POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Rock Machine
TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky
BARF Hradec Králové
Geloren
PEPE COFFEE - pražírna kávy
DOG BALLS
run4fun
Zero DC

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 18 Vaniš Patrik 2015 00:04:5080
2 13 Zajačik Josef 2015 00:04:5272
3 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:04:5467
4 4 Kučera Sebastian 2015 00:04:5763
5 12 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:2660
6 30 Diblík Miky 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:2858
7 67 Zvěřina Radim 2015 00:05:2956
8 16 Soukup Jan 2017 00:06:0854
9 25 Palguta Matěj 2016 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:06:1952
10 49 Zajačik Šimon 2015 TJ Sokol Dolní Ředice00:06:2750
11 58 Chýlek Matyáš 2016 00:07:3949
12 68 Mikšík Mikuláš 2016 CSM00:07:4448
13 34 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:4847
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:04:5980
2 42 Horčičková Anna 2015 00:05:4372
3 65 Dubrovská Tereza 2015 00:06:0767
4 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:06:0963
5 3 Seifertová Marie 2015 00:06:1660
6 44 Rybanská Eva 2015 00:06:4758
7 47 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:07:1056
8 48 Zajačiková Anežka 2017 TJ Sokol Dolní Ředice00:07:1254
9 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:07:2352
10 5 Plodková Zuzana 2015 00:07:2550
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 7 Zejfart Jakub 2013 North Bike Junior Club00:05:2080
2 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:05:3172
3 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:05:4167
4 17 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka00:05:5463
5 38 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:06:0360
6 57 Praus Tomáš 2014 Záchlumí00:06:0458
7 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:2256
8 9 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:06:2354
9 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:2652
10 37 Dejmek Miloš 2014 00:06:3750
11 35 Frolik Filip 2013 00:07:2349
12 62 Chýlek Tomáš 2014 00:08:1148
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:2380
2 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:4272
3 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:1667
4 51 Krušinová Anděla 2013 Carla,kupkolo.cz00:06:1863
5 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:06:4160
6 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:4558
7 69 Prausová Lenka 2013 00:06:4956
8 24 Palgutová Zita 2014 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:07:3254
9 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:5352
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 153 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:06:3980
2 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:06:4472
3 184 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:0367
4 170 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:2563
5 195 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:4060
6 192 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:5658
7 196 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:5956
8 178 Tsubera Míša 2010 Ghost00:08:0854
9 157 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:09:2352
10 207 Holý Antonín 2011 00:09:2450
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:4380
2 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:4472
3 160 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:1867
4 180 Havlíčková Eliška 2011 00:07:2463
5 161 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:4360
6 166 Hannay Kateřina Ann 2012 Express Tufo Team Kolín00:07:4458
7 155 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:07:5356
8 169 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka00:07:5954
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:12:5480
2 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:12:5572
3 206 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:5667
4 158 Panuš Jakub 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:5763
5 190 Stiblík Marek 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:0360
6 199 Buchal Tomáš 2008 Cyklo Bendl00:13:0458
7 152 VEJBĚRA MAREK 2008 GHOST Team00:13:5056
8 183 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:0954
9 202 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS Holice00:14:3452
10 205 Kopsa Ondřej 2008 00:15:2050
11 203 Raim Ladislav 2009 00:16:1949
12 201 Mojžíš Miroslav 2008 GHOST junior team00:16:5548
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 164 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:14:1880
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:38:0880
2 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:38:1772
3 320 Frencl Dominik 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:38:4967
4 303 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:39:1763
5 342 Dušánek Vojtěch 2006 00:41:1060
6 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:42:0858
7 319 Suchodol Štěpán 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:43:2956
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 341 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:1680
2 306 Panušová Anna 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:43:5972
3 344 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:0067
4 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:52:1963
5 305 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:55:1760
6 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:56:1458
