylice | 00:06:00 | 63 |
5 | 25 | TUZAROVÁ Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:06:44 | 60 |
6 | 48 | Králová Eliška | 2013 | 00:06:51 | 58 | |
7 | 44 | Krejčíová Veronika | 2012 | 00:06:52 | 56 | |
8 | 27 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:07:17 | 54 |
9 | 49 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team | 00:07:19 | 52 |
10 | 42 | Pavlovcová Barbora | 2012 | 00:07:58 | 50 | |
11 | 47 | Šimonová Nikola | 2013 | 00:08:06 | 49 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 33 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:05:55 | 80 |
2 | 13 | Dúcký Ondřej | 2010 | Kobylice | 00:05:56 | 72 |
3 | 32 | Stodola Vojtěch | 2010 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:06:20 | 67 |
4 | 63 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:06:26 | 63 |
5 | 62 | Sitta Hugo | 2011 | Planet Volitans | 00:06:28 | 60 |
6 | 22 | Zápotocký Jaromír | 2011 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:30 | 58 |
7 | 21 | Vondrouš Matěj | 2010 | 00:06:57 | 56 | |
8 | 38 | Vilímek Vítek | 2011 | 00:07:45 | 54 | |
9 | 1 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:07:53 | 52 |
10 | 40 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:09:01 | 50 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 17 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:05:30 | 80 |
2 | 12 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:37 | 72 |
3 | 35 | Zajačiková Eliška | 2010 | 00:06:23 | 67 | |
4 | 4 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:06:24 | 63 |
5 | 58 | Kopsová Šárka | 2011 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:35 | 60 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 165 | Severyn Richard | 2007 | Expres Tufo Team Kolín | 00:06:23 | 80 |
2 | 163 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:28 | 72 |
3 | 195 | Moravec Ondřej | 2007 | GHOST Team | 00:07:23 | 67 |
4 | 200 | Stodola Tomá | 2008 | Cyklo Bendl | 00:07:24 | 63 |
5 | 183 | Kopsa Ondřej | 2008 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:25 | 60 |
6 | 162 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:08:04 | 58 |
7 | 170 | Malíř Hóna | 2008 | GHOST junior team | 00:08:05 | 56 |
8 | 153 | Macháček Tomáš | 2008 | HO Stěžery | 00:08:06 | 54 |
9 | 188 | Král Václav | 2009 | 00:08:10 | 52 | |
10 | 185 | Tišer Max | 2009 | 00:10:51 | 50 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 168 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:07:04 | 80 |
2 | 175 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:07:35 | 72 |
3 | 159 | Jakubcová Ella | 2009 | Pítrs Bikes | 00:09:04 | 67 |
4 | 150 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:09:53 | 63 |
5 | 187 | Šimonová Veronika | 2009 | 00:11:11 | 60 | |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 180 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:12:23 | 80 |
2 | 202 | Maršálek Adam | 2006 | Ghost | 00:15:24 | 72 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 155 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:12:11 | 80 |
2 | 164 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:13 | 72 |
3 | 172 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:14:24 | 67 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 303 | Pařez Tomáš | 2004 | Expres Tufo Team Kolín | 00:38:25 | 80 |
2 | 319 | Kovaříček Vojtěch | 2002 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:38:56 | 72 |
3 | 305 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:39:32 | 67 |
4 | 308 | Makovský Matyáš | 2003 | MAKOVKY | 00:39:37 | 63 |
5 | 314 | Lhoták Václav | 2004 | Bike Freaks Holie | 00:43:47 | 60 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 309 | Hendrychová Lucie | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:50:33 | 80 |
2 | 304 | Ryndová Anna | 2004 | HSK cycling team | 00:53:05 | 72 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Jůzová Kateřina | 1991 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:41:13 | 80 |
2 | 412 | Bergerová Karolína | 1992 | Carla,kupkolo.cz | 00:41:46 | 72 |
3 | 406 | Tučková Monika | 1993 | Ski bikecentrum.cz team | 00:44:21 | 67 |
4 | 416 | Antropiusová Daniela | 1982 | planetvolitans.com | 00:47:33 | 63 |
5 | 400 | Kubanová Kateřina | 1984 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:50:12 | 60 |
6 | 405 | Chmelařová Natálie | 1994 | GHOST Team | 00:51:06 | 58 |
7 | 413 | Panušová Petra | 1975 | BFH | 00:53:44 | 56 |
8 | 415 | Lhotáková Veronika | 1972 | Holice | 01:00:15 | 54 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 523 | Šťastný Roman | 1980 | Rock Machine Cyklomax | 00:53:46 | 80 |
2 | 525 | Coufal Tomáš | 2000 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:53:47 | 72 |
3 | 534 | Vanek Vladimir | 1983 | HSK cycling team | 00:55:00 | 67 |
4 | 587 | Volár Jan | 1992 | Etriatlon team | 00:55:05 | 63 |
5 | 543 | Brendl Tomáš | 1986 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:56:33 | 60 |
6 | 517 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:56:37 | 58 |
7 | 562 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | 00:56:44 | 56 |
