podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:04:4080
2 88 Letošník Ondřej 2011 HSK Cycling team00:05:1472
3 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:1767
4 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:2863
5 8 Krátký Vojta 2011 V6 BIKE FREAKS Holice00:05:3060
6 76 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:05:3658
7 83 Buchal Petr 2011 Dolní Újezd00:05:4356
8 7 Brzak Marin 2011 00:06:1754
9 40 Vilímek Vítek 2011 00:06:4452
10 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:06:5550
11 66 Pešek Tomáš 2012 Hradec Králové00:07:1049
12 11 Polák Patrik 2011 HSK Cycling team00:07:1148
13 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:07:5647
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:0080
2 63 Pavlovcová Barbora 2012 Kukleny00:07:3972
3 59 Kašparová Adéla 2013 00:09:1567
4 35 Šimonová Nikolka 2013 00:09:2363
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:2480
2 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:06:0072
3 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:3167
4 52 Kopecký Matěj 2010 Hradec Králové00:07:3863
5 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:07:5660
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:0180
2 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:0772
3 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:2767
4 36 Šimonová Veronika 2009 00:06:5263
5 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:06:5360
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 203 Šumpík Pavel 2006 BIKE FEAKS HOLICE00:05:5280
2 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:05:5372
3 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:0767
4 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:0863
5 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:0960
6 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:2158
7 184 Všetička Jan 2007 TC Dobruška00:06:2556
8 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3954
9 153 Chvojka Filip 2007 GHOST junior team00:06:4852
10 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:4950
11 178 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:0249
12 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:0348
13 164 Pachta Štěpán 2008 00:07:1347
14 192 Stodola Tomáš 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:1446
15 163 Pachta Šimon 2008 00:07:4145
16 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:08:0044
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 204 Panušová Anna 2006 Choteč00:06:3580
2 161 Lhotáková Adéla 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:3672
3 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:1767
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:11:1880
2 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:12:2172
3 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:14:4367
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:12:5980
2 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:0072
3 152 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:15:4067
4 150 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:15:4163
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 312 Horák Dominik 2001 Bike academy Opletal00:37:1880
2 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:39:2272
3 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:39:2367
4 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:3763
5 303 Svoboda Marian 2003 UNIKOVO MTB TEAM00:42:5360
6 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:51:2558
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:46:5580
2 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:48:0972
3 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikes00:56:0967
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:42:5780
2 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:43:1672
3 408 Tučková Monika 1993 OPLT CYCLING00:44:0867
4 405 Kubanová Kateřina 1984 00:49:4363
5 414 Zvěřinová Martina 1983 00:51:1660
6 415 Panušová Petra 1975 SYMBIO +00:53:5058
7 416 Lhotáková Veronika 1972 BIKE FREAKS Holice00:56:4556
8 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:01:4554
9 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUNDNF0
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:5480
2 576 Vaníček Vojtěch 1985 00:55:0872
3 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:55:1167
4 565 Vymětalík Jaroslav 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN00:55:1963
5 577 Kolesár Roman 1988 BAKAKO 00:55:4260
6 580 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:56:3458
7 531 Kuban Michal 1985 00:56:5956
8 530 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:57:0454
9 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:57:0652
10 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:57:1350
11 581 Zvěřina Petr 1982 00:58:1349
12 505 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:59:0348
13 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ00:59:0947
14 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team00:59:1146
15 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax00:59:1245
16 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:59:1344
17 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:00:0643
18 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:00:1742
19 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:04:1741
20 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:05:2040
21 503 Anděl Jaroslav 1987 01:06:1939
22 509 Janáček Tomáš 1988 01:07:1638
23 584 Novotný Ráďa 1982 Lídl je rychlejší01:08:4637
24 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:13:0536
25 590 Valenta Vojtěch 1994 Chrudim01:15:4535
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:37:2080
2 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:37:2172
3 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:39:2667
4 863 Šumpík Stanislav 1978 BIKE FREAKS Holice00:39:2863
5 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:40:5360
6 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:1358
7 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:41:2356
8 804 Kopecký Michal 1977 Bemaniax00:42:5454
9 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:2452
10 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:43:4950
11 825 Hájek Jiří 1973 00:44:1249
12 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:45:1448
13 802 Zmek Jaroslav 1975 Parubice-Dubina00:47:1047
14 862 Makovský David 1974 00:48:5146
15 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové00:57:2545
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:41:2080
2 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:42:1872
3 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:43:3367
4 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:43:3463
5 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz00:52:1160
6 855 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:52:4858
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:30:4180
2 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:30:5672
3 1045 Adámek Jakub 1985 Hradec Králové00:31:2667
4 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:4263
5 1076 Lán Jakub 1986 00:33:5760
6 1011 Stohwasser Petr 1982 00:34:3158
7 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:38:4356
8 1027 Dražan Tomáš 1988 DNF0
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:29:5980
2 1017 Trávníček Marek 1976 00:32:1172
3 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:32:5967
4 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:33:4863
5 1029 Černý Aleš 1964 JRF Jaroměř00:36:3460
6 1075 Pavel Jiří 1977 Sovětice00:36:5758
7 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:40:1156
8 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice00:49:0654
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1078 Kučerová Štěpánka 1987 TJ Sokol HK00:38:0580
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:30:0380
2 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:36:4572
3 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:38:4167
4 1062 Vinšálková Tereza 1978 Liberec00:41:4263
5 1023 Hellerova Hana 1961 Hradec Králové00:42:3460
6 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:43:4758
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:5680
2 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:15:5672
3 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:15:5967
4 1222 Hovorková Simona 1984 00:16:3563
5 1238 Páslerová Jana 1988 00:17:5260
6 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:18:2058
7 1215 Jičínská Natálie 1996 00:18:5356
8 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:19:3654
9 1223 Plzenská Markéta 1988 00:20:0452
10 1210 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:21:4850
11 1221 Brndiarová Justýna 1996 Bert a Justý00:23:0149
12 1214 Škvrnová Adéla 1998 Brigitte00:24:3348
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1218 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:11:3280
2 1237 Sudek Milan 1986 00:12:1072
3 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:11:5867
4 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:13:0963
5 1236 Flamendr Bendr 1989 GANG BANG00:13:1660
6 1201 Brzak Milan 1973 00:14:5658
7 1234 Rousek Miloslav 1987 MC Metuje00:16:0156
8 1235 Maixner Martin 1989 Dlouhá Třebová00:16:0254