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 408 Fridrichová Lenka 1994 Eleven Head CST Cyklolive00:42:0980
2 407 Chaloupková Kateřina 1991 www.rideberg.cz00:44:0272
3 403 Kudláčková Pavla 1980 00:44:4167
4 400 Šípková Michaela 1992 WintersportHK-Silvini.cz00:44:5263
5 404 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice00:55:3160
6 402 Březinová Karolína 1990 GHOST Team00:55:4658
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 566 Šumpík Pavel 2003 Jaroslav Kulhavý cycling team00:52:2480
2 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:52:2572
3 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:53:0667
4 508 Horák Dominik 2001 AC Sparta Praha 00:54:0663
5 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling team00:54:0260
6 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:54:2658
7 513 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:54:4956
8 533 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:55:0054
9 542 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:55:5452
10 512 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:55:5650
11 551 Martin Jiří 1990 Náchod00:55:5749
12 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren00:56:0548
13 546 Odehnal Jan 1993 Mondraker team00:57:2147
14 511 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka00:57:2446
15 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:57:2545
16 552 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:57:2644
17 516 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ00:57:3043
18 536 Macháček Jiří 1983 MTBO Racing team Hradec Králové00:58:1042
19 562 Vaněk Vladimír 1983 OPRAVAKARBONU.CZ00:58:1241
20 506 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax team01:01:4940
21 505 Buršík David 1996 01:01:5039
22 548 Dubroský Lukáš 1984 01:01:5138
23 549 Dejmek Tomáš 1986 01:01:5237
24 557 Kočí Jan 1997 01:01:5336
25 544 Michal Martin 1983 01:02:0935
26 521 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:03:0234
27 545 Vostrovský Lukáš 1994 M-BIKES.CZ01:03:2133
28 554 Šebela Marek 1998 Endorphin Republic01:11:3532
29 529 Janáček Tomáš 1988 01:14:2431
30 547 Douda Ladislav 1983 01:15:4430
31 503 Slavík Matěj 1996 Endorphin RepublicDNF0
32 525 Vtípil Radek 1983 GHOST TeamDNF0
33 510 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAMDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:38:1080
2 831 Schejbal Josef 1978 00:38:2472
3 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:39:1467
4 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:39:1663
5 832 Brand Tomáš 1976 Cykloprofi Gold Fren00:39:2260
6 811 Truhlář Jan 1977 HSK cycling team00:39:2358
7 803 Semerák Roman 1975 ATT Investments - Masters00:40:0456
8 819 Hájek Tomáš 1974 00:40:1254
9 834 Šumpík Stanislav 1978 Cykloprofi Gold Fren00:40:3052
10 801 Knop Lukáš 1979 Hradec Králové00:40:3450
11 829 Palguta Roman 1977 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:40:4449
12 844 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:41:0548
13 813 Vik Pavel 1981 00:42:1047
14 827 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine Cyklomax Team00:42:3246
15 802 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:44:0345
16 816 stejskal richard 1975 AC UH HK 00:44:1544
17 810 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:44:2343
18 856 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:44:3842
19 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:44:4041
20 806 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:49:0540
21 807 DUDEK Michal 1973 GHOST Team00:49:5639
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:40:3180
2 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:40:3872
3 822 Matoulek Jiří 1972 Levit LOKO TRUTNOV00:40:4067
4 838 Gabriel Aleš 1965 00:41:0663
5 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:42:0660
6 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:42:2058
7 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:44:4956
8 837 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:46:0754
9 812 Souček Martin 1970 00:46:0952
10 851 Pražan Vladimír 1959 00:46:5950
11 843 Mach Jiří 1972 00:48:1649
12 840 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:54:1448
13 855 Aur Zdeněk 1953 SK Býšť00:55:0747
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1042 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:4380
2 1061 Uhlíř Martin 1989 00:19:2572
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:0580
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:5872
3 1043 Modry Vaclav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:18:5967
4 1040 VEJBĚRA JAN 1966 MOJE KOLO00:21:5263
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1060 Uhlířová Helena 1987 00:19:0480
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1070 Čechová Iva 1975 00:21:4180
2 1074 Šimáková Kateřina 1978 Kočky +00:25:3272
3 1048 Kalinová Dita 1972 Kočky 00:28:4067
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:17:1080
2 1206 Zasadilová Tereza 2006 Střeštiprdla00:19:0272
3 1207 Šujanová Ester 2006 Blázni 00:20:1767
4 1222 Jahelková Karolína 1997 00:20:2463
5 1210 Dušková Zdeňka 1978 NORDICTASS00:20:3160
6 1200 Sůrová Michaela 1993 TMK9 Dog Training Pardubice00:23:0058
7 1204 Vejtasová Ilona 1977 HaKi Run 00:24:3156
8 1201 Fikrová Monika 1982 TMK9 Dog Training Pardubice00:25:3954
9 1202 Olbrichová Silvie 1986 TMK9 Dog Training Pardubice00:26:1552
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1214 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:16:5580
2 1205 Hozák Kamil 1979 00:23:1972

Přihlášení