podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 4 Zejfart Jakub 2013 Dolní Kalná00:05:1280
2 56 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:05:2172
3 16 Ptáček Patrik 2013 00:05:2267
4 5 Seifert Lukáš 2013 00:05:3963
5 8 Nedvídek David 2013 Nedviďata00:05:4160
6 49 Dolník Vít 2014 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:05:5658
7 6 Novák Štěpán 2013 Bike Freak Holice00:06:0156
8 60 Krenželok Samuel 2013 00:06:1554
9 18 Zajačik Josef 2015 Horní Jelení00:06:4952
10 14 Andrejsek Marek 2014 ALKON interier00:07:2350
11 13 Vaniš Patrik 2015 Sezemice00:07:2649
12 1 Pilnáček Matyáš 2014 HSK Cycling team00:07:3248
13 38 Vaněk David 2013 00:07:3347
14 31 Kučera Sebastian 2015 00:07:5146
15 65 Havel David 2013 00:07:5845
16 37 Vondrouš Adam 2015 CYKLO PROFI GOLD FREN00:08:0244
17 53 Dostál Samuel 2014 DosMrk team00:08:1343
18 52 Zvěřina Radim 2015 00:08:4442
19 25 Pavlovec Marek 2015 00:10:5741
20 54 Dostál Štěpán 2015 DosMrk team00:11:2540
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 30 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3080
2 44 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:06:5272
3 34 Dúcká Edita 2013 00:07:0867
4 62 Krušinová Anděla 2013 Bike Hořice00:07:0963
5 33 Králová Eliška 2013 00:07:1160
6 27 Moravcová Adéla 2014 GHOST junior team00:07:4058
7 42 Šimonová Nikola 2013 Dvůr Kálové00:07:4756
8 35 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:07:5354
9 68 Lodrová Amalie 2015 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav00:07:5452
10 66 Chvojková Alžběta 2013 GHOST junior team00:08:3150
11 10 Kohoutová Tereza 2014 00:09:3349
12 46 Jiranová Veronika 2014 XHK00:09:5248
13 32 Hanušová Kristýna 2014 GHOST junior team00:10:1047
14 63 Gebas Alexandra 2015 Hradec Králové00:10:5046
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 67 Lodr Oliver 2012 TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav00:05:3480
2 26 Benda Stanislav 2012 Express Tufo Team Kolín00:05:4972
3 41 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:5067
4 11 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:5163
5 9 Nedvídek Filip 2011 Nedviďata00:06:0660
6 59 Trvalec Jakub 2012 Hořické Kolonožky00:06:1958
7 7 Janáček Tomáš 2011 MRX Team00:06:3356
8 48 Roček Matyáš 2012 00:06:4154
9 55 Sitta Hugo 2011 aliveonthemoo.com00:06:4652
10 58 Trvalec David 2012 Hořické Kolonožky00:06:5250
11 57 Dresler Matyáš 2012 BIKE TEAM Střezetice00:06:5349
12 12 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:5448
13 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:0547
14 40 Mayer Antonín 2012 00:07:1546
15 19 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:07:2145
16 2 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:4344
17 43 Meier Tomáš 2011 00:07:4443
18 50 Dolník Jan 2012 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:5142
19 21 Macháček Jakub 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:5641
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 20 Macháčková Lucie 2011 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:2780
2 36 Vondoušová Karolína 2011 CYKLO PROFI GOLD FREN00:06:3672
3 17 Zajačiková Lucie 2012 BIKE FREAKS Holice00:06:3967
4 15 Lokvencová Anežka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:5063
5 45 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:07:0660
6 3 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:1958
7 61 Krejčíková Veronika 2012 00:07:4956
8 64 Kopsová Šárka 2011 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:5154
9 51 Zvěřinová Nina 2012 00:09:1452
10 24 Pavlovcová Barbora 2012 00:10:0350
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 184 Papoušek Adam 2008 Bike Team Nové Město na Moravě00:06:5380
2 159 Rous Martin 2009 MTB Unikovo team00:07:0372
3 179 Douděra Petr 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:2567
4 164 Panuš Jakub 2009 BIKE FREAKS Holice00:07:2763
5 192 Kopsa Ondřej 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4260
6 162 Vejběra Marek 2008 Night RUN team00:07:5258
7 170 Dúcký Ondřej 2010 00:08:1056
