podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Zero DC
Bar dog
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 10 Benda Stanislav 2012 Expres Tufo Team Kolín00:04:4580
2 55 Roček Matyáš 2012 Kostěnice00:05:1472
3 20 Vaniš Dominik 2012 00:05:5467
4 3 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:5663
5 28 Trojan Matyáš 2012 Talent Bike KH00:06:0460
6 73 Pešek Lukáš 2012 Veloservis Pešek00:06:2458
7 74 Pražan Jan 2012 Pardubice00:06:2556
8 41 Franc Martin 2012 00:06:3854
9 16 Husák Matyáš 2012 MTBO Racing team Hradec Králové00:06:3952
10 15 Ptacek Patrik 2013 00:06:4050
11 30 Seifert Lukáš 2013 00:06:4149
12 64 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:5948
13 59 Genik Oliver 2013 Hradec Králové 00:07:2747
14 29 Novák Štěpán 2013 BIKE FREAKS Holice00:07:5346
15 68 Hovorka Štěpán 2014 Holohlavy00:08:5545
16 77 Valenta Tadeáš 2013 00:09:0744
17 71 Dejmek Miloš 2014 Hradec Králové 00:10:3043
18 53 Řezáč Josef 2014 00:15:0142
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 11 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:3680
2 8 Chmelíková Eva 2013 00:06:3372
3 26 Dreslerová Emča 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3467
4 27 Dreslerová Stelča 2014 Cyklistika Střezetice00:07:0763
5 50 Zvěřinoá Nina 2012 00:07:1460
6 14 Dúcká Editka 2013 Kobylice00:07:1758
7 25 TUZAROVÁ Valentina 2012 GHOST junior team00:08:0056
8 49 Palgutová Zita 2014 INDIGO cycling team00:08:4854
9 2 Kašparová Adéla 2013 00:09:3752
10 34 Koutníková Ema 2012 00:09:4650
11 47 Šimonová Nikola 2013 00:10:3349
12 19 Kohoutova Tereza 2014 00:11:3848
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 9 Jakubec Milan 2010 Pítrs Bikes00:06:3580
2 13 Dúcký Ondřej 2010 Kobylice00:06:4172
3 33 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:06:4367
4 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:07:0263
5 61 Brand Lukáš 2010 MTB Hujer00:07:0360
6 7 Chmelík Milan  2010 00:07:2058
7 63 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:07:5256
8 1 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:5654
9 22 Zápotocký Jaromír 2011 Jaroslav Kulhavý cycling team00:07:5752
10 21 Vondrouš Matěj 2010 00:08:1050
11 40 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:1949
12 78 Valenta Adam 2010 00:08:2248
13 76 Tsubera Michal 2010 Hradec Králové00:08:4447
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 12 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:1480
2 17 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:06:2372
3 4 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:07:3367
4 31 Vondoušová Karolína 2011 Cykloprofi Gold Fren00:08:0063
5 54 Ročková Denisa 2010 Kostěnice00:08:0160
6 75 Hovorková Eliška 2011 Holohlavy00:10:0158
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 173 Novák Vojěch 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:2980
2 184 Meloun Jakub 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team00:06:3072
3 165 Severyn Richard 2007 Expres Tufo Team Kolín00:06:3467
4 163 Nechuta Marek 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:4063
5 157 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4560
6 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:2858
7 156 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:4456
8 198 Panuš Jakub 2009 BFH00:08:0654
9 153 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:08:1952
10 154 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:08:2750
11 188 Král Václav 2009 00:09:4849
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 168 Krátká Zuzka 2008 BIKE FREAKS HOLICE00:07:2880
2 169 Jelínková Nicol 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:08:0272
3 175 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:08:3767
4 193 Brandová Karolína 2007 MTB Hujer00:09:1563
5 158 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:09:1660
6 150 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:10:1858
7 187 Šimonová Veronika 2009 00:10:1956
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 190 Horák Ondřej 2005 Hradec Králové00:11:0480
2 161 Souku Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:12:4372
3 196 Ticháček Petr 2006 Scot Tufo team00:13:0067
4 174 Hendrich Daniel Maximus 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN00:13:0263
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 155 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:12:5980
2 197 Panušová Anna 2006 BFH00:13:0172
3 164 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS HOLICE00:13:0467
4 172 TUZAROVÁ Natali 2006 GHOST junior team00:15:2363
5 167 Štěpánková Julie 2006 00:20:1060
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 303 Pařez Tomáš 2004 Expres Tufo Team Kolín00:40:0680
2 301 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:40:4672
3 308 Makovský Matyáš 2003 MAKOVKY00:43:1067
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Ryndová Anna 2004 HSK Cycling team00:53:2080
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Jůzová Kateřina 1991 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:42:4480
2 402 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:44:0272
3 412 Bergerová Karolína 1992 Carla,kupkolo.cz00:44:5467
4 406 Tučková Monika 1993 Ski bikecentrum.cz team00:47:5263
5 400 Kubanová Kateřina 1984 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:1260
6 411 Chmelařová Michaela 1991 OK Slavia Hradec Králové00:52:1158
7 405 Chmelařová Natálie 1994 GHOST Team00:53:2156
8 407 Hanušová Natálie 2000 Quintbike.cz00:54:2054
9 413 Panušová Petra 1975 BFH00:57:1752
10 401 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:58:0450
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 500 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:3680
