Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 18 | Vaniš Patrik | 2015 | 00:04:50 | 80 | |
2 | 13 | Zajačik Josef | 2015 | 00:04:52 | 72 | |
3 | 20 | Vondrouš Adam | 2015 | Cykloprofi Gold Fren | 00:04:54 | 67 |
4 | 4 | Kučera Sebastian | 2015 | 00:04:57 | 63 | |
5 | 12 | Filipi Tobias | 2015 | SK Donocykl | 00:05:26 | 60 |
6 | 30 | Diblík Miky | 2015 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:05:28 | 58 |
7 | 67 | Zvěřina Radim | 2015 | 00:05:29 | 56 | |
8 | 16 | Soukup Jan | 2017 | 00:06:08 | 54 | |
9 | 25 | Palguta Matěj | 2016 | Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:06:19 | 52 |
10 | 49 | Zajačik Šimon | 2015 | TJ Sokol Dolní Ředice | 00:06:27 | 50 |
11 | 58 | Chýlek Matyáš | 2016 | 00:07:39 | 49 | |
12 | 68 | Mikšík Mikuláš | 2016 | CSM | 00:07:44 | 48 |
13 | 34 | Jiran Tomáš | 2016 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:07:48 | 47 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 26 | Nosálová Gabriela | 2015 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:04:59 | 80 |
2 | 42 | Horčičková Anna | 2015 | 00:05:43 | 72 | |
3 | 65 | Dubrovská Tereza | 2015 | 00:06:07 | 67 | |
4 | 19 | Třešňáková Viktorie | 2017 | Pítrs Bikes team | 00:06:09 | 63 |
5 | 3 | Seifertová Marie | 2015 | 00:06:16 | 60 | |
6 | 44 | Rybanská Eva | 2015 | 00:06:47 | 58 | |
7 | 47 | Velíková Tereza | 2016 | HSK cycling team | 00:07:10 | 56 |
8 | 48 | Zajačiková Anežka | 2017 | TJ Sokol Dolní Ředice | 00:07:12 | 54 |
9 | 31 | Janáčková Magdaléna | 2017 | 00:07:23 | 52 | |
10 | 5 | Plodková Zuzana | 2015 | 00:07:25 | 50 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 7 | Zejfart Jakub | 2013 | North Bike Junior Club | 00:05:20 | 80 |
2 | 22 | Břeň Štěpán | 2014 | Jaroslav Kulhavý Cycling Team | 00:05:31 | 72 |
3 | 2 | Seifert Lukáš | 2013 | Express CZ- Tufo Team Kolín | 00:05:41 | 67 |
4 | 17 | Ryšavý Jonáš | 2013 | Cyklosport Sobotka | 00:05:54 | 63 |
5 | 38 | Nedvídek David | 2013 | Nedviďata | 00:06:03 | 60 |
6 | 57 | Praus Tomáš | 2014 | Záchlumí | 00:06:04 | 58 |
7 | 11 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:22 | 56 |
8 | 9 | Pilnáček Matyáš | 2014 | HSK cycling team | 00:06:23 | 54 |
9 | 28 | Nosál Patrik | 2013 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:06:26 | 52 |
10 | 37 | Dejmek Miloš | 2014 | 00:06:37 | 50 | |
11 | 35 | Frolik Filip | 2013 | 00:07:23 | 49 | |
12 | 62 | Chýlek Tomáš | 2014 | 00:08:11 | 48 | |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 10 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:23 | 80 |
2 | 29 | Diblíková Lili | 2013 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:05:42 | 72 |
3 | 27 | Nosálová Tereza | 2013 | SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM | 00:06:16 | 67 |
4 | 51 | Krušinová Anděla | 2013 | Carla,kupkolo.cz | 00:06:18 | 63 |
5 | 8 | Dúcká Edita | 2013 | GHOST junior team | 00:06:41 | 60 |
6 | 1 | Hanušová Kristýna | 2014 | GHOST junior team | 00:06:45 | 58 |
7 | 69 | Prausová Lenka | 2013 | 00:06:49 | 56 | |
8 | 24 | Palgutová Zita | 2014 | Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:07:32 | 54 |
9 | 33 | Jiranova Veronika | 2014 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:07:53 | 52 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 153 | Benda Stanislav | 2012 | Expres Tufo Team Kolín | 00:06:39 | 80 |
2 | 154 | Dúcký Ondřej | 2010 | GHOST junior team | 00:06:44 | 72 |
3 | 184 | Špaček Daniel | 2010 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:07:03 | 67 |
