podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Zajačik Josef 2015 00:05:2280
2 20 Maivald Sebastian 2014 MORAVEC TEAM00:05:2372
3 10 Kučera Sebastian 2015 00:05:4267
4 57 Markovič Lukáš 2015 VyKing.cz00:05:4363
5 46 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:05:4760
6 49 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:05:4958
7 14 Filipi Tobias 2015 SK Donocykl00:05:5156
8 13 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:05:5454
9 45 Stoklasa Sam 2015 Holice00:07:1152
10 48 Palguta Matěj 2016 INDIGO cycling team00:07:1350
11 58 Mikšík Mikuláš 2016 00:07:4349
12 34 Dejmek Miloš 2014 00:08:0248
13 24 Zajačik Šimon 2015 00:10:2247
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 36 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:2880
2 1 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:05:3072
3 22 Nosálová Gabriela 2015 Žamberk00:06:4467
4 53 Jiranová Veronika 2014 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:5363
5 47 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:0560
6 5 Seifertová Marie 2015 00:07:3058
7 52 Rybanská Eva 2015 00:07:3456
8 55 Velíková Tereza 2016 HSK Cycling team00:08:1654
9 54 Dubrovská Tereza 2015 00:08:4352
10 35 Dejmková Sára 2016 00:10:0350
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 6 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:05:2480
2 19 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:3972
3 18 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:05:4167
4 26 Zejfart Jakub 2013 North Bike Club Junior Team00:05:4363
5 30 Roček Maty 2012 00:05:5560
6 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:06:0058
7 32 Ryšavý Jonáš 2013 Cyklosport Sobotka Dobruška00:06:0156
8 33 Horčička Filip 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:1354
9 41 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:2152
10 38 Mayer Antoín 2012 00:06:2950
11 51 Ptáček Patrik 2013 00:06:3149
12 4 Seifert Lukáš 2013 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:06:4548
13 56 Hrbek Dan 2013 00:06:4647
14 59 Pejcha Filip 2012 00:06:4746
15 31 Hrbek Sebastan 2012 Běžecké tréninky on-line00:07:1245
16 25 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS HOLICE00:07:1944
17 44 Frolík Filip 2013 Hradec Králové00:07:2343
18 40 Vaněk David 2013 00:07:4442
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 23 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3480
2 15 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2072
3 7 Dúcká Edita 2013 Hradec Kráové00:06:2167
4 9 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:2263
5 37 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:2560
6 27 Krušinová Andělka 2013 Carla.kupkolo.cz00:06:4058
7 2 Chvoková Alžběta 2013 GHOST junior team00:09:2656
8 50 Vinopalová Anna 2013 00:09:2854
9 39 Rousová Tereza 2012 UNIKVO MTB TEAM00:09:5352
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Rous Martin 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:1780
2 170 Panuš Jakub 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:2572
3 163 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3167
4 175 Beděrka Matyáš 2009 BIKE FREKS Holice00:06:5663
5 171 Maivald Matyáš 2011 MORAVEC TEAM00:07:0360
6 177 Špráchal Samuel 2011 BIKE FREAKS HOLICE00:07:0558
7 153 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:07:0656
8 165 Karajanis Nikos 2011 Niko on bike00:07:1154
9 169 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:1952
10 158 Dúcký Ondřej 2010 Hradec Králové00:07:2050
11 162 Drábek Nikola 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:2749
12 159 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:07:2848
13 191 Jakubec Milan 2010 Píts bikes00:07:3047
14 160 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:1146
15 189 Tsubera Míša 2010 GHOST junior team00:09:5445
16 193 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:10:0344
17 197 Vinopal Jakub 2010 00:10:2643
18 161 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:3042
19 150 Grunt Dominik 2011 HSK Cycling team00:10:3541
20 196 Tejkl Matěj 2011 00:10:4840
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 187 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:3780
2 172 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:3872
3 155 Mitvalská Barbora 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1467
4 168 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:2263
5 164 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:3360
6 194 Vondroušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:3458
7 192 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:08:0256
8 183 Ročková Denisa 2010 00:08:0754
9 185 Ryšavá Zuzana 2011 Cyklosport Sobotka Dobruška00:09:4452
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 166 Blažek Aleš 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:4180
2 178 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:12:4372
3 188 Elčkner Nick 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:4567
4 173 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS Holice00:12:4763
5 154 Čermák Kryštof 2007 SK Velo Praha00:12:4960
6 182 Kapoun Prokop 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:1258
7 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:13:2156
8 152 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:13:5354
9 174 Papoušek Adam 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:14:2552
10 151 Vejběra Marek 2008 GHOST junior team00:14:5650
11 176 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:15:2849
12 190 Hendrich Daniel Maximus 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:15:4248
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 179 Lehká Lucie 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:15:0680
2 181 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:4372
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 316 Makovský Matyáš 2003 VELOCOACHCZ00:42:5580
2 314 Lhoták Václav 2004 VELOCOACHCZ00:42:5772
3 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:43:1067
4 313 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:45:1763
5 303 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:50:0560
6 306 Seidl Vojtěch 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:51:4858