8 | 561 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 00:56:50 | 54 |
9 | 547 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 00:56:53 | 52 |
10 | 520 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 00:56:54 | 50 |
11 | 577 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 00:56:55 | 49 |
12 | 502 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 00:56:56 | 48 |
13 | 580 | Kanta Martin | 1997 | XPU | 00:57:00 | 47 |
14 | 535 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:58:18 | 46 |
15 | 539 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 00:58:21 | 45 |
16 | 507 | Macháček Jiří | 1980 | HO Stěžery | 00:58:57 | 44 |
17 | 532 | Dresler Lukáš | 1980 | Cyklistika Střezetice | 00:59:21 | 43 |
18 | 536 | Koreček Richard | 1980 | 00:59:39 | 42 | |
19 | 530 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax Team | 00:59:41 | 41 |
20 | 568 | Kostkan Vojtěch | 1991 | Hradec Králové | 01:01:09 | 40 |
21 | 509 | Vik Pavel | 1981 | 01:02:49 | 39 | |
22 | 549 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký spining klub | 01:02:54 | 38 |
23 | 541 | Komberec Aleš | 1980 | Hradecký spining klub | 01:03:01 | 37 |
24 | 538 | Novotný Radek | 1982 | Lídl je rychlejší | 01:04:57 | 36 |
25 | 578 | Dostál David | 1980 | 01:05:01 | 35 | |
26 | 584 | Šidlichovský Jakub | 1988 | FHCT | 01:05:04 | 34 |
27 | 563 | Škaloud Jakub | 1989 | FHCT | 01:07:07 | 33 |
28 | 586 | Dušánek Jiří | 1980 | Býšť | 01:07:47 | 32 |
29 | 505 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:10:53 | 31 |
30 | 585 | Neruda Martin | 1980 | DNF | 0 | |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 833 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:39:30 | 80 |
2 | 831 | Nosek Ruda | 1970 | STRATOSAUTO-VELOCENTRUM | 00:39:40 | 72 |
3 | 821 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team | 00:41:01 | 67 |
4 | 811 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:41:07 | 63 |
5 | 813 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:41:48 | 60 |
6 | 823 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:42:27 | 58 |
7 | 817 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:43:22 | 56 |
8 | 829 | Sitta Josef | 1973 | aliveonthemoon.com | 00:44:28 | 54 |
9 | 828 | Hojka Petr | 1971 | Koudelka Cycling Team | 00:44:29 | 52 |
10 | 819 | Krátký Martin | 1977 | 00:46:05 | 50 | |
11 | 860 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:47:41 | 49 |
12 | 837 | Makovský David | 1974 | MAKOVKY | 00:47:43 | 48 |
13 | 844 | Kutnar Jiří | 1970 | 00:47:51 | 47 | |
14 | 803 | Kučera Radek | 1975 | Marcipán | 00:52:46 | 46 |
15 | 818 | Cupal Jakub | 1975 | DNF | 0 | |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 832 | Dvořák Petr | 1968 | PCK Louda | 00:39:41 | 80 |
2 | 826 | Groul Milan | 1965 | Hradec Králové | 00:42:28 | 72 |
3 | 851 | Lehký Milan | 1966 | Cyklo Bendl | 00:43:54 | 67 |
4 | 827 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:45:54 | 63 |
5 | 863 | Kolesa Luděk | 1961 | KBELY CYCLING TEAM | 00:51:05 | 60 |
6 | 812 | Kolakovský Robet | 1969 | Rock Machine Cyklomax | 00:51:37 | 58 |
7 | 862 | Aur Zdeněk | 1953 | SK Slavia | 00:53:08 | 56 |
8 | 866 | Lhoták Stanislav | 1966 | 00:55:01 | 54 | |
9 | 830 | Novotný Jiří | 1969 | JINO RC modely Hradec Králové | 01:02:58 | 52 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1055 | Jor Martin | 1987 | RunSport Team | 00:28:25 | 80 |
2 | 1026 | Lněnička Jan | 1994 | 00:30:47 | 72 | |
3 | 1035 | Kahl Václav | 1985 | Draci v Hradci | 00:31:29 | 67 |
4 | 1015 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:32:24 | 63 |
5 | 1002 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:32:33 | 60 | |
6 | 1014 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:35:05 | 58 |
7 | 1047 | Viznar Ondřej | 1992 | 00:38:35 | 56 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1006 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:30:42 | 80 |
2 | 1017 | Tomáš Zdeněk | 1971 | Triatlon Býšť | 00:31:35 | 72 |
3 | 1023 | Krtička Michal | 1973 | Wikov | 00:32:02 | 67 |
4 | 1000 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:33:00 | 63 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1020 | Krejčová Markéta | 1988 | 00:40:23 | 80 | |
2 | 1060 | Chaloupková Adéla | 1995 | DNF | 0 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1019 | Kozáková Denisa | 1979 | Hvězda Pardubice | 00:33:31 | 80 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1200 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:13:23 | 80 |
2 | 1201 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:15:18 | 72 |
3 | 1226 | Šubrtová Alena | 1989 | 00:15:50 | 67 | |
4 | 1242 | Petráčková Adéla | 1994 | 00:16:31 | 63 | |
5 | 1215 | Blahová Klára | 1991 | 00:19:57 | 60 | |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1221 | Klusoň Oldřich | 1980 | Dannyho smečka | 00:14:44 | 80 |
2 | 1213 | Brzak Milan | 1973 | Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou | 00:15:34 | 72 |
3 | 1245 | Grom Martin | 1989 | 00:16:05 | 67 |
design a kód: Michal Pavlík