podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:4380
2 20 Vaniš Dominik 2012 00:05:5572
3 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:5667
4 37 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:06:0763
5 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:1660
6 30 Seifert Lukáš 2013 00:06:3258
7 41 Franc Martin 2012 00:07:0556
8 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:0654
9 6 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:1252
10 29 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:07:3550
11 28 Trojan Matyáš 2012 Talent Bike KH00:08:2649
12 39 Vilímek Vojta 2014 00:09:2248
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:2780
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:4172
3 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:0867
4 44 Krejčíová Veronika 2012 00:06:4863
5 50 Zvěřinoá Nina 2012 00:06:5460
6 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:07:3758
7 48 Králová Eliška 2013 00:07:4056
8 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:07:4254
9 42 Pavlovcová Barbora 2012 00:07:5352
10 34 Koutníková Ema 2012 00:08:4950
11 2 Kašparová Adéla 2013 00:08:5349
12 47 Šimonová Nikola 2013 00:11:3048
13 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:11:5947
14 19 Kohoutova Tereza 2014 00:12:0046
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:06:2480
2 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:06:4872
3 45 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:06:5067
4 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:5863
5 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:07:1460
6 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4058
7 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:4156
8 21 Vondrouš Matěj 2010 00:07:4554
9 1 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:5552
10 38 Vilímek Vítek 2011 00:08:2150
11 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:3349
12 46 Říčař Vojtěch 2011 00:08:3848
13 23 Brzák Martin 2011 00:09:4247
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:0280
2 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:3072
3 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:07:1167
4 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:07:1463
5 35 Zajačiková Eliška 2010 00:07:1560
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:0480
2 184 Meloun Jakub 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:0672
3 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:1167
4 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:3063
5 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:0660
6 156 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:1858
7 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:1956
8 183 Kopsa Ondřej 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:2154
9 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:08:0352
10 154 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:08:2350
11 188 Král Václav 2009 00:09:2549
12 185 Tišer Max 2009 00:09:3148
13 186 Ulrich Matyáš 2009 00:09:3947
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:07:1880
2 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:07:3072
3 175 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:08:4567
4 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:09:3363
5 187 Šimonová Veronika 2009 00:09:4860
6 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:5358
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 177 Hojka František 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:10:5280
2 161 Souku Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:10:5372
3 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:12:4167
4 178 Laba Matyáš 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:14:2763
5 179 Kysela Lukáš 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:17:0260
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:12:4080
2 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:13:1072
3 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:14:1467
4 181 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:15:1763
5 167 Štěpánková Julie 2006 00:17:0160
6 166 Štěpánková Stella 2006 00:17:0358
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:38:5680
2 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:40:1772
3 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:44:5267
4 307 Mrňávek Martin 2003 00:45:0163
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:44:5680
2 306 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:48:0172
3 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:53:2967
4 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:56:2063
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:42:1780
2 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:42:2072
3 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:44:0367
4 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:48:0263
5 407 Hanušová Natálie 2000 Quintbike.cz00:51:5360
6 408 Kučerová Petra 1981 Brno Max00:53:5858
7 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:56:2156
8 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:59:0154
9 404 Štěpanovská Eva 1994 Quintbike.czDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:51:5380
2 500 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:5472
3 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:52:0867
4 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:52:4763
5 524 Schejbal Josef 1980 CYKLO PROFI GOLD FREN00:54:1460
6 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:55:0258
7 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:0456
8 537 Kestler Aleš 1981 YOGI Racing Ostrava00:55:5554
9 546 Štolba David 1991 GHOST Team00:55:5652
10 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:56:1150
