podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:1280
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:04:2072
3 20 Vaniš Dominik 2012 00:04:5467
4 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:0263
5 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:0760
6 30 Seifert Lukáš 2013 00:05:1158
7 41 Franc Martin 2012 00:05:2656
8 29 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:05:5754
9 108 Preněk Vojta 2013 00:06:2252
10 97 Rybka Jan 2013 Kratonohy00:06:5050
11 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:5149
12 103 Mohyla Ondřej 2014 00:07:0148
13 77 Valenta Tadeáš 2013 00:07:0347
14 105 Smejka František 2013 Syrovátka00:07:2346
15 104 Smejkal Štěpán 2014 Syrovátka00:07:2845
16 106 Jandík Mikuláš 2014 Holice00:07:3044
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:5080
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:3272
3 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:05:3867
4 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:05:4863
5 44 Krejčíová Veronika 2012 00:06:2860
6 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:07:0458
7 19 Kohoutova Tereza 2014 00:10:0556
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:05:5380
2 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:0172
3 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:06:0267
4 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:06:3263
5 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:06:4060
6 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:1258
7 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké MýtoDNF0
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:3380
2 35 Zajačiková Eliška 2010 00:06:2772
3 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:3367
4 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:4363
5 98 Zimová Adéla 2011 00:06:4960
6 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:08:0258
7 107 Preňková Eliška 2010 00:08:1356
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:2880
2 184 Meloun Jakub 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3272
3 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:3367
4 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:3463
5 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3560
6 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3658
7 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:3356
8 200 Stodola Tomá 2008 Cyklo Bendl00:07:3454
9 183 Kopsa Ondřej 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:3652
10 195 Moravec Ondřej 2007 GHOST Team00:07:3750
11 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:08:2149
12 188 Král Václav 2009 00:08:4548
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 191 Nováková Daniela 2007 Škoda Mladá Boleslav00:07:2480
2 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:07:3072
3 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:08:2167
4 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:08:5763
5 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:5160
6 204 Zimová Kateřna 2009 00:11:1658
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:13:2880
2 202 Maršálek Adam 2006 Ghost00:15:2572
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:12:3880
2 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:13:5872
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:40:5780
2 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:44:2272
3 314 Lhoták Václav 2004 Bike Freaks Holie00:45:3667
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:50:0780
2 306 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:52:1372
3 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:04:1867
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:43:5980
2 412 Bergerová Karolína 1992 Carla,kupkolo.cz00:44:0472
3 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:49:5667
4 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:52:3963
5 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:4860
6 404 Štěpanovská Eva 1994 Quintbike.cz00:57:1758
7 411 Chmelařová Michaela 1991 OK Slavia Hradec Králové00:57:5956
8 413 Panušová Petra 1975 BFH00:59:3154
9 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team01:02:3752
10 415 Lhotáková Veronika 1972 Holice01:05:2650
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:55:2280
2 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:55:2372
3 524 Schejbal Josef 1980 CYKLO PROFI GOLD FREN00:55:5167
4 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:57:1763
5 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:57:2160
6 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:58:4458
7 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:58:5856
8 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:59:0454
9 582 Stoklasa Mirek 1983 Holice01:00:4652
10 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:01:2850
11 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice01:01:2949
12 536 Koreček Richard 1980 01:02:0748
13 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery01:05:5747
14 556 Roček Miroslav 1999 Cykloprofi Gold Fren01:10:3646
15 553 Doležal Ludvík 1988 GHOST Team01:11:2245
16 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:12:2244
17 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:15:4743
18 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub01:25:0042
19 583 Grus Petr 1984 01:25:5041
20 531 Chutný Martin 1991 HSK Cycling teamDNF0
21 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling TeamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:39:4980
2 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:41:3972
3 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:42:3667
4 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:42:5563
5 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:5660
6 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:46:1158
7 828 Hojka Petr 1971 Koudelka Cycling Team00:46:3856
8 819 Krátký Martin 1977 00:50:5354
9 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:52:1952
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:44:0380
2 842 Gabriel Aleš 1965 00:44:0672
3 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:46:1067
4 851 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:46:1263
5 863 Kolesa Luděk 1961 KBELY CYCLING TEAM00:52:3660
6 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:55:5158
7 866 Lhoták Stanislav 1966 00:56:4256
8 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:10:5554
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1055 Jor Martin 1987 RunSport Team00:28:0780
2 1057 Kulda Jiří 2002 00:29:4772
3 1026 Lněnička Jan 1994 00:30:5967
4 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:32:2663
5 1038 Simon Martin 1980 Jaroměř00:32:3460
6 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:33:1058
7 1058 Jandaček Jakub 1997 Wikov Hronov00:34:2956
8 1047 Viznar Ondřej 1992 00:38:5854
9 1059 Nunvář Jan 1992 DNF0
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:4780
2 1023 Krtička Michal 1973 Wikov00:32:1972
3 1054 Rautenkranc Miroslav 1964 SK Donocykl00:33:3867
4 1010 Mlateček Jiří 1967 00:37:0063
5 1052 Hudský Kamil 1973 KAJMAN RUN00:41:0360
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1056 Haňavcová Iveta 1982 Běhám pro radostDNF0
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:33:4880
2 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:40:4072
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:3780
2 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:4572
3 1226 Šubrtová Alena 1989 00:15:4867
4 1215 Blahová Klára 1991 00:19:0863
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1234 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:12:1880
2 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:15:1572
3 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:15:2867
4 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:15:4363
5 1243 Zima Jan 1973 00:18:2760
6 1244 Hofmeister Tomáš 1984 00:18:3158