podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
19Hendrych Vojta2006BIKE FEAKS HOLICE808080808080808080720560
250Šumpík Pavel2006BIKE FREAKS Holice676767678072727272636502
344Víšek Michal2006Choceň72727272676767489489
427Matoušek Ondřej2006Hradec Králové72636363636363450450
518Synáček Vojtěch2006675860606063675856549435
619Synáček Matěj2008544654504954605049466371
758Hendrych Karel2007BIKE FREAKS Holice50485852584948363363
862Novák Vojtěch2007Holice525060586356339339
915Dusza Patrik2008SK SKIVELO Neslyšících Olomouc49454949504847337337
108Marek Josef20065258546058282282
1136Balcar Štěpán2007Stěžey635658177177
1273Petiška Matěj2008Jaroměř565250158158
1320Wallstein Vojta2007mladší žáci I.524956157157
1429Novák Tadeáš2008Cyklotrennk.com504756153153
1577Pražák Viktor2006Holice6060120120
1665Pavel Samuel2007Hradec rálové5263115115
1749Hemerka Štěpán2007Hradec Králové5456110110
18 - 192Lorenc Štěpán20085850108108
18 - 1976Chvojka Filip20075454108108
2022Sommer Sebastian20085648104104
215Machala Ondřej2006ALPINA Eyewears & Helmets727272
2278Šinovský Samuel2006HSK Cycling team676767
23 - 2423Hosa Šimon2006Joda team606060
23 - 2441Pršala Adam2006Hradec Králové606060
2564Mezulánik Štěpán2008Březová nad Svitavou585858
2652Procházka Matěj2007IRON STARS Beroun565656
2761Pamánek Tomáš2007Horní Řdice545454
28 - 2955Ludvík Kryštof2008HK525252
28 - 2924Mrkvička Matyáš2006Týniště nad Orlicí525252
3079Šanc Tomáš2008Stěžery464646
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
134Kramešová Marie2006NYMBURK AVELL MTB8072728080808080624552
230Ducháčová Ema2006Hradec Králové72808080727272528528
339Lhotáková Adéla2007Koudelka6363677263676780542479
432Štěpánková Stella2006HK67606060637258636372638460
531Štěpánková Julie2006HK637256566767565463554444
654Hojková Karla2008Staré Holice4849496052585856430382
759Krátká Zuzana2008Horní Ředice676358606067375375
8 - 948Balcaová Nela2007Hradec Králové54525254505254368368
8 - 956Hanyková Adélka2008Kostelec nad Orlicí5050486350495650416368
1028Nádvorníková Daniela2007HSK Cycling team56524954504850359359
1121Kučerová Eliška200758585860234234
1216Hrušková Agáta2006TOYOTA DOLÁK MTB60585454226226
13 - 1468Pražáková Adéla2007HK56495452211211
13 - 1460Pišlová Johanka200852475260211211
1557Oborníková Tereza2006HK586067185185
1667Šťastná Barbora2007HK565658170170
1745Kolářová Babeta2008Semily676767
1843Jurkuláková Adéla2007AVEL MTB-Šternberk565656
1980Šancová Veronika2006Stěžey000
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
112Müller Mirek 2004KAH sport Vrchlabí808080808080728080712560
238Lhoták Václav2004Koudelka6367676380806767554491
325Hák Jakub2004CK Carla-Kupkolo.cz676763636772677272610484
435Horák Ondřej2005Bělečko72727272725854472472
53Veselka Jonáš2005HSK Cycling team60606060607260566360611435
651Neugebauer Tomáš2004Veliny5658585867545656463409
753Pražák Kevin2004Holice5456566058605858460406
833Petiška Daniel2005Jaroměř5852565250545452428378
96Hojka František2005BIKE FREAKS Holice6363676063316316
1026Hosned Radek2005BIKE FREKS Holice565054160160
1171Jeřábek Lukáš2005Holice6363126126
1272Jeřábek Filip2005Holice5658114114
