Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 10 | Benda Stanislav | 2012 | Expres Tufo Team Kolín | 00:04:45 | 80 |
2 | 55 | Roček Matyáš | 2012 | Kostěnice | 00:05:14 | 72 |
3 | 20 | Vaniš Dominik | 2012 | 00:05:54 | 67 | |
4 | 3 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:05:56 | 63 |
5 | 28 | Trojan Matyáš | 2012 | Talent Bike KH | 00:06:04 | 60 |
6 | 73 | Pešek Lukáš | 2012 | Veloservis Pešek | 00:06:24 | 58 |
7 | 74 | Pražan Jan | 2012 | Pardubice | 00:06:25 | 56 |
8 | 41 | Franc Martin | 2012 | 00:06:38 | 54 | |
9 | 16 | Husák Matyáš | 2012 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:06:39 | 52 |
10 | 15 | Ptacek Patrik | 2013 | 00:06:40 | 50 | |
11 | 30 | Seifert Lukáš | 2013 | 00:06:41 | 49 | |
12 | 64 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:06:59 | 48 |
13 | 59 | Genik Oliver | 2013 | Hradec Králové | 00:07:27 | 47 |
14 | 29 | Novák Štěpán | 2013 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:53 | 46 |
15 | 68 | Hovorka Štěpán | 2014 | Holohlavy | 00:08:55 | 45 |
16 | 77 | Valenta Tadeáš | 2013 | 00:09:07 | 44 | |
17 | 71 | Dejmek Miloš | 2014 | Hradec Králové | 00:10:30 | 43 |
18 | 53 | Řezáč Josef | 2014 | 00:15:01 | 42 | |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 11 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:36 | 80 |
2 | 8 | Chmelíková Eva | 2013 | 00:06:33 | 72 | |
3 | 26 | Dreslerová Emča | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:06:34 | 67 |
4 | 27 | Dreslerová Stelča | 2014 | Cyklistika Střezetice | 00:07:07 | 63 |
5 | 50 | Zvěřinoá Nina | 2012 | 00:07:14 | 60 | |
6 | 14 | Dúcká Editka | 2013 | Kobylice | 00:07:17 | 58 |
7 | 25 | TUZAROVÁ Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:08:00 | 56 |
8 | 49 | Palgutová Zita | 2014 | INDIGO cycling team | 00:08:48 | 54 |
9 | 2 | Kašparová Adéla | 2013 | 00:09:37 | 52 | |
10 | 34 | Koutníková Ema | 2012 | 00:09:46 | 50 | |
11 | 47 | Šimonová Nikola | 2013 | 00:10:33 | 49 | |
12 | 19 | Kohoutova Tereza | 2014 | 00:11:38 | 48 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 9 | Jakubec Milan | 2010 | Pítrs Bikes | 00:06:35 | 80 |
2 | 13 | Dúcký Ondřej | 2010 | Kobylice | 00:06:41 | 72 |
3 | 33 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:06:43 | 67 |
4 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:07:02 | 63 |
5 | 61 | Brand Lukáš | 2010 | MTB Hujer | 00:07:03 | 60 |
6 | 7 | Chmelík Milan | 2010 | 00:07:20 | 58 | |
7 | 63 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:07:52 | 56 |
8 | 1 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:07:56 | 54 |
9 | 22 | Zápotocký Jaromír | 2011 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:07:57 | 52 |
10 | 21 | Vondrouš Matěj | 2010 | 00:08:10 | 50 | |
11 | 40 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:08:19 | 49 |
12 | 78 | Valenta Adam | 2010 | 00:08:22 | 48 | |
13 | 76 | Tsubera Michal | 2010 | Hradec Králové | 00:08:44 | 47 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 12 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:14 | 80 |
2 | 17 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:06:23 | 72 |
3 | 4 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:07:33 | 67 |
4 | 31 | Vondoušová Karolína | 2011 | Cykloprofi Gold Fren | 00:08:00 | 63 |
5 | 54 | Ročková Denisa | 2010 | Kostěnice | 00:08:01 | 60 |
6 | 75 | Hovorková Eliška | 2011 | Holohlavy | 00:10:01 | 58 |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 173 | Novák Vojěch | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:29 | 80 |
