podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 62 Břeň Štěpán 2014 Bikebřeň MTB Team00:04:5280
2 20 Maivald Sebastian 2014 MORAVEC TEAM00:05:0672
3 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:2367
4 46 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:05:3663
5 60 Šafařík Vojtěch 2014 00:05:3760
6 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:3858
7 17 Vik Oliver 2014 00:05:4356
8 74 Zvěřina Radim 2015 00:05:4454
9 14 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:5652
10 12 Vaniš Patrik 2015 Sezemie00:05:5850
11 71 Mencák Jiří Max 2014 JS Ginabela aneb Statek Za kopcem00:06:1049
12 13 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:06:1148
13 82 Dostál Samuel 2014 00:06:1247
14 68 Netolicky Oliver 2015 00:06:3246
15 67 Chýlek Tomáš 2014 00:06:5045
16 65 Sodomka Vojtěch 2014 00:07:1744
17 69 Netolicky Dorien 2016 00:07:2043
18 48 Palguta Matěj 2016 INDIGO cycling team00:07:2242
19 81 Dostál Štěpán 2016 00:07:3141
20 79 Kuban Daniel 2016 Moudraker racing team00:08:1740
21 66 Chýlek Matyáš 2016 00:09:1939
22 34 Dejmek Miloš 2014 00:09:2838
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:05:3780
2 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:3972
3 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:4767
4 3 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:05:4863
5 47 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:06:2060
6 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4958
7 54 Dubrovská Tereza 2015 00:06:5956
8 5 Seifertová Marie 2015 00:07:2354
9 35 Dejmková Sára 2016 00:08:2952
10 52 Rybanská Eva 2015 00:08:3150
11 70 Mergancová Elinka 2014 00:08:3349
12 78 Ptáčková Anna 2015 00:08:5848
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 6 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:05:1180
2 38 Mayer Antoín 2012 00:05:2972
3 26 Zejfart Jakub 2013 North Bike Club Junior Team00:05:3267
4 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:3663
5 30 Roček Maty 2012 00:05:3760
6 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:3858
7 33 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:05:4456
8 32 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka Dobruška00:05:4554
9 11 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:05:5952
10 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:0250
11 41 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:1349
12 51 Ptáček Patrik 2013 00:06:2148
13 64 Hornich Martin 2013 BAKAKO - Nová Paka00:06:2647
14 42 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:0146
15 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:07:1145
16 31 Hrbek Sebastan 2012 Běžecké tréninky on-line00:07:1344
17 76 Friedl Jiří 2012 00:07:1943
18 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:07:2242
19 77 Gallát Jan 2012 00:07:2641
20 59 Pejcha Filip 2012 00:07:4440
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:2480
2 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:0872
3 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:0967
4 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:1263
5 37 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3160
6 75 Zvěřinová Nina 2012 00:06:5958
7 80 Čečetková Klára 2013 00:07:4256
8 73 Nosálová Tereza 2013 Žamberk00:08:0954
9 39 Rousová Tereza 2012 UNIKVO MTB TEAM00:08:1052
10 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:08:2150
11 50 Vinopalová Anna 2013 00:08:3249
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:0980
2 163 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:1972
3 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:06:4367
4 162 Drábek Nikola 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:4563
5 175 Beděrka Matyáš 2009 BIKE FREKS Holice00:06:4660
6 169 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:5358
7 165 Karajanis Nikos 2011 Niko on bike00:07:0156
8 158 Dúcký Ondřej 2010 Hradec Králové00:07:1554
9 153 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:07:2252
10 160 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:2650
11 159 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:2749
12 200 Raim Ladislav 2009 00:07:3948
13 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:4847
14 193 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:09:4946
15 197 Vinopal Jakub 2010 00:10:0745
16 198 Cik Lukáš 2010 Rock Machine Cyklomax00:10:0844
17 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:4143
18 196 Tejkl Matěj 2011 00:10:5042
19 150 Grunt Dominik 2011 HSK Cycling team00:12:4741
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:2480
2 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:4372
3 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:0067
4 155 Mitvalská Barbora 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:0563
5 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:1860
6 192 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:2758
7 183 Ročková Denisa 2010 00:07:5656
8 185 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka Dobruška00:09:1754
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Čermák Kryštof 2007 SK Velo Praha00:12:2780
2 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:2872
3 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:2967
4 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:12:4963
5 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:1460
6 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:13:5358
7 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:13:5556
8 176 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:14:4054
9 190 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:14:4252
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:13:1580
2 179 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:5472
3 181 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:14:5867
4 195 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:17:5563
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:0680
2 316 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ00:41:0972
3 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:41:1467
4 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ00:41:1963
5 323 Meier Lukáš 2004 GHOST Team00:42:2760
6 327 Půlpán Matěj 2003 00:45:2758
7 303 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:46:0456
8 315 Kusý Jan 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:46:5154
9 319 Maršálek Adam 2006 GHOST Team00:51:5652
10 318 Březina Denis 2005 00:51:5850
11 322 Vávra Otakar 2004 CYCLI.CZ TEAMDNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 326 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:5380
2 310 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:46:0372
