podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:1880
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:04:4572
3 20 Vaniš Dominik 2012 00:05:0667
4 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:1063
5 72 Mayer Antonín 2012 Hradec Králové 00:05:2660
6 30 Seifert Lukáš 2013 00:05:3858
7 73 Pešek Lukáš 2012 Veloservis Pešek00:05:5156
8 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:0454
9 41 Franc Martin 2012 00:06:0952
10 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:1050
11 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:2049
12 6 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:06:2148
13 77 Valenta Tadeáš 2013 00:06:5747
14 53 Řezáč Josef 2014 00:08:0746
15 82 Sodomka Vojtěch 2014 00:08:5645
16 39 Vilímek Vojta 2014 00:09:0244
17 68 Hovorka Štěpán 2014 Holohlavy00:09:0543
18 71 Dejmek Miloš 2014 Hradec Králové 00:09:2342
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:0880
2 36 Zajačiková Lucie 2012 00:05:2072
3 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:05:4467
4 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:06:0563
5 50 Zvěřinoá Nina 2012 00:06:4060
6 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:07:1458
7 44 Krejčíová Veronika 2012 00:07:2056
8 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:07:2354
9 42 Paulovcová Barbora 2012 00:07:2452
10 84 Čečetková Klára 2013 Draci v Hradci00:07:3450
11 47 Šimonová Nikola 2013 00:08:3349
12 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:08:3548
13 2 Kašparová Adéla 2013 00:08:3647
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:05:4680
2 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:05:4872
3 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:1167
4 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:06:3363
5 61 Brand Lukáš 2010 MTB Hujer00:06:3860
6 21 Vondrouš Matěj 2010 00:06:4558
7 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:06:4656
8 78 Valenta Adam 2010 00:07:0354
9 1 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:1852
10 38 Vilímek Vítek 2011 00:07:4550
11 83 Wolf Lukas 2011 00:08:0249
12 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:4248
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:2980
2 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:3272
3 35 Zajačiková Eliška 2010 00:06:2467
4 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:06:3263
5 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:07:3460
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:0780
2 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:2772
3 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3167
4 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3263
5 156 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:06:5860
6 162 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:5958
7 195 Moravec Ondřej 2007 GHOST Team00:07:2656
8 170 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:3054
9 154 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:08:0052
10 152 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:09:5650
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:06:5480
2 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:07:1572
3 175 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:5467
4 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:08:1463
5 159 Jakubcová Ella 2009 Pítrs Bikes00:09:1260
6 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:09:2158
7 187 Šimonová Veronika 2009 00:09:4756
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 196 Ticháček Petr 2006 Scot Tufo team00:12:2680
2 202 Maršálek Adam 2006 Ghost00:13:5072
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 197 Panušová Anna 2006 BFH00:12:2280
2 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:14:5272
3 167 Štěpánková Julie 2006 00:16:4967
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:39:4080
2 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:39:4272
3 305 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:41:2467
4 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:41:3763
5 310 Černík Adam 2004 MTBO Racing team Hradec Králové00:47:0660
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 309 Hendrychová Lucie 2003 BIKE FREAKS Holice00:47:5580
2 306 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:50:3572
3 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:55:2567
4 300 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team01:00:4363
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:43:0880
2 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:43:0972
3 416 Antropiusová Daniela 1982 planetvolitans.com00:44:2667
4 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:44:2763
5 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:49:2560
6 409 Zvěřinová Martina 1983 OK Lokomotiva Pardubice00:50:5858
7 411 Chmelařová Michaela 1991 OK Slavia Hradec Králové00:51:1756
8 404 Štěpanovská Eva 1994 Quintbike.cz00:53:1054
9 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:53:1152
10 410 Rašková Taťána 1956 MC Český ráj00:54:1050
11 407 Hanušová Natálie 2000 Quintbike.cz00:55:2649
12 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:59:1448
13 415 Lhotáková Veronika 1972 Holice01:01:2047
14 414 Wernerová Denisa 1986 Draci v HradciDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:52:5080
2 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:53:1172
3 565 Horák Dominik 2000 Kulhavy Team 00:53:1467