2 | 184 | Meloun Jakub | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 00:06:30 | 72 |
3 | 165 | Severyn Richard | 2007 | Expres Tufo Team Kolín | 00:06:34 | 67 |
4 | 163 | Nechuta Marek | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:40 | 63 |
5 | 157 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:45 | 60 |
6 | 189 | Papoušek Adam | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:07:28 | 58 |
7 | 156 | Chvojka Filip | 2007 | GHOST junior team | 00:07:44 | 56 |
8 | 198 | Panuš Jakub | 2009 | BFH | 00:08:06 | 54 |
9 | 153 | Macháček Tomáš | 2008 | HO Stěžery | 00:08:19 | 52 |
10 | 154 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:08:27 | 50 |
11 | 188 | Král Václav | 2009 | 00:09:48 | 49 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 168 | Krátká Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:07:28 | 80 |
2 | 169 | Jelínková Nicol | 2008 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:08:02 | 72 |
3 | 175 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:08:37 | 67 |
4 | 193 | Brandová Karolína | 2007 | MTB Hujer | 00:09:15 | 63 |
5 | 158 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:09:16 | 60 |
6 | 150 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:10:18 | 58 |
7 | 187 | Šimonová Veronika | 2009 | 00:10:19 | 56 | |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 190 | Horák Ondřej | 2005 | Hradec Králové | 00:11:04 | 80 |
2 | 161 | Souku Vojta | 2005 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | 00:12:43 | 72 |
3 | 196 | Ticháček Petr | 2006 | Scot Tufo team | 00:13:00 | 67 |
4 | 174 | Hendrich Daniel Maximus | 2006 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 00:13:02 | 63 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 155 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:12:59 | 80 |
2 | 197 | Panušová Anna | 2006 | BFH | 00:13:01 | 72 |
3 | 164 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:13:04 | 67 |
4 | 172 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:15:23 | 63 |
5 | 167 | Štěpánková Julie | 2006 | 00:20:10 | 60 | |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 303 | Pařez Tomáš | 2004 | Expres Tufo Team Kolín | 00:40:06 | 80 |
2 | 301 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:40:46 | 72 |
3 | 308 | Makovský Matyáš | 2003 | MAKOVKY | 00:43:10 | 67 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 304 | Ryndová Anna | 2004 | HSK cycling team | 00:53:20 | 80 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Jůzová Kateřina | 1991 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:42:44 | 80 |
2 | 402 | Vtípilová Jana | 1992 | GHOST Team | 00:44:02 | 72 |
3 | 412 | Bergerová Karolína | 1992 | Carla,kupkolo.cz | 00:44:54 | 67 |
4 | 406 | Tučková Monika | 1993 | Ski bikecentrum.cz team | 00:47:52 | 63 |
5 | 400 | Kubanová Kateřina | 1984 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:51:12 | 60 |
6 | 411 | Chmelařová Michaela | 1991 | OK Slavia Hradec Králové | 00:52:11 | 58 |
7 | 405 | Chmelařová Natálie | 1994 | GHOST Team | 00:53:21 | 56 |
8 | 407 | Hanušová Natálie | 2000 | Quintbike.cz | 00:54:20 | 54 |
9 | 413 | Panušová Petra | 1975 | BFH | 00:57:17 | 52 |
10 | 401 | Gembalová Karolína | 1990 | GHOST Team | 00:58:04 | 50 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 500 | Mokrý Jakub | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:53:36 | 80 |
