podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:3980
2 56 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:05:0372
3 88 Ryšavý Jonáš 2013 Val00:05:0667
4 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:0763
5 78 Sokol Nicolas Dominik 2013 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:05:0860
6 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:1358
7 47 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:05:2456
8 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:2654
9 60 Krenželok Samuel 2013 00:05:4852
10 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:5250
11 95 Genik Oliver 2013 Hradec Králové00:05:5449
12 72 Řehák Michal 2013 00:05:5948
13 82 Frolík Filip 2013 00:06:0447
14 90 Komárek Vojtěch 2014 Borohrádek00:06:1546
15 38 Vaněk David 2013 00:06:2145
16 93 Hubáček Samuel 2014 Hradec Králové00:06:2444
17 85 Maivald Sebastian 2014 Svitavy00:06:2643
18 65 Havel David 2013 00:06:3342
19 84 Kuba Kryštof 2013 00:06:3441
20 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:06:3640
21 92 Dejmek Miloš 2014 00:06:3739
22 1 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:06:4738
23 49 Dolník Vít 2014 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:5237
24 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:06:5436
25 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:07:0235
26 23 Sodomka Vojtěch 2014 00:07:0834
27 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:1033
28 52 Zvěřina Radim 2015 00:07:2032
29 31 Kučera Sebastian 2015 00:07:2531
30 91 Hovorka Štěpán 2014 Holohlavy00:07:2630
31 53 Dostál Samuel 2014 DosMrk team00:07:3029
32 39 Vik Oliver 2014 00:07:4328
33 83 Stoklasa Sam 2015 Holice00:07:4627
34 94 Hrachovina Matyáš 2013 Hradec Králové00:07:5626
35 54 Dostál Štěpán 2015 DosMrk team00:08:1825
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:3080
2 34 Dúcká Edita 2013 00:05:4772
3 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:05:4867
4 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:5163
5 33 Králová Eliška 2013 00:05:5460
6 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:06:2458
7 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:06:2956
8 27 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:06:3354
9 76 Suchomelová Linda 2014 00:06:4552
10 10 Kohoutová Tereza 2014 00:07:5150
11 74 Dubrovská Terezka 2015 Hradec Králové 00:07:5349
12 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:07:5548
13 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:07:5847
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:2980
2 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:3072
3 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:3167
4 87 Karajanis Nikos 2011 Na poslední chvíli00:05:3263
5 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:05:4860
6 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:5058
7 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:05:5156
8 86 Maivald Matyáš 2011 Svitavy00:06:0054
9 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:3252
10 40 Mayer Antonín 2012 00:06:3350
11 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:3549
12 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4148
13 19 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4247
14 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:4346
15 2 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:0845
16 43 Meier Tomáš 2011 00:07:1144
17 79 Roll Martin 2011 00:07:2543
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:1580
2 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:1872
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2367
4 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:2463
5 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:2760
6 69 Nováková Alisa 2012 Sokol Kunvald00:06:5858
7 89 Ryšavá Zuzana 2011 Val00:07:1056
8 61 Krejčíková Veronika 2012 00:07:1154
9 77 Suchomelová Nela 2012 00:07:1852
10 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:5250
11 51 Zvěřinová Nina 2012 00:07:5449
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:3380
2 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:5072
3 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:1767
4 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:3063
5 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:3660
6 170 Dúcký Ondřej 2010 00:08:0358
7 169 Král Václav 2009 00:08:1356
8 176 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:08:1554
9 198 Vtišer Max 2009 Roudnička00:09:1752
10 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:09:3750
11 194 Tsubera Míša 2010 00:10:5849
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:06:2580
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:4972
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:0567
4 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1463
5 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:0360
6 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:08:0458
7 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:08:0656
8 199 Ryšavá Aneta 2008 Val00:09:1954
9 202 Jarešová Ema 2010 00:09:2952
10 196 Nováková Denisa 2010 Sokol Kunvald00:10:0150
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:4180
2 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:13:5672
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:14:3367
4 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:15:1863
5 160 Hendrich Daniel Maximus 2007 BIKE FREAKS Holice00:16:3160
6 200 Beneda Vojtěch 2007 Hradec Králové00:18:1458
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:1980
2 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:3672
3 201 Kučerová Eliška 2007 MONDRAKER Racing TeamDNF0
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:4580
2 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:39:4772
3 316 Hák Jakub 2004 MAPEI MERIDA Kaňkovský00:40:1367
4 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:41:3063
5 302 Meier Lukáš 2004 GHOST Team00:41:4060
6 327 Skalický Jakub 2004 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:42:3458
7 311 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:44:0956
8 329 Kusý Jan 2005 Cyklo Bendl00:47:5854
9 330 Hájek Martin 2003 Bowling Pec00:51:3252
10 328 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team KolínDNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:48:5880
2 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:51:3172
3 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:52:4067
4 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:57:3363
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:43:0480
2 407 Jůzová Kateřina 1991 00:44:1072
3 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:47:5667
4 401 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:51:4163
5 412 Dubrovská Veronika 1987 00:52:3860
6 411 Zvěřinová Martina 1983 00:54:4458
7 409 Hendrychová Vladimíra 1976 BIKE FREAKS HOLICE01:05:5056
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:54:1380
2 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HK00:54:1472
3 543 Čáp Lukáš 1984 HSK Cycling team00:54:2567
4 562 Horak Dominik 2001 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:54:2663
5 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:54:3660
6 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:55:0758
7 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:55:0956
8 580 Štolfa Štěpán 1998 Pítrs Bikes00:56:3754
9 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:56:5252
10 520 Ptáček Ondřej 1981 sobotkasport.cz00:56:5350
11 525 Vítek Petr 1986 Hradecý spinning klub00:57:2449