4 524 Schejbal Josef 1980 CYKLO PROFI GOLD FREN00:53:1663
5 569 Šimek Jakub 2000 Cros Bikeranch team00:54:2360
6 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:54:3458
7 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:54:3956
8 562 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka00:54:4254
9 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:54:4552
10 561 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka00:54:5750
11 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:55:0149
12 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:56:3248
13 557 Nagy Petr 1980 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:57:2447
14 502 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:57:2746
15 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:57:4645
16 539 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:57:5044
17 544 Zvěřina Petr 1982 00:59:1643
18 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:59:2742
19 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team00:59:3841
20 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice00:59:4140
21 560 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:59:4239
22 542 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:00:4638
23 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery01:00:4737
24 514 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:01:0936
25 540 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:01:1035
26 509 Vik Pavel 1981 01:02:1134
27 568 Kostkan Vojtěch 1991 Hradec Králové01:02:2233
28 527 Mareček Jan 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM01:03:2532
29 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub01:06:5231
30 504 Jaroš Václav 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM01:07:0330
31 536 Koreček Richard 1980 01:09:5829
32 553 Doležal Ludvík 1988 GHOST Team01:12:2328
33 570 Dražan Tomáš 1988 DKSDNF0
34 500 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ teamDNF0
35 556 Roček Miroslav 1999 Cykloprofi Gold FrenDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:39:2880
2 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:39:4972
3 820 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:39:5367
4 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:40:1463
5 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:40:2460
6 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:40:5058
7 857 Kříž Libor 1978 MTBO Racing team Hradec Králové00:41:2156
8 855 Jiran Jan 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:41:3654
9 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:42:0152
10 839 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:42:1050
11 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:1249
12 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:43:5048
13 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:44:2847
14 828 Hojka Petr 1971 Koudelka Cycling Team00:44:2946
15 804 Hájek Jiří 1973 00:44:3845
16 817 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:44:4344
17 856 Koláček Martin 1977 00:45:1943
18 841 Filipi Lukáš 1976 Sportstyl Hradec Králové00:45:5042
19 824 Zmek Jarslav 1975 Dubina Pardubice00:47:2941
20 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:48:1340
21 844 Kutnar Jiří 1970 00:49:0739
22 801 Brezina Pavel 1977 GHOST Team00:49:2638
23 838 Makovský Michal 1976 MAKOVKYDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:41:5780
2 832 Dvořák Petr 1968 PCK Louda00:42:0372
3 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:42:0867
4 842 Gabriel Aleš 1965 00:42:2563
5 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:44:2260
6 826 Groul Milan 1965 Hradec Králové00:44:4058
7 800 Hnízdil Jindřih 1964 00:48:5856
8 834 Žáček Pavel 1967 00:52:3554
9 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:52:3652
10 836 Stohwasser Richard 1955 00:52:4750
11 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz / DENTICare00:53:0749
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1015 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:32:0580
2 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:32:2272
3 1018 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:44:0167
4 1045 Macák Jiří 1984 00:50:2063
5 1038 Simon Martin 1980 JaroměřDNF0
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:31:3380
2 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:31:4772
3 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:33:3767
4 1044 Slavík Jan 1976 Kačeři Chrudim00:35:5463
5 1010 Mlateček Jiří 1967 00:37:3860
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1043 Hronová Markéta 1990 Obec Čistá00:38:2880
2 1005 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:39:3372
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1019 Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice00:33:5680
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:3680
2 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:15:1872
3 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:5067
4 1226 Šubrtová Alena 1989 00:16:3263
5 1215 Blahová Klára 1991 00:19:4260
6 1203 Hlisníková Gabriela 1972 00:20:0458
7 1227 Hovorková Simona 1984 Holohlavy00:20:0856
8 1206 Hubinková Veronika 2004 00:21:0854
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:16:0880
2 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:16:2372
3 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:16:2767