2 | 548 | Dvořák David | 1993 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:53:40 | 72 |
3 | 525 | Coufal Tomáš | 2000 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:53:41 | 67 |
4 | 523 | Šťastný Roman | 1980 | Rock Machine Cyklomax | 00:55:56 | 63 |
5 | 534 | Vanek Vladimir | 1983 | HSK cycling team | 00:56:28 | 60 |
6 | 546 | Štolba David | 1991 | GHOST Team | 00:56:29 | 58 |
7 | 521 | Chmelař Lukáš | 1991 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:56:31 | 56 |
8 | 517 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:57:59 | 54 |
9 | 547 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký spining klub | 00:59:22 | 52 |
10 | 543 | Brendl Tomáš | 1986 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 00:59:24 | 50 |
11 | 561 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 01:00:03 | 49 |
12 | 562 | Vaníček Vojtěch | 1985 | BAKAKO Nová Paka | 01:00:05 | 48 |
13 | 535 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:00:07 | 47 |
14 | 532 | Dresler Lukáš | 1980 | Cyklistika Střezetice | 01:00:14 | 46 |
15 | 530 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax Team | 01:01:23 | 45 |
16 | 560 | Kolda Pavel | 1990 | BAKAKO Nová Paka | 01:01:34 | 44 |
17 | 510 | Jakubec Milan | 1981 | Pítrs Bikes | 01:01:41 | 43 |
18 | 542 | Petrnoušek Dominik | 1999 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:01:59 | 42 |
19 | 527 | Mareček Jan | 1981 | STRATOS AUTO - VELOCENTRUM | 01:02:37 | 41 |
20 | 514 | Hromádko Jakub | 1988 | BAKAKO Nová Paka | 01:02:38 | 40 |
21 | 536 | Koreček Richard | 1980 | 01:02:44 | 39 | |
22 | 541 | Komberec Aleš | 1980 | Hradecký spining klub | 01:03:13 | 38 |
23 | 507 | Macháček Jiří | 1980 | HO Stěžery | 01:05:29 | 37 |
24 | 509 | Vik Pavel | 1981 | 01:07:27 | 36 | |
25 | 566 | Váňa Dalibor | 1988 | FHCT | 01:07:48 | 35 |
26 | 504 | Jaroš Václav | 2000 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | 01:08:08 | 34 |
27 | 549 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký spining klub | 01:10:00 | 33 |
28 | 526 | Hendrich Daniel | 1980 | 01:12:28 | 32 | |
29 | 553 | Doležal Ludvík | 1988 | GHOST Team | 01:15:09 | 31 |
30 | 563 | Škaloud Jakub | 1989 | FHCT | 01:15:10 | 30 |
31 | 515 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:19:20 | 29 | |
32 | 505 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:21:02 | 28 |
33 | 565 | Horák Dominik | 2000 | Kulhavy Team | DNF | 0 |
34 | 503 | Kuban Michal | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 825 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:40:07 | 80 |
2 | 814 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:40:57 | 72 |
3 | 821 | Palguta Roman | 1977 | INDIGO cycling team | 00:40:58 | 67 |
4 | 802 | Vondrouš Pavel | 1974 | Cykloprofi Gold Fren | 00:41:04 | 63 |
5 | 820 | Gebrt Michal | 1972 | Cube Pejcha HK | 00:41:14 | 60 |
6 | 833 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:41:28 | 58 |
7 | 813 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:42:25 | 56 |
8 | 839 | Brand Tomáš | 1976 | PCK Louda | 00:42:41 | 54 |
9 | 811 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team Hradec Králové | 00:43:17 | 52 |
10 | 823 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:43:42 | 50 |
11 | 804 | Hájek Jiří | 1973 | 00:45:27 | 49 | |
12 | 838 | Makovský Michal | 1976 | MAKOVKY | 00:45:28 | 48 |
13 | 829 | Sitta Josef | 1973 | aliveonthemoon.com | 00:46:43 | 47 |
