POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Soukup Jan 2017 Express Tufo Team Kolín00:04:4880
2 27 Kuban Daniel 2016 MONDRAKER Racing Team00:05:0972
3 10 Vaněk Lubor 2017 Cykloklub Jičín00:05:4567
4 18 Lorenc David 2018 Ghost00:05:4663
5 4 Chýlek Matyáš 2016 00:06:4460
6 45 Mynář Jáchym 2018 00:06:5058
7 32 Praus Jan 2018 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:0556
8 38 Hoherčák Jakub 2017 00:07:1654
9 22 Břeň Vítek 2018 Bikebřeň MTB Team00:07:3052
10 48 Tesař Alex 2016 00:08:2750
11 59 Táborský Matyáš 2017 00:09:1149
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Zajačiková Anežka 2017 BIKE FREAKS Holice00:05:5680
2 1 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:06:0072
3 58 Janáčková Magdalena 2017 00:06:1967
4 16 Samková Sofie 2018 00:07:2663
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 21 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý cycling team00:05:1080
2 33 Vaněk Jakub 2014 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:05:2072
3 40 Maivald Sebastian 2014 SPORT REG00:05:3067
4 6 Kučera Sebastian 2015 HSK cycling team00:05:4263
5 9 Vaněk Matěj 2014 Cykloklub Jičín00:05:4460
6 31 Praus Tomáš 2014 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:05:4958
7 7 Vaniš Patrik 2015 BIKE FREAKS Holice00:05:5656
8 11 Zajačik Šimon 2015 BIKE FREAKS Holice00:06:0254
9 44 Stejskal Jan 2014 00:06:0452
10 2 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:06:0650
11 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:06:0949
12 43 Stejskal Petr 2014 00:06:2148
13 15 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:2247
14 25 Meduna Ondřej 2014 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:4146
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:06:2480
2 49 Jiranová Veronika 2014 MTBO Hradec Králové00:06:3372
3 5 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:4767
4 47 Dubrovská Tereza 2015 00:07:1263
5 3 Seifertová Marie 2015 Talent Bike00:07:1360
6 60 Spěváková Barbora 2015 00:07:2258
7 8 Plodková Zuzana 2015 00:08:5556
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 244 Maivald Matyáš 2011 SPORT REG00:06:2780
2 217 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:0472
3 237 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:1167
4 213 Seifert Lukáš 2013 Expres cz- Tufo team kolín00:07:1263
5 251 Spěvák Václav 2012 00:07:4260
6 227 Sokol Nicolas Dominik 2013 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:1858
7 234 Harnach Lukáš 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:1956
8 236 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:2054
9 211 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:08:5352
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 220 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:4180
2 215 Famfulíková Elena 2013 Cykloklub Jičín00:06:4772
3 214 Havlíčková Eliška 2011 WintersportHK-Silvini.cz00:06:5567
4 223 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:07:5763
5 235 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:2860
6 252 Prausová Lenka 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:4858
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 241 Jon Sebastián 2009 Cykloklub Jičín00:10:2080
2 224 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:11:3172
3 246 Raim Ladislav 2009 00:12:1467
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 216 Famfulíková Barbora 2010 Cykloklub Jičín00:11:3080
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:39:4680
2 316 Rous Martin 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:39:5172
3 315 Janoušek Tomáš 2005 Cykloprofi Gold Fren00:39:5267
4 331 Zaňka Jakub 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:0463
5 307 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:42:2360
6 324 Panuš Jakub 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:3058
7 301 Vejběra Marek 2008 Ghost00:42:3156
8 306 Knop Jan 2006 Velocoachcz team00:43:0754
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Lhotáková Adéla 2007 VELOCOACHCZ00:47:1380
2 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:48:2072
3 318 Makovská Františka 2005 00:48:2167
4 327 Hradilová Žofie 2005 Levit LOKO TRUTNOV00:48:2263
5 329 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:50:4660
