Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 10 | Benda Stanislav | 2012 | Expres Tufo Team Kolín | 00:04:12 | 80 |
2 | 55 | Roček Matyáš | 2012 | Kostěnice | 00:04:20 | 72 |
3 | 20 | Vaniš Dominik | 2012 | 00:04:54 | 67 | |
4 | 72 | Mayer Antonín | 2012 | Hradec Králové | 00:05:02 | 63 |
5 | 3 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:05:07 | 60 |
6 | 30 | Seifert Lukáš | 2013 | 00:05:11 | 58 | |
7 | 41 | Franc Martin | 2012 | 00:05:26 | 56 | |
8 | 29 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:57 | 54 |
9 | 108 | Preněk Vojta | 2013 | 00:06:22 | 52 | |
10 | 97 | Rybka Jan | 2013 | Kratonohy | 00:06:50 | 50 |
11 | 64 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:06:51 | 49 |
12 | 103 | Mohyla Ondřej | 2014 | 00:07:01 | 48 | |
13 | 77 | Valenta Tadeáš | 2013 | 00:07:03 | 47 | |
14 | 105 | Smejka František | 2013 | Syrovátka | 00:07:23 | 46 |
15 | 104 | Smejkal Štěpán | 2014 | Syrovátka | 00:07:28 | 45 |
16 | 106 | Jandík Mikuláš | 2014 | Holice | 00:07:30 | 44 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 11 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:04:50 | 80 |
2 | 36 | Zajačiková Lucie | 2012 | 00:05:32 | 72 | |
3 | 26 | Dreslerová Emča | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:05:38 | 67 |
4 | 14 | Dúcká Editka | 2013 | Kobylice | 00:05:48 | 63 |
5 | 44 | Krejčíová Veronika | 2012 | 00:06:28 | 60 | |
6 | 27 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:07:04 | 58 |
7 | 19 | Kohoutova Tereza | 2014 | 00:10:05 | 56 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 9 | Jakubec Milan | 2010 | Pítrs Bikes | 00:05:53 | 80 |
2 | 33 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:06:01 | 72 |
3 | 13 | Dúcký Ondřej | 2010 | Kobylice | 00:06:02 | 67 |
4 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:06:32 | 63 |
5 | 63 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:06:40 | 60 |
6 | 40 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:08:12 | 58 |
7 | 32 | Stodola Vojtěch | 2010 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | DNF | 0 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 12 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:33 | 80 |
2 | 35 | Zajačiková Eliška | 2010 | 00:06:27 | 72 | |
3 | 4 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:06:33 | 67 |
4 | 31 | Vondoušová Karolína | 2011 | Cykloprofi Gold Fren | 00:06:43 | 63 |
5 | 98 | Zimová Adéla | 2011 | 00:06:49 | 60 | |
6 | 54 | Ročková Denisa | 2010 | Kostěnice | 00:08:02 | 58 |
7 | 107 | Preňková Eliška | 2010 | 00:08:13 | 56 | |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 165 | Severyn Richard | 2007 | Expres Tufo Team Kolín | 00:06:28 | 80 |
2 | 184 | Meloun Jakub | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:32 | 72 |
3 | 173 | Novák Vojěch | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:33 | 67 |
4 | 163 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:34 | 63 |
5 | 157 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:35 | 60 |
6 | 189 | Papoušek Adam | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:36 | 58 |
7 | 162 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:33 | 56 |
8 | 200 | Stodola Tomá | 2008 | Cyklo Bendl | 00:07:34 | 54 |
9 | 183 | Kopsa Ondřej | 2008 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:36 | 52 |
10 | 195 | Moravec Ondřej | 2007 | GHOST Team | 00:07:37 | 50 |
11 | 153 | Macháček Tomáš | 2008 | HO Stěžery | 00:08:21 | 49 |
12 | 188 | Král Václav | 2009 | 00:08:45 | 48 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 191 | Nováková Daniela | 2007 | Škoda Mladá Boleslav | 00:07:24 | 80 |
