podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:2280
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:04:2472
3 20 Vaniš Dominik 2012 00:04:5367
4 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:0563
5 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:1160
6 30 Seifert Lukáš 2013 00:05:1658
7 41 Franc Martin 2012 00:05:3956
8 15 Ptacek Patrik 2013 00:05:4154
9 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:05:4252
10 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:05:5450
11 29 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:2249
12 97 Rybka Jan 2013 Kratonohy00:07:2848
13 101 Gavel Luděk 2014 00:10:5147
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:5780
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:0672
3 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:05:3167
4 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:05:3563
5 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:06:1260
6 44 Krejčíová Veronika 2012 00:06:1658
7 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:06:2056
8 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:08:2154
9 19 Kohoutova Tereza 2014 00:10:2852
10 100 Hudská Viola 2014 KAJMAN RUN00:11:3050
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:05:5880
2 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:06:0572
3 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:3267
4 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:06:4863
5 61 Brand Lukáš 2010 MTB Hujer00:06:5060
6 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:5558
7 21 Vondrouš Matěj 2010 00:07:1356
8 99 Hudský Jonáš 2011 KAJMAN RUN00:10:5754
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:2680
2 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:2872
3 35 Zajačiková Eliška 2010 00:06:2967
4 98 Zimová Adéla 2011 00:06:3463
5 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:3960
6 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:07:0158
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 184 Meloun Jakub 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:1980
2 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:2272
3 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:2467
4 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:2663
5 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:2760
6 200 Stodola Tomá 2008 Cyklo Bendl00:07:5558
7 205 Hudský Kryštof 2009 KAJMAN RUN00:10:4656
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:06:4080
2 175 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:4472
3 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:2467
4 204 Zimová Kateřna 2009 00:09:3863
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 161 Souku Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:4980
2 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:13:1372
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:13:3180
2 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:13:3372
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:38:5780
2 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:40:4872
3 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:40:4967
4 317 Letev Jakub 2001 GHOST Team00:41:3463
5 314 Lhoták Václav 2004 Bike Freaks Holie00:43:3760
6 310 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:45:0158
7 307 Mrňávek Martin 2003 00:47:4856
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:47:2180
2 306 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:48:2772
3 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:57:1967
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 412 Bergerová Karolína 1992 Carla,kupkolo.cz00:41:4880
2 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:42:0972
3 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:44:4367
4 416 Antropiusová Daniela 1982 planetvolitans.com00:44:5763
5 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:45:2760
6 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:49:4658
7 413 Panušová Petra 1975 BFH00:50:2556
8 404 Štěpanovská Eva 1994 Quintbike.cz00:50:4954
9 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:51:1252
10 409 Zvěřinová Martina 1983 OK Lokomotiva Pardubice00:51:1450
11 411 Chmelařová Michaela 1991 OK Slavia Hradec Králové00:51:3049
12 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:56:5148
13 415 Lhotáková Veronika 1972 Holice00:57:5447
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:52:3680
2 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:52:3972
3 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:52:4167
4 524 Schejbal Josef 1980 CYKLO PROFI GOLD FREN00:52:4763
5 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:54:0860
6 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:55:4758
7 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:5056
8 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:55:5154
9 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:5452
10 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:57:2350
11 561 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:57:4149
12 562 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:3448
13 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:59:0947
14 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team00:59:4146
15 536 Koreček Richard 1980 01:00:1945
16 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery01:00:2144
17 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice01:00:5743
18 544 Zvěřina Petr 1982 01:00:5842
19 560 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:01:0141
20 509 Vik Pavel 1981 01:01:2740
21 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:03:0139
22 504 Jaroš Václav 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM01:04:2938
23 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub01:06:1837
24 566 Váňa Dalibor 1988 FHCT01:06:2136
25 579 Odvody Zdeněk 1982 Štika & Drak eXtreme tream01:06:3335
26 551 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:06:4634
27 553 Doležal Ludvík 1988 GHOST Team01:07:1033
28 563 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:10:5832
29 573 Dejmek Tomáš 1986 01:11:5631
30 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:13:0230
31 580 Kanta Martin 1997 XPUDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:38:4680
2 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:38:5072
3 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:39:1067
4 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:40:0563
5 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:1360
6 820 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:40:1858
7 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:5556
8 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:43:1254
9 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:45:0952
10 864 Sádovský Martin 1970 00:45:4550
11 804 Hájek Jiří 1973 00:46:0049
12 819 Krátký Martin 1977 00:48:3048
13 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:48:3847
14 865 Gavel Alan 1977 00:48:4446
15 801 Brezina Pavel 1977 GHOST Team00:50:1145
16 803 Kučera Radek 1975 Marcipán00:53:1244
17 850 Vaněk Petr 1976 Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:40:0980
2 842 Gabriel Aleš 1965 00:41:1072
3 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:41:5867
4 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:44:1563
5 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:44:5660
6 863 Kolesa Luděk 1961 KBELY CYCLING TEAM00:47:4358
7 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:52:0256
8 834 Žáček Pavel 1967 00:52:0454
9 862 Aur Zdeněk 1953 SK Slavia00:53:2452
10 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz / DENTICare00:55:5550
11 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:05:2049
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1055 Jor Martin 1987 RunSport Team00:28:2680
2 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:31:0072
3 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:5967
4 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:32:2563
5 1050 Hajný Michal 1992 00:37:2360
6 1053 Kajzruk Aleš 1981 00:39:4458
7 1018 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:39:5656
8 1049 Oliva Jiří 1990 00:40:3454
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:4780
2 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:31:4772
3 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:32:3167
4 1023 Krtička Michal 1973 Wikov00:33:3663
5 1054 Rautenkranc Miroslav 1964 SK Donocykl00:34:2260
6 1013 Nádhera Petr 1967 00:37:3758
7 1010 Mlateček Jiří 1967 00:37:4256
8 1052 Hudský Kamil 1973 KAJMAN RUN00:42:3754
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1005 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:39:1980
2 1020 Krejčová Markéta 1988 00:39:3172
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:32:4180
2 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:41:2172
3 1012 Nádherová Hana 1968 01:03:0167
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:14:0680
2 1236 Nývltová Elena 1990 M.C. Metuje00:14:1872
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:2467
4 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:15:3563
5 1241 Zimová Sabina 2004 00:16:3060
6 1216 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:16:4558
7 1242 Petráčková Adéla 1994 00:17:4556
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:15:5180
2 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:16:5372
3 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:17:0167