Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 55 | Roček Matyáš | 2012 | Kostěnice | 00:05:24 | 80 |
2 | 20 | Vaniš Dominik | 2012 | 00:05:27 | 72 | |
3 | 28 | Trojan Matyáš | 2012 | Talent Bike KH | 00:05:29 | 67 |
4 | 51 | Herzán Marek | 2012 | 00:05:31 | 63 | |
5 | 3 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:05:43 | 60 |
6 | 72 | Mayer Antonín | 2012 | Hradec Králové | 00:05:46 | 58 |
7 | 52 | Herzán Ondřej | 2013 | 00:05:59 | 56 | |
8 | 37 | Sitta Bruno | 2013 | aliveonthemoon.com | 00:06:22 | 54 |
9 | 15 | Ptacek Patrik | 2013 | 00:06:32 | 52 | |
10 | 41 | Franc Martin | 2012 | 00:06:43 | 50 | |
11 | 16 | Husák Matyáš | 2012 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:06:44 | 49 |
12 | 64 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:06:45 | 48 |
13 | 59 | Genik Oliver | 2013 | Hradec Králové | 00:06:46 | 47 |
14 | 56 | Dresler Matyáš | 2012 | Hradec Králové | 00:07:29 | 46 |
15 | 6 | Gembal Robin | 2013 | GHOST junior team | 00:08:13 | 45 |
16 | 71 | Dejmek Miloš | 2014 | Hradec Králové | 00:09:41 | 44 |
17 | 68 | Hovorka Štěpán | 2014 | Holohlavy | 00:09:46 | 43 |
18 | 39 | Vilímek Vojta | 2014 | 00:10:14 | 42 | |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 11 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:24 | 80 |
2 | 36 | Zajačiková Lucie | 2012 | 00:05:51 | 72 | |
3 | 8 | Chmelíková Eva | 2013 | 00:07:03 | 67 | |
4 | 50 | Zvěřinoá Nina | 2012 | 00:07:17 | 63 | |
5 | 14 | Dúcká Editka | 2013 | Kobylice | 00:07:27 | 60 |
6 | 26 | Dreslerová Emča | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:07:30 | 58 |
7 | 25 | TUZAROVÁ Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:07:40 | 56 |
8 | 44 | Krejčíová Veronika | 2012 | 00:08:04 | 54 | |
9 | 27 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:08:14 | 52 |
10 | 47 | Šimonová Nikola | 2013 | 00:08:57 | 50 | |
11 | 34 | Koutníková Ema | 2012 | 00:09:17 | 49 | |
12 | 2 | Kašparová Adéla | 2013 | 00:09:23 | 48 | |
13 | 66 | Kárníková Alžběta | 2013 | Fanaticus | 00:09:44 | 47 |
14 | 70 | Saifrtová Viktorie | 2014 | 00:09:52 | 46 | |
15 | 49 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team | 00:10:19 | 45 |
16 | 65 | Moravcová Adéla | 2014 | GHOST Team | 00:10:42 | 44 |
17 | 19 | Kohoutova Tereza | 2014 | 00:10:52 | 43 | |
18 | 57 | Dreslerová Denisa | 2014 | Hradec Králové | 00:12:46 | 42 |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 9 | Jakubec Milan | 2010 | Pítrs Bikes | 00:06:00 | 80 |
2 | 33 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:06:26 | 72 |
3 | 13 | Dúcký Ondřej | 2010 | Kobylice | 00:06:33 | 67 |
4 | 45 | Letošník Ondřej | 2011 | HSK cycling team | 00:06:47 | 63 |
5 | 62 | Sitta Hugo | 2011 | Planet Volitans | 00:06:48 | 60 |
6 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:06:49 | 58 |
7 | 32 | Stodola Vojtěch | 2010 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:07 | 56 |
8 | 63 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:07:26 | 54 |
9 | 1 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:07:33 | 52 |
10 | 21 | Vondrouš Matěj | 2010 | 00:07:40 | 50 | |
11 | 60 | Genik Ivan | 2010 | Hradec Králové | 00:07:41 | 49 |
12 | 67 | Kárník Štěpán | 2010 | Fanaticus | 00:07:58 | 48 |
13 | 40 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:08:04 | 47 |
14 | 61 | Brand Lukáš | 2010 | MTB Hujer | 00:08:08 | 46 |
15 | 38 | Vilímek Vítek | 2011 | 00:08:59 | 45 | |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 12 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:57 | 80 |
2 | 17 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:06:06 | 72 |
3 | 4 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:07:15 | 67 |
4 | 31 | Vondoušová Karolína | 2011 | Cykloprofi Gold Fren | 00:07:34 | 63 |
5 | 35 | Zajačiková Eliška | 2010 | 00:07:36 | 60 | |
