podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:2280
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:04:2872
3 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:1567
4 37 Sitta Bruno 2013 aliveonthemoon.com00:05:2163
5 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:2260
6 30 Seifert Lukáš 2013 00:05:2358
7 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:05:4456
8 41 Franc Martin 2012 00:06:1654
9 29 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:06:2152
10 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:3050
11 6 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:06:3949
12 53 Řezáč Josef 2014 00:07:2748
13 82 Sodomka Vojtěch 2014 00:08:2147
14 71 Dejmek Miloš 2014 Hradec Králové 00:10:0246
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:04:5980
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:2172
3 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:05:5767
4 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:06:4463
5 44 Krejčíová Veronika 2012 00:06:4760
6 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:07:3658
7 42 Pavlovcová Barbora 2012 00:07:5456
8 47 Šimonová Nikola 2013 00:08:2154
9 2 Kašparová Adéla 2013 00:08:2452
10 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:09:3650
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:05:4680
2 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:0072
3 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:06:0167
4 45 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:06:0963
5 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:06:3760
6 32 Stodola Vojtěch 2010 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:06:3858
7 21 Vondrouš Matěj 2010 00:07:1956
8 76 Tsubera Michal 2010 Hradec Králové00:07:2554
9 38 Vilímek Vítek 2011 00:07:3252
10 85 Faltys Matěj 2011 00:08:5150
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:3080
2 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:3372
3 35 Zajačiková Eliška 2010 00:06:3867
4 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:4763
5 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:07:1660
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:2680
2 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:3372
3 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:3867
4 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3963
5 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4060
6 156 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:0058
7 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:1556
8 200 Stodola Tomá 2008 Cyklo Bendl00:07:1654
9 183 Kopsa Ondřej 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:4352
10 170 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:4650
11 195 Moravec Ondřej 2007 GHOST Team00:07:4749
12 154 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:4948
13 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:5047
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:06:2880
2 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:07:3272
3 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:09:0267
4 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:2163
5 187 Šimonová Veronika 2009 00:10:0260
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 180 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:12:2480
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:12:2680
2 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:12:2872
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 313 Holec Jiří 2002 Cyklo Bendl00:39:0680
2 311 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl00:39:1872
3 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:39:4267
4 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:40:5663
5 314 Lhoták Václav 2004 Bike Freaks Holie00:41:0260
6 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:42:1558
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 306 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:47:5780
2 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:54:5772
3 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:58:5467
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:42:1780
2 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:44:1372
3 416 Antropiusová Daniela 1982 planetvolitans.com00:44:4667
4 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:48:3163
5 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:53:2960
6 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:53:3058
7 407 Hanušová Natálie 2000 Quintbike.cz00:54:1856
8 415 Lhotáková Veronika 1972 Holice00:58:0654
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:53:0680
2 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:53:0772
3 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:3767
4 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:53:5463
5 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:53:5960
6 562 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:54:5258
7 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:54:5756
8 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:0254
9 561 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:56:0952
10 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:57:1250
11 557 Nagy Petr 1980 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:57:1349
12 539 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:58:4548
13 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:58:5547
14 529 Štrof Kamil 1985 Rock Machine Cyklomax00:59:0146
15 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice00:59:2645
16 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:01:0344
17 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub01:01:2043
18 510 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes01:02:3642
19 571 Vlček Martin 1983 Boels01:03:0341
20 574 Žatečka Jan 1985 01:05:1440
21 504 Jaroš Václav 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM01:05:4339
22 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:07:0938
23 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:16:1537
24 572 Černý Jakub 1988 BoelsDNF0
25 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling TeamDNF0
26 509 Vik Pavel 1981 DNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:38:5680
2 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:39:0772
3 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:39:0967
4 820 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:39:4663
5 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:0160
6 858 Šatný Radek 1972 00:41:4758
7 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:41:4956
8 848 Pišl David 1976 Fantazie bike team00:42:2554
9 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:44:1252
10 841 Filipi Lukáš 1976 Sportstyl Hradec Králové00:44:4450
11 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:45:0449
12 816 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:46:5848
13 860 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:47:4247
14 849 Dražek Tomáš 1975 Hradec Králové 00:47:5246
15 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:47:5945
16 801 Brezina Pavel 1977 GHOST Team00:48:2144
17 859 Andrýs Zdeněk 1978 00:51:3543
18 803 Kučera Radek 1975 Marcipán00:58:1342
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 842 Gabriel Aleš 1965 00:41:3980
2 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:41:4172
3 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:41:5367
4 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:42:1863
5 851 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:43:1260
6 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:44:1058
7 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:44:1156
8 834 Žáček Pavel 1967 00:52:3254
9 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:52:3552
10 836 Stohwasser Richard 1955 00:52:3650
11 861 Jirouš Josef 1956 KADADO00:52:5849
12 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz / DENTICare00:53:3148
13 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:02:2047
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:32:1680
2 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:32:2772
3 1018 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:43:1467
4 1042 Pavlovec Ondřej 1984 Hradec Králové00:46:3263
5 1046 Stodůlka Daniel 1992 DNF0
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:31:4880
2 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:34:1972
3 1010 Mlateček Jiří 1967 00:36:5667
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:32:3680
2 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:49:3472
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:5280
2 1236 Nývltová Elena 1990 M.C. Metuje00:14:1572
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:17:2467
4 1237 Trejtnarová Hana 1982 00:22:4363
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:15:4480
2 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:15:5872
3 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:16:2967