2 548 Dvořák David 1993 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:4072
3 525 Coufal Tomáš 2000 APACHE LOKO TRUTNOV00:53:4167
4 523 Šťastný Roman 1980 Rock Machine Cyklomax00:55:5663
5 534 Vanek Vladimir 1983 HSK Cyling Team00:56:2860
6 546 Štolba David 1991 GHOST Team00:56:2958
7 521 Chmelař Lukáš 1991 MTBO Racing team Hradec Králové00:56:3156
8 517 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:57:5954
9 547 Vítek Petr 1986 Hradecký spining klub00:59:2252
10 543 Brendl Tomáš 1986 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM00:59:2450
11 561 Kolesár Roman 1988 BAKAKO Nová Paka01:00:0349
12 562 Vaníček Vojtěch 1985 BAKAKO Nová Paka01:00:0548
13 535 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub01:00:0747
14 532 Dresler Lukáš 1980 Cyklistika Střezetice01:00:1446
15 530 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax Team01:01:2345
16 560 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:01:3444
17 510 Jakubec Milan 1981 Pítrs Bikes01:01:4143
18 542 Petrnoušek Dominik 1999 CYKLO PROFI GOLD FREN01:01:5942
19 527 Mareček Jan 1981 STRATOS AUTO - VELOCENTRUM01:02:3741
20 514 Hromádko Jakub 1988 BAKAKO Nová Paka01:02:3840
21 536 Koreček Richard 1980 01:02:4439
22 541 Komberec Aleš 1980 Hradecký spining klub01:03:1338
23 507 Macháček Jiří 1980 HO Stěžery01:05:2937
24 509 Vik Pavel 1981 01:07:2736
25 566 Váňa Dalibor 1988 FHCT01:07:4835
26 504 Jaroš Václav 2000 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM01:08:0834
27 549 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký spining klub01:10:0033
28 526 Hendrich Daniel 1980 01:12:2832
29 553 Doležal Ludvík 1988 GHOST Team01:15:0931
30 563 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:15:1030
31 515 Janáček Tomáš 1988 01:19:2029
32 505 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:21:0228
33 565 Horák Dominik 2000 Kulhavy Team DNF0
34 503 Kuban Michal 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ teamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 825 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:40:0780
2 814 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:40:5772
3 821 Palguta Roman 1977 INDIGO cycling team00:40:5867
4 802 Vondrouš Pavel 1974 Cykloprofi Gold Fren00:41:0463
5 820 Gebrt Michal 1972 Cube Pejcha HK00:41:1460
6 833 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:41:2858
7 813 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:42:2556
8 839 Brand Tomáš 1976 PCK Louda00:42:4154
9 811 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team Hradec Králové00:43:1752
10 823 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:43:4250
11 804 Hájek Jiří 1973 00:45:2749
12 838 Makovský Michal 1976 MAKOVKY00:45:2848
13 829 Sitta Josef 1973 aliveonthemoon.com00:46:4347
14 849 Dražek Tomáš 1975 Hradec Králové 00:47:4446
15 815 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:47:5545
16 852 Berger Jan 1974 Hradec Králové00:48:4244
17 816 Kárník Jan 1978 Fanaticus00:49:5643
18 801 Brezina Pavel 1977 GHOST Team00:50:5142
19 837 Makovský David 1974 MAKOVKY00:50:5841
20 853 Filka Zbyněk 1978 00:56:5340
21 850 Vaněk Petr 1976 Hradec KrálovéDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 805 Benda Pavel 1968 Expres Tufo Team Kolín00:42:4080
2 842 Gabriel Aleš 1965 00:42:4672
3 835 Lederer Vladimír 1962 Cyklo RD Pardubice00:44:3767
4 827 Holeček Milan 1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:45:2563
5 851 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:46:0660
6 834 Žáček Pavel 1967 00:54:1358
7 812 Kolakovský Robet 1969 Rock Machine Cyklomax00:54:1956
8 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz / DENTICare00:55:2754
9 830 Novotný Jiří 1969 JINO RC modely Hradec Králové01:06:1652
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1035 Kahl Václav 1985 Draci v Hradci00:30:1780
2 1026 Lněnička Jan 1994 00:30:4572
3 1039 Dražan Tomáš 1988 00:30:5367
4 1014 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:0063
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1006 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:29:5780
2 1017 Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť00:30:2872
3 1000 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:32:4767
4 1036 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:33:4763
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1005 Šimáková Klára 1983 Hradec Králové00:38:5280
2 1020 Krejčová Markéta 1988 00:40:3072
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1040 Čechová Iva 1975 Hradec Králové 00:38:5380
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1200 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:12:5280
2 1209 Pětíková Diana 1991 BARTH Run00:13:0572
3 1212 Bezdíčková Jana 2003 00:13:5867
4 1201 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:14:5063
5 1222 Martincová Nikola 1986 00:15:0160
6 1224 Hronová Markéta 1990 Czech tri R. team00:15:2758
7 1226 Šubrtová Alena 1989 00:15:2856
8 1218 Křivková Denisa 1991 00:15:5354
9 1215 Blahová Klára 1991 00:16:0352
10 1211 Smejkalová Jaroslava 1975 00:16:0650
11 1216 Smolíková Alena 1986 MC Metuje00:16:3449
12 1228 Jahelková Karolína 1997 Hradec Králové 00:17:0348
13 1203 Hlisníková Gabriela 1972 00:18:4947
14 1229 Jahelková Irena 1972 Hradec Králové 00:20:2846
15 1205 Frošová Iva 1996 00:20:4445
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1223 Hradil Jakub 1991 BIKE SPORT HK00:14:4780
2 1221 Klusoň Oldřich 1980 Dannyho smečka00:15:2872
3 1210 Jurášek Roman 1990 3D Fitness Race Team00:15:2967
4 1213 Brzak Milan 1973 Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou00:15:3363