podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:3380
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:04:5772
3 20 Vaniš Dominik 2012 00:05:1167
4 86 Zejfart Jakub 2013 00:05:2063
5 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:2660
6 30 Seifert Lukáš 2013 00:05:3658
7 89 Ryšavý Jonáš 2013 00:05:3856
8 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:4054
9 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:0752
10 41 Franc Martin 2012 00:06:3350
11 87 Frýa David 2013 00:06:4049
12 29 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:4448
13 94 Tlučhoř Ondřej 2012 Libčany00:08:0147
14 90 Vaněk David 2013 00:08:0646
15 95 Kresta Filip 2014 00:08:3145
16 39 Vilímek Vojta 2014 00:09:2044
17 71 Dejmek Miloš 2014 Hradec Králové 00:12:0043
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:5080
2 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:06:3772
3 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:07:0767
4 48 Králová Eliška 2013 00:07:1263
5 50 Zvěřinoá Nina 2012 00:07:3060
6 91 Víchová Elen 2013 HK - Sokol00:08:0058
7 42 Pavlovcová Barbora 2012 00:08:1256
8 2 Kašparová Adéla 2013 00:08:2554
9 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:08:4452
10 47 Šimonová Nikola 2013 00:09:3650
11 96 Saifrtová Viktorie 2014 00:10:3749
12 19 Kohoutova Tereza 2014 00:11:1148
13 88 Novická Kamila 2014 00:14:3947
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:0980
2 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:06:1072
3 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:06:1267
4 61 Brand Lukáš 2010 MTB Hujer00:06:5263
5 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:5460
6 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:1158
7 21 Vondrouš Matěj 2010 00:07:1356
8 38 Vilímek Vítek 2011 00:07:3554
9 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:2152
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 35 Zajačiková Eliška 2010 00:06:3880
2 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:4072
3 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:5567
4 92 Víchová Amelie 2011 HK - Sokol00:07:3363
5 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:07:5760
6 93 Krbcová Natálie 2011 Frýdek - Místek00:09:1858
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:3480
2 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4172
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4567
4 156 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:1563
5 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:1760
6 200 Stodola Tomá 2008 Cyklo Bendl00:07:5158
7 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:5956
8 188 Král Václav 2009 00:08:4354
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:07:1080
2 203 Kráčmarová Anna 2009 APACHE LOKO TRUTNOV00:08:3072
3 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:09:1167
4 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:2963
5 187 Šimonová Veronika 2009 00:10:4960
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:12:3980
2 202 Maršálek Adam 2006 Ghost00:15:2472
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:0280
2 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:14:3772
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 315 Styblík Adam 2002 Jaroslav Kulhavý cycling team00:38:3480
2 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:38:3572
3 316 Vencl Libor 2004 KUTNÁ HORA00:38:4367
4 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:4163
5 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:41:0160
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:45:3780
2 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:52:1672
3 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:56:0667
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:41:1680
2 412 Bergerová Karolína 1992 Carla,kupkolo.cz00:42:2972
3 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:42:3767
4 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:43:4763
5 416 Antropiusová Daniela 1982 planetvolitans.com00:43:4860
6 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:47:2958
7 411 Chmelařová Michaela 1991 OK Slavia Hradec Králové00:48:3056
8 417 Lamichová Martina 1991 XHK00:48:3254
9 413 Panušová Petra 1975 BFH00:50:3052
10 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:50:4750
11 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:53:4749
12 407 Hanušová Natálie 2000 Quintbike.cz00:54:4148
13 415 Lhotáková Veronika 1972 Holice00:56:1847
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:51:4380
2 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:5372
3 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:51:5467
4 524 Schejbal Josef 1980 CYKLO PROFI GOLD FREN00:52:0163
5 576 Záleský Milan 1992 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:53:0260
6 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:54:2358
7 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:54:2656
8 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:54:3154
9 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:54:4452
10 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:56:2350
11 502 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:56:2649
12 577 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:56:2748
13 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:56:4347
14 560 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:57:4546
15 536 Koreček Richard 1980 00:57:4845
16 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery00:57:4944
17 527 Mareček Jan 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:58:2343
18 568 Kostkan Vojtěch 1991 Hradec Králové00:58:3142
19 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team00:58:3241
20 510 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes01:00:1540
21 571 Vlček Martin 1983 Boels01:00:3339
22 542 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:02:0638
23 509 Vik Pavel 1981 01:02:0737
24 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:02:0836
25 540 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:03:1935
26 578 Dostál David 1980 01:05:1234
27 575 Kresta Jan 1980 01:05:5533
28 553 Doležal Ludvík 1988 GHOST Team01:05:5632
29 563 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:06:2431
30 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:07:3630
31 538 Novotný Radek 1982 Lídl je rychlejší01:07:4729
32 501 Kašpar Zbyněk 1989 01:10:0228
33 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klubDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:37:4680
2 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:38:3672
3 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:38:3767
4 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:38:4063
5 831 Nosek Ruda 1970 STRATOSAUTO-VELOCENTRUM00:38:5760
6 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:39:4358
7 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:39:4456
8 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:39:4554
9 839 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:39:4652
10 858 Šatný Radek 1972 00:40:4550
11 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:1749
12 828 Hojka Petr 1971 Koudelka Cycling Team00:43:3848
13 860 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:5747
14 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:44:4946
15 816 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:45:2745
16 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:47:0444
17 859 Andrýs Zdeněk 1978 00:50:0343
18 803 Kučera Radek 1975 Marcipán00:52:2942
19 801 Brezina Pavel 1977 GHOST TeamDNF0
20 850 Vaněk Petr 1976 Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:39:4280
2 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:41:0472
3 842 Gabriel Aleš 1965 00:41:0567
4 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:41:3163
5 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:42:3260
6 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:3758
7 861 Jirouš Josef 1956 KADADO00:52:1156
8 836 Stohwasser Richard 1955 00:52:1754
9 862 Aur Zdeněk 1953 SK Slavia00:56:0952
10 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:02:4550
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1026 Lněnička Jan 1994 00:31:1980
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:3272
3 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:4967
4 1047 Viznar Ondřej 1992 00:37:4663
5 1050 Hajný Michal 1992 00:38:3960
6 1018 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:38:4258
7 1049 Oliva Jiří 1990 00:39:4056
8 1042 Pavlovec Ondřej 1984 Hradec Králové00:41:3154
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:30:4180
2 1051 Pršala Pavel 1977 Bike a Run00:32:0472
3 1010 Mlateček Jiří 1967 00:38:1867
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1048 Víchová Eva 1982 00:36:3280
2 1005 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:37:0572
3 1020 Krejčová Markéta 1988 00:39:2367
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:39:4580
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:0980
2 1236 Nývltová Elena 1990 M.C. Metuje00:14:1372
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:14:5867
4 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:15:2763
5 1226 Šubrtová Alena 1989 00:15:5760
6 1224 Hronová Markéta 1990 Czech tri R. team00:16:1658
7 1227 Hovorková Simona 1984 Holohlavy00:16:2156
8 1216 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:16:5254
9 1203 Hlisníková Gabriela 1972 00:18:3352
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:15:0180
2 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:15:0872
3 1240 Osladil Martin 1988 Doggy bear team00:15:1267
4 1239 Zlatohlávek Michal 1974 Studená Voda00:18:1363
5 1234 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:18:2260