podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:3280
2 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:05:0272
3 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:0567
4 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:0663
5 78 Sokol Nicolas Dominik 2013 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:05:1360
6 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:1458
7 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:05:5156
8 110 Ulvr Tadeáš 2014 Carla,kupkolo.cz00:05:5354
9 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:05:5452
10 105 Markovič Lukáš 2015 HK -Vyking.cz00:05:5850
11 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:06:2649
12 53 Dostál Samuel 2014 DosMrk team00:06:3348
13 31 Kučera Sebastian 2015 00:06:3647
14 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:06:5346
15 23 Sodomka Vojtěch 2014 00:07:2545
16 54 Dostál Štěpán 2015 DosMrk team00:08:5444
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:3780
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:2572
3 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:3867
4 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:06:0163
5 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:06:1260
6 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:2258
7 100 Víchová Elen 2013 HK - Sokol00:06:3056
8 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:06:4254
9 117 Růžičková Amalie 2014 00:08:1152
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:2580
2 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:05:2672
3 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:3267
4 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:3463
5 87 Karajanis Nikos 2011 Na poslední chvíli00:05:4460
6 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:05:4958
7 48 Roček Matyáš 2012 00:05:5956
8 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:06:0054
9 40 Mayer Antonín 2012 00:06:1252
10 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:2350
11 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:2749
12 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:2848
13 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4147
14 116 Růžička Čeněk 2011 00:08:3046
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:1680
2 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:2772
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2967
4 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3563
5 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:5860
6 101 Víchová Amelie 2011 HK - Sokol00:07:1558
7 61 Krejčíková Veronika 2012 00:07:1656
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3180
2 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:3372
3 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:4367
4 206 Michal Šretr 2008 S-Sport Hronov00:07:0163
5 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:1560
6 214 Bodlák Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:2058
7 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:0356
8 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:3854
9 211 Kulveit Šimon 2010 Carla,kupkolo.cz00:08:0852
10 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:5850
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:5980
2 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1372
3 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:07:5367
4 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:1563
5 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:08:2660
6 185 Ročková Denisa 2010 00:08:5558
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:4880
2 222 Saidl Filip 2006 Pítrs Bikes team00:12:5572
3 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:0467
4 195 Ticháček Petr 2006 Apache Loko Tutnov00:13:0663
5 215 Kulveit Tobiáš 2006 Carla,kupkolo.cz00:13:0860
6 190 Kapoun Prokop 2007 Kulhavy Team 00:13:0958
7 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:13:3956
8 218 Novák Vojta 2007 BIKE FEAKS HOLICE00:14:0154
9 219 Hendrych Vojta 2006 BIKE FEAKS HOLICE00:14:0252
10 223 Matoušek Jiří 2006 Loko Trutnov00:14:0350
11 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:14:1349
12 212 Ulvr Adam 2007 Carla,kupkolo.cz00:14:1448
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:4080
2 165 Panušová Anna 2006 BIKE FREAKS Holice00:14:3872
3 205 Šretrová Lucie 2006 S-Sport Hronov00:14:5267
4 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:0963
5 221 Šulcová Adéla 2006 S-Sport Hronov00:15:1560
6 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:5458
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:39:5280
2 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:41:4172
3 305 Hojka František 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:42:4667
4 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:43:1763
5 332 Lehký Adam 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:47:5460
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:1480
2 315 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:47:2372
3 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:48:1167
4 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:50:1063
5 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:50:1160
6 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:54:3958
7 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:54:4356
8 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:54:5654
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:44:0580
2 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:49:3272
3 412 Dubrovská Veronika 1987 00:53:4267
4 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team00:54:5863
5 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice00:55:2960
6 419 Cíferská Tereza 1999 00:59:3158
7 417 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:04:2756
8 409 Hendrychová Vladimíra 1976 BIKE FREAKS HOLICE01:13:3254
9 421 Sedláčková Klára 1999 01:26:0852
10 420 Pekařová Lucie 1998 01:33:1450
11 413 Tichovská Martina 1986 USK PrahaDNF0
12 418 Antropiusová Daniela 1982 aliveonthemoon.comDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HK00:55:1280
2 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:55:2772
3 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:55:3767
4 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:55:5263
5 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:57:5660
6 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:58:0158
7 508 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:58:0756
8 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:58:1154
9 585 Martin Jiří 1990 01:00:0352
10 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:00:2650
11 546 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team01:00:5549
12 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:2848
13 531 Macháček Jiří 1981 MTBO Racing team Hradec Králové01:01:2947
14 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:01:3046
15 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK01:01:3245
16 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:01:3744
17 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:01:4243
18 539 Zvěřina Petr 1982 01:03:4242
19 578 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:03:5741
20 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:05:5040
21 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:06:3739
22 584 Kučera Jakub 1991 01:06:5138
23 593 Michal Martin 1982 Hradec Králové01:06:5337
24 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:07:2736
25 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:07:2835
26 592 Červinka Filip 1986 Hradec Kálové01:12:1434
27 536 Chlebek Jakub 1982 01:16:3633
28 597 Vašátko Pavel 1987 01:29:4432
29 598 Poláček Aleš 1997 01:37:5731
30 513 Buršík David 1996 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:40:0080
2 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:40:2272
3 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:41:1667
4 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:41:2563
5 853 Karajanis Petr 1976 Na poslední chvíli00:42:1960
6 860 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:2058
7 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:4456
8 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:43:5054
9 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:44:0652
10 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:46:5250
11 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:47:0249
12 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:49:3048
13 867 Schloger Jan 1977 Hradec Králové01:16:3447
14 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling teamDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:42:1880
2 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:42:5872
3 814 Benda Pavel 1968 ExpressTufo Team Kolín00:43:5167
4 862 Lédr Martin 1970 Hradec Králové00:43:5263
5 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:44:4860
6 869 Roček Martin 1970 BIKE FREAKS HOLICE00:47:2458
7 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:47:4256
8 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:47:5254
9 868 Pražan Vladimír 1959 BIKE SPORT 00:49:3152
10 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:51:1450
11 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:54:3749
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:18:5880
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:4280
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:4472
3 1042 Raim Ladislav 1964 FUBO team00:18:5067
4 1077 Hrbek Tomáš 1968 Běžecké tréninky on-line00:19:1863
5 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:4260
6 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:5858
7 1050 Sejkora Martin 1974 Hradec Králové00:23:5856
8 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:27:2954
9 1069 Střelka Valdemar 1971 Hradec Králové00:31:0952
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:2580
2 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:20:5772
3 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:1867
4 1018 Rolečková Nikola 1992 00:22:5863
5 1066 Eliášová Sabina 1998 Ski team Česká Třebová00:23:4260
6 1078 Lehká Lucie 2005 Ústí nad Orlicí00:27:2358
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:22:0980
2 1079 Lehká Jana 1979 Jiskra Ústí nad Orlicí00:22:1572
3 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:4867
4 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:23:5963
5 1080 Hlisníková Gabriela 1972 00:26:0560
6 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:27:4658
7 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:30:4656
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:16:5280
2 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:0872
3 1201 Haisová Beáta 1994 00:23:2067
4 1203 Matušková Karolína 1992 Rozběháme Pardubice00:25:5863
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1232 Simon Martin 1980 HEY LEE!00:17:5780
2 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:20:5172
3 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:24:3667