POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Kučera Sebastian 2015 00:04:3180
2 49 Zajačik Šimon 2015 TJ Sokol Dolní Ředice00:04:4472
3 13 Zajačik Josef 2015 00:04:4667
4 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:04:5063
5 18 Vaniš Patrik 2015 00:04:5560
6 12 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:2158
7 30 Diblík Miky 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:2356
8 16 Soukup Jan 2017 00:06:0854
9 68 Mikšík Mikuláš 2016 CSM00:06:1952
10 32 Kuban Daniel 2016 MONDRAKER Racing Team00:06:4750
11 34 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:0049
12 73 Šubrt Vojta 2016 00:07:0348
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:0080
2 71 Rottová Ema 2016 00:05:4672
3 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:05:5067
4 65 Dubrovská Tereza 2015 00:05:5163
5 3 Seifertová Marie 2015 00:06:3260
6 48 Zajačiková Anežka 2017 TJ Sokol Dolní Ředice00:06:3558
7 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:08:0956
8 63 Samková Sofie 2017 00:08:3954
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 7 Zejfart Jakub 2013 North Bike Junior Club00:05:2080
2 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:05:3072
3 38 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:5267
4 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:05:5563
5 57 Praus Tomáš 2014 Záchlumí00:05:5660
6 14 Šafařík Vojta 2014 Pardubice00:06:1858
7 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:1956
8 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:2054
9 9 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:06:2352
10 35 Frolik Filip 2013 00:07:0550
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:2880
2 10 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3172
3 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:1167
4 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:06:1263
5 51 Krušinová Anděla 2013 Carla,kupkolo.cz00:06:2160
6 69 Prausová Lenka 2013 00:06:2558
7 15 Šafaříková Denisa 2013 Pardubice00:06:4656
8 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:3654
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:06:5380
2 184 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:0972
3 170 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:2167
4 178 Tsubera Míša 2010 Ghost00:07:5363
5 192 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:08:0860
6 204 Rott Daniel 2010 Express Tufo Team Kolín00:08:1258
7 196 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:4156
8 157 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:08:5654
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:3580
2 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:5172
3 160 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:0867
4 210 Lienertová Ema 2011 Rexonix racing team00:07:1063
5 180 Havlíčková Eliška 2011 00:07:3260
6 166 Hannay Kateřina Ann 2012 Express Tufo Team Kolín00:08:1158
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:12:3680
2 206 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:3772
3 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:12:4367
4 199 Buchal Tomáš 2008 Cyklo Bendl00:12:4463
5 158 Panuš Jakub 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:5060
6 201 Mojžíš Miroslav 2008 GHOST junior team00:14:3158
7 202 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS Holice00:15:3356
8 203 Raim Ladislav 2009 00:15:4254
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:3680
2 208 Lienertová Monika 2008 Rexonix racing team00:13:5872
3 164 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:14:5067
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 346 Lienert Patrik 2006 Kovo Praha00:37:4580
2 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:38:3072
3 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:38:4067
4 320 Frencl Dominik 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:40:0963
5 315 Zezulka Aleš 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:40:1160
6 303 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:41:2258
7 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:41:2456
8 319 Suchodol Štěpán 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:4654
9 347 Skalický Jakub 2004 Carla . Kupkolo00:44:1152
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 345 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:40:4580
2 344 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:40:4672
3 341 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:3167
4 306 Panušová Anna 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:43:5563
5 316 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:53:2260
6 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:55:0658
7 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team01:01:0456
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 408 Fridrichová Lenka 1994 Eleven Head CST Cyklolive00:42:3880