12 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:57:3348
13 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:57:4047
14 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team00:57:5546
15 537 Nagy Petr 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:57:5645
16 579 Kučera Tomáš 1981 MONDRAKER Racing Team00:57:5744
17 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK00:57:5843
18 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:57:5942
19 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:58:0041
20 546 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team01:00:4240
21 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:01:1339
22 539 Zvěřina Petr 1982 01:01:1738
23 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:01:2637
24 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:01:3036
25 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:3235
26 532 Mareček Jan 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO01:01:3534
27 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:01:4033
28 557 Pilát Tomáš 1989 01:02:3132
29 577 Pařízek Vlastimil 1989 VELOcoach.cz01:02:3231
30 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:02:3330
31 510 Vik Pavel 1981 01:03:4829
32 530 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:04:3628
33 529 Kostkan Vojtěch 1991 01:04:4227
34 583 Stoklasa Mirek 1983 Holice01:05:3626
35 558 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:06:1825
36 565 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:08:0324
37 522 Horálek Jiří 1986 01:08:3023
38 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:08:4822
39 513 Buršík David 1996 01:09:1221
40 581 Plachta Pavel 1982 KTM01:09:1320
41 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:09:1419
42 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:10:5518
43 519 Holovský Jakub 1986 Sokol Žamberk01:13:0217
44 582 Janáček Tomáš 1988 01:14:5216
45 576 Roll Martin 1984 01:15:0415
46 575 Kulda Adam 1997 01:18:5914
47 578 Spilka Kryštof 1982 TJ Sokol Maxičky01:19:1213
48 559 Bařtipán Robin 1989 DNF0
49 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FRENDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:39:4880
2 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:39:4972
3 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:39:5067
4 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:40:1863
5 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:41:2760
6 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:41:3358
7 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:41:3456
8 847 Suchomel Matouš 1979 00:41:4154
9 853 Karajanis Petr 1976 Na poslední chvíli00:41:4852
10 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:1750
11 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:44:1149
12 802 Fišer Jaroslav 1972 Active estate s.r.o. 00:44:2348
13 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:45:0647
14 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:45:2846
15 856 Kusý Jan 1978 Poříčí u Litomyšle00:45:3045
16 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:46:0444
17 805 Krátký Martin 1977 00:46:5643
18 831 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:47:2042
19 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:47:3841
20 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:47:4340
21 823 Filip Lukáš 1976 HK00:47:5739
22 842 Pavel Tomáš 1976 NICHT RUN00:48:3938
23 816 Kopecký Michal 1977 00:49:0037
24 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:51:4436
25 855 Rynd Libor 1971 00:52:4835
26 822 Makovský David 1974 starwars00:54:2434
27 857 Andrýs Zdeněk 1978 ENVICONS00:56:1633
28 846 Kučera Radek 1975 Marcipán00:59:3432
29 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:41:3980
2 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:42:3072
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:42:3867
4 814 Benda Pavel 1968 ExpressTufo Team Kolín00:44:1763
5 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:44:2260
6 854 Koblasa Jiří 1965 Carla,kupkolo.cz00:45:5858
7 809 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:46:4456
8 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:47:1554
9 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:50:5652
10 844 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:54:4050
11 845 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:55:0649
12 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:55:1748
13 839 Kolakovský Robert 1969 Rock Machine Cyklomax00:55:5947
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:1180
2 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:2472
3 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:18:4167
4 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:18:4863
5 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:19:3760
6 1054 Ondráček Petr 1981 KVS Olomouc00:20:0958
7 1043 Stohwasser Petr 1982 00:20:2256
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:2580
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:2072
3 1042 Raim Ladislav 1964 FUBO team00:18:3167
4 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:0663
5 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:4360
6 1003 Vejběra Jan 1966 Night RUN team00:19:5358
7 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:2056
8 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:20:4054
9 1038 Mlateček Jiří 1967 00:22:5252
10 1050 Sejkora Martin 1974 Hradec Králové00:24:3550
11 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:27:3249
12 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:31:0348
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:2180
2 1046 Bezdíčková Jana 2003 Hvězda Pardubice00:20:3372
3 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:21:1967
4 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:21:3063
5 1035 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:22:2060
6 1021 Antropiusoá Daniela 1982 aliveonthemoon.com00:23:5958
7 1029 Pánková Aneta 1992 Náchod00:24:1256
8 1051 Novotná Jitka 1985 00:24:1754
9 1053 Lasková Zuzana 1986 SRTGHK00:24:2352
10 1044 Siglerová Nikola 1993 00:25:4150
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:21:5780
2 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:4272
3 1007 Nováková Radka 1971 Kočky+00:26:4267
4 1040 Langová Majka 1973 Gags Bělečko00:26:5963
5 1052 Pernetová Jitka 1974 Nový Bydžov00:27:4160
6 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:27:4258
7 1049 Fedrová Šárka 1977 Hradec Králové 00:27:4856
8 1045 Palánová Alice 1970 Hradec Králové 00:31:3354
9 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:31:5452
10 1009 Beránková Eva 1971 Kočky+00:34:5650
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:18:3780
2 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:18:4872
3 1223 Kučerová Iveta 1985 Vlajem za psem00:21:5267
4 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:23:1463
5 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:23:4260
6 1224 Hovorková Simona 1984 Holohlavy00:23:5358
7 1202 Matušková Jana 1973 00:24:1756
8 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:24:2954
9 1221 Doubková Monika 1998 00:25:1252
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1220 Císař Martin 1990 00:16:4080
2 1225 Hora Ondřej 1992 Mushing club Český ráj00:17:4472
3 1222 Šulc Jakub 1991 00:17:4567
4 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:19:2563
5 1205 Brzák Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:20:2060
6 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:23:2658
7 1217 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:23:3956