podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:4280
2 56 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:04:5372
3 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:04:5967
4 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:0263
5 78 Sokol Nicolas Dominik 2013 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:05:0660
6 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:0758
7 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:4056
8 93 Hubáček Samuel 2014 Hradec Králové00:05:4554
9 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:4852
10 38 Vaněk David 2013 00:05:5450
11 60 Krenželok Samuel 2013 00:05:5849
12 84 Kuba Kryštof 2013 00:06:0348
13 103 Havlík Denis 2013 00:06:0747
14 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:06:1746
15 82 Frolík Filip 2013 00:06:2145
16 65 Havel David 2013 00:06:2944
17 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:06:3643
18 1 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:06:4242
19 92 Dejmek Miloš 2014 00:06:4341
20 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:06:4440
21 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:4939
22 70 Potůček Jáchym 2014 00:06:5238
23 90 Komárek Vojtěch 2014 Borohrádek00:06:5337
24 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:06:5636
25 31 Kučera Sebastian 2015 00:07:0535
26 105 Markovič Lukáš 2015 HK -Vyking.cz00:07:1134
27 39 Vik Oliver 2014 00:08:2733
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:2380
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:4472
3 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:06:1867
4 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:4563
5 27 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:06:5960
6 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:0058
7 42 Šimonová Nikola 2013 Dvůr Kálové00:07:0156
8 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:07:4454
9 10 Kohoutová Tereza 2014 00:08:1152
10 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:08:1350
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:3880
2 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:05:4772
3 87 Karajanis Nikos 2011 Na poslední chvíli00:05:4867
4 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:5563
5 40 Mayer Antonín 2012 00:06:0560
6 106 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:06:0758
7 48 Roček Matyáš 2012 00:06:1356
8 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:3654
9 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3852
10 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:5050
11 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:5249
12 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:5448
13 2 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:3247
14 104 Škoda Matěj 2012 Sobětuchy00:07:3346
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:1380
2 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:1472
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:3767
4 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:4963
5 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:0960
6 61 Krejčíková Veronika 2012 00:07:3958
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:3680
2 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:4772
3 206 Michal Šretr 2008 S-Sport Hronov00:06:5867
4 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:1963
5 207 Filip Tadeáš 2008 Hradec Králové00:07:2260
6 204 Jon Sebastián 2009 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:07:2458
7 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:2556
8 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:3154
9 211 Kulveit Šimon 2010 Carla,kupkolo.cz00:08:1252
10 210 Holan Matěj 2009 Carla,kupkolo.cz00:09:2850
11 194 Tsubera Míša 2010 00:10:3449
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:06:2480
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:5272
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:0767
4 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1363
5 182 Blažková Jolana 2010 Nasavrky Bikers00:07:4760
6 208 Holanová Anežka 2009 Carla,kupkolo.cz00:07:5758
7 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:07:5856
8 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:07:5954
9 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:08:0352
10 185 Ročková Denisa 2010 00:09:0050
11 209 Vlčková Kateřna 2009 00:09:0149
12 183 Šimonová Veronika 2009 Dvůr Kálové00:10:2248
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:5980
2 181 Blažek Aleš 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:1672
3 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:1767
4 191 Elčkner Nick 2007 Kulhavy Team 00:13:1863
5 190 Kapoun Prokop 2007 Kulhavy Team 00:13:1960
6 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:14:0458
7 212 Ulvr Adam 2007 Carla,kupkolo.cz00:14:5156
8 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:15:1154
9 160 Hendrich Daniel Maximus 2007 BIKE FREAKS Holice00:17:3852
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 205 Šretrová Lucie 2006 S-Sport Hronov00:14:5480
2 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:1372
3 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:3967
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:5880
2 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:40:1972
3 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:42:2567
4 327 Skalický Jakub 2004 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:43:4063
5 331 Bajer Jan 2005 BAKAKO Nová Paka00:44:0360
6 329 Kusý Jan 2005 Cyklo Bendl00:46:2758
7 330 Hájek Martin 2003 Bowling Pec00:53:2156
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:5780
2 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:46:5172
3 315 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:49:1667
4 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:54:4163
5 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:55:5660
6 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST TeamDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 407 Jůzová Kateřina 1991 00:43:0480
2 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:47:4872
3 402 Maťhová Andrea 1997 GHOST Team00:49:2167
4 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice00:56:1363
5 417 Ročková Romana 1970 BIKE FREAKS HOLICE01:00:1760
6 416 Kudláčková Pavla 1980 GHOST Team01:01:3158
7 410 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS HOLICE01:03:4856
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:57:1280