8 176 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:08:1654
9 163 Macháček Tomáš 2008 MTBO Racing team Hradec Králové00:08:2252
10 169 Král Václav 2009 00:08:4250
11 180 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:10:4449
12 194 Tsubera Míša 2010 00:10:5748
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS Holice00:06:4980
2 174 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:07:1472
3 168 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:08:0367
4 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:08:0663
5 182 Blažková Jolana 2010 Nasavrky Bikers00:08:1560
6 151 Ryndová Maruška 2009 HSK Cycling team00:08:2058
7 161 Zajačiková Eliška 2010 BIKE FREAKS Holice00:08:2156
8 188 Trvalcová Valentina 2009 Hořické Kolonožky00:09:0854
9 185 Ročková Denisa 2010 00:09:1752
10 183 Šimonová Veronika 2009 Dvůr Kálové00:09:5050
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 175 Šumpík Pavel 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:12:4480
2 167 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:13:4172
3 191 Elčkner Nick 2007 Kulhavy Team 00:13:4267
4 190 Kapoun Prokop 2007 Kulhavy Team 00:13:4363
5 181 Blažek Aleš 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:0960
6 195 Ticháček Petr 2006 Apache Loko Tutnov00:14:1558
7 189 Maršálek Adam 2006 GHOST junior team00:14:2556
8 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:15:0154
9 155 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:15:2452
10 160 Hendrich Daniel Maximus 2007 BIKE FREAKS Holice00:16:0850
11 177 Ulrich Jan 2006 Rock Mahine00:16:1149
12 156 Moravec Ondřej 2007 GHOST junior team00:16:1348
13 193 Dušánek Vojtěch 2006 Vysoká nad Labem00:18:0147
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 178 Douděrová Kateřina 2006 Jaroslav Kulhavý cycling team00:14:1280
2 186 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS Holice00:14:2072
3 165 Panušová Anna 2006 BIKE FREAKS Holice00:14:4567
4 172 Nováková Daniela 2007 AŠ Mladá Boleslav00:15:2563
5 150 Natali Tuzarová 2007 GHOST junior team00:15:4360
6 171 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:16:0158
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 319 Styblík Adam 2002 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:1580
2 321 Lukeš Jan 2004 Carla.kupkolo.cz00:41:2072
3 305 Hojka František 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:41:2267
4 323 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:41:4763
5 309 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:42:0760
6 313 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS Holice00:42:0958
7 308 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:42:1056
8 302 Meier Lukáš 2004 GHOST Team00:42:4054
9 312 Makovský Matyáš 2003 starwars00:42:5952
10 311 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:45:2750
11 322 Csizmadia Lukáš 2004 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:4249
12 317 Rieger Marek 2005 Kovo Praha00:46:2348
13 324 Brož Štěpán 2004 00:47:0947
14 314 Stodola Matěj 2005 Cyklo Club Bendl V. Mýto00:51:4646
15 316 Hák Jakub 2004 MAPEI MERIDA KaňkovskýDNF0
16 320 Semerák Radim 2005 SK Pod Dubem DNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 318 Nováková Karla 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:45:4380
2 303 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS HOLICE00:48:0572
3 315 Doležalová Markéta 2005 Jaroslav Kulhavý cycling team00:48:0967
4 307 Kudláčková Anna 2004 GHOST Team00:51:5463
5 304 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:53:0160
6 300 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:58:1058
7 310 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice01:00:1256
8 301 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:04:0354
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 407 Jůzová Kateřina 1991 00:44:0780
2 404 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz00:46:2572
3 402 Maťhová Andrea 1997 GHOST Team00:51:1867
4 400 Šípková Michaela 1992 Rock Machine Cyklomax00:52:0863
5 405 Kubanová Kateřina 1984 MONDRAKER Racing Team00:52:2560