2 403 Kudláčková Pavla 1980 00:44:2772
3 400 Šípková Michaela 1992 WintersportHK-Silvini.cz00:45:1467
4 401 Panušová Petra 1975 KP RaceTeam00:55:3463
5 404 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice00:58:4060
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:53:5580
2 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:53:5672
3 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:54:2167
4 541 Ptáček Ondřej 1983 sobotkasport.cz00:54:3763
5 563 Horyna Josef 1997 00:55:2060
6 551 Martin Jiří 1990 Náchod00:55:2758
7 542 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:55:3356
8 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren00:55:3854
9 512 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:55:4852
10 533 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:56:5750
11 503 Slavík Matěj 1996 Endorphin Republic00:57:2349
12 511 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka00:58:1848
13 516 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ00:58:2047
14 513 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:2246
15 565 Pulgret Lukáš 1994 00:58:2345
16 552 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:59:5744
17 524 Dušek Michal 1992 GHOST Team01:00:0543
18 570 Janeček Pavel 1990 ED SYSTEM SILVINI TEAM01:00:1342
19 532 Michal Kuban 1985 MONDRAKER Racing Team01:01:0141
20 545 Vostrovský Lukáš 1994 M-BIKES.CZ01:01:0240
21 515 Kučera Jakub 1991 01:01:3439
22 506 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax team01:01:4738
23 548 Dubroský Lukáš 1984 01:02:4237
24 553 Jiří Horálek 1986 01:03:2436
25 521 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:04:2035
26 549 Dejmek Tomáš 1986 01:04:3634
27 557 Kočí Jan 1997 01:06:3633
28 572 Žíla Martin 1991 01:10:3932
29 527 Mikšík Michal 1987 CSM01:11:3031
30 569 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:12:1530
31 547 Douda Ladislav 1983 01:15:1829
32 571 Štolba David 1991 Eleven Head CST CykloliveDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 831 Schejbal Josef 1978 00:37:4880
2 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:38:4272
3 803 Semerák Roman 1975 ATT Investments - Masters00:39:2867
4 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:39:4863
5 811 Truhlář Jan 1977 HSK cycling team00:40:2060
6 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:4358
7 819 Hájek Tomáš 1974 00:40:4856
8 844 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:41:4454
9 801 Knop Lukáš 1979 Hradec Králové00:42:0252
10 846 Dušánek Jiří 1980 00:42:1350
11 857 Jiran Jan 1977 MTBO Racing Team HK00:42:5849
12 856 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:43:3648
13 839 Vícha Jan 1977 00:43:5747
14 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:44:1246
15 802 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:44:4445
16 804 PECA Martin 1973 Kola Šír Bělohrad00:46:1844
17 848 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:47:0943
18 807 DUDEK Michal 1973 GHOST Team00:47:2942
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:40:1980
2 822 Matoulek Jiří 1972 Levit LOKO TRUTNOV00:41:5072
3 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:42:5567
4 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:43:0163
5 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:46:2160
6 837 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:46:2458
7 812 Souček Martin 1970 00:46:5556
8 843 Mach Jiří 1972 00:48:1854
9 840 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:55:3252
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1049 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:17:3280
2 1042 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:3672
3 1050 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:21:0767
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:1080
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:0772
3 1043 Modry Vaclav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:20:1667
4 1040 VEJBĚRA JAN 1966 MOJE KOLO00:21:4963
5 1051 Cagwe John 1965 Hvězda Pardubice00:33:1060
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1079 Janečková Markéta 1998 FSPS MUNI00:24:1280
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1070 Čechová Iva 1975 00:22:2180
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:18:3380
2 1210 Dušková Zdeňka 1978 NORDICTASS00:20:4772
3 1206 Zasadilová Tereza 2006 Střeštiprdla00:20:4967
4 1207 Šujanová Ester 2006 Blázni 00:21:0163
5 1218 Cagwe Anna 1969 BezvaBeh00:21:1860
6 1227 Fikejzová Kristýna 1993 Musher club Metuje00:21:4758
7 1212 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:25:4156
8 1201 Fikrová Monika 1982 TMK9 Dog Training Pardubice00:26:1854
9 1217 Metelková Lucie 1995 00:26:4952
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1203 Hofmeister Tomas 1984 STGHK00:22:3080
2 1205 Hozák Kamil 1979 00:23:2072
3 1224 Janoušek Josef 1996 00:23:3867

Přihlášení