2 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:57:1572
3 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:57:3367
4 520 Ptáček Ondřej 1981 sobotkasport.cz00:57:3763
5 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:1060
6 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:58:2558
7 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:58:4456
8 546 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team00:58:5054
9 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:58:5452
10 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:58:5850
11 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:59:1949
12 590 Kolakovský Robin 2000 00:59:5048
13 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK01:00:2147
14 585 Martin Jiří 1990 01:01:2546
15 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:01:2845
16 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:3244
17 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:01:3443
18 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:01:3642
19 526 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:02:3741
20 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:04:0040
21 510 Vik Pavel 1981 01:04:0239
22 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:06:3638
23 522 Horálek Jiří 1986 01:07:2237
24 593 Michal Martin 1982 Hradec Králové01:08:2836
25 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:08:3035
26 513 Buršík David 1996 01:08:4434
27 578 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:09:2633
28 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:10:5932
29 584 Kučera Jakub 1991 01:11:4631
30 536 Chlebek Jakub 1982 01:16:1730
31 592 Červinka Filip 1986 Hradec Kálové01:16:3529
32 582 Janáček Tomáš 1988 01:17:1028
33 576 Roll Martin 1984 01:21:1627
34 508 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová PakaDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:40:2180
2 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:40:2272
3 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:40:2467
4 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:41:3463
5 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:41:4360
6 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:2458
7 858 Čermák Jan 1978 S - Sport Hronov00:42:3856
8 853 Karajanis Petr 1976 Na poslední chvíli00:42:4854
9 802 Fišer Jaroslav 1972 Active estate s.r.o. 00:44:3052
10 860 Šumpík Stanislav 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN00:44:5550
11 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:44:5949
12 856 Kusý Jan 1978 Poříčí u Litomyšle00:45:0148
13 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:45:3447
14 852 Makovský Michal 1976 Hradec Králové00:45:3746
15 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:45:3945
16 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:45:5444
17 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:46:2343
18 823 Filip Lukáš 1976 HK00:46:4642
19 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:47:0241
20 816 Kopecký Michal 1977 00:47:0440
21 805 Krátký Martin 1977 00:47:3339
22 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:52:1738
23 822 Makovský David 1974 starwars00:54:2637
24 846 Kučera Radek 1975 Marcipán00:56:0536
25 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:42:2880
2 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:43:0072
3 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:44:0667
4 859 Míl Jiří 1966 MONDRAKER Racing Team00:44:1763
5 814 Benda Pavel 1968 ExpressTufo Team Kolín00:44:1860
6 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:44:5658
7 862 Lédr Martin 1970 Hradec Králové00:44:5856
8 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:47:0354
9 854 Koblasa Jiří 1965 Carla,kupkolo.cz00:47:3952
10 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:47:4050
11 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:50:4449
12 849 Kubrycht Miloš 1967 Rock Machine Cyklomax00:52:5448
13 839 Kolakovský Robert 1969 Rock Machine Cyklomax00:53:3447
14 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:56:1846
15 844 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:57:0945
16 861 Červinka Zdeněk 1964 BIKE STARSDNF0
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:0380
2 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:1572
3 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:18:3267
4 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:18:5363
5 1068 Markovič Lukáš 1989 HK VYKING.CZ00:20:2960
6 1043 Stohwasser Petr 1982 00:21:0358
7 1062 Grátz Ondřej 1984 Ústí n. Orlicí00:23:3156
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:2680
2 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:0272
3 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:4167
4 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:0963
5 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:26:5460
6 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:29:3058
7 1069 Střelka Valdemar 1971 Hradec Králové00:32:0956
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:3180
2 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:21:0072
3 1066 Eliášová Sabina 1998 Ski team Česká Třebová00:21:5567
4 1035 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:22:0563
5 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:3960
6 1018 Rolečková Nikola 1992 00:22:5858
7 1029 Pánková Aneta 1992 Náchod00:23:4156
8 1044 Siglerová Nikola 1993 00:25:5254
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1065 Eliášová Petra 1974 Vysoké Mýto00:23:4780
2 1007 Nováková Radka 1971 Kočky+00:26:5972
3 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:27:2367
4 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:29:5563
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:17:5080
2 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:18:4772
3 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:18:5967
4 1201 Haisová Beáta 1994 00:21:4963
5 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:23:0560
6 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:23:2758
7 1202 Matušková Jana 1973 00:23:5856
8 1203 Matušková Karolína 1992 Rozběháme Pardubice00:24:0654
9 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:25:0052
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1225 Hora Ondřej 1992 Mushing club Český ráj00:17:4280
2 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:18:4672
3 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:24:1467
4 1228 Hanč Jaroslav 1957 00:24:4563