4 | 170 | Vaniš Dominik | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:25 | 63 |
5 | 195 | Horčička Filip | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:40 | 60 |
6 | 192 | Nedvídek Filip | 2011 | Nedviďata | 00:07:56 | 58 |
7 | 196 | Duspiva Filip | 2011 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 00:07:59 | 56 |
8 | 178 | Tsubera Míša | 2010 | Ghost | 00:08:08 | 54 |
9 | 157 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:09:23 | 52 |
10 | 207 | Holý Antonín | 2011 | 00:09:24 | 50 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 159 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:43 | 80 |
2 | 174 | Vondroušová Karolína | 2011 | Cykloprofi Gold Fren | 00:06:44 | 72 |
3 | 160 | Zajačiková Eliška | 2010 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:18 | 67 |
4 | 180 | Havlíčková Eliška | 2011 | 00:07:24 | 63 | |
5 | 161 | Zajačiková Lucie | 2012 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:43 | 60 |
6 | 166 | Hannay Kateřina Ann | 2012 | Express Tufo Team Kolín | 00:07:44 | 58 |
7 | 155 | TUZAROVÁ Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:07:53 | 56 |
8 | 169 | Ryšavá Zuzana | 2011 | Cyklosport Sobotka | 00:07:59 | 54 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 165 | Rous Martin | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:12:54 | 80 |
2 | 175 | Papoušek Adam | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:55 | 72 |
3 | 206 | Douděra Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:12:56 | 67 |
4 | 158 | Panuš Jakub | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:12:57 | 63 |
5 | 190 | Stiblík Marek | 2008 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:13:03 | 60 |
6 | 199 | Buchal Tomáš | 2008 | Cyklo Bendl | 00:13:04 | 58 |
7 | 152 | VEJBĚRA MAREK | 2008 | GHOST Team | 00:13:50 | 56 |
8 | 183 | Bodlák Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:14:09 | 54 |
9 | 202 | Hendrich Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS Holice | 00:14:34 | 52 |
10 | 205 | Kopsa Ondřej | 2008 | 00:15:20 | 50 | |
11 | 203 | Raim Ladislav | 2009 | 00:16:19 | 49 | |
12 | 201 | Mojžíš Miroslav | 2008 | GHOST junior team | 00:16:55 | 48 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 164 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:14:18 | 80 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 308 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:38:08 | 80 |
2 | 307 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:38:17 | 72 |
3 | 320 | Frencl Dominik | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:38:49 | 67 |
4 | 303 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:39:17 | 63 |
5 | 342 | Dušánek Vojtěch | 2006 | 00:41:10 | 60 | |
6 | 302 | Knop Jan | 2006 | Hradec Králové | 00:42:08 | 58 |
7 | 319 | Suchodol Štěpán | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:43:29 | 56 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 341 | Lehká Lucie | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:42:16 | 80 |
2 | 306 | Panušová Anna | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:43:59 | 72 |
3 | 344 | Douděrová Kateřina | 2006 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:44:00 | 67 |
4 | 309 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:52:19 | 63 |
5 | 305 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:55:17 | 60 |