6 | 54 | Ročková Denisa | 2010 | Kostěnice | 00:08:14 | 58 |
7 | 69 | Rufrová Hana | 2010 | Vysoké Chvojno | 00:08:40 | 56 |
8 | 58 | Kopsová Šárka | 2011 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:08:46 | 54 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 165 | Severyn Richard | 2007 | Expres Tufo Team Kolín | 00:06:32 | 80 |
2 | 184 | Meloun Jakub | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:41 | 72 |
3 | 163 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:43 | 67 |
4 | 157 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:49 | 63 |
5 | 189 | Papoušek Adam | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:07:23 | 60 |
6 | 162 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:47 | 58 |
7 | 195 | Moravec Ondřej | 2007 | GHOST Team | 00:07:49 | 56 |
8 | 182 | Kunc Tomáš | 2009 | GHOST junior team | 00:07:52 | 54 |
9 | 153 | Macháček Tomáš | 2008 | HO Stěžery | 00:07:55 | 52 |
10 | 192 | Herzán Jan | 2009 | 00:07:58 | 50 | |
11 | 183 | Kopsa Ondřej | 2008 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:08:10 | 49 |
12 | 154 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:08:12 | 48 |
13 | 188 | Král Václav | 2009 | 00:09:32 | 47 | |
14 | 185 | Tišer Max | 2009 | 00:10:15 | 46 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 169 | Jelínková Nicol | 2008 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:07:39 | 80 |
2 | 191 | Nováková Daniela | 2007 | Škoda Mladá Boleslav | 00:07:49 | 72 |
3 | 193 | Brandová Karolína | 2007 | MTB Hujer | 00:09:18 | 67 |
4 | 159 | Jakubcová Ella | 2009 | Pítrs Bikes | 00:09:44 | 63 |
5 | 150 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:09:48 | 60 |
6 | 187 | Šimonová Veronika | 2009 | 00:10:14 | 58 | |
7 | 194 | Ročková Karolína | 2008 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:10:15 | 56 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 161 | Souku Vojta | 2005 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | 00:11:34 | 80 |
2 | 196 | Ticháček Petr | 2006 | Scot Tufo team | 00:12:49 | 72 |
3 | 180 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:12:50 | 67 |
4 | 179 | Kysela Lukáš | 2006 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:15:24 | 63 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 164 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:12:48 | 80 |
2 | 155 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:12:51 | 72 |
3 | 172 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:14:19 | 67 |
4 | 181 | Kroulíková Michaela | 2006 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:15:25 | 63 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 303 | Pařez Tomáš | 2004 | Expres Tufo Team Kolín | 00:39:55 | 80 |
2 | 305 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:40:40 | 72 |
3 | 301 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:41:53 | 67 |
4 | 308 | Makovský Matyáš | 2003 | MAKOVKY | 00:42:43 | 63 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 309 | Hendrychová Lucie | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:53:44 | 80 |
2 | 304 | Ryndová Anna | 2004 | HSK cycling team | 00:54:56 | 72 |
3 | 300 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:58:32 | 67 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 402 | Vtípilová Jana | 1992 | GHOST Team | 00:42:40 | 80 |
2 | 403 | Jůzová Kateřina | 1991 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:42:42 | 72 |
3 | 400 | Kubanová Kateřina | 1984 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:51:02 | 67 |
4 | 409 | Zvěřinová Martina | 1983 | OK Lokomotiva Pardubice | 00:51:48 | 63 |
5 | 405 | Chmelařová Natálie | 1994 | GHOST Team | 00:54:12 | 60 |
