podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:04:4580
2 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:05:1072
3 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:1267
4 92 Zápotocký Jaromír 2011 České Libchavy00:05:3963
5 76 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:05:4260
6 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:05:4458
7 74 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:05:5056
8 98 Mayer Antonín 2012 00:06:3254
9 11 Polák Patrik 2011 HSK Cycling team00:06:3852
10 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:4350
11 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:06:4449
12 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:4948
13 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:06:5947
14 91 Luňák Antonín 2011 Hořice00:07:1646
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:05:4380
2 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:4672
3 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:06:4367
4 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:06:4563
5 31 Chmelíková Eva 2013 00:07:3560
6 63 Pavlovcová Barbora 2012 Kukleny00:07:3758
7 59 Kašparová Adéla 2013 00:08:2456
8 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:08:5254
9 80 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:09:0252
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:05:4980
2 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:05:5072
3 97 Valenta Adam 2010 Němčice00:06:4767
4 20 Plass Jakub 2009 00:06:4863
5 21 Plass Matěj 2009 00:07:1960
6 30 Chmelík Milan 2010 00:07:2358
7 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:0156
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:4180
2 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:05:5972
3 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4367
4 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:06:5263
5 1 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:07:0060
6 51 Korečková Markéta 2010 Nepasický cyklo tým00:07:5658
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:3880
2 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:3972
3 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:06:4067
4 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:4163
5 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:4460
6 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:5758
7 158 Hendrich Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:07:0856
8 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:07:1054
9 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:07:2252
10 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:3950
11 164 Pachta Štěpán 2008 00:07:4049
12 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:4848
13 200 Pařízek Matěj 2006 Sportstyl Hradec Králové00:08:1147
14 192 Stodola Tomáš 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:2246
15 201 Filipi Tadeš 2008 Sportstyl Hradec Králové00:08:2745
16 163 Pachta Šimon 2008 00:09:0944
17 215 Sedláček Jakub 2006 00:09:2143
18 214 Chudý Lukáš 2006 00:10:2342
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 213 Nováková Daniela 2007 Pocta Bike Gallery 00:07:2080
2 199 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:07:2972
3 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:4567
4 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:08:0863
5 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:08:0960
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 216 Rubeš Daniel 2005 Bike 200000:10:1480
2 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:10:2072
3 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:13:0567
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:11:1880
2 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:11:2272
3 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:12:2467
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:37:0180
2 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:38:4172
3 322 Adami Maxim 2001 MC café - happy meal racing team00:39:1967
4 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:39:2863
5 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:3860
6 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:40:5058
7 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:42:4156
8 300 Mrňávek Martin 2003 00:47:0454
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:46:0780
2 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:47:0972
3 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:54:5167
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:41:2080
2 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:41:2172
3 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:43:5267
4 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:47:0663
5 405 Kubanová Kateřina 1984 00:49:1560
6 400 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team00:55:2158
7 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice00:56:2156
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:51:4280
2 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:4872
3 529 Schejbal Josef 1979 CYKLO PROFI GOLD FREN00:51:5367
4 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:53:4663
5 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:53:4960
6 576 Vaníček Vojtěch 1985 00:53:5858
7 565 Vymětalík Jaroslav 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN00:54:0956
8 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:54:4554
9 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:54:5652
10 548 Hruška Petr 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:54:5850
11 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:57:0149
12 524 Novotný František 1981 Hradecký Spinning klub00:57:2148
13 593 Swvarovský Michal 1998 MC café - happy meal racing team00:57:4147
14 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:57:4646
15 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:57:5145
16 519 Macháček Jiří 1979 00:58:3244
17 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs Bikes00:58:3443
18 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice00:58:4242
19 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem00:58:4341
20 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax00:58:4740
21 571 Váňa Dalibor 1988 FHCT00:58:4839
22 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka01:00:4338
23 587 Kostkan Vojtěch 1991 Kola Chaloupka HK01:00:5737
24 539 Zima Tomáš 1994 JKF Jaroměř01:03:2636
25 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:04:4835
26 595 Holas Ondřej 1983 VyKing.cz01:05:1034
27 592 Chaloupka Petr 1992 Kola Chaloupka HK01:06:1633
28 503 Anděl Jaroslav 1987 01:06:2032
29 594 Ondráček Jiří 1985 Hradec KrálovéDNF0
30 585 Rybín Ondřej 1993 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAMDNF0
31 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klubDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:36:5380
2 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:36:5472
3 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:37:1767
4 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:38:3763
5 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:38:4060
6 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:39:2958
7 823 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:39:3456
8 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:39:5754
9 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:40:2852
10 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:40:2950
11 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:4049
12 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:41:5948
13 803 Hendrich Daniel 1973 00:42:4047
14 804 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:42:5046
15 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:43:0245
16 849 Dražek Tomáš 1975 Reopoint team00:43:0144
17 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:44:1043
18 851 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:44:4242
19 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:44:5441
20 802 Zmek Jaroslav 1975 Parubice-Dubina00:45:5040
21 862 Makovský David 1974 00:46:5339
22 858 Filipi Lukáš 1976 Sportstyl Hradec Králové00:47:0838
23 857 Andrýs Zdeněk 1978 ENVICONS00:48:3637
24 864 Kučera Radek 1975 Pardubice00:49:2036
25 844 Březina Pavel 1977 GHOST Team00:52:0035
26 800 Košťál Marek 1978 BIKE FREAKS Holice00:55:0734
27 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové00:56:1133
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:40:5380
2 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:42:4972
3 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:43:2767
4 845 Lehký Milan 1966 Cyklo Bendl00:44:2363
5 866 Rybín Petr 1968 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:45:2360
6 839 Hnízdil Jindřich 1964 00:45:4358
7 817 Cinek Petr 1962 00:51:0756
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:31:0280
2 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:4772
3 1087 Lněnička Jan 1994 Night RUN00:32:2567
4 1045 Adámek Jakub 1985 Hradec Králové00:32:5363
5 1011 Stohwasser Petr 1982 00:33:2260
6 1089 Zeman Daniel 1983 RSFK00:35:2258
7 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:39:4456
8 1088 Strejček Jiří 1983 Praha 1000:53:5254
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:5880
2 1084 Slavík Jan 1976 Račeři Chrudim00:31:4472
3 1017 Trávníček Marek 1976 00:33:0367
4 1075 Pavel Jiří 1977 Sovětice00:37:0663
5 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:39:5760
6 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice00:48:3158
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:30:2180
2 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:39:5272
3 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:42:4167
4 1023 Hellerova Hana 1961 Hradec Králové00:45:1463
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:14:0680
2 1210 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:4672
3 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:16:2067
4 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:16:4463
5 1222 Hovorková Simona 1984 00:16:5960
6 1215 Jičínská Natálie 1996 00:18:5058
7 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:20:3156
8 1232 Janouchová Viktorie 1998 00:22:4254
9 1233 Veverková Lucie 1999 00:24:2552
10 1241 Tůmová Katerina 1982 pohroma team00:26:0050
11 1214 Škvrnová Adéla 1998 Brigitte00:27:0349
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:12:2880