Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 65 | Benda Stanislav | 2012 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:05:07 | 80 |
2 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:05:09 | 72 |
3 | 48 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:05:34 | 67 |
4 | 92 | Zápotocký Jaromír | 2011 | České Libchavy | 00:05:48 | 63 |
5 | 46 | Říčař Vojěch | 2011 | HK | 00:05:49 | 60 |
6 | 8 | Krátký Vojta | 2011 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:06:01 | 58 |
7 | 76 | Vaniš Dominik | 2012 | Sezemice | 00:06:06 | 56 |
8 | 40 | Vilímek Vítek | 2011 | 00:06:27 | 54 | |
9 | 47 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:06:34 | 52 |
10 | 15 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:06:42 | 50 |
11 | 72 | Husák Matyáš | 2012 | MTBO Dacing team | 00:06:43 | 49 |
12 | 24 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:07:08 | 48 |
13 | 7 | Brzak Marin | 2011 | 00:07:29 | 47 | |
14 | 90 | Říčař Victor | 2011 | HK | 00:07:34 | 46 |
15 | 96 | Dočkal Tadeáš | 2012 | Praha | 00:07:40 | 45 |
16 | 89 | Vávra Tadeáš | 2012 | Axit CZ | 00:07:42 | 44 |
17 | 91 | Luňák Antonín | 2011 | Hořice | 00:07:43 | 43 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 22 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:05:49 | 80 |
2 | 16 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:05:50 | 72 |
3 | 94 | Zimová Adéla | 2011 | SC HK | 00:06:18 | 67 |
4 | 49 | Dreslerová Ema | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:06:27 | 63 |
5 | 61 | Krejčíková Veronika | 2012 | Hradec Králové | 00:06:34 | 60 |
6 | 45 | Říčařová Kamila | 2011 | HK | 00:07:08 | 58 |
7 | 95 | Zvěřinová Nina | 2012 | 00:08:11 | 56 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 29 | Kovář Melichar | 2009 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:24 | 80 |
2 | 87 | Panuš Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:05:32 | 72 |
3 | 33 | Petráček Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | 00:05:43 | 67 |
4 | 69 | Holan Matěj | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:50 | 63 |
5 | 12 | Král Václav | 2009 | 00:06:58 | 60 | |
6 | 50 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:07:51 | 58 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 28 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:05:37 | 80 |
2 | 70 | Holanová Anežka | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:05:50 | 72 |
3 | 23 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:11 | 67 |
4 | 6 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:30 | 63 |
5 | 51 | Korečková Markéta | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:07:36 | 60 |
6 | 93 | Zimová Kateřina | 2009 | SC HK | 00:07:42 | 58 |
7 | 25 | Valentova´ Denisa Viktorie | 2010 | 00:07:46 | 56 | |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 172 | Frencl Dominik | 2007 | GIANT Pítrs Bikes | 00:05:57 | 80 |
2 | 156 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:05:58 | 72 |
3 | 197 | Meloun Jakub | 2007 | Litomyšl | 00:05:59 | 67 |
4 | 176 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holie | 00:06:00 | 63 |
5 | 173 | Frencl Patrik | 2008 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:03 | 60 |
6 | 166 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:08 | 58 |
7 | 184 | Všetička Jan | 2007 | TC Dobruška | 00:06:17 | 56 |
8 | 159 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:07:04 | 54 |
9 | 200 | Pařízek Matěj | 2006 | Sportstyl Hradec Králové | 00:07:16 | 52 |
10 | 206 | Synáček Vojta | 2006 | 00:07:33 | 50 | |
11 | 211 | Řezníček Václav | 2006 | SC HK | 00:08:07 | 49 |