3 309 Panušová Anna 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:47:0167
4 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:53:1463
5 307 Kudláčková Anna 2004 VELOcoach.cz00:54:2760
6 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:55:3458
7 328 Makovská Františka 2005 MAKOVKY00:58:1356
8 304 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling teamDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:44:5480
2 400 Šípková Michaela 1992 00:50:2872
3 407 Půlpánová Bohdana 1975 00:53:5667
4 406 Víchová Eva 1982 00:56:1763
5 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:56:1860
6 410 Dvořáková Veronika 1989 01:00:4258
7 408 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:01:4256
8 409 Danušová Petra 1975 01:03:0654
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:57:2980
2 500 Coufal Tomáš 2001 HSK Cycling team00:57:3072
3 535 Mokrý Jakub 1990 MONDRAKER Racing Team00:57:5567
4 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:4863
5 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:58:4960
6 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:59:1058
7 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz00:59:1656
8 511 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:59:2154
9 529 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:2552
10 540 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub01:01:4650
11 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:01:5149
12 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:5248
13 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:02:0447
14 507 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:03:1446
15 534 Pařízek Vlastimil 1989 VELOCOACHCZ01:04:1345
16 542 Drábek Zdeněk 1982 DZ BEX CYCLING TEAM01:04:1444
17 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:05:4643
18 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:05:5242
19 517 Zvěřina Petr 1982 01:05:5441
20 543 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA01:07:0240
21 536 Dubrovský Lukáš 1984 01:07:0639
22 506 Kučera Jakub 1991 01:08:2738
23 514 Čáslavský Jan 1988 FHCT01:09:3537
24 530 Kočí Jan 1997 01:10:4336
25 505 Buršík David 1996 01:10:4435
26 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klub01:10:5434
27 541 Michal Martin 1982 01:10:5633
28 508 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:11:0132
29 538 Mikšík Michal 1987 01:21:1831
30 531 Němec Jan 1994 GHOST Team01:27:2830
31 537 Douda Ladislav 1983 01:30:0329
32 539 Berger Tomáš 1987 KUPKOLO.czDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:41:2280
2 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:41:4972
3 800 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:42:3967
4 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:42:4363
5 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:4960
6 818 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:42:5658
7 803 Hájek Tomáš 1974 00:43:0256
8 811 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:44:0554
9 809 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:1052
10 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:44:1450
11 822 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:44:1549
12 821 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes00:44:1648
13 815 Karajanis Petr 1976 Niko on bike00:44:2247
14 831 Vícha Jan 1977 DEKLI Vítkov00:45:0846
15 833 Filip Lukáš 1976 Czech tri R. team00:45:3145
16 837 Kusý Jan 1978 00:45:3344
17 807 Vik Pavel 1981 00:46:1843
18 825 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:46:3742
19 816 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:46:4341
20 820 Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning klub00:48:2140
21 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:49:2439
22 830 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:49:5138
23 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:50:4237
24 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:51:3936
25 808 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:52:3735
26 832 Dražek Tomáš 1975 00:53:4334
27 835 Schloger Jan 1977 01:22:4833
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 819 Dvořák Petr 1968 HSK Cycling team00:43:3980
2 804 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:45:3072
3 814 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice8c6800:45:3267
4 836 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:46:2963
5 834 Gabriel Aleš 1965 00:46:3060
6 810 Kubant Pavel 1971 00:46:5358
7 828 Kutnar Jiří 1970 00:52:5556
8 839 Chudoba Jaroslav 1965 00:58:3654
9 827 Stohwasser Richard 1955 JK-Cyklo HK00:58:4752
10 838 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:58:4950
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:18:1780
2 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:4672
3 1010 Lněnička Jan 1994 Dvůr Králové nad Labem00:18:5667
4 1027 Schirlo Daniel 1987 00:20:5763
5 1028 Sudek Michal 1982 Koza team00:20:5960
6 1025 Stohwasser Petr 1982 00:25:0758
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:16:2580
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:3372
3 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:2067
4 1011 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:20:4963
5 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:21:2960
6 1026 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:21:3758
7 1005 Ridl Jan 1974 00:23:0356
8 1013 Sejkora Martin 1974 00:26:5554
9 1001 Krátký Josef 1965 Bezva Běh 00:31:5452
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1016 Sabovová Michaela 1986 00:20:5280
2 1021 Brokešová Lucie 1985 00:22:1872
3 1014 Dubrovská Veronika 1987 00:24:1367
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Vejběrová Eva 1976 GHOST Team00:22:1280
2 1019 Čechová Iva 1975 00:22:1972
3 1008 Lehká Jana 1979 Bájčné ženy v běhu00:23:0567
4 1020 Fedrová Šárka 1977 00:26:5463
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:17:2380
2 1217 Mencáková Petra 1981 JS Ginabela aneb Statek Za kopcem00:19:5472
3 1208 Šubrtová Alena 1989 Chodousy canicross00:20:3267
4 1212 Kašparová Stephanie 1991 Musher club Český ráj00:20:5363
5 1218 Dušková Zdenka 1978 MC Kladno00:20:5660
6 1209 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:22:2658
7 1221 Žáková Anna 1988 TJ Sokol Maxičky00:22:3656
8 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:23:0754
9 1222 Kynčlová Pavlína 1993 00:23:2952
10 1220 Páslerová Jana 1985 ŽÁBA TEAM00:27:2250
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:3780
2 1215 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:5872
3 1214 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:24:1067
4 1219 Hanč Jaroslav 1957 00:27:5163