podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 19 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO team České Petrovice00:05:4580
2 17 Chvojka Filip 2007 Nilfisk ALTO Pro cycling00:05:5572
3 43 Petiška Matěj 2008 Jaroměř00:06:0367
4 1 Novák Vojtěch 2007 00:06:0763
5 18 Moravec Ondřej 2007 00:06:3860
6 22 Sommer Sebastian 2008 Královští lvi00:06:4158
7 44 Petiška Oliver 2009 Jaroměř00:08:2056
8 29 Vejvoda Vojtěch Vendelín 2008 00:08:2154
9 9 Synáček Matěj 2008 00:08:2452
10 10 Hendrych Karel 2007 BIKE FREAKS Holice00:08:3450
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 45 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:05:3880
2 32 Kaplanová Karolína 2007 Sruby00:06:2472
3 34 Matoušková Markéta 2008 00:07:0667
4 39 Hanyková Adélka 2008 Koselec n. Orlicí00:07:2663
5 41 Balcarová Nela 2007 HK00:07:2760
6 5 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:4358
7 11 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:07:5656
8 36 Pražáková Adéla 2007 00:08:0354
9 24 Šťastná Barbora 2007 Rock Machine-Cyklomax00:08:0652
10 25 Šťastná Kamila 2009 Rock Machine-Cyklomax00:08:4650
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 3 Šumpík Pavel 2006 BIKE FREAKS Holice00:05:5380
2 37 Munzar Jan 2006 CK Carla-Kupkolo.cz00:06:3572
3 15 Veselka Jonáš 2005 HSK Cycling team00:06:5667
4 42 Petiška Daniel 2005 Jaroměř00:07:2863
5 33 Matoušek Ondřej 2006 00:07:4660
6 8 Synáček Vojtěch 2006 00:08:0858
7 38 Marek Josef 2006 00:09:1056
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 40 Kramešová Marie 2006 AVELI MTB00:07:4480
2 30 Štěpánková Julie 2006 Nilfisk ALTO Pro cycling00:09:3672
3 2 Brhelová Viktorie 2005 HSK Cycling team00:10:0467
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Míl Marek 2002 APACHE LOKO TRUTNOV00:08:1280
2 176 Hruška Filip 2002 Nilfisk ALTO Pro cycling00:08:2272
3 165 Müller Mirek 2004 KAH sport Vrchlabí00:08:4167
4 179 Chaloupský Jakub 2003 Nilfisk ALTO Pro cycling00:08:4863
5 168 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO team České Petrovice00:08:5260
6 178 Lorenc Lukáš 2003 HSK Cycling team00:08:5458
7 151 Neugebauer Tomáš 2004 BIKE FREAKS Holice00:08:5556
8 172 Hák Jakub 2004 CK Carla-Kupkolo.cz00:09:0254
9 169 Vrabec Jiří 2002 HSQ TEAM00:09:0452
10 154 Mrňávek Martin 2003 Hradec Králové00:09:3150
11 184 Jahelka Vít 2004 Jaroměř00:10:0449
12 170 Bielčik Petr 2003 HSQ TEAM00:10:5448
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Štěpánková Lydie 2003 Nilfisk ALTO Pro cycling00:09:5080
2 181 Šedová Tereza 2003 Cyklo Klub Bendl00:09:5272
3 161 Špičková Adéla 2003 BIKE3000 JUNIOR TEAM00:10:0767
4 159 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:10:3663
5 183 Marková Barbora 2004 00:10:4660
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 166 Hník Jakub 2001 KAH sport Vrchlabí00:13:5580
2 155 Hetfleiš Petr 2001 KAH sport Vrchlabí00:14:5472
3 150 Jaroš Václav 2000 cyklo pokr00:14:5767
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 153 Štefanová Kateřina 2001 BIKE FREAKS Holice00:16:1080
2 160 Kašparová Natálie 2000 BIKE FREAKS Holice00:16:3072
3 177 Plchová Pavlína 2001 Cykloklub Bendl Vysoké Mýto00:18:0967
4 182 Jabůrková Anna 2001 HSK Cycling team00:18:1063
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 315 Kosina Jakub 1996 Carla Kupkolo D.K. n L.00:36:2080