2 | 169 | Jelínková Nicol | 2008 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:07:30 | 72 |
3 | 158 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:08:21 | 67 |
4 | 159 | Jakubcová Ella | 2009 | Pítrs Bikes | 00:08:57 | 63 |
5 | 150 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:09:51 | 60 |
6 | 204 | Zimová Kateřna | 2009 | 00:11:16 | 58 | |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 180 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:13:28 | 80 |
2 | 202 | Maršálek Adam | 2006 | Ghost | 00:15:25 | 72 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 155 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:12:38 | 80 |
2 | 164 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:58 | 72 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 301 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:40:57 | 80 |
2 | 308 | Makovský Matyáš | 2003 | MAKOVKY | 00:44:22 | 72 |
3 | 314 | Lhoták Václav | 2004 | Bike Freaks Holie | 00:45:36 | 67 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 309 | Hendrychová Lucie | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:50:07 | 80 |
2 | 306 | Kudláčková Anna | 2004 | GHOST junior team | 00:52:13 | 72 |
3 | 300 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 01:04:18 | 67 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Jůzová Kateřina | 1991 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:43:59 | 80 |
2 | 412 | Bergerová Karolína | 1992 | Carla,kupkolo.cz | 00:44:04 | 72 |
3 | 406 | Tučková Monika | 1993 | Ski bikecentrum.cz team | 00:49:56 | 67 |
4 | 405 | Chmelařová Natálie | 1994 | GHOST Team | 00:52:39 | 63 |
5 | 400 | Kubanová Kateřina | 1984 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:55:48 | 60 |
6 | 404 | Štěpanovská Eva | 1994 | Quintbike.cz | 00:57:17 | 58 |
7 | 411 | Chmelařová Michaela | 1991 | OK Slavia Hradec Králové | 00:57:59 | 56 |
8 | 413 | Panušová Petra | 1975 | BFH | 00:59:31 | 54 |
9 | 401 | Gembalová Karolína | 1990 | GHOST Team | 01:02:37 | 52 |
10 | 415 | Lhotáková Veronika | 1972 | Holice | 01:05:26 | 50 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 523 | Šťastný Roman | 1980 | Rock Machine Cyklomax | 00:55:22 | 80 |
2 | 525 | Coufal Tomáš | 2000 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:55:23 | 72 |
3 | 524 | Schejbal Josef | 1980 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:55:51 | 67 |
4 | 521 | Chmelař Lukáš | 1991 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:57:17 | 63 |
5 | 543 | Brendl Tomáš | 1986 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:57:21 | 60 |
6 | 547 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 00:58:44 | 58 |
7 | 517 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:58:58 | 56 |
8 | 503 | Kuban Michal | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:59:04 | 54 |
9 | 582 | Stoklasa Mirek | 1983 | Holice | 01:00:46 | 52 |
10 | 535 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:01:28 | 50 |
11 | 532 | Dresler Lukáš | 1980 | Cyklistika Střezetice | 01:01:29 | 49 |
12 | 536 | Koreček Richard | 1980 | 01:02:07 | 48 | |
13 | 507 | Macháček Jiří | 1980 | HO Stěžery | 01:05:57 | 47 |
14 | 556 | Roček Miroslav | 1999 | Cykloprofi Gold Fren | 01:10:36 | 46 |
15 | 553 | Doležal Ludvík | 1988 | GHOST Team | 01:11:22 | 45 |
16 | 549 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký spining klub | 01:12:22 | 44 |
17 | 505 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:15:47 | 43 |