12 | 210 | Řezníček Josef | 2008 | SC H | 00:08:08 | 48 |
13 | 209 | Luňák Václav | 2006 | Hořice | 00:08:15 | 47 |
14 | 212 | Ráliš Matěj | 2008 | SC HK | 00:09:37 | 46 |
15 | 207 | Synáček Matěj | 2008 | 00:10:54 | 45 | |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 170 | Krátká Zuzka | 2008 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:06:40 | 80 |
2 | 204 | Panušová Anna | 2006 | Choteč | 00:06:52 | 72 |
3 | 161 | Lhotáková Adéla | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:59 | 67 |
4 | 182 | Petráčková Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | 00:07:10 | 63 |
5 | 157 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:07:17 | 60 |
6 | 180 | Kroulíková Michaela | 2006 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:19 | 58 |
7 | 179 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:07:21 | 56 |
8 | 205 | Langová Andrea | 2006 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:07:52 | 54 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 162 | Lhoták Václav | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:10:19 | 80 |
2 | 208 | Skalický Jakub | 2004 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:11:17 | 72 |
3 | 165 | Soukup Vojta | 2005 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | 00:11:19 | 67 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 154 | Kudláčková Anna | 2004 | GHOST junior team | 00:11:32 | 80 |
2 | 168 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:11:37 | 72 |
3 | 160 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:00 | 67 |
4 | 150 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:13:33 | 63 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 312 | Horák Dominik | 2001 | Bike academy Opletal | 00:37:14 | 80 |
2 | 305 | Coufal Tomáš | 2001 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:37:19 | 72 |
3 | 306 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:39:33 | 67 |
4 | 301 | Pinkas Daniel | 2001 | Cyklo-ski klub Polička | 00:40:26 | 63 |
5 | 316 | Kadlec Petr | 2000 | JKF Jaroměř | 00:44:11 | 60 |
6 | 308 | Horáček Čestmír | 2003 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:44:16 | 58 |
7 | 300 | Mrňávek Martin | 2003 | 00:46:00 | 56 | |
8 | 303 | Svoboda Marian | 2003 | UNIKOVO MTB TEAM | DNF | 0 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 304 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:48:55 | 80 |
2 | 309 | Hanušová Natálie | 2000 | Gian Pitrs bikes | 00:57:40 | 72 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Bergerová Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:41:51 | 80 |
2 | 404 | Vtípilová Jana | 1992 | GHOST Team | 00:41:59 | 72 |
3 | 410 | Antropiusová Daniela | 1982 | Planet Volitans | 00:42:07 | 67 |
4 | 405 | Kubanová Kateřina | 1984 | 00:49:01 | 63 | |
5 | 417 | Kárníková Kamila | 1981 | Fanticus | 00:50:00 | 60 |
6 | 407 | Štěpánovská Eva | 1994 | POLANSKÝ BIKE AND RUN | 00:51:24 | 58 |
7 | 418 | Kadlerová Zuzana | 1990 | BMC SKIBIKECENTRUM.CZ | 00:52:17 | 56 |
8 | 414 | Zvěřinová Martina | 1983 | 00:52:18 | 54 | |
9 | 415 | Panušová Petra | 1975 | SYMBIO + | 00:53:04 | 52 |
10 | 416 | Lhotáková Veronika | 1972 | BIKE FREAKS Holice | 00:55:40 | 50 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 553 | Mokrý Jakub | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:51:12 | 80 |
2 | 529 | Schejbal Josef | 1979 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:51:14 | 72 |
3 | 501 | Šťastný Roman | 1979 | Rock Machine-Cyklomax | 00:53:17 | 67 |
4 | 500 | Brendl Tomáš | 1986 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:53:18 | 63 |
