• 9. 4. 2024
  • 23. 4. 2024
  • 7. 5. 2024
  • 21. 5. 2024
  • 4. 6. 2024
  • 18. 6. 2024

POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

TechniStone
CTP Parkmakers
Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Triocolor
Výtvarné hračky

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:04:5980
2 4 Kučera Sebastian 2015 00:05:0072
3 49 Zajačik Šimon 2015 TJ Sokol Dolní Ředice00:05:2367
4 18 Vaniš Patrik 2015 00:05:2963
5 20 Vondrouš Adam 2015 Cykloprofi Gold Fren00:05:3560
6 12 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:3958
7 13 Zajačik Josef 2015 00:05:5056
8 30 Diblík Miky 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:05:5654
9 50 Lorenc David 2017 GHOST Team00:07:0352
10 16 Soukup Jan 2017 00:07:2050
11 25 Palguta Matěj 2016 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:07:2149
12 64 Plíšek Matěj 2017 00:08:1448
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:04:5680
2 65 Dubrovská Tereza 2015 00:06:3072
3 19 Třešňáková Viktorie 2017 Pítrs Bikes team00:06:3167
4 3 Seifertová Marie 2015 00:07:0763
5 48 Zajačiková Anežka 2017 TJ Sokol Dolní Ředice00:07:1560
6 47 Velíková Tereza 2016 HSK cycling team00:08:3258
7 31 Janáčková Magdaléna 2017 00:08:3356
8 63 Samková Sofie 2017 00:08:4054
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 2 Seifert Lukáš 2013 Express CZ- Tufo Team Kolín 00:05:5880
2 22 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý Cycling Team00:06:1272
3 17 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka00:06:2567
4 57 Praus Tomáš 2014 Záchlumí00:06:3563
5 38 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:06:3760
6 14 Šafařík Vojta 2014 Pardubice00:06:3858
7 11 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:4156
8 28 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:4254
9 35 Frolik Filip 2013 00:07:4252
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:4680
2 29 Diblíková Lili 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:06:1872
3 8 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:06:1967
4 51 Krušinová Anděla 2013 Carla,kupkolo.cz00:06:2163
5 27 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI TEAM00:07:0760
6 15 Šafaříková Denisa 2013 Pardubice00:07:1958
7 33 Jiranova Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:09:2956
8 24 Palgutová Zita 2014 Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou00:10:3854
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 153 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:06:5880
2 154 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:07:0772
3 179 Kopecký Matěj 2010 00:07:0967
4 192 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:4263
5 196 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:5160
6 184 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:5258
7 195 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:08:0856
8 170 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:08:1054
9 204 Rott Daniel 2010 Express Tufo Team Kolín00:09:0152
10 157 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:09:5650
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 159 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5380
2 174 Vondroušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:07:1972
3 160 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:3267
4 180 Havlíčková Eliška 2011 00:07:5363
5 161 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:08:1160
6 166 Hannay Kateřina Ann 2012 Express Tufo Team Kolín00:08:3158
7 189 Mazura Nella 2011 Expres cz- Tufo team kolín00:08:3256
8 169 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka00:08:4154
9 155 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:08:4652
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:4280
2 165 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:13:4372
3 152 VEJBĚRA MAREK 2008 GHOST Team00:13:4467
4 183 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:5863
5 203 Raim Ladislav 2009 00:18:5060
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:07:1080
2 164 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:2772
3 150 Ryndová Marie 2009 HSK cycling team00:08:3167
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:39:1880
2 307 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:40:1072
3 320 Frencl Dominik 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:2967
4 303 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:42:2463
5 342 Dušánek Vojtěch 2006 00:42:4560
6 302 Knop Jan 2006 Hradec Králové00:44:4758
7 321 Hruban Jan 2007 Vomit Holice00:50:0456
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 330 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS Holice00:47:3280
2 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:50:0572
3 301 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:57:2067
4 300 Nádvorníková Daniela 2007 HSK cycling team00:57:2163
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 408 Fridrichová Lenka 1994 Eleven Head CST Cyklolive00:43:1180
2 403 Kudláčková Pavla 1980 00:53:2872
3 410 Skořepová Lenka 1999 00:59:2967
4 404 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice01:03:0363
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:55:0080
2 501 Šťastný Roman 1983 Endorphin Republic00:55:0772
3 504 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:55:1167
4 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling team00:55:5163
5 533 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:57:4860
6 510 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:58:1658
7 526 Petrnoušek Dominik 1999 Cykloprofi Goldfren00:58:2956
8 546 Odehnal Jan 1993 Mondraker team00:58:3054
9 516 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ00:59:3952
10 563 Horyna Josef 1997 01:01:2950
11 536 Macháček Jiří 1983 MTBO Racing team Hradec Králové01:03:2249
12 521 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:05:3948
13 548 Dubroský Lukáš 1984 01:10:0547
14 554 Šebela Marek 1998 Endorphin Republic01:12:4846
15 529 Janáček Tomáš 1988 01:15:2645
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:40:1280
2 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:40:1372
3 832 Brand Tomáš 1976 Cykloprofi Gold Fren00:40:1867
4 820 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:1963
5 819 Hájek Tomáš 1974 00:42:2960
6 844 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:42:3058
7 846 Dušánek Jiří 1980 00:43:1056
8 816 stejskal richard 1975 AC UH HK 00:46:2354
9 835 Zezulka Petr 1978 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:48:5652
10 806 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:51:5050
11 801 Knop Lukáš 1979 Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:40:2080
2 836 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:41:3372
3 826 Frýzl Martin 1972 TJ Jiskra Jaroměř00:42:2667
4 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:42:3763
5 838 Gabriel Aleš 1965 00:43:1260
6 830 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:44:4958
7 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:44:5956
8 815 Svatoš Vladimír 1963 Elkov-Kasper00:47:3454
9 851 Pražan Vladimír 1959 00:50:0352
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1071 Volejník Michal 1988 UB TRAINING00:17:3780
2 1042 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:17:4572
3 1050 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:20:2867
4 1061 Uhlíř Martin 1989 00:21:1463
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1045 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:2180
2 1046 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:19:0172
3 1043 Modry Vaclav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:19:1967
4 1058 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:20:0963
5 1059 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:20:4660
6 1054 Ridl Jan 1974 00:21:3258
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1060 Uhlířová Helena 1987 00:19:2280
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1070 Čechová Iva 1975 00:21:3080
2 1048 Kalinová Dita 1972 Kočky 00:29:0872
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:16:5380
2 1206 Zasadilová Tereza 2006 Střeštiprdla00:18:3072
3 1210 Dušková Zdeňka 1978 NORDICTASS00:20:1667
4 1207 Šujanová Ester 2006 Blázni 00:20:5563
5 1218 Cagwe Anna 1969 BezvaBeh00:21:0460
6 1200 Sůrová Michaela 1993 TMK9 Dog Training Pardubice00:22:3858
7 1212 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:23:1156
8 1204 Vejtasová Ilona 1977 HaKi Run 00:23:3654
9 1202 Olbrichová Silvie 1986 TMK9 Dog Training Pardubice00:24:1552
10 1201 Fikrová Monika 1982 TMK9 Dog Training Pardubice00:24:1850
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1203 Hofmeister Tomas 1984 STGHK00:20:0980
2 1205 Hozák Kamil 1979 00:23:2872
3 1224 Janoušek Josef 1996 00:24:1367
4 1223 Červenka Milan 1967 TJ Dynamo Pardubice00:26:1463

Přihlášení