18 | 541 | Komberec Aleš | 1980 | Hradecký spining klub | 01:25:00 | 42 |
19 | 583 | Grus Petr | 1984 | 01:25:50 | 41 | |
20 | 531 | Chutný Martin | 1991 | HSK cycling team | DNF | 0 |
21 | 534 | Vanek Vladimir | 1983 | HSK cycling team | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 825 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:39:49 | 80 |
2 | 833 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:41:39 | 72 |
3 | 814 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:42:36 | 67 |
4 | 802 | Vondrouš Pavel | 1974 | Cykloprofi Gold Fren | 00:42:55 | 63 |
5 | 813 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:42:56 | 60 |
6 | 817 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:46:11 | 58 |
7 | 828 | Hojka Petr | 1971 | Koudelka Cycling Team | 00:46:38 | 56 |
8 | 819 | Krátký Martin | 1977 | 00:50:53 | 54 | |
9 | 837 | Makovský David | 1974 | MAKOVKY | 00:52:19 | 52 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 805 | Benda Pavel | 1968 | Expres Tufo Team Kolín | 00:44:03 | 80 |
2 | 842 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:44:06 | 72 | |
3 | 826 | Groul Milan | 1965 | Hradec Králové | 00:46:10 | 67 |
4 | 851 | Lehký Milan | 1966 | Cyklo Bendl | 00:46:12 | 63 |
5 | 863 | Kolesa Luděk | 1961 | KBELY CYCLING TEAM | 00:52:36 | 60 |
6 | 812 | Kolakovský Robet | 1969 | Rock Machine Cyklomax | 00:55:51 | 58 |
7 | 866 | Lhoták Stanislav | 1966 | 00:56:42 | 56 | |
8 | 830 | Novotný Jiří | 1969 | JINO RC modely Hradec Králové | 01:10:55 | 54 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1055 | Jor Martin | 1987 | RunSport Team | 00:28:07 | 80 |
2 | 1057 | Kulda Jiří | 2002 | 00:29:47 | 72 | |
3 | 1026 | Lněnička Jan | 1994 | 00:30:59 | 67 | |
4 | 1035 | Kahl Václav | 1985 | Draci v Hradci | 00:32:26 | 63 |
5 | 1038 | Simon Martin | 1980 | Jaroměř | 00:32:34 | 60 |
6 | 1014 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:33:10 | 58 |
7 | 1058 | Jandaček Jakub | 1997 | Wikov Hronov | 00:34:29 | 56 |
8 | 1047 | Viznar Ondřej | 1992 | 00:38:58 | 54 | |
9 | 1059 | Nunvář Jan | 1992 | DNF | 0 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1006 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:30:47 | 80 |
2 | 1023 | Krtička Michal | 1973 | Wikov | 00:32:19 | 72 |
3 | 1054 | Rautenkranc Miroslav | 1964 | SK Donocykl | 00:33:38 | 67 |
4 | 1010 | Mlateček Jiří | 1967 | 00:37:00 | 63 | |
5 | 1052 | Hudský Kamil | 1973 | KAJMAN RUN | 00:41:03 | 60 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1056 | Haňavcová Iveta | 1982 | Běhám pro radost | DNF | 0 |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1019 | Kozáková Denisa | 1979 | Hvězda Pardubice | 00:33:48 | 80 |
2 | 1040 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:40:40 | 72 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1200 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:13:37 | 80 |
2 | 1201 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:15:45 | 72 |
3 | 1226 | Šubrtová Alena | 1989 | 00:15:48 | 67 | |
4 | 1215 | Blahová Klára | 1991 | 00:19:08 | 63 | |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1234 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:12:18 | 80 |
2 | 1221 | Klusoň Oldřich | 1980 | Dannyho smečka | 00:15:15 | 72 |
3 | 1223 | Hradil Jakub | 1991 | BIKE SPORT HK | 00:15:28 | 67 |
4 | 1213 | Brzak Milan | 1973 | Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou | 00:15:43 | 63 |
5 | 1243 | Zima Jan | 1973 | 00:18:27 | 60 | |
6 | 1244 | Hofmeister Tomáš | 1984 | 00:18:31 | 58 |
design a kód: Michal Pavlík