7 319 Maršálek Adam 2006 GHOST Team00:54:2956
8 315 Kusý Jan 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:55:4054
9 317 Hendrych Vojta 2006 BIKE FREAKS HOLICE00:55:5152
10 320 Hájek Martin 2003 Bowling Pec00:58:0650
11 318 Březina Denis 2005 01:00:2849
12 308 Knop Jan 2006 DNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Panušová Anna 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:48:0980
2 310 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:51:0372
3 304 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:52:0967
4 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:58:1063
5 311 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:59:1660
6 302 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team01:10:4158
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:48:1080
2 400 Šípková Michaela 1992 00:54:1272
3 405 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:59:4167
4 406 Víchová Eva 1982 00:59:5163
5 404 Zvěřinová Martina 1983 01:01:3060
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:59:4980
2 500 Coufal Tomáš 2001 HSK Cycling team00:59:5072
3 522 Morávek Roman 2002 VELOCOACHCZ00:59:5167
4 510 Čáp Lukáš 1982 HSK Cycling team01:00:5963
5 504 Schejbal Josef 2002 Cyklo Bendl Vysoké Mýto01:01:1260
6 518 Štolfa Stěpán 1998 HSK Cycling team01:01:4258
7 528 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:01:5356
8 521 Ptáček Ondra 1982 sobotkasport.cz01:02:0354
9 524 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod01:04:0152
10 527 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:05:0250
11 523 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:05:1549
12 529 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:05:1648
13 519 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:05:1747
14 507 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team01:05:5746
15 511 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:05:5945
16 517 Zvěřina Petr 1982 01:08:4744
17 516 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:08:5443
18 513 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:09:4842
19 509 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:09:4941
20 520 Komberec Aleš 1982 Hradecký Spinning klub01:10:0440
21 506 Kučera Jakub 1991 01:10:2339
22 514 Čáslavský Jan 1988 FHCT01:10:4438
23 503 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:10:4837
24 505 Buršík David 1996 01:14:3836
25 508 Červinka Filip 1986 Hradec Králové01:14:4035
26 525 Máslo Jan 1992 01:14:4334
27 526 Horálek Jiří 1986 01:16:2833
28 530 Kočí Jan 1997 01:17:4532
29 512 Rybanský Jakub 1986 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 801 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:43:1980
2 800 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:44:4172
3 811 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:45:2467
4 823 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:45:2563
5 805 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:45:2660
6 818 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:45:2758
7 802 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:46:1856
8 809 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:46:2454
9 803 Hájek Tomáš 1974 00:46:3752
10 822 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:46:4250
11 821 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes00:46:5249
12 824 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:47:5948
13 815 Karajanis Petr 1976 Niko on bike00:48:0747
14 831 Vícha Jan 1977 DEKLI Vítkov00:49:3046
15 825 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:49:5045
16 816 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:51:2544
17 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:52:1143
18 820 Petr Miloš 1979 Hradecký Spinning klub00:52:4142
19 829 Krátký Martin 1977 BIKE FREAKS HOLICE00:53:1641
20 830 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:53:4940
21 806 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:55:1039
22 808 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:57:1538
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 819 Dvořák Petr 1968 HSK Cycling team00:47:4580
2 804 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:48:0172
3 814 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice8c6800:48:0467
4 810 Kubant Pavel 1971 00:51:5063
5 826 Souček Martin 1970 Sofat00:54:4760
6 828 Kutnar Jiří 1970 00:56:2758
7 827 Stohwasser Richard 1955 JK-Cyklo HK01:05:0356
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1007 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:1180
2 1002 Viznar Ondřej 1992 00:23:2972
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Randa Drahomír 1974 běžecké tréninky on line 00:15:4280
2 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:1872
3 1022 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:18:3467
4 1011 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:19:2963
5 1017 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE 00:19:4960
6 1000 Vejběra Jan 1966 Ghost00:20:0458
7 1005 Ridl Jan 1974 00:23:5456
8 1013 Sejkora Martin 1974 00:25:3254
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1016 Sabovová Michaela 1986 00:20:3980
2 1014 Dubrovská Veronika 1987 00:22:1872
3 1021 Brokešová Lucie 1985 00:23:0567
4 1003 Kubešová Pavla 1985 Pardubice00:24:4763
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Vejběrová Eva 1976 GHOST Team00:21:5380
2 1019 Čechová Iva 1975 00:22:1672
3 1008 Lehká Jana 1979 Bájčné ženy v běhu00:24:0067
4 1018 Hrbková Linda 1972 00:25:4763
5 1020 Fedrová Šárka 1977 00:26:5360
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1207 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:17:4580
2 1201 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:19:0672
3 1208 Šubrtová Alena 1989 Chodousy canicross00:19:1067
4 1203 Litterova Tereza 1978 Musher klub JCC00:19:3463
5 1204 Petráčková Adéla 1994 ZKO SPYTA00:20:4960
6 1202 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:22:0458
7 1209 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:22:5156
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1205 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:18:0180
2 1206 Lamich Štěpán 2006 RUN FOR LIFE 00:21:2872