podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:04:4480
2 16 Ptáček Patrik 2013 00:04:5172
3 56 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:04:5267
4 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:1663
5 47 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:05:3260
6 72 Řehák Michal 2013 00:05:4158
7 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:4556
8 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:05:4654
9 60 Krenželok Samuel 2013 00:06:0252
10 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:06:0350
11 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:06:4849
12 1 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:06:4948
13 23 Sodomka Vojtěch 2014 00:06:5047
14 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:06:5746
15 70 Potůček Jáchym 2014 00:07:0345
16 53 Dostál Samuel 2014 DosMrk team00:07:0444
17 65 Havel David 2013 00:07:0543
18 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:07:1742
19 31 Kučera Sebastian 2015 00:07:4841
20 39 Vik Oliver 2014 00:09:2240
21 54 Dostál Štěpán 2015 DosMrk team00:09:2839
22 49 Dolník Vít 2014 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:09:4338
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:0480
2 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:05:4072
3 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:06:2667
4 34 Dúcká Edita 2013 00:06:4263
5 33 Králová Eliška 2013 00:06:4360
6 27 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:06:5058
7 76 Suchomelová Linda 2014 00:07:0356
8 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:07:0454
9 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:1152
10 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:07:3050
11 74 Dubrovská Terezka 2015 Hradec Králové 00:07:4949
12 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:08:0948
13 63 Gebas Alexandra 2015 Hradec Králové00:08:3147
14 10 Kohoutová Tereza 2014 00:08:1346
15 75 Mergancová Elinka 2014 HSK Cycling team00:09:5545
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:4180
2 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:4772
3 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:05:5067
4 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:5163
5 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:05:5660
6 73 Lamich Štěpán 2012 N. Bydžov00:06:0458
7 48 Roček Matyáš 2012 00:06:1156
8 7 Janáček Tomáš 2011 MRX Team00:06:2254
9 55 Sitta Hugo 2011 aliveonthemoo.com00:06:2452
10 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:2550
11 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:3349
12 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3848
13 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:4147
14 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:5346
15 19 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:5945
16 2 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:2444
17 43 Meier Tomáš 2011 00:07:2843
18 71 Polák Tomáš 2012 00:07:3542
19 40 Mayer Antonín 2012 00:08:1941
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:0980
2 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:2272
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:2667
4 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:3563
5 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3760
6 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:06:4158
7 61 Krejčíková Veronika 2012 00:07:0556
8 69 Nováková Alisa 2012 Sokol Kunvald00:07:1054
9 77 Suchomelová Nela 2012 00:09:4552
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3080
2 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:3172
3 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:06:4167
4 164 Panuš Jakub 2009 BIKE FREAKS Holice00:07:1563
5 187 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:3560
6 170 Dúcký Ondřej 2010 00:07:4658
7 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:4956
8 176 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:08:1754
9 197 Beneš Matyáš 2009 CK MTB Maraton Hlinsko00:08:1852
10 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:3050
11 169 Král Václav 2009 00:08:3149
12 198 Vtišer Max 2009 Roudnička00:09:1648
13 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:1347
14 194 Tsubera Míša 2010 00:10:3846
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:06:2980
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:07:1872
3 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:07:3467
4 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:07:3563
5 182 Blažková Jolana 2010 Nasavrky Bikers00:08:0160
6 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:1058
7 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:08:1156
8 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:08:2754
9 185 Ročková Denisa 2010 00:09:0452
10 196 Nováková Denisa 2010 Sokol Kunvald00:10:1250
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:4280
2 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:0872
3 181 Blažek Aleš 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:0967
4 191 Elčkner Nick 2007 Kulhavy Team 00:13:1063
5 190 Kapoun Prokop 2007 Kulhavy Team 00:13:2660
6 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:13:5858
7 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:15:0256