14 | 849 | Dražek Tomáš | 1975 | Hradec Králové | 00:47:44 | 46 |
15 | 815 | Kopecký Michal | 1977 | Bemaniax | 00:47:55 | 45 |
16 | 852 | Berger Jan | 1974 | Hradec Králové | 00:48:42 | 44 |
17 | 816 | Kárník Jan | 1978 | Fanaticus | 00:49:56 | 43 |
18 | 801 | Brezina Pavel | 1977 | GHOST Team | 00:50:51 | 42 |
19 | 837 | Makovský David | 1974 | MAKOVKY | 00:50:58 | 41 |
20 | 853 | Filka Zbyněk | 1978 | 00:56:53 | 40 | |
21 | 850 | Vaněk Petr | 1976 | Hradec Králové | DNF | 0 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 805 | Benda Pavel | 1968 | Expres Tufo Team Kolín | 00:42:40 | 80 |
2 | 842 | Gabriel Aleš | 1965 | 00:42:46 | 72 | |
3 | 835 | Lederer Vladimír | 1962 | Cyklo RD Pardubice | 00:44:37 | 67 |
4 | 827 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:45:25 | 63 |
5 | 851 | Lehký Milan | 1966 | Cyklo Bendl | 00:46:06 | 60 |
6 | 834 | Žáček Pavel | 1967 | 00:54:13 | 58 | |
7 | 812 | Kolakovský Robet | 1969 | Rock Machine Cyklomax | 00:54:19 | 56 |
8 | 806 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz / DENTICare | 00:55:27 | 54 |
9 | 830 | Novotný Jiří | 1969 | JINO RC modely Hradec Králové | 01:06:16 | 52 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1035 | Kahl Václav | 1985 | Draci v Hradci | 00:30:17 | 80 |
2 | 1026 | Lněnička Jan | 1994 | 00:30:45 | 72 | |
3 | 1039 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:30:53 | 67 | |
4 | 1014 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:31:00 | 63 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1006 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:29:57 | 80 |
2 | 1017 | Tomáš Zdeněk | 1971 | Triatlon Býšť | 00:30:28 | 72 |
3 | 1000 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:32:47 | 67 |
4 | 1036 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:33:47 | 63 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1005 | Šimáková Klára | 1983 | Hradec Králové | 00:38:52 | 80 |
2 | 1020 | Krejčová Markéta | 1988 | 00:40:30 | 72 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1040 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:38:53 | 80 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1200 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:12:52 | 80 |
2 | 1209 | Pětíková Diana | 1991 | BARTH Run | 00:13:05 | 72 |
3 | 1212 | Bezdíčková Jana | 2003 | 00:13:58 | 67 | |
4 | 1201 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:14:50 | 63 |
5 | 1222 | Martincová Nikola | 1986 | 00:15:01 | 60 | |
6 | 1224 | Hronová Markéta | 1990 | Czech tri R. team | 00:15:27 | 58 |
7 | 1226 | Šubrtová Alena | 1989 | 00:15:28 | 56 | |
8 | 1218 | Křivková Denisa | 1991 | 00:15:53 | 54 | |
9 | 1215 | Blahová Klára | 1991 | 00:16:03 | 52 | |
10 | 1211 | Smejkalová Jaroslava | 1975 | 00:16:06 | 50 | |
11 | 1216 | Smolíková Alena | 1986 | MC Metuje | 00:16:34 | 49 |
12 | 1228 | Jahelková Karolína | 1997 | Hradec Králové | 00:17:03 | 48 |
13 | 1203 | Hlisníková Gabriela | 1972 | 00:18:49 | 47 | |
14 | 1229 | Jahelková Irena | 1972 | Hradec Králové | 00:20:28 | 46 |
15 | 1205 | Frošová Iva | 1996 | 00:20:44 | 45 | |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1223 | Hradil Jakub | 1991 | BIKE SPORT HK | 00:14:47 | 80 |
2 | 1221 | Klusoň Oldřich | 1980 | Dannyho smečka | 00:15:28 | 72 |
3 | 1210 | Jurášek Roman | 1990 | 3D Fitness Race Team | 00:15:29 | 67 |
4 | 1213 | Brzak Milan | 1973 | Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou | 00:15:33 | 63 |
design a kód: Michal Pavlík