podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:05:2480
2 20 Vaniš Dominik 2012 00:05:2772
3 28 Trojan Matyáš 2012 Talent Bike KH00:05:2967
4 51 Herzán Marek 2012 00:05:3163
5 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:4360
6 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:4658
7 52 Herzán Ondřej 2013 00:05:5956
8 37 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:06:2254
9 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:3252
10 41 Franc Martin 2012 00:06:4350
11 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4449
12 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:4548
13 59 Genik Oliver 2013 Hradec Králové 00:06:4647
14 56 Dresler Matyáš 2012 Hradec Králové00:07:2946
15 6 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:08:1345
16 71 Dejmek Miloš 2014 Hradec Králové 00:09:4144
17 68 Hovorka Štěpán 2014 Holohlavy00:09:4643
18 39 Vilímek Vojta 2014 00:10:1442
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:2480
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:5172
3 8 Chmelíková Eva 2013 00:07:0367
4 50 Zvěřinoá Nina 2012 00:07:1763
5 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:07:2760
6 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:07:3058
7 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:07:4056
8 44 Krejčíová Veronika 2012 00:08:0454
9 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:08:1452
10 47 Šimonová Nikola 2013 00:08:5750
11 34 Koutníková Ema 2012 00:09:1749
12 2 Kašparová Adéla 2013 00:09:2348
13 66 Kárníková Alžběta 2013 Fanaticus00:09:4447
14 70 Saifrtová Viktorie 2014 00:09:5246
15 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:10:1945
16 65 Moravcová Adéla 2014 GHOST Team00:10:4244
17 19 Kohoutova Tereza 2014 00:10:5243
18 57 Dreslerová Denisa 2014 Hradec Králové 00:12:4642
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:06:0080
2 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:2672
3 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:06:3367
4 45 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:06:4763
5 62 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:06:4860
6 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:06:4958
7 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:0756
8 63 Nedvídek Filip 2011 Medvěďata00:07:2654
9 1 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:3352
10 21 Vondrouš Matěj 2010 00:07:4050
11 60 Genik Ivan 2010 Hradec Králové 00:07:4149
12 67 Kárník Štěpán 2010 Fanaticus00:07:5848
13 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:0447
14 61 Brand Lukáš 2010 MTB Hujer00:08:0846
15 38 Vilímek Vítek 2011 00:08:5945
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:5780
2 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:0672
3 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:07:1567
4 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:07:3463
5 35 Zajačiková Eliška 2010 00:07:3660
6 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:08:1458
7 69 Rufrová Hana 2010 Vysoké Chvojno00:08:4056
8 58 Kopsová Šárka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:4654
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:3280
2 184 Meloun Jakub 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:4172
3 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:4367
4 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4963
5 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:2360
6 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:4758
7 195 Moravec Ondřej 2007 GHOST Team00:07:4956
8 182 Kunc Tomáš 2009 GHOST junior team00:07:5254
9 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:5552
10 192 Herzán Jan 2009 00:07:5850
11 183 Kopsa Ondřej 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:1049
12 154 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:08:1248
13 188 Král Václav 2009 00:09:3247
14 185 Tišer Max 2009 00:10:1546
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:07:3980
2 191 Nováková Daniela 2007 Škoda Mladá Boleslav00:07:4972
3 193 Brandová Karolína 2007 MTB Hujer00:09:1867
4 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:09:4463
5 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:4860
6 187 Šimonová Veronika 2009 00:10:1458
7 194 Ročková Karolína 2008 CYKLO PROFI GOLD FREN00:10:1556
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 161 Souku Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:3480
2 196 Ticháček Petr 2006 Scot Tufo team00:12:4972
3 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:12:5067
4 179 Kysela Lukáš 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:15:2463
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:12:4880
2 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:12:5172
3 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:14:1967
4 181 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:15:2563
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:39:5580
2 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:40:4072
3 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:41:5367
4 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:42:4363
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:53:4480
2 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:54:5672
3 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:58:3267
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:42:4080
2 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:42:4272
3 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:0267
4 409 Zvěřinová Martina 1983 OK Lokomotiva Pardubice00:51:4863
5 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:54:1260
6 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:56:5758
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:53:0880