8 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:15:2454
9 160 Hendrich Daniel Maximus 2007 BIKE FREAKS Holice00:16:1752
10 156 Moravec Ondřej 2007 GHOST junior team00:16:1850
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:13:3380
2 186 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS Holice00:13:4372
3 165 Panušová Anna 2006 BIKE FREAKS Holice00:13:4667
4 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:15:4063
5 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:4260
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 321 Lukeš Jan 2004 Carla.kupkolo.cz00:40:0780
2 316 Hák Jakub 2004 MAPEI MERIDA Kaňkovský00:40:0972
3 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:40:2467
4 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:40:4463
5 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:40:4760
6 323 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:40:5358
7 313 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS Holice00:41:3156
8 302 Meier Lukáš 2004 GHOST Team00:41:5354
9 326 Krupka Štěpán 2003 Carla,kupkolo.cz00:42:5352
10 325 Janoušek Tomáš 2005 Cyklo Bendl00:43:2950
11 317 Rieger Marek 2005 Kovo Praha00:43:3749
12 327 Skalický Jakub 2004 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:44:5448
13 305 Hojka František 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:48:3547
14 314 Stodola Matěj 2005 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:50:3546
15 324 Brož Štěpán 2004 DNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:44:5080
2 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:46:1472
3 315 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:47:1167
4 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:51:3663
5 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:54:0760
6 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:55:3258
7 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:56:2656
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 413 Tichovská Martina 1986 USK Praha00:43:2080
2 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:44:0072
3 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:49:2067
4 402 Maťhová Andrea 1997 GHOST Team00:50:1263
5 401 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:54:0660
6 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice00:59:0358
7 410 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS HOLICE01:00:0856
8 407 Jůzová Kateřina 1991 DNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:55:2980
2 569 Kaněra Michal 1986 GHOST Team00:55:3172
3 523 Ševců Tomáš 1997 Amenity Extrem Sport team00:55:3367
4 562 Horak Dominik 2001 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:55:3863
5 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:55:4060
6 564 Pospíšil Petr 1981 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:56:0158
7 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:56:2956
8 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:58:0554
9 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:58:1552
10 546 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team00:58:2050
11 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:58:3649
12 525 Vítek Petr 1986 Hradecý spinning klub00:58:4548
13 572 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN00:58:5447
14 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:58:5546
15 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK00:58:5645
16 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team00:58:5744
17 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:58:5943
18 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:59:3342
19 537 Nagy Petr 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:59:4841
20 566 Šubr Martin 1997 Kola Šír Bělohrad01:00:2540
21 508 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:2739
22 573 Štrof Kamil 1985 Rock Machine Cyklomax01:00:4238
23 550 Frencl Martin 1990 Pítrs Bikes01:00:4837
24 526 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:01:4136
25 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:02:3235
26 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:02:4134
27 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:02:5233
28 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:03:0432
29 506 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes01:03:0831
30 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:03:2530
31 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:04:0029
32 530 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:05:4228
33 538 Svoboda Tomáš 1997 01:06:0127
34 510 Vik Pavel 1981 01:06:1026
35 557 Pilát Tomáš 1989 01:06:1525
36 565 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:06:5024
37 571 Kovařk Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:06:5723
38 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:07:1322
39 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:08:4121
40 522 Horálek Jiří 1986 01:09:3020
41 558 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:10:1719
42 570 Štípek Michal 1993 MŠ - cycling01:10:5418
43 515 Kutmon Miroslav 1983 01:12:1617
44 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:12:3916
45 513 Buršík David 1996 01:12:5915