6 | 300 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:56:14 | 58 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 408 | Fridrichová Lenka | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | 00:42:09 | 80 |
2 | 407 | Chaloupková Kateřina | 1991 | www.rideberg.cz | 00:44:02 | 72 |
3 | 403 | Kudláčková Pavla | 1980 | 00:44:41 | 67 | |
4 | 400 | Šípková Michaela | 1992 | WintersportHK-Silvini.cz | 00:44:52 | 63 |
5 | 404 | Ročková Romana | 1970 | BIKE FREAKS Holice | 00:55:31 | 60 |
6 | 402 | Březinová Karolína | 1990 | GHOST Team | 00:55:46 | 58 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 566 | Šumpík Pavel | 2003 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:52:24 | 80 |
2 | 504 | Morávek Roman | 2002 | VELOCOACHCZ | 00:52:25 | 72 |
3 | 500 | Coufal Tomáš | 2001 | HSK cycling team | 00:53:06 | 67 |
4 | 508 | Horák Dominik | 2001 | AC Sparta Praha | 00:54:06 | 63 |
5 | 502 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:54:02 | 60 |
6 | 501 | Šťastný Roman | 1983 | Endorphin Republic | 00:54:26 | 58 |
7 | 513 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | 00:54:49 | 56 |
8 | 533 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký Spinning klub | 00:55:00 | 54 |
9 | 542 | Brendl Tomáš | 1986 | STS Chvojkovice-Brod | 00:55:54 | 52 |
10 | 512 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 00:55:56 | 50 |
11 | 551 | Martin Jiří | 1990 | Náchod | 00:55:57 | 49 |
12 | 526 | Petrnoušek Dominik | 1999 | Cykloprofi Goldfren | 00:56:05 | 48 |
13 | 546 | Odehnal Jan | 1993 | Mondraker team | 00:57:21 | 47 |
14 | 511 | Hromádko Jakub | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 00:57:24 | 46 |
15 | 523 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 00:57:25 | 45 |
16 | 552 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:57:26 | 44 |
17 | 516 | Makovský Matyáš | 2003 | VELOCOACHCZ | 00:57:30 | 43 |
18 | 536 | Macháček Jiří | 1983 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:58:10 | 42 |
19 | 562 | Vaněk Vladimír | 1983 | OPRAVAKARBONU.CZ | 00:58:12 | 41 |
20 | 506 | Šípek Michal | 1992 | Rock Machine Cyklomax team | 01:01:49 | 40 |
21 | 505 | Buršík David | 1996 | 01:01:50 | 39 | |
22 | 548 | Dubroský Lukáš | 1984 | 01:01:51 | 38 | |
23 | 549 | Dejmek Tomáš | 1986 | 01:01:52 | 37 | |
24 | 557 | Kočí Jan | 1997 | 01:01:53 | 36 | |
25 | 544 | Michal Martin | 1983 | 01:02:09 | 35 | |
26 | 521 | Červinka Filip | 1986 | Hradec Králové | 01:03:02 | 34 |
27 | 545 | Vostrovský Lukáš | 1994 | M-BIKES.CZ | 01:03:21 | 33 |
28 | 554 | Šebela Marek | 1998 | Endorphin Republic | 01:11:35 | 32 |
29 | 529 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:14:24 | 31 | |
30 | 547 | Douda Ladislav | 1983 | 01:15:44 | 30 | |
31 | 503 | Slavík Matěj | 1996 | Endorphin Republic | DNF | 0 |
32 | 525 | Vtípil Radek | 1983 | GHOST Team | DNF | 0 |
33 | 510 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 808 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 00:38:10 | 80 |
2 | 831 | Schejbal Josef | 1978 | 00:38:24 | 72 | |
3 | 800 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:39:14 | 67 |
4 | 820 | Vondrouš Pavel | 1974 | Cykloprofi Gold Fren | 00:39:16 | 63 |
5 | 832 | Brand Tomáš | 1976 | Cykloprofi Gold Fren | 00:39:22 | 60 |
6 | 811 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:39:23 | 58 |
7 | 803 | Semerák Roman | 1975 | ATT Investments - Masters | 00:40:04 | 56 |
8 | 819 | Hájek Tomáš | 1974 | 00:40:12 | 54 | |
9 | 834 | Šumpík Stanislav | 1978 | Cykloprofi Gold Fren | 00:40:30 | 52 |