1366Sedláček Kryštof2005Dobrška5452106106
1442Jurkulák Marek2005AVELI MTB-Šternberk585858
1574Kutnar Patryk2004Třebeš525252
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
17Marková Barbora20048067726780728080598531
21Maršálková Markéta2004HSK Cycling team727280727267808072667528
311Filipi Emma2004FFSC6760636372726767531471
437Petrláková Lucie2005Fantazie bike team63586067607263443443
517Brhelová Viktorie2005605863586360362362
640Kolářová Justýna2004IVAR CS - AUTHOR TEAM8080160160
746Netolcká Eliška2005H. Králové6367130130
869Mišoňová Veronika2004Sokol VELTĚŽ808080
975Podracká Krisina2005Hradec Kálové676767
1070Kuchařová Pavlína2005Sokol VELTĚŽ636363
1163Krákorová Eva2004OLFIN CAR VELLA TRUTNOV606060
1247Holatová Ema2005Nové Měst nad Metují565656
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1166Míl Marek2002JMC Sport Klub808080808080808080720560
2176Hruška Filip2002TOYOTA DOLÁK MTB7272727272727272576504
3158Vrabec Jiří 2002hsq-tým635660636767677263578462
4167Mrňávek Martin2003Hradec Králové5863636763636360500442
5151Veselka Šimon2002HSK Cycling team60545858606060410410
6174Chaloupský Jakub2003JMC Sport Klub676067726767400400
7199Bielčik Petr2003Přelouč505656606058340340
8177Hosnedl Lukáš2002BIKE FREAKS Holice585260170170
9155Lorenc Lukáš2003HSK Cycling team8067147147
10211Němec Patrik2002Přeloč6356119119
11205Krákora Ondřej2003OLFIN CAR VELLA TRUTNOV676767
12192Jurulák Jakub2003AVELI MTB-Šternberk636363
13208Škrášek Daniel2002ASC Dukla Praha585858
14196Tomášek Štěpán2003494949
15202Lederer Dominik2003Lányu Dašic484848
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1191Papoušková Martina2002BIKE FREAKS Holice726767728072808080670536
2157Hojková Štěpánka2003BIKE FREAKS Holice72807272807280727272744528
3186Štěpánková Lydie2003TOYOTA Dolák HK806380806763676767634508
4150Vítová Eliška2002Cyklotur Hradec Králové6767636363676063513453
5164Hendrychová Lucka2003BIKE FEAKS HOLICE636058636760636360557439
6172Čápová Daniela2002Vysoké Mýto60606060240240
7197Oborníková Lucie2002Hradec Králové58566056230230
8210Odvárková Tereza2002BIKE FREAKS Holice585858
9189Penjaková Adéla2003HK565656
10200Kudláčková Anna2003545454
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1169Hník Jakub2001KAH sport Vrchlabí808080808080808080720560
2180Židek Matěj1999Cykloklub Bendl Vysoké Mýto727272607263725872613495
3187Gracík Vít1999Cyklo Ski Team Žacléř676063636772727267603480
4171Čáp Jan1999Cykloklub Bendl Vysoké Mýto636767586367676767586465
5161Dus Albert1999DUSPRO6360726060636063501441
6159Šturm Filip2000APACHE LOKO TRUTNOV6058585258546063463411
7184Bečka Ondra2000BIKE FREAKS Holice5054525458635460445395
8152Jaroš Václav2000cyklo pokr5856565456584952439390
9188Hetfleiš Petr2001Biathlon Horní Branná5054505660565656438388
10156Šubrt Jaroslav1999TC Dobruška5252495654495458424375
11170Čáp Jonáš2001Cykloklub Bendl Vysoké Mýto49474952584752354354
12181Pavelka Vojtěch1999Cykloklub Bendl Vysoké Mýto545048524650300300
13179Pechanec Ondřej2001Cykloklub Bendl Vysoké Mýto4849525054253253
14209Hroneš Filip2000Dvůr Králové nad Labem505650156156
15207Rybín Daniel1999ASC Dukla Praha808080