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 408 Fridrichová Lenka 1994 Eleven Head CST Cyklolive00:44:0680
2 410 Richterová Tereza 1991 GHOST Team00:47:1272
3 400 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:57:2167
4 405 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice01:01:0563
5 402 Panušová Petra 1975 KP RaceTeam01:03:3360
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1984 Endorphin Republic00:56:3680
2 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:56:3772
3 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling team00:57:1267
4 527 Ptáček Ondřej 1984 sobotkasport.cz00:57:1363
5 530 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:59:3360
6 508 Malíř Jan 1984 GHOST Team00:59:4158
7 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:59:4556
8 532 Vostrovský Lukáš 1994 MASSI m-bikes.cz01:01:2554
9 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:01:2952
10 513 Dušek Michal 1992 GHOST Team01:01:4850
11 547 Vít Ondřej 2004 Decathlon Czech cycling team01:01:5549
12 551 Hloušek Martin 1984 HO ŠTIKA01:01:5648
13 517 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:02:0747
14 549 Budinský Ondřej 1984 MTB Chrudim01:02:1846
15 515 Hájek Tomáš 1984 MTBO Hradec Králové01:02:2045
16 520 Slavík Matěj 1996 Team Endorphin Republic01:02:3544
17 509 Šípek Michal 1992 01:03:0443
18 514 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:04:4442
19 519 Slavíček Ondřej 1991 SCP Pardubice01:06:1441
20 550 Macháček Jakub 2001 Hradecký Spinning klub01:06:2840
21 516 Harvánek Tomáš 1985 01:06:4739
22 529 Horálek Jiří 1986 Hradecký Spinning klub01:07:2138
23 531 Dubrovský Lukáš 1984 01:09:2037
24 536 Dejmek Tomáš 1986 01:10:5436
25 528 Petroušek Dominik 1999 Cykloprofi Gold FrenDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:41:3480
2 825 Brand Tomáš 1976 Cykloprofi Gold Fren00:41:3572
3 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:41:3667
4 820 Tříska Lukáš 1977 MONDRAKER Racing Team00:41:3763
5 814 Semerák Roman 1975 ATT Investments Masters00:41:3860
6 818 Knop Lukáš 1979 00:42:5258
7 822 Šindelář Martin 1983 MTB Chrudim00:42:5356
8 840 Dušánek Jiří 1980 00:43:0954
9 834 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:44:4852
10 810 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:46:2450
11 849 Nosál Petr 1980 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:46:2549
12 829 Michal Martin 1982 Hradec Králové00:47:1748
13 816 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:47:5847
14 836 Pavel Tomáš 1976 Night RUN team00:48:2746
15 835 Makovský David 1974 00:49:3045
16 843 Kroulík Radek 1977 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:50:4744
17 812 Douda Ladislav 1983 00:55:3043
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 819 Frýzl Martin 1972 TJ Jiskra Jaroměř - Potocký00:43:0780
2 823 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:43:0872
3 801 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:44:3767
4 827 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:45:0163
5 845 Pražan Vladimír 1959 BIKE SPORT HK00:47:1560
6 803 Souček Martin 1970 00:47:4958
7 805 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:57:1056
8 832 Šatný Radek 1972 CYKLO TONYDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1085 Bajer Jan 2005 POKO Running Team 00:17:0080
2 1089 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:20:3572
3 1087 Mikšík Michal 1987 CSM00:21:2767
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1091 Randa Drahomír 1974 Běžecké tréninky on-line00:16:3880
2 1086 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:19:2072
3 1088 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:19:2967
4 1093 Ridl Jan 1974 00:21:4763
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1090 Čechová Iva 1975 00:23:2080
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1213 Šubrtová Alena 1989 00:19:2080
2 1203 Hrubá Beáta 1994 Gitigaro00:20:5672
3 1216 Ježková Kateřina 1999 00:21:0267
4 1218 Zasadilová Tereza 2008 MC Metuje00:21:0563
5 1215 Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice00:21:3060
6 1204 Šujanová Ester 2002 MC Metuje00:24:3058
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1205 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:5880

Přihlášení