podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:04:4380
2 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:04:5872
3 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:0267
4 74 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:05:2763
5 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:4160
6 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:4858
7 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:06:0356
8 98 Mayer Antonín 2012 00:06:0554
9 88 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:06:1652
10 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:06:2050
11 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:06:2249
12 7 Brzak Marin 2011 00:06:2448
13 83 Buchal Petr 2011 Dolní Újezd00:06:3347
14 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:06:3746
15 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:4545
16 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:5344
17 66 Pešek Tomáš 2012 Hradec Králové00:07:2443
18 100 Sax Štěpán 2012 Pardubice00:07:3342
19 2 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:4441
20 99 Valenta Tadeáš 2013 Němčice00:07:4640
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:05:5380
2 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:5472
3 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3567
4 55 Hovorková Eliška 2011 00:07:0163
5 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:07:0560
6 80 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:3658
7 31 Chmelíková Eva 2013 00:07:3856
8 63 Pavlovcová Barbora 2012 Kukleny00:08:0354
9 59 Kašparová Adéla 2013 00:08:0452
10 95 Zvěřinová Nina 2012 00:08:3850
11 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:09:1449
12 35 Šimonová Nikolka 2013 00:09:2848
13 81 Dúcká Editka 2013 DNF0
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:4480
2 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:06:0672
3 18 Kaska Šimon 2009 Hradecký Spinning klub00:06:0767
4 17 Kaska Štěpán 2009 Hradecký Spinning klub00:06:1063
5 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:06:2960
6 9 Dúcký Ondřej 2010 00:06:4258
7 12 Král Václav 2009 00:06:5256
8 30 Chmelík Milan 2010 00:06:5454
9 20 Plass Jakub 2009 00:06:5752
10 97 Valenta Adam 2010 Němčice00:07:1850
11 21 Plass Matěj 2009 00:07:1949
12 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:07:5948
13 79 Tišer Max 2009 00:08:0647
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:5680
2 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:2472
3 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3367
4 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:07:0663
5 1 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:3560
6 51 Korečková Markéta 2010 Nepasický cyklo tým00:07:4058
7 36 Šimonová Veronika 2009 00:07:4156
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:4080
2 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:4172
3 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:06:4267
4 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:5563
5 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:5660
6 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:5758
7 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:2156
8 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:4854
9 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:4952
10 178 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:5150
11 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:5549
12 200 Pařízek Matěj 2006 Sportstyl Hradec Králové00:07:5648
13 164 Pachta Štěpán 2008 00:08:1247
14 163 Pachta Šimon 2008 00:08:3446
15 201 Filipi Tadeš 2008 Sportstyl Hradec Králové00:09:2345
16 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:09:4244
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 204 Panušová Anna 2006 Choteč00:07:1080
2 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:07:2772
3 161 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:07:3067
4 199 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:07:4963
5 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:08:0060
6 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:08:1558
7 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:3056
8 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:08:3754
9 151 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:12:2852
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 202 Hojka Fanda 2005 BIKE FREAKS Holice00:10:4580
2 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:10:4672
3 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:0167
4 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:13:0963
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:11:2180
2 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:11:2572
3 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:11:5567
4 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:12:2463
5 152 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:13:5160
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:38:3480
2 320 Růžička Jakub 2000 Cyklo Bendl00:38:5272
3 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:40:3367
4 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:40:5463
5 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:41:2860
6 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:41:3358
7 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:42:1056
8 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:43:0154
9 323 Novák Jakub 2001 I-Bike Manitou Chrudim00:46:0152
10 314 Mašík Karel 2001 00:47:2050
11 300 Mrňávek Martin 2003 00:47:3149
12 317 Buriánek Šimon 2003 EuroPainClinics00:51:2248
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:47:2780
2 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:48:0172
3 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:59:3667
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:41:4080
2 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:42:4772
3 408 Tučková Monika 1993 OPLT CYCLING00:45:1867
4 420 Jůzová Kateřina 1991 Kola Chaloupka HK00:46:0063
5 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:49:2060
6 405 Kubanová Kateřina 1984 00:50:3858
7 415 Panušová Petra 1975 SYMBIO +00:54:0856
8 416 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS Holice00:57:1054
9 400 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:57:4852