16204Lechnýř Marian2000Cyklo Bendl Vysoké Mýto676767
17185Beránek Lukáš1999Hradec Králové565656
18 - 20203Matoušek Daniel2000484848
18 - 20212Štípek Jan1999Mtb Tem Kostal Hořice484848
18 - 20195Tomášek Jakub2000484848
21198Hovorka Jakub2000Rock Machine-Cyklomax474747
22201Málek Matěj2000BIKE SPORT HK000
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1182Eliášová Edita 2000Cykloklub Bendl Vysoké Mýto8080808072808080632560
2183Neumanová Alice2001Cykloklub Bendl Vysoké Mýto676780676772677267626492
3 - 4154Štefanová Kateřina2001BIKE FREAKS Holice6360636763728072540480
3 - 4193Víšková Nikola2001Choceň72677272676763480480
5178Jabůrková Anna2001HSK Cycling team6056546058606060468414
6194Skalická Veronika2001KS Padubice5856636360300300
7190Bartůňková Andrea2001Remerx Cycling team Trutnov63606360246246
8165Mílová Katka2000JMC Sport Klub725863193193
9173Chaloupská Barbora1999OK 99 Hradec Králové7263135135
10206Mišoňová Magdalena2001Sokol VELTĚŽ808080
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1309Kubelka Petr1995SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT80808080808080560560
2301Víšek Jaroslav1997Cyklo Klub Bendl72637272727272495495
3304Šturm Matěj 1998APACHE LOKO TRUTNOV806058676706367462462
4303Petiška Ondřej1997725856636358670437437
5300Šplíchal Jan1998HSK Cycling team67565263606367428428
6317Vrátný Lukáš199858586063239239
7322Papoušek Honza1997BIKE FREAKS Holice677280219219
8310Šubr Martin1997CK Carla-Kupkolo.cz6772139139
9311Kosina Jakub1996Cykloski Žitník6360123123
10329Skořepa Petr1995Hradec Kálové5860118118
11314Bergmann Michal1996Apache bike team Úpice808080
12330Penjak Adam1997MTB New HK727272
13 - 14319Kaplan Jakub1996BIKE FREAKS Holice676767
13 - 14315Morávek Zdeněk1996Alltraining - Lawi676767
15323Fišer Petr1995TOYOTA DOLÁK MTB636363
16 - 17320Dadák Vojtěch1996Hradec Králové606060
16 - 17324Roušavý Vojtěch1998DEVOSSKrabcycles Specialized606060
18321Netolický David1996565656
19 - 21313Matouš Adam1998Cyklo klub Dolní Branná545454
19 - 21307Toman Jan1997Carla,kupkolo.cz545454
19 - 21325Matěna Michal1995Pardbice545454
22306Mrkos Robert1997Rock Machine-Cyklomax05205252
23308Fišer Radek1996Cyklo Bendl Vysoké Mýto505050
24316Mišoň Matěj1998Sokol VELTĚŽ000
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1305Hendrychová Pavla1998BIKE FREAKS Holice80808080808080808080800560
2 - 3318Mišoňová Magdalena1998Sokol VELTĚŽ727272
2 - 3328Bečková Kateřina1997BIKE FREAKS Holice727272
4312Lohniská Jitka1997Staré Holice000
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1404Hrušková Monika1981TOYOTA DOLÁK MTB80808080808080560560
2405Splítková Radka1983Rock Machine-Cyklomax7272807280728072600528
3415Tesařová Simona1983TJ SKI Rudník6356675863637267509453
4407Jahelková Renata1987TOYOTA DOLÁK MTB6058636760676360498440
5 - 6403Hemelíková Markéta 1973Rock Machine-Cyklomax06772139139
5 - 6408Březinová Marie1991LKT 80 Šumperk6772139139
7416Antropiusová Daniela1982www.planetvolitans.com6072132132
8 - 10420Medková Michaela1992MADETA FITNES Cyklomaraton Team H.K.6763130130
8 - 10417Vogelová Dagmar1991Cykloklub Bendl6367130130
8 - 10418Jiranová Kateřina1983OK 99 Hradec Králové6367130130