6 411 Zvěřinová Martina 1983 00:54:4358
7 401 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:55:5956
8 412 Dubrovská Veronika 1987 00:56:3054
9 406 Panušová Petra 1975 BIKE FREAKS Holice01:00:2452
10 409 Hendrychová Vladimíra 1976 BIKE FREAKS HOLICE01:05:4750
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Coufal Tomáš 2001 CS Specialized HK00:56:1980
2 543 Čáp Lukáš 1984 HSK Cycling team00:56:3172
3 540 Novák Michal 1991 Velocentrum Voleský00:56:3267
4 500 Šťastný Roman 1981 Rock Machine Cyklomax00:57:5563
5 502 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:58:1260
6 545 Brendl Tomáš 1986 STS Chvojkovice-Brod00:58:1358
7 523 Ševců Tomáš 1997 Amenity Extrem Sport team00:58:1656
8 552 Schejbal Josef 1981 Cyklo Bendl00:58:1754
9 520 Ptáček Ondřej 1981 sobotkasport.cz00:59:0752
10 546 Chutný Martin 1991 HSK Cycling team00:59:2250
11 544 Volár Jan 1992 Etriatlon team00:59:5849
12 512 Kuban Michal 1985 MONDRAKER Racing Team00:59:5948
13 525 Vítek Petr 1986 Hradecý spinning klub01:00:0047
14 508 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:0246
15 509 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:01:1145
16 542 Malíř Jan 1980 GHOST Team01:01:2744
17 556 Odehnal Jan 1993 VELOC HK01:01:2843
18 528 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team01:01:3742
19 537 Nagy Petr 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM01:02:0941
20 527 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:02:1740
21 553 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA01:03:4439
22 554 Slavíček Ondřej 1991 Pardubice SUP01:03:5038
23 521 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:03:5637
24 534 Dresler Lukáš 1982 Cyklistika Střezetice01:03:5736
25 530 Vtípil Radek 1983 GHOST Team01:04:0935
26 505 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:04:1534
27 549 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:04:4033
28 526 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:05:0532
29 550 Frencl Martin 1990 Pítrs Bikes01:05:2931
30 532 Mareček Jan 1981 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO01:05:4330
31 555 Vostrovský Lukáš 1994 Velocentum Hradec Králové01:06:3529
32 514 Buršík Michal 1990 01:08:0128
33 539 Zvěřina Petr 1982 01:08:0527
34 511 Dubrovský Lukáš 1984 01:08:1526
35 538 Svoboda Tomáš 1997 01:08:3025
36 510 Vik Pavel 1981 01:08:3924
37 541 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:08:5623
38 535 Šváb Jan 1991 Greyhound Racing Team01:09:0522
39 522 Horálek Jiří 1986 01:10:4921
40 504 Šípek Michal 1992 Rock Machine Cyklomax01:11:1420
41 548 Mynář Martin 1988 DEX01:12:0619
42 513 Buršík David 1996 01:12:4118
43 551 Chocholouš Jiří 1990 Dolní Ředice01:13:0617
44 517 Machek Luboš 1993 01:13:1316
45 515 Kutmon Miroslav 1983 01:13:2415
46 507 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:15:3914
47 547 Turek Zdeněk 1981 DEX01:16:4013
48 533 Hynčík Tomáš 1994 Greyhound Racing Team01:17:3012
49 536 Chlebek Jakub 1982 01:20:2011
50 524 Szwejdar Lukáš 1990 01:27:0310
51 503 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec KrálovéDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 807 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:41:3580
2 808 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:42:1172
3 817 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:42:2367
4 800 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:43:0063
5 819 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:43:1660
6 820 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:43:3058
7 835 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:43:3156
8 806 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:44:0854
9 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:45:2652
10 840 Dostál David 1979 Hradec Králové00:46:3150
11 818 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:47:1649
12 843 Dušánek Jiří 1980 00:47:1748
13 802 Fišer Jaroslav 1972 Active estate s.r.o. 00:47:1847
14 832 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:47:4046
15 815 Hájek Jiří 1973 Bowling Pec00:47:5545