11 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:5249
12 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:56:5448
13 533 Matějka Radim 1997 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:56:5547
14 520 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:56:5846
15 539 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:57:0045
16 513 Svoboda Petr 1991 Decathlon cycling team00:57:4444
17 536 Koreček Richard 1980 00:57:4743
18 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:57:5342
19 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice00:57:5741
20 527 Mareček Jan 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:58:0040
21 542 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:58:1339
22 512 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:58:2438
23 544 Zvěřina Petr 1982 00:58:5037
24 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub00:59:2636
25 540 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN00:59:2735
26 510 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes00:59:2934
27 509 Vik Pavel 1981 01:00:5633
28 522 Bartoň Martin 1994 Decathlon cycling team01:01:1132
29 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:01:4231
30 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:02:3330
31 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery01:02:3429
32 504 Jaroš Václav 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM01:02:4128
33 538 Novotný Radek 1982 Lídl je rychlejší01:07:1327
34 501 Kašpar Zbyněk 1989 01:07:4326
35 516 Anděl Jaroslav 1987 01:10:2625
36 506 Kutmon Miroslav 1983 01:10:5524
37 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:17:1023
38 508 Víšek Tadeáš 1994 01:18:1322
39 550 Veverka David 1997 Decathlon cycling team01:20:1121
40 545 Máslo Jan 1992 Rock Machine CyklomaxDNF0
41 519 Vtípil Radek 1983 GHOST TeamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:38:0680
2 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:38:5372
3 831 Nosek Ruda 1970 STRATOSAUTO-VELOCENTRUM00:38:5467
4 820 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:38:5563
5 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:38:5760
6 840 Šticha Pavel 1972 CYKLOMAX00:39:4858
7 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:1556
8 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:40:2554
9 839 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:41:5052
10 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:41:5250
11 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:0449
12 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:42:3148
13 804 Hájek Jiří 1973 00:44:0447
14 828 Hojka Petr 1971 Koudelka Cycling Team00:44:0646
15 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:45:0445
16 841 Filipi Lukáš 1976 Sportstyl Hradec Králové00:45:4444
17 838 Makovský Michal 1976 MAKOVKY00:45:5843
18 816 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:46:1142
19 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:47:0141
20 815 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:47:0340
21 819 Krátký Martin 1977 00:47:0539
22 824 Zmek Jarslav 1975 Dubina Pardubice00:48:0538
23 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:49:1037
24 844 Kutnar Jiří 1970 00:49:1836
25 810 Mervart Václav 1970 TC Dobruška00:49:5935
26 803 Kučera Radek 1975 Marcipán00:52:3034
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:40:1680
2 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:40:1872
3 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:42:0367
4 842 Gabriel Aleš 1965 00:42:0563
5 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:5460
6 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:43:5558
7 822 Skalická Michael 1968 KS Pardubice00:44:0556
8 800 Hnízdil Jindřih 1964 00:47:4554
9 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz / DENTICare00:51:0652
10 834 Žáček Pavel 1967 00:52:1750
11 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:53:1249
12 836 Stohwasser Richard 1955 00:53:5948
13 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:06:0747
14 843 Kudláček Doris 1967 GHOST TeamDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:2280
2 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:4072
3 1002 Stohwasser Petr 1982 00:32:3867
4 1018 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:42:2063
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:30:5880
2 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:31:5872
3 1023 Krtička Michal 1973 Wikov00:32:1667
4 1010 Mlateček Jiří 1967 00:36:1163
5 1022 Lisý Pavel 1966 00:36:3860
6 1016 Černý Aleš 1964 JKF Jaroměř00:36:4858
7 1013 Nádhera Petr 1967 00:38:2156
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Krejčová Markéta 1988 00:40:3380
2 1011 Říčařová Eliška 1980 Sokol HK00:42:1472
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:32:0880
2 1021 Píšová Věra 1975 00:48:3272
3 1012 Nádherová Hana 1968 01:00:0667
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:2280
2 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:14:3872
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:1567
4 1222 Martincová Nikola 1986 00:15:2163
5 1225 Smetanová Karolína 1998 MC Český ráj00:15:2260
6 1224 Hronová Markéta 1990 Czech tri R. team00:15:2858
7 1211 Smejkalová Jaroslava 1975 00:16:4756
8 1216 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:17:0554
9 1218 Křivková Denisa 1991 00:17:2952
10 1219 Chmelíková Linda 1987 Pardubice00:18:0850
11 1215 Blahová Klára 1991 00:18:1249
12 1203 Hlisníková Gabriela 1972 00:19:3848
13 1217 Vejtasová Ilona 1977 00:20:2547
14 1214 Kasalová Vladimíra 1963 00:47:4446
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:14:2780
2 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:16:2572