11414Krtičková Petra1986HSK Cycling team727272
12413Rudolfová Tereza1989676767
13409Pohanková Gabriela1984Valy u Přelouče6306363
14419Svatoňová Jindra1984Specialized Concept Store HK&Pardubice606060
15 - 16410Štěrbová Marianna1950Hr. Králové Třebeš000
15 - 16412Kopecká Andrea1991000
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1506Splítek Martin1988Specialized Concept Store HK&Pardubice8063807280728080607544
2541Hruška Jan1975TOYOTA DOLÁK MTB72808080728072536536
3504Šťastný Roman1979Rock Machine-Cyklomax540607267677272464464
4591Vágner Michal1977RCR BIKE TEAM Česká Třebová056568063606063438438
5527Vaněk Vladimír1983iFantazie / VaněkDesign37394748724952565858516393
6530Vosátka Tomáš1982Rock Machine-Cyklomax43505054565058496756533391
7535Tříska Lukáš 1977BAKAKO Nová Paka444854505650545063469377
8502Veselka Zdeněk1974HSK Cycling team32434342605447585654489372
9 - 10519Cimburek Michal1994HSK Cycling team394149604542060336336
9 - 10522Nagy Petr1978Alltraining - Lawi4804967585460336336
11529Pišl David1976Fantazie bike team45006352565254322322
12543Hloušek Martin 1982HO ŠTIKA38354645464544299299
13561Holeček Michal1986Labe Tri Club HK30263740523433354243372283
14566Dubrovský Lukáš1984KLOKAN TEAM2628322947394344288262
15569Gregor David1981DAGR Kratnohy0142832452529404441298259
16 - 17534Plocek Jakub1984TJ Sokol Sudslava242131442832364139296251
16 - 17513Hájek Tomáš1974IDIADA CZ25233650353745251251
18588Vojta Martin1978Hradec Králové1226343923283235229217
19 - 20629Komberec Aleš1979Hradecký Spinning klub3236474852215215
19 - 20598Čáslavský Jan1988HK183548343842215215
21510Hejzlar David1989Madeta Fitness312942373738214214
22531Brandejs Honza1982T-MOBILE MTB TEAM161531432931040205205
23520Trenda Filip1994Rock Machine-Cyklomax49525843202202
24507Jirouš David1981Madeta Fitness1711233040223336212201
25563Tkadlec Roman19782938403948194194
26533Ptáček Ondřej1976sobotkasport.cz42524649189189
27626Brendl Tomáš1986Cyklobar Fucktory racing team606363186186
28537Vlášek Michal1989Kellys Bike Ranch Team606758185185
29547Kučera Tomáš 197738524646182182
30570Vaníček Vojtěch1985BAKAKO Nová Paka041424352178178
31572Kříž Libor1978www.pnzionadelka.cz41454541172172
32635Hanyk Milan198430434949171171
33538Králik Michal19942235492637169169
34 - 35627Jiran Jan1977OK 99 Hradec Králové38404247167167
34 - 35609Velík Petr1981HSK Cycling team2037244145167167
36508Gregor Jiří198914921283818035163163
37 - 38544Bělovský Marek1983BIKESTOCK SingleBe33344443154154
37 - 38565Eliáš Ondřej1975Vysoké Mýto36404137154154
39596Mejstřík Matěj1985L + M MTB HK22395438153153
40526Mareček Jan1981MTB New HK20029273440150150
41628Novosad David1975SKH KHK484550143143
42 - 44550Šilar Jakub1989Cyklotrenink - GIANT7267139139
42 - 44576Sušír Radek1979Madeta Fitness444748139139
42 - 44567Kaněra Michal1986GHOST MOJEKOLO6772139139
45585Kolesár Roman1988Pardbice424847137137
46515Mikšík Michal1987IDIADA CZ1251527362021136136
47593Dražek Tomáš1975Hradec Králové13240253339134134
48597Škaloud Jakub1989Hradec Králové31835212331131131
49 - 50621Bukovský Lukáš1977Rock Mchine - Cyklomax6367130130
49 - 50553Čáp Lukáš1984HSK Cycling team6367130130