2 317 Ševců Tomáš 1997 Apache bike team Úpice00:37:0372
3 314 Rybín Daniel 1998 Team Dukla Praha00:37:4167
4 304 Papoušek Jan 1997 BIKE FREAKS HOLICE00:38:5563
5 309 Penjak Adam 1997 CS Specialized HK00:39:5660
6 307 Petiška Ondra 1997 Jaroměř00:40:0858
7 303 Šplíchal Jan 1998 HSK Cycling team00:40:5656
8 306 Mrkos Robert 1997 Rock Machine Cyklomax00:44:2254
9 305 Vrátný Lukáš 1998 00:49:2552
10 313 Šubrt Jaroslav 1999 TC Dobruška00:50:2550
11 310 Vlcek Michal 1996 Zamberk00:50:2749
12 316 Smrček Martin 1996 TRI Club Dobruška00:53:0148
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Hendrychová Pavla 1998 BIKE FREAKS Holice00:45:3880
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 411 Wernerová Zuzana 1988 HSK Cycling team00:40:1780
2 405 Splítková Radka 1983 CS Specialized HK00:41:0072
3 409 Bergerová Karolína 1992 Carla.kupkolo.cz00:43:0367
4 410 Antropiusová Daniela 1982 zeero00:44:2863
5 402 Svatoňová Linda 1984 CS Specialized HK00:45:0460
6 413 Medková Michaela 1992 Hradecký spining klub00:45:1158
7 414 Tučková Monika 1993 NOVATOP - GHOST00:46:3056
8 407 Kaňová Kateřina 1989 00:50:3754
9 412 Vokounová Lenka 1980 HK00:54:0752
10 400 Tesařová Simona 1983 DNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 513 Splítek Martin 1988 CS Specialized HK00:47:4180
2 549 Kaněra Michal 1986 Ghost - RUBENA racink team00:50:1272
3 526 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:50:3367
4 550 Žilák František 1981 KONA - Cyclingpoint00:50:3563
5 523 Pilnáček Petr 1982 HSK Cycling team00:51:4860
6 551 Danačík Tomáš 1990 GHOST - RUBENA racing team00:51:4858
7 511 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:52:2856
8 516 Brendl Tomáš 1986 CykloBar Team00:52:3054
9 503 Cimburek Michal 1994 HSK Cycling team00:52:3352
10 525 Tříska Lukáš 1977 BAKAKO - Nová Paka00:54:1650
11 518 Vaněk Vladimír 1983 VaněkDesign.com00:54:3949
12 537 Jirásek Pavel 1992 GIANT Pítrs Bikes00:54:5048
13 530 Nagy Petr 1978 CS Specialized HK00:55:0247
14 500 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:56:2246
15 545 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:56:3845
16 546 Novosad David 1975 Nilfisk ALTO00:58:3044
17 520 Dubrovský Lukáš 1984 Hradec Králové00:59:1143
18 514 Mareček Jan 1981 CS Specialized HK00:59:2842
19 541 Drtina Michal 1982 CykloBar Team00:59:3241
20 508 Hejzlar David 1989 Jablonné nad Orlicí01:00:1940
21 532 Holeček Michal 1986 Labe Tri Club HK01:00:3439
22 542 Žídek Aleš 1990 01:01:4738
23 552 Rosenkranz Ondřej 1992 CPS HK01:03:3437
24 544 Gregor David 1981 DAGR Kratonohy01:03:3736
25 547 Plch David 1976 01:04:5635
26 507 Šumpík Stanislav 1978 BIKE FREAKS Holice01:04:5934
27 519 Mrkvička Tomáš 1982 Týniště nad Orlicí01:05:0933
28 502 Jirouš David 1981 KADADO01:06:3132
29 535 Karásek Luboš 1978 01:07:2331
30 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:11:4630
31 548 Snášel Pavel 1994 Hradecký Spinning klub01:20:0129
32 553 Poláček Vladimír 1975 Jarměř FORTESYSTEM00:44:4228
33 524 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová PakaDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:35:5080
2 831 Krejcar Jaroslav 1967 BIKESPORT HK00:36:5272
3 826 Chaloupský David 1971 OK 99 Hradec Králové00:37:2767
4 832 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:37:5063
5 812 Kalojíros Tondáno 1968 bemaniax-tombiker.com00:38:5060