10 419 Škodová Radka 1977 00:57:4950
11 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:05:0549
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:52:4080
2 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:52:4572
3 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:53:0367
4 529 Schejbal Josef 1979 CYKLO PROFI GOLD FREN00:53:1263
5 557 Dvořák David 1993 GHOST Team00:54:2960
6 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:54:3058
7 596 Horák Dominik 1999 00:56:5356
8 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:56:5454
9 538 Šebrle Jiří 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:57:0152
10 531 Kuban Michal 1985 00:57:0350
11 577 Kolesár Roman 1988 BAKAKO 00:57:3849
12 580 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:58:1048
13 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:58:2747
14 524 Novotný František 1981 Hradecký Spinning klub00:58:5546
15 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:58:5645
16 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:58:5744
17 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN00:59:3243
18 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax00:59:3642
19 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:59:3741
20 581 Zvěřina Petr 1982 00:59:3940
21 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice01:00:1239
22 505 Moravec Michal 1980 GHOST Team01:00:2738
23 587 Kostkan Vojtěch 1991 Kola Chaloupka HK01:01:0637
24 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:01:4736
25 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub01:01:5735
26 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:02:1134
27 597 Kočí Jan 1997 01:03:3433
28 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:04:3332
29 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:06:4231
30 584 Novotný Ráďa 1982 Lídl je rychlejší01:09:2230
31 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs Bikes01:10:2929
32 586 Berger Jan 1979 01:10:3428
33 503 Anděl Jaroslav 1987 01:11:1827
34 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:18:1226
35 576 Vaníček Vojtěch 1985 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:38:3180
2 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:38:3272
3 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:39:4767
4 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:39:5863
5 823 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:40:3460
6 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:41:2658
7 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:3556
8 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:4254
9 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:41:4552
10 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:3550
11 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:44:3049
12 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:44:3948
13 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:45:0247
14 825 Hájek Jiří 1973 00:45:0346
15 849 Dražek Tomáš 1975 Reopoint team00:45:1245
16 802 Zmek Jaroslav 1975 Parubice-Dubina00:47:1344
17 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:48:0043
18 858 Filipi Lukáš 1976 Sportstyl Hradec Králové00:48:2842
19 851 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:48:3641
20 834 Řádek Lukáš 1977 ENVICONS00:48:3740
21 862 Makovský David 1974 00:49:4339
22 864 Kučera Radek 1975 Pardubice00:50:4238
23 857 Andrýs Zdeněk 1978 ENVICONS00:51:0437
24 852 Buriánek Miroslav 1973 EuroPainClinics00:51:2036
25 800 Košťál Marek 1978 BIKE FREAKS Holice00:53:4835
26 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové00:57:0234
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:42:4680
2 845 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:43:0272
3 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:43:4267
4 839 Hnízdil Jindřich 1964 00:46:5263
5 801 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:51:1160
6 817 Cinek Petr 1962 00:51:2958
7 855 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:53:1856
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1051 Jor Martin 1987 RunSport Team00:28:0380
2 1087 Lněnička Jan 1994 Night RUN00:31:2872
3 1081 Lindr Lukáš 1995 Kola Chaloupka HK00:32:0567
4 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:32:1963
5 1027 Dražan Tomáš 1988 00:33:1760
6 1080 Hamral Lukáš 1994 00:33:3058
7 1011 Stohwasser Petr 1982 00:33:3156
8 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:38:5254
9 1053 Macák Jiří 1984 Hradec Králové00:43:2752
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1090 Kincl Marek 1974 Maraton stav Úpice00:29:5380
2 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:2072
3 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:32:2967
4 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:33:1863
5 1017 Trávníček Marek 1976 00:33:4760
6 1091 Lisý Pavel 1966 FRC Hradec Kralové00:35:1458
7 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:40:1656
8 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice00:47:0754
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:44:3680
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:30:3380
2 1014 Sýkorová Šárka 1976 Stodolní00:35:3372
3 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:38:5167
4 1062 Vinšálková Tereza 1978 Liberec00:42:4763
5 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:43:4760
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:14:2380
2 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:15:5772
3 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:16:4567
4 1222 Hovorková Simona 1984 00:17:3463
5 1217 Bezdíčková Jana 2003 Daisy a Jana00:17:3960
6 1238 Páslerová Jana 1988 00:18:3158
7 1230 Pětíková Diana 1991 BARTH Run00:18:3756
8 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:20:1254
9 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:21:0452
10 1221 Brndiarová Justýna 1996 Bert a Justý00:23:0750
11 1232 Janouchová Viktorie 1998 00:23:0949
12 1233 Veverková Lucie 1999 00:23:3648
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1237 Sudek Milan 1986 00:11:1980
2 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:12:1772
3 1219 Koďous Leoš 1974 Leoš a Egar00:13:3167
4 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:15:0263
5 1201 Brzak Milan 1973 00:15:3160
6 1234 Rousek Miloslav 1987 MC Metuje00:15:4758
7 1242 Hofmeister Tomáš 1984 00:18:3456