51552Pilnáček Petr1982HSK Cycling team5663119119
52562Šinkovský Roman1976HSK Cycling team60058118118
53587Preininger Ondřej1988TRI Club Dobruška243846108108
54594Čejka Jakub1985GHOST MOJEKOLO324230104104
55608Kropáč Jan1985IDIADA CZ16263722101101
56536Fulka Jan1988GIANT Pítrs Bikes4654100100
57571Závodní Lukáš1979Cyklo Klub Bendl47499696
58639Jelínek Jan1982www.fotojelinek.com46469292
59546Miller Pavel1981IDIADA CZ1142334189090
60 - 61568Jirásek Pavel1992GIANT Pítrs Bies Pulice40468686
60 - 61613Hanáček Roman1977HSK Cycling team39478686
62 - 64540Svoboda Jan1985YOGI Racing Ostrava27477474
62 - 64604Fikar Martin1983BAKAKO Nová Paka39357474
62 - 64595Pour Petr1986GHOST MOJEKOLO33417474
65558Drejsl Lukáš1986GIANT Pítrs Bikes35367171
66505Dus Ondřej1994BIKE FREAKS Holice1419366969
67589Šumpík Stanislav1978BIKE FREAKS Holice1017386565
68638Snášel Pavel1994HRAECKÝ SPINING KLUB303406464
69 - 70599Bezdíček Petr1974Vysoká27366363
69 - 70582Víšek Jaroslav1977Artroza30336363
71 - 72532Müller Marek1976KAH sport Vrchlabí585858
71 - 72557ZILAK František1981GHOST MOJEKOLO585858
73511Chutný Martin1991HSK Cycling team565656
74573Tejnor Jan1981Praha 528265454
75 - 77603Cholasta Michal1979Stena HK.cz19335252
75 - 77551Skalický Pavel1992SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT525252
75 - 77605Žídek Aleš1990Chrutovice25275252
78 - 79636Chlupáč Dominik1993TJ Favorit Brno505050
78 - 79574Mikule Ondřej1988505050
80632Volár Jan1992SK OMT Pardubice484848
81590Seibert Josef1974Rock Machine Cyklomax20274747
82 - 84616Kopecký Lukáš1978HartmanCZ Kamikaze Team444444
82 - 84630Janeček Pavel1990TOYOTA DOLÁK MTB444444
82 - 84624Balcar Aleš1977TJ SOKOL Nové Město/M.444444
85539Procházka Jiří1982SK SKIVELO Neslyšících Olomouc18244242
86 - 87586Koreček Richard1976Piletice7344141
86 - 87631Netík Lukáš1988SK RN Hradec Králové414141
88518Jezbera Milan1975carla KUPKOLO.CZ404040
89549Vojtěch Tomáš1982Kalas Racing Team23163939
90577Chmelař Lukáš1991www.penzionadelka.cz37003737
91607Doležal Jiří1986Doldy Team Machov363636
92 - 93610Štrof Kamil1985Dukla343434
92 - 93559Suchomel Matouš 1979Mont Blanc MTB team343434
94 - 95611Bartoš Kamil1982Trosey-club Vysoké Mýto333333
94 - 95641Mrkvička Tomáš1982Týniště nad Orlicí333333
96640Kaska Lukáš1978Ráby323232
97 - 98623Dyntar Michal1986HSK Cycling team313131
97 - 98583Hák Jaroslav1978CK Carla-Kupkolo.cz313131
99606Jirásek Stanislav1984BKL Machov303030
100 - 101620Gregor Daniel1987252525
100 - 101581Hospodka Vít1978Cykloklub Bendl Vysoké Mýto2502525
102615Chaloupka Tomáš1985242424
103 - 104580Novák Tomáš19892212323
103 - 104554Čermák Miroslav1976Cyklo Klub Bendl1582323
105 - 106600Šimon Pavel1980222222
105 - 106602Donát Lukáš1977222222
107542Leugner Jan1974TJ SOKOL Nové Město n. Metují212121
108 - 109614Ježek Ladislav1984202020
108 - 109633Gümpl Ondřej1992Hradec Krlové202020
110 - 113634Sejkora Martin1974HK191919
110 - 113592Kroulík Radek1977CYKLO Bndl club191919
110 - 113619Merta Pavel1990v Liberci191919
110 - 113556Novák Jakub1983DT Břehy1901919
114617Kalousek Jakub1989Hradec Králové181818
115 - 117578Šidák Vojtěch1989Pardubice171717
