podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:05:0780
2 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:0972
3 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:3467
4 92 Zápotocký Jaromír 2011 České Libchavy00:05:4863
5 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:05:4960
6 8 Krátký Vojta 2011 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:0158
7 76 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:0656
8 40 Vilímek Vítek 2011 00:06:2754
9 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:3452
10 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:4250
11 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:06:4349
12 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:07:0848
13 7 Brzak Marin 2011 00:07:2947
14 90 Říčař Victor 2011 HK00:07:3446
15 96 Dočkal Tadeáš 2012 Praha00:07:4045
16 89 Vávra Tadeáš 2012 Axit CZ 00:07:4244
17 91 Luňák Antonín 2011 Hořice00:07:4343
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:05:4980
2 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:05:5072
3 94 Zimová Adéla 2011 SC HK00:06:1867
4 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:06:2763
5 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:06:3460
6 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:07:0858
7 95 Zvěřinová Nina 2012 00:08:1156
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:2480
2 87 Panuš Jakub 2009 BIKE FREAKS HOLICE00:05:3272
3 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:05:4367
4 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:5063
5 12 Král Václav 2009 00:06:5860
6 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:07:5158
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:3780
2 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:05:5072
3 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:1167
4 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3063
5 51 Korečková Markéta 2010 Nepasický cyklo tým00:07:3660
6 93 Zimová Kateřina 2009 SC HK00:07:4258
7 25 Valentova´ Denisa Viktorie 2010 00:07:4656
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:05:5780
2 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:05:5872
3 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:05:5967
4 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:0063
5 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:0360
6 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:0858
7 184 Všetička Jan 2007 TC Dobruška00:06:1756
8 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:07:0454
9 200 Pařízek Matěj 2006 Sportstyl Hradec Králové00:07:1652
10 206 Synáček Vojta 2006 00:07:3350
11 211 Řezníček Václav 2006 SC HK00:08:0749
12 210 Řezníček Josef 2008 SC H00:08:0848
13 209 Luňák Václav 2006 Hořice00:08:1547
14 212 Ráliš Matěj 2008 SC HK00:09:3746
15 207 Synáček Matěj 2008 00:10:5445
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:4080
2 204 Panušová Anna 2006 Choteč00:06:5272
3 161 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:5967
4 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:07:1063
5 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:1760
6 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:1958
7 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:2156
8 205 Langová Andrea 2006 APACHE LOKO TRUTNOV00:07:5254
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:10:1980
2 208 Skalický Jakub 2004 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:11:1772
3 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:1967
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:11:3280
2 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:11:3772
3 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:12:0067
4 150 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:13:3363
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 312 Horák Dominik 2001 Bike academy Opletal00:37:1480
2 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:37:1972
3 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:3367
4 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:40:2663
5 316 Kadlec Petr 2000 JKF Jaroměř00:44:1160
6 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:44:1658
7 300 Mrňávek Martin 2003 00:46:0056
8 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAMDNF0
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:48:5580
2 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:57:4072
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:41:5180
2 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:41:5972
3 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:42:0767
4 405 Kubanová Kateřina 1984 00:49:0163
5 417 Kárníková Kamila 1981 Fanticus00:50:0060
6 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:51:2458
7 418 Kadlerová Zuzana 1990 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ00:52:1756
8 414 Zvěřinová Martina 1983 00:52:1854
9 415 Panušová Petra 1975 SYMBIO +00:53:0452
10 416 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS Holice00:55:4050
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:1280
2 529 Schejbal Josef 1979 CYKLO PROFI GOLD FREN00:51:1472
3 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:53:1767
4 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:53:1863
5 557 Dvořák David 1993 GHOST Team00:53:2060
6 548 Hruška Petr 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:53:4858
7 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:54:2356
8 576 Vaníček Vojtěch 1985 00:54:4754
9 530 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:54:4852
10 531 Kuban Michal 1985 00:55:0650
11 577 Kolesár Roman 1988 BAKAKO 00:55:2349
12 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:56:3048
13 521 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:56:3947
14 513 Bláha Roman 1979 00:56:4746
15 581 Zvěřina Petr 1982 00:57:1945
16 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:57:2044
17 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:57:2143
18 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:57:3042
19 558 Pajer Ondřej 1989 Dolní Město00:57:4541
20 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:57:4840
21 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:58:5339
22 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:00:2438
23 519 Macháček Jiří 1979 01:00:3737
24 571 Váňa Dalibor 1988 FHCT01:00:4436
25 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax01:00:4835
26 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:00:4934
27 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:01:1233
28 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub01:02:4732
29 587 Kostkan Vojtěch 1991 Kola Chaloupka HK01:03:2831
30 505 Moravec Michal 1980 GHOST Team01:03:3530
31 574 Škaloud Jakub 1989 FHCT01:06:0929
32 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ01:06:4128
33 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:06:5327
34 503 Anděl Jaroslav 1987 01:07:5926
35 509 Janáček Tomáš 1988 01:17:1225
36 556 Chutný Martin 1991 HSK Cycling teamDNF0
37 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling teamDNF0
38 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZDNF0
39 538 Šebrle Jiří 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ teamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:37:1780
2 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:37:2572
3 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:39:0267
4 823 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:39:3463
5 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:40:1960
6 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:40:2958
7 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:40:3956
8 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:41:4754
9 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:42:4552
10 825 Hájek Jiří 1973 00:42:5450
11 861 Panuš Karel 1974 Symbio+ CE Energy00:42:5649
12 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:1048
13 803 Hendrich Daniel 1973 00:43:3447
14 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:45:0646
15 849 Dražek Tomáš 1975 Reopoint team00:45:3445
16 851 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:46:0644
17 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:46:3343
18 865 Kárník Jan 1978 Fanticus00:46:3442
19 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:47:5441
20 864 Kučera Radek 1975 Pardubice00:50:5940
21 835 Hruška Milan 1977 Ski bikecentrum.cz team00:52:1939
22 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:54:2138
23 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové01:02:1537
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:40:3280
2 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:41:5672
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:42:0367
4 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:0363
5 866 Rybín Petr 1968 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM00:49:3460
6 801 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:50:4158
7 817 Cinek Petr 1962 00:51:2256
8 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz00:51:4654
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1051 Jor Martin 1987 RunSport Team00:28:5880
2 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:3872
3 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:32:0867
4 1083 Závodní Lukáš 1979 Týniště nad Orlicí00:32:3363
5 1045 Adámek Jakub 1985 Hradec Králové00:33:2660
6 1069 Uher Tomáš 1985 VEGAN SPORT CLUB00:34:2858
7 1080 Hamral Lukáš 1994 00:35:4456
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1082 Borovec Alexandr 1976 Choceň00:31:2880
2 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:33:2872
3 1017 Trávníček Marek 1976 00:34:0867
4 1084 Slavík Jan 1976 Račeři Chrudim00:34:4963
5 1075 Pavel Jiří 1977 Sovětice00:38:2660
6 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:39:2758
7 1079 Andrle Richard 1974 00:40:1456
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:36:0080
2 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:39:5872
3 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:47:1667
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:38:4080
2 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:42:0272
3 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:45:4367
4 1033 Šternerová Hana 1963 Hradec Králové00:54:2763
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:11:1380
2 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:11:1572
3 1240 Zimová Sabina 2003 SC HK00:11:1867
4 1222 Hovorková Simona 1984 00:11:3363
5 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:13:3760
6 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:14:3458
7 1210 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:23:3356
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:08:1980
2 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:10:1172
3 1201 Brzak Milan 1973 00:10:3767