6 | 401 | Gembalová Karolína | 1990 | GHOST Team | 00:56:57 | 58 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 525 | Coufal Tomáš | 2000 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:53:08 | 80 |
2 | 500 | Mokrý Jakub | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:53:10 | 72 |
3 | 548 | Dvořák David | 1993 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:53:32 | 67 |
4 | 543 | Brendl Tomáš | 1986 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:55:07 | 63 |
5 | 537 | Kestler Aleš | 1981 | YOGI Racing Ostrava | 00:55:09 | 60 |
6 | 562 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | 00:55:10 | 58 |
7 | 559 | Růžička Jakub | 2000 | Cyklo Bendl | 00:55:20 | 56 |
8 | 534 | Vanek Vladimir | 1983 | HSK cycling team | 00:55:44 | 54 |
9 | 517 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:56:25 | 52 |
10 | 503 | Kuban Michal | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:56:34 | 50 |
11 | 561 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 00:56:52 | 49 |
12 | 547 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 00:58:13 | 48 |
13 | 557 | Nagy Petr | 1980 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:58:14 | 47 |
14 | 519 | Vtípil Radek | 1983 | GHOST Team | 00:58:15 | 46 |
15 | 502 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 00:58:23 | 45 |
16 | 558 | Joska Marek | 1991 | HSK cycling team | 00:58:30 | 44 |
17 | 532 | Dresler Lukáš | 1980 | Cyklistika Střezetice | 00:59:07 | 43 |
18 | 527 | Mareček Jan | 1981 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:59:14 | 42 |
19 | 530 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax Team | 00:59:35 | 41 |
20 | 504 | Jaroš Václav | 2000 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | 00:59:51 | 40 |
21 | 544 | Zvěřina Petr | 1982 | 00:59:53 | 39 | |
22 | 560 | Kolda Pavel | 1990 | BAKAKO Nová Paka | 01:00:15 | 38 |
23 | 510 | Jakubec Milan | 1981 | Pítrs Bikes | 01:00:26 | 37 |
24 | 536 | Koreček Richard | 1980 | 01:01:22 | 36 | |
25 | 507 | Macháček Jiří | 1980 | HO Stěžery | 01:02:47 | 35 |
26 | 542 | Petrnoušek Dominik | 1999 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:03:53 | 34 |
27 | 564 | Kotiza Tomáš | 1991 | IDIADA CZ | 01:03:54 | 33 |
28 | 549 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký spining klub | 01:04:01 | 32 |
29 | 556 | Roček Miroslav | 1999 | Cykloprofi Gold Fren | 01:05:45 | 31 |
30 | 509 | Vik Pavel | 1981 | 01:06:32 | 30 | |
31 | 551 | Svoboda Jakub | 1990 | YOGI Racing Team Ostrava | 01:09:46 | 29 |
32 | 501 | Kašpar Zbyněk | 1989 | 01:10:22 | 28 | |
33 | 563 | Škaloud Jakub | 1989 | FHCT | 01:11:36 | 27 |
34 | 523 | Šťastný Roman | 1980 | Rock Machine Cyklomax | DNF | 0 |
35 | 521 | Chmelař Lukáš | 1991 | MTBO Racing team Hradec Králové | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 825 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:38:09 | 80 |
2 | 814 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:39:53 | 72 |
3 | 802 | Vondrouš Pavel | 1974 | Cykloprofi Gold Fren | 00:40:07 | 67 |
4 | 833 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:40:08 | 63 |
5 | 848 | Pišl David | 1976 | Fantazie bike team | 00:40:09 | 60 |
6 | 820 | Gebrt Michal | 1972 | Cube Pejcha HK | 00:40:10 | 58 |
7 | 821 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team | 00:40:14 | 56 |
8 | 839 | Brand Tomáš | 1976 | PCK Louda | 00:41:54 | 54 |
9 | 813 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:41:56 | 52 |
10 | 823 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:42:46 | 50 |
11 | 828 | Hojka Petr | 1971 | Koudelka Cycling Team | 00:44:57 | 49 |
12 | 804 | Hájek Jiří | 1973 | 00:44:59 | 48 | |
13 | 838 | Makovský Michal | 1976 | MAKOVKY | 00:45:04 | 47 |
14 | 829 | Sitta Josef | 1973 | aliveonthemoon.com | 00:45:28 | 46 |
15 | 817 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:47:12 | 45 |