6 822 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI00:39:5458
7 805 Mervart Václav 1970 TC Dobuška00:40:1856
8 824 Leugner Jan 1974 TJ SOKOL Nové Město n. Metují00:40:1954
9 830 Slanina Vít 1965 BAISSE Hradec Králové00:40:5052
10 814 Holeček Milan 1966 JKF Jaroměř00:41:0750
11 800 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:41:0949
12 820 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:41:3848
13 809 Hemelík Pavel 1967 RockMachine - Cyklomax00:41:4647
14 803 Neugebauer Jiří 1973 Veliny00:41:5046
15 828 Hojka Petr 1971 BIKE FREAKS Holice00:42:2545
16 834 Karafiát Tomáš 1971 REDPOINT TEAM00:42:4844
17 819 Skalický Michael 1968 KS Padubice00:43:3443
18 811 Kašpar Libor 1974 BIKE FREAKS Holice00:52:2242
19 804 Cagwe John 1965 Vysočtí tryskáči01:03:3441
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 806 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:37:4980
2 807 Chutný Jaroslav 1961 Nilfisk ALTO Pro cycling00:38:3472
3 818 Raim Ladislav 1964 DeLaR Hradec Kralov00:41:5367
4 835 Mládek Stanislav 1954 CYKLOPROFI Holice00:43:5563
5 827 Prudil Jiří 1961 MOBILSERVIS-AUTOSLUŽBY SVITAVY00:45:0160
6 808 Jirouš Josef 1956 CEPro team00:46:5658
7 817 Stohwasser Richard 1955 CEPro team00:49:1456
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1050 Jindra Miroslav 1991 HK00:28:4280
2 1043 Mrázek Jiří 1985 Chlumec nad Cidlinou00:28:4672
3 1016 Lán Filip 1980 OOB TJ Slavia Hradec Králové00:29:1167
4 1011 Gonzalez de Castilla Jose Pablo 1985 IDIADA CZ00:30:2163
5 1014 Blanař Roman 1990 FVZ00:30:3360
6 1012 Stohwasser Petr 1982 Nabla00:30:3958
7 1045 Akrman Stanislav 1988 TK Hlinsko00:31:3156
8 1049 Suchomel Matouš 1979 HK00:32:1354
9 1036 Červinka Mário 1995 TJ Sokol Hradec Králové00:32:4652
10 1038 Matoušek Josef 1979 00:33:3650
11 1039 Houžvička Zbyněk 1975 00:34:0549
12 1047 Koutský Tomáš 1987 HO VÍR00:34:4048
13 1046 Mohyla Jiří 1983 Hasiči Dolní Benešov00:34:5347
14 1025 Novák Petr 1977 HSK Cycling team00:35:0546
15 1026 Zikl Jiří 1989 IDIADA CZ00:36:3345
16 1048 Matys Vladimír 1984 Hradec Králové00:38:2544
17 1007 Pospíšil Petr 1975 BIKE FREAKS Holice00:38:5843
18 1013 Kovařík Petr 1985 IDIADA CZ00:51:5142
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1044 Kincl Marek 1974 TJ MARATONSTAV Úpice00:27:2980
2 1035 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:28:3572
3 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:28:3967
4 1018 Raim Ladislav 1964 DeLaR Hradec Kralové00:29:5163
5 1028 Moravec Jiří 1972 00:30:5460
6 1034 Lisý Pavel 1966 FRC Hradec Kralové00:32:2858
7 1008 Nádhera Petr 1967 00:34:0956
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1040 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:31:4680
2 1002 Lánová Michaela 1986 00:34:1372
3 1001 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:35:1567
4 1021 Schwaningerová Petra 1982 ROCKMACHINE CYKLOMAX00:38:4563
5 1032 Houžvičková Kateřina 1979 00:40:1560
6 1042 Vodvárková Jana 1984 Báječné ženy v běhu00:46:3058
7 1029 Buriánková Šárka 1980 00:46:5556
8 1030 Hlaváčková Jana 1987 00:46:5854
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Janouchová Jana 1963 Bájčné ženy v běhu00:40:4280
2 1041 Vodvárková Eliška 1955 Báječné ženy v běhu00:41:1372
3 1037 Dohnalová Jitka 1968 Báječné ženy v běhu00:44:4467
4 1033 Michlová Martina 1971 00:54:1663
5 1009 Nádherová Hana 1968 00:54:2860