podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:2580
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:05:3572
3 20 Vaniš Dominik 2012 00:05:4767
4 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:1963
5 41 Franc Martin 2012 00:06:2860
6 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:2958
7 30 Seifert Lukáš 2013 00:06:3256
8 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:07:1454
9 82 Sodomka Vojtěch 2014 00:09:0852
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:0580
2 50 Zvěřinoá Nina 2012 00:06:4072
3 44 Krejčíová Veronika 2012 00:07:1067
4 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:07:1363
5 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:07:1560
6 42 Paulovcová Barbora 2012 00:08:1458
7 2 Kašparová Adéla 2013 00:09:1056
8 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:09:4154
9 19 Kohoutova Tereza 2014 00:12:0652
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:06:2580
2 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:06:4472
3 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:4567
4 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:06:4663
5 21 Vondrouš Matěj 2010 00:07:3660
6 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:3758
7 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:07:4056
8 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4154
9 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:4152
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:2880
2 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:07:2372
3 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:07:3167
4 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:08:3063
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:4180
2 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:4272
3 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:07:0367
4 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:07:0963
5 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1360
6 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:4958
7 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:08:1156
8 154 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:08:3754
9 200 Stodola Tomá 2008 Cyklo Bendl00:08:3952
10 188 Král Václav 2009 00:08:5750
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:07:3680
2 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:07:3972
3 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:11:0467
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 199 Šimek Filip 2005 Cyklo Bendl00:12:1880
2 161 Souku Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:12:1972
3 196 Ticháček Petr 2006 Scot Tufo team00:13:1767
4 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:13:4563
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:3480
2 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:13:3972
3 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:14:5167
4 201 Langová Andrea 2006 APACHE LOKO TRUTNOV00:22:0763
5 167 Štěpánková Julie 2006 00:22:2160
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:44:3880
2 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:45:0772
3 311 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl00:46:0667
4 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:47:4163
5 312 Luštinec Filip 2001 Apache Race team00:49:3260
6 310 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:51:0458
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 306 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:58:2880
2 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:02:2772
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:51:0580
2 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:56:1772
3 407 Hanušová Natálie 2000 Quintbike.cz01:00:2467
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:41:4180
2 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:41:4872
3 537 Kestler Aleš 1981 YOGI Racing Ostrava00:42:2067
4 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:42:5763
5 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:44:3660
6 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:44:4058
7 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:45:0656
8 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice00:45:0954
9 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:45:4052
10 519 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:46:4150
11 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery00:47:0249
12 536 Koreček Richard 1980 00:48:0148
13 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub00:50:3047
14 553 Doležal Ludvík 1988 GHOST Team00:57:1946
15 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:00:1045
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:43:1980
2 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:46:1872
3 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:47:0367
4 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:47:0463
5 804 Hájek Jiří 1973 00:52:1660
6 819 Krátký Martin 1977 01:00:2658
7 854 Červinka Zdeněk 1970 DNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:46:5480
2 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:47:0072
3 842 Gabriel Aleš 1965 00:49:5767
4 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:51:0263
5 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod LibčanyDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Šimek Jakub 2001 Kross Bikerandl TEAM00:29:2280
2 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:31:1572
3 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:2367
4 1038 Simon Martin 1980 Jaroměř00:31:3563
5 1002 Stohwasser Petr 1982 00:31:4160
6 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:5758
7 1042 Pavlovec Ondřej 1984 Hradec Králové00:41:4956
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:31:2080
2 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:31:3172
3 1023 Krtička Michal 1973 Wikov00:32:2667
4 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:35:3963
5 1037 Zlatohlávek Michal 1974 Studená Voda00:39:1860
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1043 Hronová Markéta 1990 Obec Čistá00:36:5080
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:32:3880
2 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:39:5972
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:1980
2 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:14:2972
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:14:5867
4 1226 Šubrtová Alena 1989 00:15:0463
5 1222 Martincová Nikola 1986 00:15:4260
6 1215 Blahová Klára 1991 00:16:0258
7 1211 Smejkalová Jaroslava 1975 00:16:2956
8 1203 Hlisníková Gabriela 1972 00:19:4954
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1234 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:12:3780
2 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:14:3772
3 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:16:0167