5 | 557 | Dvořák David | 1993 | GHOST Team | 00:53:20 | 60 |
6 | 548 | Hruška Petr | 1986 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:53:48 | 58 |
7 | 507 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:54:23 | 56 |
8 | 576 | Vaníček Vojtěch | 1985 | 00:54:47 | 54 | |
9 | 530 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 00:54:48 | 52 |
10 | 531 | Kuban Michal | 1985 | 00:55:06 | 50 | |
11 | 577 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO | 00:55:23 | 49 |
12 | 549 | Kulhavý Tomáš | 1988 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:56:30 | 48 |
13 | 521 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký Spinning klub | 00:56:39 | 47 |
14 | 513 | Bláha Roman | 1979 | 00:56:47 | 46 | |
15 | 581 | Zvěřina Petr | 1982 | 00:57:19 | 45 | |
16 | 514 | Vtípil Radek | 1983 | GHOST Team | 00:57:20 | 44 |
17 | 532 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 00:57:21 | 43 |
18 | 522 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:57:30 | 42 |
19 | 558 | Pajer Ondřej | 1989 | Dolní Město | 00:57:45 | 41 |
20 | 567 | Kolda Pavel | 1990 | BAKAKO Nová Paka | 00:57:48 | 40 |
21 | 518 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.cz | 00:58:53 | 39 |
22 | 536 | Kovařík Libor | 1981 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:00:24 | 38 |
23 | 519 | Macháček Jiří | 1979 | 01:00:37 | 37 | |
24 | 571 | Váňa Dalibor | 1988 | FHCT | 01:00:44 | 36 |
25 | 554 | Petrnoušek Dominik | 1999 | RockMachine - Cyklomax | 01:00:48 | 35 |
26 | 512 | Vik Pavel | 1981 | Opatovice nad Labem | 01:00:49 | 34 |
27 | 520 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 01:01:12 | 33 |
28 | 523 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký Spinning klub | 01:02:47 | 32 |
29 | 587 | Kostkan Vojtěch | 1991 | Kola Chaloupka HK | 01:03:28 | 31 |
30 | 505 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 01:03:35 | 30 |
31 | 574 | Škaloud Jakub | 1989 | FHCT | 01:06:09 | 29 |
32 | 515 | Kotiza Tomáš | 1991 | IDIADA CZ | 01:06:41 | 28 |
33 | 547 | Michalec Petr | 1995 | Pítrs Bikes | 01:06:53 | 27 |
34 | 503 | Anděl Jaroslav | 1987 | 01:07:59 | 26 | |
35 | 509 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:17:12 | 25 | |
36 | 556 | Chutný Martin | 1991 | HSK cycling team | DNF | 0 |
37 | 551 | Vaněk Vladimír | 1983 | HSK cycling team | DNF | 0 |
38 | 511 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | DNF | 0 |
39 | 538 | Šebrle Jiří | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 818 | Nagy Petr | 1978 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:37:17 | 80 |
2 | 816 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:37:25 | 72 |
3 | 811 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:39:02 | 67 |
4 | 823 | Nosek Ruda | 1970 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:39:34 | 63 |
5 | 815 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:40:19 | 60 |
6 | 826 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:40:29 | 58 |
7 | 828 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:40:39 | 56 |
8 | 846 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team | 00:41:47 | 54 |
9 | 850 | Sitta Josef | 1973 | Planet Volitans | 00:42:45 | 52 |
10 | 825 | Hájek Jiří | 1973 | 00:42:54 | 50 | |
11 | 861 | Panuš Karel | 1974 | Symbio+ CE Energy | 00:42:56 | 49 |
12 | 812 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:43:10 | 48 |
13 | 803 | Hendrich Daniel | 1973 | 00:43:34 | 47 | |
14 | 807 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:45:06 | 46 |
15 | 849 | Dražek Tomáš | 1975 | Reopoint team | 00:45:34 | 45 |
