podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 62 Břeň Štěpán 2014 Bikebřeň MTB Team00:04:3280
2 20 Maivald Sebastian 2014 MORAVEC TEAM00:04:4472
3 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:05:1667
4 12 Vaniš Patrik 2015 Sezemie00:05:1763
5 57 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:05:2160
6 16 Zajačik Josef 2015 00:05:2858
7 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:4456
8 91 Diblík Mikuláš 2015 00:06:1054
9 79 Kuban Daniel 2016 Moudraker racing team00:07:2652
10 67 Chýlek Tomáš 2014 00:07:2750
11 93 Jiran Tomáš 2016 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:0649
12 66 Chýlek Matyáš 2016 00:09:0748
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:05:0580
2 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:2872
3 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:3367
4 3 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:05:5863
5 5 Seifertová Marie 2015 00:06:4360
6 54 Dubrovská Tereza 2015 00:07:0058
7 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:1956
8 52 Rybanská Eva 2015 00:07:2854
9 61 Plodková Zuzana 2015 00:08:3052
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 6 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:05:1180
2 26 Zejfart Jakub 2013 North Bike Club Junior Team00:05:4172
3 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:4667
4 38 Mayer Antoín 2012 00:05:4963
5 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:5760
6 32 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka Dobruška00:06:0058
7 30 Roček Maty 2012 00:06:0356
8 11 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:1554
9 41 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:1752
10 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:2550
11 64 Hornich Martin 2013 BAKAKO - Nová Paka00:06:3949
12 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:06:4148
13 31 Hrbek Sebastan 2012 Běžecké tréninky on-line00:06:5647
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:2980
2 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:1072
3 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:1167
4 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:1263
5 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1660
6 90 Diblíková Liliana 2013 00:07:0758
7 73 Nosálová Tereza 2013 Žamberk00:07:1256
8 39 Rousová Tereza 2012 UNIKVO MTB TEAM00:07:4754
9 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:09:4052
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:0680
2 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:06:5672
3 202 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:2067
4 158 Dúcký Ondřej 2010 Hradec Králové00:07:2563
5 200 Raim Ladislav 2009 00:08:0560
6 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:1658
7 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:2056
8 159 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:09:3254
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:4180
2 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:4272
3 155 Mitvalská Barbora 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:5967
4 192 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:2063
5 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:2160
6 183 Ročková Denisa 2010 00:07:4358
7 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:1456
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:3680
2 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:4172
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:13:2767
4 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:5963
5 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:14:0060
6 190 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:15:2158
7 176 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:15:2856
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:0880
2 179 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:15:1172
3 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:18:4567
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:42:4280
2 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ00:42:5872
3 331 Rozsypal Lukáš 2003 00:46:5967
4 308 Knop Jan 2006 00:49:0263
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:57:4480
2 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:57:4572
3 302 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team01:03:0067
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 411 Teuberová Kateřina 1990 HSK Cycling team00:51:3380
2 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:54:1072
3 408 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:07:3067
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:58:2780
2 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:58:2872
3 500 Coufal Tomáš 2001 HSK Cycling team00:58:2967
4 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:58:3063
5 545 Šťastný Roman 1982 Rock Machine Cyklomax00:58:3160
6 510 Čáp Lukáš 1982 HSK Cycling team00:58:5158
7 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz00:59:2456
8 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:00:5754
9 529 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:01:0252
10 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub01:01:0750
11 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:02:1949
12 549 Martin Jiří 1990 01:02:2548
13 507 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:03:0947
14 515 Vaněk Vladimir 1983 01:03:1146
15 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:04:0545
16 516 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:04:3244
17 536 Dubrovský Lukáš 1984 01:07:0543
18 530 Kočí Jan 1997 01:07:3842
19 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:07:4541
20 503 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:08:0940
21 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:08:4239
22 506 Kučera Jakub 1991 01:11:0238
23 559 Šváb Jan 1991 Grayhound Racing Team 01:12:0337
24 560 Hynčík Tomáš 1994 Greyhound Racing Team01:14:2336
25 505 Buršík David 1996 01:16:0135
26 558 Brandejs Honza 1982 T-MOBILE MTB TEAM01:20:0534
27 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klubDNF0
28 561 Dušek Michal 1992 GHOST TeamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:41:5180
2 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:42:1872
3 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:42:5067
4 800 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:42:5563
5 809 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:43:0360
6 818 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:43:1158
7 803 Hájek Tomáš 1974 00:44:1756
8 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:44:2854
9 811 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:44:4552
10 831 Vícha Jan 1977 DEKLI Vítkov00:46:5250
11 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:46:5649
12 840 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:47:0248
13 812 Knop Lukáš 1979 00:47:4947
14 807 Vik Pavel 1981 00:48:0846
15 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:48:5845
16 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:49:1344
17 808 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:51:2043
18 849 Dúcký Michal 1981 00:57:5542
19 835 Schloger Jan 1977 01:10:3941
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 819 Dvořák Petr 1968 HSK Cycling team00:45:1180
2 836 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:45:1872
3 834 Gabriel Aleš 1965 00:46:0967
4 814 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice8c6800:48:0763
5 828 Kutnar Jiří 1970 00:51:0060
6 826 Souček Martin 1970 Sofat00:51:1858
7 848 Skalický Michal 1968 KS Pardubice00:51:4656
8 827 Stohwasser Richard 1955 JK-Cyklo HK00:57:4954
9 838 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK01:00:2052
10 839 Chudoba Jaroslav 1965 01:04:0150
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:17:5280
2 1010 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:18:3972
3 1027 Schirlo Daniel 1987 00:20:4867
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:1780
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:1772
3 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:4667
4 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:20:5163
5 1005 Ridl Jan 1974 00:21:2060
6 1033 Hausvater Karel 1958 OK Slavia Hradec Králové00:21:3758
7 1013 Sejkora Martin 1974 00:25:1056
8 1001 Krátký Josef 1965 Bezva Běh 00:33:3754
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1014 Dubrovská Veronika 1987 00:22:3980
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Vejběrová Eva 1976 GHOST Team00:21:5080
2 1019 Čechová Iva 1975 00:21:5972
3 1008 Lehká Jana 1979 Bájčné ženy v běhu00:22:3767
4 1020 Fedrová Šárka 1977 00:27:4363
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:18:2780
2 1226 Zímová Sabina 2006 00:19:4872
3 1218 Dušková Zdenka 1978 MC Kladno00:20:5167
4 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:21:1463
5 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:22:4060
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Vokrouhlík Michal 1983 00:16:3580
2 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:4372
3 1228 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:18:0967
4 1214 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:24:4763