115 - 117625David Václav1974Smiřice171717
115 - 117584Matys Petr1988Hradec Králové0171717
118 - 119601Havel Lukáš 1982131313
118 - 119545Zita Dušan1976IDIADA CZ131313
120514Svoboda Jakub1990YOGI Racing Ostrava666
121 - 127642Štípek Michal1993MTB team Hřice000
121 - 127560Rosendorf Radim1980Mont Blanc MTB team000
121 - 127509Čermák Michal1990000
121 - 127501Nádvorník Jiří1978HSK Cycling team000
121 - 127579Justa Pavel 1987OK99 Hradec Králové000
121 - 127618Hylmar Leoš1991v Liberci000
121 - 127637Sychra Jakub1991FIM HK000
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1834Krejcar Jaroslav1967BIKESPORT HK80808080808080560560
2832Šatný Radek1972CYKLO TONY63607272808063490490
3817Čáp Marek1972Cykloklub Bendl Vysoké Mýto43606372727272454454
4823Groul Milan196556505663586767585863596434
5814Holeček Milan1966JKF Jaroměř605667676063565660545433
6827Raim Ladislav 1964Nový HK0465460566063606067526426
7833Slanina Vít1965BAISSE HK49394754505254545056505370
8826Sitta Josef1973www.volitans.cz4840455660564954408368
9824Jošt Vladimír1966Rock Machine-Cyklomax50474954495052351351
10830Hojka Petr1971BIKE FREAKS Holice47384350494747504652469342
11831Herzán Jiří19694636414745454850358322
12804Mervart Václav1970TC Dobruška525256524952313313
13841Neugebauer Jiří1973Veliny414652484847282282
14840Štěpánek Arnošt1968Fix a Fair354249484645265265
15 - 16825Karban Štěpán1971Carla,kupkolo.cz726780219219
15 - 16819Chaloupský David1971OK 99 Hradec Králové49585458219219
17828Luňák Milan1966koloobchod.cz54455058207207
18852Míl Jiří1966JMC Sport Klub676772206206
19845Gebrt Michal1972H.K.587267197197
20839Skalický Michael1968KS Pardubice42444649181181
21848Hroneš Patrik1970545263169169
22800Vejběra Jan1966cyklo pokr585448160160
23816Hemelík Pavel1967Rock Machine-Cyklomax485848154154
24810Novák Lukáš1966CYKLOTRENINK.com6363126126
25837Lhoták Stanislav1966Koudelka334048121121
26843Kalojíros Tondáno1968TOMBIKER.cz5258110110
27838Puš Petr1967CYKLOMAX-ROCKMACHINE727272
28822Maroušek Luboš1972BIKE SPORT HK676767
29809Machala Martin1966ALPINA Eyewears & Helmets505050
30853Bečka Pavel1969Holice474747
31851Kutnar Jiří1970Třebeš464646
32 - 34844Kubrycht Miloš1967Cyklomax Rock Machine444444
32 - 34849Skořepa Jan1965FLEXI - Pardubice444444
32 - 34813Moník Milan1969MT Smiřice444444
35802Zdanovec Václav1964373737
36846Chudoba Jaroslav1965Eka cz.343434
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město12345678910 Součet bodů 7 nej závodů
1811Svatoš Vladimí1963AUTOMAX HK80808080728080808080792560
2829Chutný Jaroslav1961TOYOTA Dolák MTB tým72727280727272512512
3842Lederer Vladimír1962Cyklo RP Pardubice6372676767677272547484
4821Prudil Jiří1961Mobilservis - autoslužby Svitavy6760676763636767521461
5805Jirouš Josef1956Madeta Fitness545863605460606363535427
6803Stohwasser Richard1955Madeta Fitness6056606058586363478422
7807Novák Vladimír19585652565650270270
8801Celba Milan1960JKF Jaroměř6358630184184
9820Čermák Jan1959JK Cyklo5860118118
10815Filipi Jaromír1963FFSC676767
11850Širůček Jaromír1962LTC HK565656
12847Jeřábek Jiří19595205252
13 - 14818Doksanský Vladimír1949Hradec Králové000
13 - 14835Štěrba Lubomír1951Hr. Králové Třebeš000