46 574 Dejmek Tomáš 1986 Hradec Králové01:13:1614
47 551 Chocholouš Jiří 1990 Dolní Ředice01:13:5413
48 536 Chlebek Jakub 1982 01:20:4312
49 560 Borůvka Ondřej 2000 01:35:2811
50 568 Stresček Jan 1986 Klasický kreténi01:38:1810
51 567 Kasík Miroslav 1987 Klasický kreténi01:44:599
52 563 Skrbek Daniel 2000 01:45:108
53 529 Kostkan Vojtěch 1991 DNF0
54 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HKDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:40:4680
2 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:40:5972
3 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:41:2267
4 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:41:3063
5 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:42:0160
6 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:42:0258
7 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:42:0656
8 847 Suchomel Matouš 1979 00:42:3354
9 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:43:3652
10 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:43:5650
11 802 Fišer Jaroslav 1972 Active estate s.r.o. 00:45:0949
12 843 Dušánek Jiří 1980 00:45:5048
13 850 Vícha Jan 1977 Hradec Králové00:45:5147
14 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:46:1046
15 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:46:2245
16 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:46:2344
17 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:46:2643
18 823 Filip Lukáš 1976 HK00:46:5242
19 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:47:0141
20 842 Pavel Tomáš 1976 NICHT RUN00:47:3040
21 805 Krátký Martin 1977 00:47:3139
22 831 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:47:5938
23 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:48:4437
24 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:50:1536
25 816 Kopecký Michal 1977 00:50:5335
26 812 Flégr David 1976 CYKLO POKR PARDUBICE00:53:0534
27 822 Makovský David 1974 starwars00:54:0333
28 840 Dostál David 1979 Hradec KrálovéDNF0
29 804 Dudek Michal 1973 GHOST TeamDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:41:4780
2 814 Benda Pavel 1968 ExpressTufo Team Kolín00:44:5272
3 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:45:0567
4 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:45:0763
5 829 Holman Leoš 1970 HOKL CLUB00:46:2460
6 848 Chutný Jaroslav 1961 Velocentum Hradec Králové00:46:4658
7 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:47:2456
8 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:52:1154
9 849 Kubrycht Miloš 1967 Rock Machine Cyklomax00:54:0552
10 839 Kolakovský Robert 1969 Rock Machine Cyklomax00:55:4850
11 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo00:58:4249
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1016 Lindr Lukáš 1995 00:17:3080
2 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:0072
3 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:19:1367
4 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:19:2063
5 1043 Stohwasser Petr 1982 00:20:3560
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:3080
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:2872
3 1042 Raim Ladislav 1964 FUBO team00:18:3067
4 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:1163
5 1047 Lamich Bořivoj 1974 RUN FOR LIFE Zábědov00:21:0660
6 1027 Hamáček Roman 1977 HSK Cycling team00:22:2858
7 1038 Mlateček Jiří 1967 00:23:3256
8 1032 Palij Lubomír 1966 Hradec Králové00:23:5354
9 1003 Vejběra Jan 1966 Night RUN team00:25:1852
10 1039 Vychopeň Tomáš 1968 Gags Bělečko00:27:4350
11 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:32:3049
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:2680
2 1046 Bezdíčková Jana 2003 Hvězda Pardubice00:21:0772
3 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:0967
4 1035 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:22:2863
5 1041 Marečková Dana 1981 Hradec Králové 00:23:0460
6 1021 Antropiusoá Daniela 1982 aliveonthemoon.com00:24:1058
7 1029 Pánková Aneta 1992 Náchod00:24:3956
8 1044 Siglerová Nikola 1993 00:26:1454
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:22:0080
2 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:3272
3 1007 Nováková Radka 1971 Kočky+00:26:2967
4 1040 Langová Majka 1973 Gags Bělečko00:26:5763
5 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:27:1060
6 1048 Čadilová Lenka 1980 00:28:4658
7 1010 Píšová Věra 1975 Kočky +00:29:2156
8 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:30:5754
9 1045 Palánová Alice 1970 Hradec Králové 00:31:2552
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:5380
2 1218 Litterová Tereza 1978 Golčův Jeníkov00:20:1272
3 1201 Haisová Beáta 1994 00:21:1667
4 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:22:4663
5 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:23:2860
6 1202 Matušková Jana 1973 00:24:0358
7 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:24:1756
8 1219 Tůmová Kateřina 1982 Gitigaro team00:31:1054
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1220 Císař Martin 1990 00:17:0780
2 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:18:2672
3 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:18:4267
4 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:22:5263
5 1217 Peške Pavel 1965 MK Hlinsko00:23:0060