podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Maivald Sebastian 2014 MORAVEC TEAM00:05:0680
2 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:05:1872
3 86 Ulvr Tadeáš 2014 Carla.kupkolo.cz00:05:1967
4 46 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:05:2263
5 16 Zajačik Josef 2015 00:05:2460
6 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:2658
7 57 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:05:3256
8 12 Vaniš Patrik 2015 Sezemie00:05:5054
9 10 Kučera Sebastian 2015 00:06:0352
10 87 Kresta Filip 2014 Bicykl team Lisá n. L.00:06:1350
11 65 Sodomka Vojtěch 2014 00:06:2249
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:2980
2 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:3172
3 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:1867
4 5 Seifertová Marie 2015 00:06:1963
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:3280
2 38 Mayer Antoín 2012 00:05:3772
3 26 Zejfart Jakub 2013 North Bike Club Junior Team00:05:3867
4 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:4763
5 11 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:0560
6 30 Roček Maty 2012 00:06:0658
7 33 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1056
8 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:1154
9 41 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:1252
10 64 Hornich Martin 2013 BAKAKO - Nová Paka00:06:3950
11 31 Hrbek Sebastan 2012 Běžecké tréninky on-line00:07:0849
12 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:07:1048
13 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:07:1247
14 88 Škoda Matěj 2012 00:07:1346
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3580
2 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1672
3 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:2167
4 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:2363
5 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:07:0960
6 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:08:0158
7 39 Rousová Tereza 2012 UNIKVO MTB TEAM00:08:0256
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:1780
2 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:07:1472
3 169 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:2067
4 202 Špaček Daniel 2010 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:3463
5 158 Dúcký Ondřej 2010 Hradec Králové00:07:3960
6 159 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:4258
7 200 Raim Ladislav 2009 00:08:0056
8 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:1354
9 193 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:09:4252
10 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:0450
11 196 Tejkl Matěj 2011 00:10:1449
12 150 Grunt Dominik 2011 HSK Cycling team00:10:2248
13 160 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:11:2447
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:4580
2 187 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:4672
3 155 Mitvalská Barbora 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1167
4 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:2263
5 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:2360
6 192 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:3658
7 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:3856
8 183 Ročková Denisa 2010 00:07:5154
9 204 Lamichová Kristýna 2011 Opava00:09:1152
10 185 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka Dobruška00:09:1450
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 201 Severn Richard 2007 EXPRES.CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:12:2680
2 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:4672
3 203 Ulvr Adam 2007 Carla.kupkolo.cz00:13:3467
4 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:3763
5 154 Čermák Kryštof 2007 SK Velo Praha00:13:3860
6 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:14:0058
7 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:14:1656
8 190 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:15:0654
9 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:15:0852
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:3080
2 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:19:4172
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:42:2380
2 316 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ00:42:5972
3 323 Meier Lukáš 2004 GHOST Team00:44:0667
4 327 Půlpán Matěj 2003 00:44:1263
5 330 Skalický Jakub 2004 Carla.kupkolo.cz00:46:3760
6 315 Kusý Jan 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:47:4558
7 303 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:48:5456
8 308 Knop Jan 2006 00:50:3054
9 319 Maršálek Adam 2006 GHOST Team00:51:5352
10 318 Březina Denis 2005 00:53:3550
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:53:5480
2 329 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:59:4872
3 302 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team01:03:0167
4 307 Kudláčková Anna 2004 VELOcoach.czDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 400 Šípková Michaela 1992 00:51:5580
2 411 Teuberová Kateřina 1990 HSK Cycling team00:53:3372
3 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:53:5567
4 407 Půlpánová Bohdana 1975 00:56:1163
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Coufal Tomáš 2001 HSK Cycling team00:57:4680
2 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:59:0072
3 547 Horák Dominik 2001 AC Sparta Praha 00:59:0167
4 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:59:0263
5 535 Mokrý Jakub 1990 MONDRAKER Racing Team00:59:0360
6 545 Šťastný Roman 1982 Rock Machine Cyklomax00:59:2358
7 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz00:59:2856
8 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team01:02:1954
9 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:03:2152
10 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:03:2250
11 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:03:2349
12 554 Odehnal Jan 1993 Ski bikecentrum.cz01:03:2448
13 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub01:03:2947
14 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:03:3046
15 549 Martin Jiří 1990 01:05:1445
16 516 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:05:2644
17 553 Vostrovský Lukáš 1994 01:05:3343
18 507 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:05:4242
19 551 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:08:4941
20 506 Kučera Jakub 1991 01:08:5840
21 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klub01:09:0539
22 530 Kočí Jan 1997 01:09:0738
23 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:09:3837
24 514 Čáslavský Jan 1988 FHCT01:09:5036
25 541 Michal Martin 1982 01:10:4735
26 526 Horálek Jiří 1986 01:11:2534
27 552 Dejmek Tomáš 1986 01:13:1333
28 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:13:3032
29 508 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:14:4531
30 548 Doležal Lukáš 1988 DNF0
31 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST TeamDNF0
32 550 Koláčný Lukáš 1998 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:42:2980
2 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:43:0772
3 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:2467
4 818 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:44:3663
5 803 Hájek Tomáš 1974 00:44:4660
6 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:45:0058
7 811 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:45:0256
8 845 Šatný Radek 1972 CYKLO TONY00:47:2954
9 825 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:47:3852
10 844 Brumlík Marek 1979 Cykloklub Jičín00:47:3950
11 846 Kresta Jan 1980 00:47:4149
12 820 Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning klub00:50:3148
13 812 Knop Lukáš 1979 00:50:4447
14 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:50:5346
15 842 Kopecký Michal 1977 Doldy Team Machov00:51:1645
16 843 Peca Martin 1973 Kola Šír Běohrad00:51:1844
17 840 Modrý Václav 1981 HASIČI RAČICE NAD TROTINOU00:51:1943
18 841 Velík Petr 1981 HSK Cycling team00:51:2242
19 808 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:52:2741
20 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:52:4040
21 830 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:53:0639
22 847 Šafařík Michael 1972 01:22:5338
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 819 Dvořák Petr 1968 HSK Cycling team00:46:2880
2 804 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:47:2872
3 814 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice8c6800:47:4467
4 828 Kutnar Jiří 1970 00:53:3763
5 826 Souček Martin 1970 Sofat00:54:0060
6 848 Skalický Michal 1968 KS Pardubice00:59:1658
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1010 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:18:4780
2 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:19:2672
3 1027 Schirlo Daniel 1987 00:21:2667
4 1002 Viznar Ondřej 1992 00:24:1263
5 1025 Stohwasser Petr 1982 00:24:3260
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:2280
2 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:4672
3 1017 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE 00:21:0967
4 1026 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:21:2963
5 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:21:3460
6 1005 Ridl Jan 1974 00:22:4958
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1021 Brokešová Lucie 1985 00:25:2080
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Vejběrová Eva 1976 GHOST Team00:23:0680
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:19:2580
2 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:20:4272
3 1208 Šubrtová Alena 1989 Chodousy canicross00:21:0167
4 1226 Zímová Sabina 2006 00:21:0563
5 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:22:2260
6 1201 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:23:4958
7 1224 Šujanová Ester 2006 Ester a Bella 00:24:1056
8 1209 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:25:3454
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Vokrouhlík Michal 1983 00:17:1380
2 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:4372
3 1206 Lamich Štěpán 2006 RUN FOR LIFE 00:21:3667
4 1215 Hozák Kamil 1979 PSA00:26:3563