16 | 816 | Kárník Jan | 1978 | Fanaticus | 00:47:13 | 44 |
17 | 815 | Kopecký Michal | 1977 | Bemaniax | 00:47:26 | 43 |
18 | 801 | Brezina Pavel | 1977 | GHOST Team | 00:48:23 | 42 |
19 | 849 | Dražek Tomáš | 1975 | Hradec Králové | 00:49:44 | 41 |
20 | 837 | Makovský David | 1974 | MAKOVKY | 00:50:18 | 40 |
21 | 803 | Kučera Radek | 1975 | Marcipán | 00:53:00 | 39 |
22 | 847 | Mayer Jiří | 1973 | Hradec Králové | 00:53:05 | 38 |
23 | 811 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team Hradec Králové | DNF | 0 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 832 | Dvořák Petr | 1968 | PCK Louda | 00:41:40 | 80 |
2 | 835 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:42:44 | 72 |
3 | 842 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:42:51 | 67 | |
4 | 827 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:43:44 | 63 |
5 | 836 | Stohwasser Richard | 1955 | 00:53:26 | 60 | |
6 | 806 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz / DENTICare | 00:53:53 | 58 |
7 | 834 | Žáček Pavel | 1967 | 00:54:13 | 56 | |
8 | 830 | Novotný Jiří | 1969 | JINO RC modely Hradec Králové | 01:05:37 | 54 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1035 | Kahl Václav | 1985 | Draci v Hradci | 00:30:18 | 80 |
2 | 1015 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:30:56 | 72 |
3 | 1026 | Lněnička Jan | 1994 | 00:31:04 | 67 | |
4 | 1014 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:31:27 | 63 |
5 | 1039 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:31:46 | 60 | |
6 | 1038 | Simon Martin | 1980 | Jaroměř | 00:32:25 | 58 |
7 | 1002 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:32:32 | 56 | |
8 | 1033 | Zeman Daniel | 1983 | RSFK | 00:38:05 | 54 |
9 | 1034 | Mynář Marian | 1988 | Dex team | 00:38:06 | 52 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1017 | Tomáš Zdeněk | 1971 | Triatlon Býšť | 00:30:32 | 80 |
2 | 1006 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:30:51 | 72 |
3 | 1000 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:32:06 | 67 |
4 | 1036 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:35:37 | 63 |
5 | 1022 | Lisý Pavel | 1966 | 00:38:44 | 60 | |
6 | 1037 | Zlatohlávek Michal | 1974 | Studená Voda | 00:40:05 | 58 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1031 | Antropiusová Daniela | 1982 | Planet Volitans | 00:39:46 | 80 |
2 | 1020 | Krejčová Markéta | 1988 | 00:40:08 | 72 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1040 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:39:42 | 80 |
2 | 1032 | Vyleťalová Kateřina | 1979 | Hradec Králové | 00:42:42 | 72 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1200 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:13:05 | 80 |
2 | 1212 | Bezdíčková Jana | 2003 | 00:14:32 | 72 | |
3 | 1201 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:14:48 | 67 |
4 | 1224 | Hronová Markéta | 1990 | Czech tri R. team | 00:15:48 | 63 |
5 | 1226 | Šubrtová Alena | 1989 | 00:15:52 | 60 | |
6 | 1222 | Martincová Nikola | 1986 | 00:16:28 | 58 | |
7 | 1227 | Hovorková Simona | 1984 | Holohlavy | 00:17:31 | 56 |
8 | 1215 | Blahová Klára | 1991 | 00:17:46 | 54 | |
9 | 1233 | Janouchová Kateřina | 1998 | 00:18:46 | 52 | |
10 | 1228 | Jahelková Karolína | 1997 | Hradec Králové | 00:19:13 | 50 |
11 | 1203 | Hlisníková Gabriela | 1972 | 00:19:35 | 49 | |
12 | 1232 | Chudobová Michaela | 1992 | Dvůr Králové nad Labem | 00:19:42 | 48 |
13 | 1229 | Jahelková Irena | 1972 | Hradec Králové | 00:21:44 | 47 |
14 | 1230 | Hůlková Michaela | 1989 | Náchod | 00:22:57 | 46 |
15 | 1231 | Piňosová Michaela | 2001 | Náchod | 00:23:45 | 45 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1210 | Jurášek Roman | 1990 | 3D Fitness Race Team | 00:15:03 | 80 |
design a kód: Michal Pavlík