POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Kučera Sebastian 2015 00:04:4780
2 18 Vaniš Patrik 2015 00:04:5172
3 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:04:5467
4 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:05:0363
5 50 Lorenc David 2017 GHOST Team00:05:5460
6 68 Mikšík Mikuláš 2016 CSM00:06:4758
7 34 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:5456
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 42 Horčičková Anna 2015 00:05:3580
2 65 Dubrovská Tereza 2015 00:05:5872
3 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:06:0967
4 3 Seifertová Marie 2015 00:06:1063
5 44 Rybanská Eva 2015 00:06:5360
6 5 Plodková Zuzana 2015 00:06:5858
7 47 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:07:4256
8 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:08:2454
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:05:4780
2 38 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:5872
3 17 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka00:06:0267
4 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:06:1363
5 57 Praus Tomáš 2014 Záchlumí00:06:1460
6 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:2058
7 14 Šafařík Vojta 2014 Pardubice00:06:3556
8 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:3654
9 75 Onyškevyč Denys 2014 00:06:3852
10 37 Dejmek Miloš 2014 00:07:0350
11 78 Gavel Luděk 2014 00:07:1749
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:2480
2 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:4572
3 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:06:1467
4 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:3363
5 69 Prausová Lenka 2013 00:06:3460
6 77 Nosálová Gabriela 2014 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:3658
7 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:5156
8 15 Šafaříková Denisa 2013 Pardubice00:07:1354
9 41 Víchová Elen 2013 HK Sokol00:07:1452
10 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:0850
11 76 Onyškevyč Sofiia 2014 00:08:1149
12 36 Mazura Olivia 2014 00:08:4748
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 153 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:06:5180
2 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:06:5272
3 184 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:5367
4 192 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:2663
5 170 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:3660
6 178 Tsubera Míša 2010 Ghost00:07:4658
7 200 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklotým00:11:0656
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:5880
2 210 Lienertová Ema 2011 Rexonix racing team00:07:0272
3 180 Havlíčková Eliška 2011 00:07:1767
4 189 Mazura Nella 2011 Expres cz- Tufo team kolín00:07:3963
5 194 Víchová Amelie 2011 HK Sokol00:07:4960
6 169 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka00:08:3558
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 206 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:4880
2 199 Buchal Tomáš 2008 Cyklo Bendl00:12:4972
3 165 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:12:5067
4 158 Panuš Jakub 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:5163
5 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:12:5860
6 152 VEJBĚRA MAREK 2008 GHOST Team00:13:4258
7 209 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing Team HK00:13:4456
8 197 Filip Tadeáš 2008 SpS HK00:14:2754
9 202 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS Holice00:14:3052
10 203 Raim Ladislav 2009 00:17:5750
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 208 Lienertová Monika 2008 Rexonix racing team00:13:0180
2 187 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:14:2272
3 164 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:14:2867
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 346 Lienert Patrik 2006 Kovo Praha00:38:1480
2 331 Janoušek Tomáš 2005 Cyklobendl00:39:1872
3 320 Frencl Dominik 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:39:5467
4 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:40:2863
5 311 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:40:3260
6 303 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:41:2458
7 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:41:5156
8 321 Hruban Jan 2007 Vomit Holice00:54:4754
9 319 Suchodol Štěpán 2006 Jaroslav Kulhavý cycling teamDNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 344 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:4780
2 306 Panušová Anna 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:47:1372
3 330 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS Holice00:50:2667
4 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:50:4663
5 316 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:53:5360
6 301 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:58:0058
7 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:59:2756
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 400 Šípková Michaela 1992 WintersportHK-Silvini.cz00:46:1980
2 413 Janovská Lenka 2001 EXPRES.CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:50:3072
