POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Kučera Sebastian 2015 00:04:3780
2 49 Zajačik Šimon 2015 TJ Sokol Dolní Ředice00:04:3972
3 13 Zajačik Josef 2015 00:04:4167
4 18 Vaniš Patrik 2015 00:04:4363
5 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:04:4460
6 30 Diblík Miky 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:04:5258
7 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:05:3256
8 68 Mikšík Mikuláš 2016 CSM00:05:5654
9 81 Pilnáček Ondra 2017 00:06:0652
10 73 Šubrt Vojta 2016 00:07:1950
11 32 Kuban Daniel 2016 MONDRAKER Racing Team00:07:2049
12 58 Chýlek Matyáš 2016 00:07:5148
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 42 Horčičková Anna 2015 00:05:2480
2 65 Dubrovská Tereza 2015 00:05:2572
3 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:05:5167
4 48 Zajačiková Anežka 2017 TJ Sokol Dolní Ředice00:05:5763
5 3 Seifertová Marie 2015 00:05:5860
6 47 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:06:0858
7 82 Fryšová Lucie 2016 00:06:3556
8 44 Rybanská Eva 2015 00:06:3854
9 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:07:1852
10 5 Plodková Zuzana 2015 00:07:3450
11 63 Samková Sofie 2017 00:08:2149
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:05:3980
2 17 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka00:05:5472
3 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:05:5867
4 46 Stejskal Jan 2014 00:06:0963
5 57 Praus Tomáš 2014 Záchlumí00:06:1060
6 14 Šafařík Vojta 2014 Pardubice00:06:1158
7 37 Dejmek Miloš 2014 00:06:1856
8 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:2054
9 9 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:06:2352
10 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:2650
11 45 Stejskal Petr 2014 00:06:4849
12 35 Frolik Filip 2013 00:07:4748
13 78 Gavel Luděk 2014 00:07:4847
14 62 Chýlek Tomáš 2014 00:08:3846
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:3380
2 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:05:5972
3 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:0167
4 77 Nosálová Gabriela 2014 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:0263
5 69 Prausová Lenka 2013 00:06:3560
6 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:4058
7 15 Šafaříková Denisa 2013 Pardubice00:06:4356
8 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:5654
9 80 Pilnáčková Nikola 2013 00:07:5752
10 36 Mazura Olivia 2014 00:08:0950
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 153 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:06:4780
2 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:06:4872
3 184 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:0567
4 170 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:1963
5 195 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:3060
6 178 Tsubera Míša 2010 Ghost00:08:0458
7 196 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:0656
8 157 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:09:0254
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:4680
2 180 Havlíčková Eliška 2011 00:06:5972
3 160 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:2867
4 161 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:4363
5 189 Mazura Nella 2011 Expres cz- Tufo team kolín00:07:4760
6 169 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka00:08:3458
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 206 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:2380
2 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:12:2472
3 199 Buchal Tomáš 2008 Cyklo Bendl00:12:2567
4 152 VEJBĚRA MAREK 2008 GHOST Team00:13:1263
5 201 Mojžíš Miroslav 2008 GHOST junior team00:14:0460
6 202 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS Holice00:14:0958
7 203 Raim Ladislav 2009 00:15:3356
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:14:1080
2 150 Ryndová Marie 2009 HSK cycling team00:14:5672
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:38:3680
2 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:38:4072
3 315 Zezulka Aleš 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:40:5467
4 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:41:3363
5 342 Dušánek Vojtěch 2006 00:42:1760
6 321 Hruban Jan 2007 Vomit Holice00:45:4258
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 344 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:43:4580
2 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:50:0972
3 301 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:52:4367
4 316 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:52:4563
5 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:58:1360
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 400 Šípková Michaela 1992 WintersportHK-Silvini.cz00:47:4580
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:54:1380
2 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:54:1772
3 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:54:1967
4 533 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:54:3663
5 542 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:54:4160
6 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren00:54:5458
7 563 Horyna Josef 1997 00:55:0056
8 541 Ptáček Ondřej 1983 sobotkasport.cz00:56:3954
9 511 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka00:57:5352
10 532 Michal Kuban 1985 MONDRAKER Racing Team00:57:5650
11 540 Chutný Martin 1991 HSK cycling team00:58:0049
12 513 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:1948
13 507 Pařízek Vlastimil 1989 Velocoachcz team00:58:4147
14 536 Macháček Jiří 1983 MTBO Racing team Hradec Králové00:58:4246
15 524 Dušek Michal 1992 GHOST Team00:59:3645
16 516 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ01:00:1044
17 515 Kučera Jakub 1991 01:00:4443
18 506 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax team01:01:0342
19 545 Vostrovský Lukáš 1994 M-BIKES.CZ01:01:3441
20 578 Macháček Jakub 2001 01:01:3540
21 548 Dubroský Lukáš 1984 01:01:5539
22 505 Buršík David 1996 01:02:3238
23 521 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:02:3537
24 549 Dejmek Tomáš 1986 01:02:4436
25 569 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:07:1335
26 527 Mikšík Michal 1987 CSM01:11:1034
27 547 Douda Ladislav 1983 01:14:0233
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:38:4780
2 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:38:5172
3 803 Semerák Roman 1975 ATT Investments - Masters00:39:0467
4 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:39:4163
5 834 Šumpík Stanislav 1978 Cykloprofi Gold Fren00:39:4460
6 819 Hájek Tomáš 1974 00:39:5758
7 801 Knop Lukáš 1979 Hradec Králové00:40:5356
8 832 Brand Tomáš 1976 Cykloprofi Gold Fren00:41:0154
9 856 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:43:2952
10 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:43:3050
11 816 stejskal richard 1975 AC UH HK 00:44:5049
12 802 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:45:3548
13 831 Schejbal Josef 1978 00:49:2947
14 806 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:51:2246
15 839 Vícha Jan 1977 00:51:3845
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:40:0180
2 824 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:40:5272
3 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:40:5867
4 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:42:4563
5 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:42:5660
6 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:43:1458
7 822 Matoulek Jiří 1972 Levit LOKO TRUTNOV00:44:3856
8 812 Souček Martin 1970 00:45:4054
9 851 Pražan Vladimír 1959 00:45:4152
10 837 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:45:4950
11 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:46:5449
12 840 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:54:1848
13 855 Aur Zdeněk 1953 SK Býšť00:55:5947
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1049 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:17:5680
2 1047 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:18:5672
3 1061 Uhlíř Martin 1989 00:19:1667
4 1083 Kolář Marek 1988 00:19:2763
5 1050 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:20:3960
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:4080
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:21:1872
3 1040 VEJBĚRA JAN 1966 MOJE KOLO00:21:2867
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1070 Čechová Iva 1975 00:22:0580
2 1048 Kalinová Dita 1972 Kočky 00:30:0172
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1232 Freiberg Adéla 1994 ZKO SPYTA00:21:0180
2 1215 Vlachynská Kristýna 1978 HaKi-Run00:25:0972
3 1212 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:25:5567
4 1204 Vejtasová Ilona 1977 HaKi Run 00:27:0763
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1224 Janoušek Josef 1996 00:22:5780
2 1205 Hozák Kamil 1979 00:23:3372

Přihlášení