podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:2180
2 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:3272
3 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:3467
4 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:3563
5 8 Krátký Vojta 2011 V6 BIKE FREAKS Holice00:05:4860
6 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:06:3858
7 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:07:0556
8 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:07:0854
9 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:07:0952
10 11 Polák Patrik 2011 HSK Cycling team00:07:2550
11 2 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:2749
12 41 Krejčík Jakub 2011 HK00:08:0748
13 40 Vilímek Vítek 2011 00:08:0947
14 43 Čejp Petr 2011 HO Stěžery00:09:1146
15 57 Kaplan Max 2013 00:09:5745
16 56 Romportl Jakub 2012 HSK Cycling team00:11:1744
17 10 D E 2013 00:12:0043
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:0880
2 39 Knížková Anna 2011 Sezemice00:06:4672
3 38 Suchomelová Nela 2012 00:06:5667
4 53 Hembalová Apolenka 2012 Hradec Králové00:06:5763
5 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:5860
6 42 Krejčíková Lenka 2011 HK00:07:3358
7 55 Hovorková Eliška 2011 00:08:1756
8 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:08:2754
9 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:08:4452
10 31 Chmelíková Eva 2013 00:08:4550
11 54 Procházková Rachel 2013 SKN HK00:10:3349
12 35 Šimonová Nikolka 2013 00:10:3648
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:06:1380
2 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:06:1772
3 12 Král Václav 2009 00:06:3767
4 20 Plass Jakub 2009 00:06:5163
5 9 Dúcký Ondřej 2010 00:07:1360
6 30 Chmelík Milan 2010 00:07:2058
7 21 Plass Matěj 2009 00:07:3556
8 52 Kopecký Matěj 2010 Hradec Králové00:08:5254
9 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:3952
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 SKI Team Liberec00:06:2180
2 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:4772
3 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:0467
4 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:07:4563
5 37 Hloušková Sofie 2010 00:07:4860
6 51 Korečková Markéta 2010 Nepasický cyklo tým00:08:1958
7 36 Šimonová Veronika 2009 00:08:2056
8 58 Jarešová Marie Ema 2010 00:08:5354
9 25 Valentova´ Denisa Viktorie 2010 00:09:3652
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 167 Hendrych Vojta 2006 BIKE FREAKS Holice00:06:4780
2 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:5572
3 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:5667
4 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:5763
5 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:07:0860
6 158 Hendrich Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:07:1258
7 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:07:1756
8 185 Jankovský Tomáš 2008 00:07:1854
9 184 Všetička Jan 2007 TC Dobruška00:07:3552
10 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:4050
11 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:4949
12 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:08:0448
13 163 Pachta Šimon 2008 00:08:2047
14 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:08:2146
15 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:08:4545
16 183 Růžička Adam 2007 Farma Růžička00:09:1044
17 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:09:2943
18 188 Dusza Patrik 2008 SKN HK00:12:2042
19 164 Pachta Štěpán 2008 00:12:3041
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:07:1980
2 161 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:07:2172
3 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:08:3167
4 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:08:4163
5 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:08:4260
6 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:4358
7 151 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:11:5956
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:11:3680
2 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:12:0972
3 181 Veltruský Šimon 2005 00:17:0067
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:12:3780
2 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:2872
3 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:14:5367
4 152 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:14:5963
5 150 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:15:0560
6 187 Korečková Aneta 2005 Nepasický cyklo tým00:15:1058
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:43:2880
2 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:44:1572
3 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:45:5067
4 300 Mrňávek Martin 2003 00:46:2163
5 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:52:1960
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:46:2780
2 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:53:5172
3 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:55:0767
4 307 Vakulová Jitka 2001 Elkov Author Junior team01:02:3663
5 310 Kudláčková Anna 2003 GHOST junior teamDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:45:5180
2 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:46:2672
3 408 Tučková Monika 1993 OPLT CYCLING00:49:1367
4 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:55:1163
5 405 Kubanová Kateřina 1984 01:04:0660
6 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:09:1558
7 406 Kudláčková Pavla 1980 GHOST TeamDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:54:0680
2 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:54:0772
3 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:54:0867
4 548 Hruška Petr 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:54:2663
5 557 Dvořák David 1993 GHOST Team00:56:1060
6 529 Schejbal Josef 1979 CYKLO PROFI GOLD FREN00:57:4758
7 521 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:58:0456
8 556 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team00:58:0954
9 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:58:1252
10 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:58:3650
11 538 Šebrle Jiří 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:59:4949
12 545 Pech Jan 1989 Hradecký spining klub01:00:5248
13 513 Bláha Roman 1979 01:01:1547
14 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz01:01:2746