16 834 Semerák Roman 1975 SK Pod Dubem 00:47:5644
17 823 Filip Lukáš 1976 HK00:48:1043
18 813 Panuš Karel 1974 KP RaceTeam00:48:3342
19 831 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:49:1441
20 842 Pavel Tomáš 1976 NICHT RUN00:49:2440
21 803 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:49:3939
22 825 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:49:4038
23 805 Krátký Martin 1977 00:51:1737
24 838 Holfeuer Ondřej 1973 Ada bikers00:52:0936
25 812 Flégr David 1976 CYKLO POKR PARDUBICE00:52:3135
26 804 Dudek Michal 1973 GHOST Team00:54:1234
27 833 Dražek Tomáš 1975 REDPOINT TEAM00:54:3333
28 822 Makovský David 1974 starwars00:55:5132
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM-STRATOSAUTO 00:43:0180
2 836 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:44:0572
3 814 Benda Pavel 1968 ExpressTufo Team Kolín00:45:2467
4 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:45:3463
5 810 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:45:3960
6 827 Kalojíros Tondáno 1968 TeG cycling00:47:0058
7 801 Skalický Michael 1968 KS Pardubice00:50:5456
8 841 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:53:3554
9 844 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:58:2752
10 839 Kolakovský Robert 1969 Rock Machine Cyklomax00:59:1350
11 828 Stohwassr Richard 1955 JK-cyklo01:00:0049
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1016 Lindr Lukáš 1995 00:17:4580
2 1012 Písař Martin 1984 Team Cyklotrener00:18:2172
3 1034 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:18:3967
4 1013 Kahl Václav 1985 Rozběháme Hradec Králové00:19:0263
5 1031 Kovařík Radovan 1985 Humbuk team00:19:0860
6 1001 Lněnička Jan 1994 Rozběháme Hradec Králové00:19:2058
7 1005 Pavlovec Ondrej 1984 00:24:4956
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1017 Randa Drahomír 1974 Stěžery00:16:3880
2 1008 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:18:3172
3 1036 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:19:0567
4 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:19:3763
5 1003 Vejběra Jan 1966 Night RUN team00:20:1760
6 1030 Horák Michal 1975 COLAS CZ, a.s.00:20:3758
7 1027 Hamáček Roman 1977 HSK Cycling team00:22:1156
8 1032 Palij Lubomír 1966 Hradec Králové00:24:3354
9 1011 Krátký Josef 1965 BezvaBěh.cz00:31:4252
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1020 Nováková Barbora 1983 Sokol Kunvald00:19:4680
2 1026 Sabovová Michaela 1986 Pardubice00:21:0172
3 1025 Brokešová Lucie 1985 STS Chvojkovice-Brod00:22:1667
4 1035 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:22:1963
5 1021 Antropiusoá Daniela 1982 aliveonthemoon.com00:24:2460
6 1029 Pánková Aneta 1992 Náchod00:24:2858
7 1028 Doležalová Apolenka 1982 Slavia Hadec Králové00:24:5056
8 1018 Rolečková Nikola 1992 00:25:1354
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1037 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:22:0280
2 1015 Vejběrová Eva 1976 Night RUN team00:22:5472
3 1002 Kalinová Dita 1972 Kočky+00:26:3567
4 1007 Nováková Radka 1971 Kočky+00:27:1063
5 1022 Dostálová Zlata 1979 DosMrk team00:28:3060
6 1010 Píšová Věra 1975 Kočky +00:29:2558
7 1033 Štemmerová Pavlína 1976 Hradec Králové00:31:4556
8 1009 Beránková Eva 1971 Kočky+00:34:1454
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 00:19:0980
2 1208 Lakatošová Daniela 1994 Musher klub Trenčín 00:19:2772
3 1207 Vočadlová Tereza 1995 MK Tlapky v tahu00:22:1667
4 1209 Zábranská Kristýna 1998 MK Tlapky v tahu00:22:2463
5 1212 Smolíková Alena 1986 M.C. Metuje00:22:5660
6 1202 Matušková Jana 1973 00:23:1358
7 1204 Kvasničková Zuzana 1990 Chodousy canicross00:23:1956
8 1206 Hlisníková Gabriela 1972 Czech Black Gang00:24:1254
9 1216 Adámková Bára 2003 MC Metuje00:27:0452
10 1213 Machková Nikola 1998 00:32:5550
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1214 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:18:5780
2 1211 Kvasnička Michal 1981 qasna&adar00:19:0472
3 1205 Brzák Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:20:5967
4 1210 Hozák Kamil 1979 PSA00:22:5163