podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 85 Vondra Jan 2011 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:04:5580
2 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:05:0172
3 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:1067
4 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:1263
5 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:5060
6 74 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:06:0658
7 83 Buchal Petr 2011 Dolní Újezd00:06:0756
8 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:07:0154
9 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:07:0352
10 7 Brzak Marin 2011 00:07:1150
11 66 Pešek Tomáš 2012 Hradec Králové00:07:4449
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:2880
2 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:4772
3 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:07:0567
4 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:07:0963
5 55 Hovorková Eliška 2011 00:07:1060
6 80 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:5758
7 63 Pavlovcová Barbora 2012 Kukleny00:08:3956
8 86 Vondrová Michala 2013 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:09:1054
9 59 Kašparová Adéla 2013 00:09:3952
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:4080
2 87 Panuš Jakub 2009 BIKE FREAKS HOLICE00:05:5072
3 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:06:1767
4 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:3363
5 17 Kaska Štěpán 2009 Hradecký Spinning klub00:06:3860
6 18 Kaska Šimon 2009 Hradecký Spinning klub00:06:5058
7 12 Král Václav 2009 00:06:5156
8 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:0554
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:5180
2 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:0972
3 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4067
4 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:08:0063
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:0980
2 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:1072
3 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:1267
4 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:2163
5 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:2360
6 158 Hendrich Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:06:5358
7 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:5556
8 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:5654
9 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:06:5752
10 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:4050
11 163 Pachta Šimon 2008 00:07:4249
12 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:4848
13 164 Pachta Štěpán 2008 00:07:5547
14 183 Růžička Adam 2007 Farma Růžička00:08:1446
15 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:08:3745
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:5480
2 161 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:5872
3 199 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:07:1167
4 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:4163
5 151 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:11:2760
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:11:3380
2 202 Hojka Fanda 2005 BIKE FREAKS Holice00:11:3472
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:13:1480
2 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:2972
3 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:13:5967
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:40:0380
2 315 Šimek Jakub 2001 Horní Jelení00:41:1572
3 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:42:0367
4 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:42:0763
5 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:43:3360
6 320 Růžička Jakub 2000 Cyklo Bendl00:43:3958
7 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:46:4856
8 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:49:2154
9 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:53:4752
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:46:5680
2 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:58:2372
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:49:4980
2 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:55:0072
3 415 Panušová Petra 1975 SYMBIO +00:58:3767
4 405 Kubanová Kateřina 1984 01:03:1863
5 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:09:1060
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:56:3980
2 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:58:2572
3 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:58:2667
4 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:58:2763
5 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:58:3060
6 548 Hruška Petr 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:58:4158
7 580 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA01:00:0856
8 521 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub01:00:5954
9 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz01:01:0352
10 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax01:01:1350
11 531 Kuban Michal 1985 01:01:2749
12 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs Bikes01:01:3348
13 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice01:02:0447
14 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:02:1646
15 585 Rybín Ondřej 1993 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM01:03:4945
16 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:04:2844
17 517 Šváb Jan 1991 Greyhound Racing Team01:04:3443
18 530 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:05:2242
19 519 Macháček Jiří 1979 01:05:4341
20 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:06:5940
21 526 Novák Richard 1979 BIKEPART.CZ01:08:3139
22 506 Horák Jiří 1989 GIANT Pítrs Bikes01:08:3638
23 589 Velík Petr 1981 HSK Cycling team01:11:5337
24 564 Bartoš Jan 1981 Hradec Králové01:13:3236
25 587 Kostkan Vojtěch 1991 Kola Chaloupka HK01:15:2235
26 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:20:3934
27 509 Janáček Tomáš 1988 01:22:1633
28 588 Němec Michal 1985 DNF0
29 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klubDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:39:5580
2 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:40:1372
3 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:40:4667
4 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:0663
5 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:42:4960
6 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:44:1958
7 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:45:4356
8 861 Panuš Karel 1974 Symbio+ CE Energy00:46:5054
9 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:46:5352
10 803 Hendrich Daniel 1973 00:47:2350
11 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:47:4649
12 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:48:0148
13 852 Buriánek Miroslav 1973 EuroPainClinics00:49:2447
14 802 Zmek Jaroslav 1975 Parubice-Dubina00:51:2646
15 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:52:3345
16 857 Andrýs Zdeněk 1978 ENVICONS00:54:3644
17 862 Makovský David 1974 00:56:1243
18 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS HoliceDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:44:5380
2 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:44:5472
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:46:3167
4 845 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:47:2563
5 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:47:3060
6 817 Cinek Petr 1962 DNF0
7 829 Hodoval Petr 1967 OLFIN TUDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:30:4080
2 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:30:5172
3 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:31:1067
4 1027 Dražan Tomáš 1988 00:31:2763
5 1071 Mynář Marian 1988 Dex team 00:34:4160
6 1076 Lán Jakub 1986 00:35:1058
7 1072 Turek Zdeněk 1979 Dex team 00:36:1656
8 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:39:3354
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:29:4980
2 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:32:0172
3 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:32:2567
4 1017 Trávníček Marek 1976 00:32:3363
5 1075 Pavel Jiří 1977 Sovětice00:36:4160
6 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:39:5058
7 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice00:49:3856
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:36:1080
2 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:37:4172
3 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:40:3967
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:29:5380
2 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:39:0972
3 1062 Vinšálková Tereza 1978 Liberec00:40:5767
4 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:44:4663
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1230 Pětíková Diana 1991 BARTH Run00:14:1280
2 1220 Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy00:15:2272
3 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:15:5367
4 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:16:0163
5 1222 Hovorková Simona 1984 00:16:2760
6 1215 Jičínská Natálie 1996 00:17:5358
7 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:18:3656
8 1221 Brndiarová Justýna 1996 Bert a Justý00:19:3254
9 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:19:3652
10 1214 Škvrnová Adéla 1998 Brigitte00:22:0750
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:11:4380
2 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:13:1572
3 1219 Koďous Leoš 1974 Leoš a Egar00:13:2167
4 1235 Maixner Martin 1989 Dlouhá Třebová00:14:3063
5 1201 Brzak Milan 1973 00:14:5060
6 1234 Rousek Miloslav 1987 MC Metuje00:15:5858