15 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax01:01:4545
16 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs Bikes01:02:0444
17 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:02:1543
18 542 Frencl Martin 1990 Pítrs Bikes01:02:1642
19 531 Kuban Michal 1985 01:02:2441
20 524 Novotný František 1981 Hradecký Spinning klub01:02:2540
21 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:02:4539
22 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team01:03:0438
23 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub01:03:1037
24 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice01:03:2436
25 539 Zima Tomáš 1994 JKF Jaroměř01:03:2635
26 517 Šváb Jan 1991 Greyhound Racing Team01:03:3434
27 519 Macháček Jiří 1979 01:03:4133
28 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:03:4232
29 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax01:03:4631
30 558 Pajer Ondřej 1989 Dolní Město01:04:4530
31 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:04:5529
32 544 Zeman Vojtěch 1985 GHOST Team01:05:0628
33 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:05:3127
34 540 Haškovec Jan 1980 01:05:4826
35 534 Horník Jakub 1991 Kupkolo MTB team Pardubice01:06:4725
36 546 Káňa Tomáš 1995 Pítrs Bikes01:08:4924
37 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:08:5223
38 537 Horálek Jiří 1986 01:08:5522
39 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:09:1321
40 550 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK01:09:4120
41 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:09:5319
42 541 Holas Ondřej 1983 VyKing.cz01:11:1718
43 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:12:2017
44 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:12:5716
45 552 Máslo Jan 1992 RockMachine - Cyklomax01:12:5815
46 503 Anděl Jaroslav 1987 01:14:1614
47 510 Kutmon Miroslav 1983 01:16:0313
48 508 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:26:4712
49 502 Košťál Arnošt 1983 01:30:0311
50 528 Mareček Jan 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTODNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:38:5880
2 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:39:0072
3 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:39:3267
4 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:40:5563
5 841 Kučera Tomáš 1977 Ski bikecentrum.cz team00:41:3160
6 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:41:4958
7 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:42:1156
8 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:42:2954
9 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:44:3452
10 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:45:2950
11 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:46:2249
12 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:46:3048
13 803 Hendrich Daniel 1973 00:46:3747
14 825 Hájek Jiří 1973 00:48:4446
15 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:49:5545
16 834 Řádek Lukáš 1977 ENVICONS00:50:5844
17 835 Hruška Milan 1977 Ski bikecentrum.cz team00:51:0843
18 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:52:1342
19 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové01:11:3441
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:44:1680
2 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:45:0172
3 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:46:3167
4 832 Slanina Vít 1965 JAWA00:48:5463
5 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:48:5860
6 829 Hodoval Petr 1967 OLFIN TU00:49:1458
7 836 Červenka Pavel 1968 HZS PARDUBICE00:51:0056
8 839 Hnízdil Jindřich 1964 00:51:3254
9 801 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:53:3952
10 817 Cinek Petr 1962 00:54:0850
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1051 Jor Martin 1987 RunSport Team00:28:1180
2 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:2672
3 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:2967
4 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:31:3763
5 1045 Adámek Jakub 1985 Hradec Králové00:32:3160
6 1027 Dražan Tomáš 1988 00:32:4758
7 1037 Khýn Lukáš 1991 Hradec Králové00:33:0156
8 1043 Horvát David 1983 Hradec Králové00:33:0354
9 1038 Cumch Jakub 1991 Hradecký Spinning klub00:36:3152
10 1050 Jílek Josef 1989 AK Slovan Moravská Třebová00:36:5450
11 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:39:0149
12 1053 Macák Jiří 1984 Hradec Králové00:42:3348
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:31:0080
2 1036 Kaplan Ondřej 1974 SDH Vysoká u Holic00:31:0972
3 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:31:2167
4 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:32:2163
5 1040 Nečas Josef 1958 Úpice00:33:0860
6 1035 Vanta Josef 1962 TriClub Dobruška00:33:5758
7 1025 Pechek František 1953 TJ MARATONSTAV Úpice00:35:2756
8 1028 Šolc Vítězslav 1957 BKL Machov00:35:3254
9 1041 Bříza Vladimír 1951 Krb - Chrudim00:36:1252
10 1029 Černý Aleš 1964 JRF Jaroměř00:37:4050
11 1030 Goldbach Václav 1950 SK Týniště nad Orlicí00:39:0749
12 1017 Trávníček Marek 1976 00:39:5748
13 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:40:2547
14 1013 Zdanovec Václv 1964 00:45:5146
15 1031 Jelínek Matěj 1942 Černilov00:49:5445
16 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice01:02:4944
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:34:4080
2 1012 Houžvičková Kateřina 1979 00:37:0172
3 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:39:4967
4 1016 Tilgnerová Radka 1980 00:39:5963
5 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:42:5660
6 1047 Pavelková Michaela 1989 Pardubice00:47:3958
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1018 Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice00:34:5680
2 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:36:1472
3 1014 Sýkorová Šárka 1976 Stodolní00:36:2867
4 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:39:3463
5 1046 Šedová Jana 1973 00:40:4660
6 1034 Vacková Hana 1956 Sokol Starkoč Červený Kostelec00:43:0658
7 1033 Šternerová Hana 1963 Hradec Králové00:45:1656
8 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:45:5654
9 1005 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS HOLICE00:47:3452
10 1021 Janáčková Kateřina 1975 TOM team00:49:0950
11 1032 Jelínková Magdaléna 1945 Černilov00:53:4149