• 9. 4. 2024
  • 23. 4. 2024
  • 7. 5. 2024
  • 21. 5. 2024
  • 4. 6. 2024
  • 18. 6. 2024

POŘADATEL

HSK Cycling team

PARTNEŘI

Endorphin Republic
KLENOT - měšťanský pivovar
Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Triocolor
Výtvarné hračky

VÝSLEDKY

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Soukup Jan 2017 Express Tufo Team Kolín00:04:2480
2 39 Maivald Eliáš 2017 SPORT REG00:05:1172
3 27 Kuban Daniel 2016 MONDRAKER Racing Team00:05:1467
4 18 Lorenc David 2018 Ghost00:05:1663
5 10 Vaněk Lubor 2017 Cykloklub Jičín00:05:2960
6 14 Mikšík Mikuláš 2016 CSM00:05:3158
7 28 Jiran Tomáš 2016 MTBO Hradec Králové00:05:5856
8 17 Mores Noah 2016 00:06:3554
9 42 Hruška Antonín 2018 GHOST junior team00:06:3952
10 4 Chýlek Matyáš 2016 00:06:5150
11 53 Koláček Filip 2017 00:06:5249
12 45 Mynář Jáchym 2018 00:06:5748
13 32 Praus Jan 2018 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:3047
14 22 Břeň Vítek 2018 Bikebřeň MTB Team00:07:3146
15 48 Tesař Alex 2016 00:07:3245
16 54 Nohýnek Matyáš 2016 00:07:3344
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 46 Rottová Ema 2016 00:05:1880
2 12 Zajačiková Anežka 2017 BIKE FREAKS Holice00:06:2872
3 58 Janáčková Magdalena 2017 00:07:0267
4 56 Doudová Tereza 2017 DNF0
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 21 Břeň Štěpán 2014 Jaroslav Kulhavý cycling team00:05:1880
2 40 Maivald Sebastian 2014 SPORT REG00:05:1972
3 33 Vaněk Jakub 2014 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:05:3967
4 9 Vaněk Matěj 2014 Cykloklub Jičín00:05:5063
5 31 Praus Tomáš 2014 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:05:5260
6 7 Vaniš Patrik 2015 BIKE FREAKS Holice00:05:5458
7 23 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:06:0156
8 44 Stejskal Jan 2014 00:06:0254
9 11 Zajačik Šimon 2015 BIKE FREAKS Holice00:06:0352
10 6 Kučera Sebastian 2015 HSK cycling team00:06:1150
11 2 Pilnáček Matyáš 2014 HSK cycling team00:06:1249
12 13 Zajačik Josef 2015 BIKE FREAKS Holice00:06:1348
13 43 Stejskal Petr 2014 00:06:1447
14 26 Kroulík Jan 2014 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:1746
15 57 Hurník Tomáš 2015 00:10:0645
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Nosálová Gabriela 2015 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:06:3780
2 49 Jiranová Veronika 2014 MTBO Hradec Králové00:06:3872
3 5 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:07:0367
4 3 Seifertová Marie 2015 Talent Bike00:07:3463
5 47 Dubrovská Tereza 2015 00:07:4260
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 244 Maivald Matyáš 2011 SPORT REG00:06:1680
2 245 Benda Stanislav 2012 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:1772
3 217 Vaniš Dominik 2012 BIKE FREAKS Holice00:07:0267
4 237 Duspiva Filip 2011 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:2363
5 213 Seifert Lukáš 2013 Expres cz- Tufo team kolín00:07:2960
6 236 Nosál Patrik 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:1758
7 234 Harnach Lukáš 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:2556
8 211 Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team00:08:4754
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 220 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:3980
2 219 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:4072
3 215 Famfulíková Elena 2013 Cykloklub Jičín00:06:4167
4 214 Havlíčková Eliška 2011 WintersportHK-Silvini.cz00:07:0263
5 238 Diblíková Liliana 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:07:3360
6 223 Dúcká Edita 2013 GHOST junior team00:07:4658
7 225 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:07:4856
8 230 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4954
9 226 Hannay Kateřina Ann 2012 Express Tufo Team Kolín00:08:1252
10 235 Nosálová Tereza 2013 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:08:3150
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 224 Dúcký Ondřej 2010 GHOST junior team00:11:3180
2 246 Raim Ladislav 2009 00:12:1872
3 228 Bartheldi Tobias 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:14:4167
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 216 Famfulíková Barbora 2010 Cykloklub Jičín00:11:1280
2 232 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:11:3672
3 218 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:12:1267
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:40:2780
2 307 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS Holice00:41:0772
3 301 Vejběra Marek 2008 Ghost00:42:5567
4 331 Zaňka Jakub 2008 Jaroslav Kulhavý cycling team00:43:0463
5 330 Zezulka Aleš 2006 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT00:43:5560
6 306 Knop Jan 2006 Velocoachcz team00:44:0458
7 310 Malíř Hóna 2008 GHOST Team00:48:2956
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Lhotáková Adéla 2007 VELOCOACHCZ00:47:0280
2 309 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:48:4272
3 318 Makovská Františka 2005 00:49:3267
4 329 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:49:5363
5 314 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:56:3260