10 | 801 | Knop Lukáš | 1979 | Hradec Králové | 00:40:34 | 50 |
11 | 829 | Palguta Roman | 1977 | Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou | 00:40:44 | 49 |
12 | 844 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklotým | 00:41:05 | 48 |
13 | 813 | Vik Pavel | 1981 | 00:42:10 | 47 | |
14 | 827 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine Cyklomax Team | 00:42:32 | 46 |
15 | 802 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:44:03 | 45 |
16 | 816 | stejskal richard | 1975 | AC UH HK | 00:44:15 | 44 |
17 | 810 | Panuš Karel | 1974 | KP RaceTeam | 00:44:23 | 43 |
18 | 856 | Hájek Jiří | 1973 | Bowling Pec | 00:44:38 | 42 |
19 | 835 | Zezulka Petr | 1978 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 00:44:40 | 41 |
20 | 806 | Dúcký Michal | 1981 | GHOST Team | 00:49:05 | 40 |
21 | 807 | DUDEK Michal | 1973 | GHOST Team | 00:49:56 | 39 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 836 | Dvořák Petr | 1968 | HSK cycling team | 00:40:31 | 80 |
2 | 845 | Šatný Radek | 1972 | CYKLO TONY | 00:40:38 | 72 |
3 | 822 | Matoulek Jiří | 1972 | Levit LOKO TRUTNOV | 00:40:40 | 67 |
4 | 838 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:41:06 | 63 | |
5 | 830 | Roček Martin | 1970 | BIKE FREAKS Holice | 00:42:06 | 60 |
6 | 805 | Benda Pavel | 1968 | Expres Tufo Team Kolín | 00:42:20 | 58 |
7 | 815 | Svatoš Vladimír | 1963 | Elkov-Kasper | 00:44:49 | 56 |
8 | 837 | Skalický Michael | 1968 | KS Pardubice | 00:46:07 | 54 |
9 | 812 | Souček Martin | 1970 | 00:46:09 | 52 | |
10 | 851 | Pražan Vladimír | 1959 | 00:46:59 | 50 | |
11 | 843 | Mach Jiří | 1972 | 00:48:16 | 49 | |
12 | 840 | Stohwasser Richard | 1955 | JK-cyklo | 00:54:14 | 48 |
13 | 855 | Aur Zdeněk | 1953 | SK Býšť | 00:55:07 | 47 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1042 | Písař Martin | 1984 | Team Cyklotrener | 00:18:43 | 80 |
2 | 1061 | Uhlíř Martin | 1989 | 00:19:25 | 72 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1045 | Randa Drahomír | 1974 | běžecké tréninky on line | 00:16:05 | 80 |
2 | 1046 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:18:58 | 72 |
3 | 1043 | Modry Vaclav | 1981 | HASIČI RAČICE NAD TROTINOU | 00:18:59 | 67 |
4 | 1040 | VEJBĚRA JAN | 1966 | MOJE KOLO | 00:21:52 | 63 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1060 | Uhlířová Helena | 1987 | 00:19:04 | 80 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1070 | Čechová Iva | 1975 | 00:21:41 | 80 | |
2 | 1074 | Šimáková Kateřina | 1978 | Kočky + | 00:25:32 | 72 |
3 | 1048 | Kalinová Dita | 1972 | Kočky | 00:28:40 | 67 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1211 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:17:10 | 80 |
2 | 1206 | Zasadilová Tereza | 2006 | Střeštiprdla | 00:19:02 | 72 |
3 | 1207 | Šujanová Ester | 2006 | Blázni | 00:20:17 | 67 |
4 | 1222 | Jahelková Karolína | 1997 | 00:20:24 | 63 | |
5 | 1210 | Dušková Zdeňka | 1978 | NORDICTASS | 00:20:31 | 60 |
6 | 1200 | Sůrová Michaela | 1993 | TMK9 Dog Training Pardubice | 00:23:00 | 58 |
7 | 1204 | Vejtasová Ilona | 1977 | HaKi Run | 00:24:31 | 56 |
8 | 1201 | Fikrová Monika | 1982 | TMK9 Dog Training Pardubice | 00:25:39 | 54 |
9 | 1202 | Olbrichová Silvie | 1986 | TMK9 Dog Training Pardubice | 00:26:15 | 52 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1214 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:16:55 | 80 |
2 | 1205 | Hozák Kamil | 1979 | 00:23:19 | 72 |
design a kód: Michal Pavlík