3 409 Víchová Eva 1982 00:50:4567
4 401 Panušová Petra 1975 KP RaceTeam00:55:4963
5 404 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice00:58:1060
6 403 Kudláčková Pavla 1980 00:59:3258
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 566 Šumpík Pavel 2003 Jaroslav Kulhavý cycling team00:54:3180
2 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:54:3472
3 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:54:3567
4 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:54:5463
5 541 Ptáček Ondřej 1983 sobotkasport.cz00:54:5560
6 519 Štolfa Štěpán 1998 HSK cycling team00:54:5658
7 512 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:55:4356
8 573 Kočí Jan 1988 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:57:1354
9 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren00:57:2952
10 542 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:57:3050
11 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:57:3149
12 551 Martin Jiří 1990 Náchod00:58:1548
13 513 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:2547
14 510 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:59:3146
15 511 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka00:59:3245
16 552 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:59:3344
17 535 Slavíček Ondřej 1991 SCP Pardubice01:00:0443
18 524 Dušek Michal 1992 GHOST Team01:00:4542
19 545 Vostrovský Lukáš 1994 M-BIKES.CZ01:00:4841
20 507 Pařízek Vlastimil 1989 Velocoachcz team01:00:5840
21 506 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax team01:04:2039
22 576 Kostkan Vojtěch 1991 01:06:0738
23 548 Dubroský Lukáš 1984 01:06:2237
24 578 Macháček Jakub 2001 01:06:2636
25 549 Dejmek Tomáš 1986 01:07:5035
26 569 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:08:4134
27 558 Krejčík Josef 1992 01:09:0133
28 577 Tolda Matěj 1990 01:09:2132
29 575 Chaloupka Petr 1992 Rideberg.cz01:09:5231
30 527 Mikšík Michal 1987 CSM01:11:0530
31 574 Pšenička Martin 1989 01:14:1529
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 831 Schejbal Josef 1978 00:38:5680
2 803 Semerák Roman 1975 ATT Investments - Masters00:39:3572
3 811 Truhlář Jan 1977 HSK cycling team00:39:3767
4 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:39:4063
5 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:40:3060
6 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:4758
7 841 Křoustek Martin 1978 FERODO Racing00:40:5356
8 819 Hájek Tomáš 1974 00:40:5754
9 834 Šumpík Stanislav 1978 Cykloprofi Gold Fren00:41:1452
10 844 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:41:2750
11 801 Knop Lukáš 1979 Hradec Králové00:42:2249
12 857 Jiran Jan 1977 MTBO Racing Team HK00:42:2548
13 817 Filip Luká 1976 CzechTri K.team00:42:2747
14 846 Dušánek Jiří 1980 00:42:4846
15 856 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:43:5845
16 827 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine Cyklomax Team00:45:1344
17 816 stejskal richard 1975 AC UH HK 00:45:3943
18 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:46:0042
19 806 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:55:3641
20 802 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:57:1140
21 848 Pavel Tomáš 1976 Night RUNDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:40:2980
2 836 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:40:3172
3 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:41:5267
4 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:43:2863
5 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:44:4760
6 812 Souček Martin 1970 00:45:5858
7 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:46:3056
8 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:46:5254
9 851 Pražan Vladimír 1959 00:47:1452
10 840 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:54:3350
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1049 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:17:5180
2 1050 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:20:3672
3 1080 Khýn Lukáš 1991 00:25:3067
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:2480
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:3472
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1077 Kúdelová Terézia 1992 00:26:3780
2 1081 Heczková Jana 1984 00:30:2172
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1070 Čechová Iva 1975 00:22:3280
2 1074 Šimáková Kateřina 1978 Kočky +00:24:2272
3 1082 Klimešová Kateřina 1980 00:25:2967
4 1048 Kalinová Dita 1972 Kočky 00:29:1663
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:18:1980
2 1230 Drgoňová Radka 1996 00:19:4372
3 1206 Zasadilová Tereza 2006 Střeštiprdla00:20:5367
4 1218 Cagwe Anna 1969 BezvaBeh00:22:4563
5 1228 Kvášová Tereza 1995 00:23:1960
6 1212 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:26:1558
7 1229 Jiroutová Barbora 2006 00:26:2256
8 1226 Ježková Kateřina 1999 Afi00:29:1454
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1203 Hofmeister Tomas 1984 STGHK00:23:0680
2 1224 Janoušek Josef 1996 00:23:4072
3 1205 Hozák Kamil 1979 00:25:1167

Přihlášení