16 | 851 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN | 00:46:06 | 44 |
17 | 840 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:46:33 | 43 |
18 | 865 | Kárník Jan | 1978 | Fanticus | 00:46:34 | 42 |
19 | 809 | Krátký Martin | 1977 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:47:54 | 41 |
20 | 864 | Kučera Radek | 1975 | Pardubice | 00:50:59 | 40 |
21 | 835 | Hruška Milan | 1977 | Ski bikecentrum.cz team | 00:52:19 | 39 |
22 | 833 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:54:21 | 38 |
23 | 838 | Novotný Jiří | 1969 | JINO Model Hradec Králové | 01:02:15 | 37 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 843 | Benda Pavel | 1968 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:40:32 | 80 |
2 | 824 | Svatoš Vladimír | 1963 | AUTOMAX HK | 00:41:56 | 72 |
3 | 837 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:42:03 | 67 |
4 | 822 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:43:03 | 63 |
5 | 866 | Rybín Petr | 1968 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | 00:49:34 | 60 |
6 | 801 | Žáček Pavel | 1967 | Hradec Králové | 00:50:41 | 58 |
7 | 817 | Cinek Petr | 1962 | 00:51:22 | 56 | |
8 | 806 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz | 00:51:46 | 54 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1051 | Jor Martin | 1987 | RunSport Team | 00:28:58 | 80 |
2 | 1039 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:31:38 | 72 |
3 | 1026 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:32:08 | 67 |
4 | 1083 | Závodní Lukáš | 1979 | Týniště nad Orlicí | 00:32:33 | 63 |
5 | 1045 | Adámek Jakub | 1985 | Hradec Králové | 00:33:26 | 60 |
6 | 1069 | Uher Tomáš | 1985 | VEGAN SPORT CLUB | 00:34:28 | 58 |
7 | 1080 | Hamral Lukáš | 1994 | 00:35:44 | 56 | |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1082 | Borovec Alexandr | 1976 | Choceň | 00:31:28 | 80 |
2 | 1049 | Jakeš Josef | 1965 | SK OB Týniště nad Orlicí | 00:33:28 | 72 |
3 | 1017 | Trávníček Marek | 1976 | 00:34:08 | 67 | |
4 | 1084 | Slavík Jan | 1976 | Račeři Chrudim | 00:34:49 | 63 |
5 | 1075 | Pavel Jiří | 1977 | Sovětice | 00:38:26 | 60 |
6 | 1044 | Čáp Bohuslav | 1951 | Orel Hradec Králové | 00:39:27 | 58 |
7 | 1079 | Andrle Richard | 1974 | 00:40:14 | 56 | |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1024 | Solánská Jana | 1985 | TJ MARATONSTAV Úpice | 00:36:00 | 80 |
2 | 1019 | Marečková Dana | 1981 | Hradec Králové | 00:39:58 | 72 |
3 | 1020 | Hlaváčová Lucia | 1982 | Hradec Králové | 00:47:16 | 67 |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1003 | Vejběrová Eva | 1976 | cyklo pokr | 00:38:40 | 80 |
2 | 1048 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:42:02 | 72 |
3 | 1007 | Píšová Věra | 1975 | Hradec Králové | 00:45:43 | 67 |
4 | 1033 | Šternerová Hana | 1963 | Hradec Králové | 00:54:27 | 63 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1228 | Smolíková Alena | 1986 | Jaroměř | 00:11:13 | 80 |
2 | 1225 | Hronová Markéta | 1990 | Atletika CR | 00:11:15 | 72 |
3 | 1240 | Zimová Sabina | 2003 | SC HK | 00:11:18 | 67 |
4 | 1222 | Hovorková Simona | 1984 | 00:11:33 | 63 | |
5 | 1209 | Fröhlichová Niki | 1990 | Doggy bear | 00:13:37 | 60 |
6 | 1213 | Hlisníková Gabriela | 1972 | 00:14:34 | 58 | |
7 | 1210 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:23:33 | 56 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1224 | Rinn Jakub | 1987 | MC Český ráj | 00:08:19 | 80 |
2 | 1226 | Havran Jan | 1993 | ISCAREX Česká Třebová | 00:10:11 | 72 |
3 | 1201 | Brzak Milan | 1973 | 00:10:37 | 67 |
design a kód: Michal Pavlík