6 312 Radilová Adéla 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto01:07:3058
7 327 Hradilová Žofie 2005 Levit LOKO TRUTNOVDNF0
8 328 Mrkosová Kateřina 2008 Cyklo Bendl Vysoké MýtoDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 408 Fridrichová Lenka 1994 Eleven Head CST Cyklolive00:43:3480
2 401 Šípková Michaela 1992 WintersportHK-Silvini.cz00:47:3472
3 404 Kudláčková Pavla 1980 00:49:0067
4 400 Maršálková Markéta 2004 HSK cycling team00:55:4363
5 403 Březinová Karolína 1990 GHOST Team00:56:3060
6 405 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS Holice00:59:0358
7 402 Panušová Petra 1975 KP RaceTeam01:03:1456
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 544 Rubeš Daniel 2004 EXPRES KOLÍN00:55:1480
2 540 Hojka Franišek 2004 EXPRES KOLÍN00:55:1572
3 500 Coufal Tomáš 2001 HSK cycling team00:55:5467
4 501 Šťastný Roman 1984 Endorphin Republic00:55:5563
5 502 Splítek Martin 1988 HSK cycling team00:56:5960
6 527 Ptáček Ondřej 1984 sobotkasport.cz00:57:0058
7 537 Čáp Lukáš 1984 HSK cycling team00:58:1556
8 546 Růžička Jakub 2000 Cyklo Bendl00:58:3054
9 528 Petroušek Dominik 1999 Cykloprofi Gold Fren00:58:3152
10 512 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:59:0750
11 534 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:59:1849
12 508 Malíř Jan 1984 GHOST Team00:59:2448
13 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka00:59:5647
14 533 Štolba David 1991 Eleven Head CST Cyklolive00:59:5846
15 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:00:0445
16 513 Dušek Michal 1992 GHOST Team01:02:3044
17 519 Slavíček Ondřej 1991 SCP Pardubice01:03:0543
18 532 Vostrovský Lukáš 1994 MASSI m-bikes.cz01:03:1842
19 545 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:03:2741
20 515 Hájek Tomáš 1984 MTBO Hradec Králové01:03:3740
21 509 Šípek Michal 1992 01:03:3939
22 538 Komberec Aleš 1984 Hradecký spining klub01:03:4038
23 514 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:04:5337
24 529 Horálek Jiří 1986 Hradecký Spinning klub01:05:0636
25 542 Peček Martin 1993 01:06:3035
26 541 Lhoták Václav 2004 01:08:0034
27 531 Dubrovský Lukáš 1984 01:08:2733
28 536 Dejmek Tomáš 1986 01:08:4432
29 539 Mynář Marian 1988 01:12:0431
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:41:3480
2 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK cycling team00:41:3872
3 825 Brand Tomáš 1976 Cykloprofi Gold Fren00:41:4167
4 822 Šindelář Martin 1983 MTB Chrudim00:41:4363
5 820 Tříska Lukáš 1977 MONDRAKER Racing Team00:41:4660
6 814 Semerák Roman 1975 ATT Investments Masters00:41:5858
7 813 Vik Pavel 1981 00:42:0756
8 818 Knop Lukáš 1979 00:42:2654
9 830 Šumpík Stanislav 1978 Cykloprofi Gold Fren00:42:4752
10 840 Dušánek Jiří 1980 00:43:0350
11 809 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:43:0949
12 834 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklotým00:44:3648
13 846 Zezulka Petr 1978 SK Žamber00:46:3247
14 836 Pavel Tomáš 1976 Night RUN team00:48:5946
15 810 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:49:1545
16 833 Škoda Jan 1977 00:49:2044
17 835 Makovský David 1974 00:49:5643
18 843 Kroulík Radek 1977 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:50:0142
19 817 Dúcký Michal 1981 GHOST Team00:55:2141
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Dvořák Petr 1968 HSK cycling team00:41:0680
2 823 Nosek Ruda 1970 SPECIALIZED-VELOCENTRUM00:42:1572
3 819 Frýzl Martin 1972 TJ Jiskra Jaroměř - Potocký00:42:2867
4 832 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:43:5863
5 848 Gabriel Aleš 1965 00:44:0860
6 827 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS Holice00:44:5258
7 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:45:5356
8 811 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:46:2754
9 803 Souček Martin 1970 00:47:1452
10 842 Sádovský Martin 1970 00:47:1550
11 845 Pražan Vladimír 1959 BIKE SPORT HK00:48:1349
12 804 PECA Martin 1973 Cyklo klub Jičín00:49:1848
13 841 Mervart Václav 1970 TC Dobruška00:50:1047
14 844 Novotný Miroslav 1956 00:54:4246
15 839 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:55:5945
16 805 Stohwasser Richard 1955 JK-cyklo00:56:3144
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1085 Bajer Jan 2005 POKO Running Team 00:16:4880
2 1089 Jackulák Jakub 1987 GHOST Team00:21:3472
3 1087 Mikšík Michal 1987 CSM00:21:4867
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1091 Randa Drahomír 1974 Běžecké tréninky on-line00:16:3280
2 1088 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:19:1472
3 1086 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:0367
4 1093 Ridl Jan 1974 00:22:0663
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1213 Šubrtová Alena 1989 00:19:3880
2 1203 Hrubá Beáta 1994 Gitigaro00:20:3872
3 1215 Krátká Anna 1969 Hvězda Pardubice00:22:1367
4 1216 Ježková Kateřina 1999 00:22:3363
5 1204 Šujanová Ester 2002 MC Metuje00:24:4860
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1217 Franc Jan 1989 00:19:4080
2 1210 Šplíchal Jan 1998 HSK cycling team00:20:0672
3 1205 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:1067

Přihlášení