2 500 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:1072
3 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:3267
4 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:55:0763
5 537 Kestler Aleš 1981 YOGI Racing Ostrava00:55:0960
6 562 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:55:1058
7 559 Růžička Jakub 2000 Cyklo Bendl00:55:2056
8 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:55:4454
9 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:2552
10 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:56:3450
11 561 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:56:5249
12 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:58:1348
13 557 Nagy Petr 1980 00:58:1447
14 519 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:58:1546
15 502 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:58:2345
16 558 Joska Marek 1991 HSK Cycling team00:58:3044
17 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice00:59:0743
18 527 Mareček Jan 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:59:1442
19 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team00:59:3541
20 504 Jaroš Václav 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:59:5140
21 544 Zvěřina Petr 1982 00:59:5339
22 560 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:00:1538
23 510 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes01:00:2637
24 536 Koreček Richard 1980 01:01:2236
25 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery01:02:4735
26 542 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:03:5334
27 564 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:03:5433
28 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:04:0132
29 556 Roček Miroslav 1999 Cykloprofi Gold Fren01:05:4531
30 509 Vik Pavel 1981 01:06:3230
31 551 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:09:4629
32 501 Kašpar Zbyněk 1989 01:10:2228
33 563 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:11:3627
34 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine CyklomaxDNF0
35 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec KrálovéDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:38:0980
2 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:39:5372
3 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:0767
4 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:40:0863
5 848 Pišl David 1976 Fantazie bike team00:40:0960
6 820 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:40:1058
7 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:40:1456
8 839 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:41:5454
9 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:5652
10 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:42:4650
11 828 Hojka Petr 1971 Koudelka Cycling Team00:44:5749
12 804 Hájek Jiří 1973 00:44:5948
13 838 Makovský Michal 1976 MAKOVKY00:45:0447
14 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:45:2846
15 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:47:1245
16 816 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:47:1344
17 815 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:47:2643
18 801 Brezina Pavel 1977 GHOST Team00:48:2342
19 849 Dražek Tomáš 1975 Hradec Králové 00:49:4441
20 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:50:1840
21 803 Kučera Radek 1975 Marcipán00:53:0039
22 847 Mayer Jiří 1973 Hradec Králové 00:53:0538
23 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:41:4080
2 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:42:4472
3 842 Gabriel Aleš 1965 00:42:5167
4 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:4463
5 836 Stohwasser Richard 1955 00:53:2660
6 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz / DENTICare00:53:5358
7 834 Žáček Pavel 1967 00:54:1356
8 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:05:3754
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:30:1880
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:30:5672
3 1026 Lněnička Jan 1994 00:31:0467
4 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:2763
5 1039 Dražan Tomáš 1988 00:31:4660
6 1038 Simon Martin 1980 Jaroměř00:32:2558
7 1002 Stohwasser Petr 1982 00:32:3256
8 1033 Zeman Daniel 1983 RSFK00:38:0554
9 1034 Mynář Marian 1988 Dex team 00:38:0652
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:30:3280
2 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:5172
3 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:32:0667
4 1036 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:35:3763
5 1022 Lisý Pavel 1966 00:38:4460
6 1037 Zlatohlávek Michal 1974 Studená Voda00:40:0558
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1031 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:39:4680
2 1020 Krejčová Markéta 1988 00:40:0872
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:39:4280
2 1032 Vyleťalová Kateřina 1979 Hradec Králové 00:42:4272
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:0580
2 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:14:3272
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:14:4867
4 1224 Hronová Markéta 1990 Czech tri R. team00:15:4863
5 1226 Šubrtová Alena 1989 00:15:5260
6 1222 Martincová Nikola 1986 00:16:2858
7 1227 Hovorková Simona 1984 Holohlavy00:17:3156
8 1215 Blahová Klára 1991 00:17:4654
9 1233 Janouchová Kateřina 1998 00:18:4652
10 1228 Jahelková Karolína 1997 Hradec Králové 00:19:1350
11 1203 Hlisníková Gabriela 1972 00:19:3549
12 1232 Chudobová Michaela 1992 Dvůr Králové nad Labem00:19:4248
13 1229 Jahelková Irena 1972 Hradec Králové 00:21:4447
14 1230 Hůlková Michaela 1989 Náchod00:22:5746
15 1231 Piňosová Michaela 2001 Náchod00:23:4545
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1210 Jurášek Roman 1990 3D Fitness Race Team00:15:0380