Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 65 | Benda Stanislav | 2012 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:05:05 | 80 |
2 | 26 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:05:09 | 72 |
3 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:05:18 | 67 |
4 | 48 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:05:31 | 63 |
5 | 8 | Krátký Vojta | 2011 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:05:32 | 60 |
6 | 24 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:06:00 | 58 |
7 | 76 | Vaniš Dominik | 2012 | Sezemice | 00:06:03 | 56 |
8 | 83 | Buchal Petr | 2011 | Dolní Újezd | 00:06:11 | 54 |
9 | 46 | Říčař Vojěch | 2011 | HK | 00:06:22 | 52 |
10 | 15 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:06:34 | 50 |
11 | 7 | Brzak Marin | 2011 | 00:06:42 | 49 | |
12 | 75 | Sitta Bruno | 2013 | Planet Volitans | 00:06:44 | 48 |
13 | 41 | Krejčík Jakub | 2011 | HK | 00:06:48 | 47 |
14 | 47 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:07:06 | 46 |
15 | 72 | Husák Matyáš | 2012 | MTBO Dacing team | 00:07:10 | 45 |
16 | 2 | Gembal Robin | 2013 | GHOST junior team | 00:07:25 | 44 |
17 | 43 | Čejp Petr | 2011 | HO Stěžery | 00:07:52 | 43 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 22 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:27 | 80 |
2 | 49 | Dreslerová Ema | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:06:31 | 72 |
3 | 55 | Hovorková Eliška | 2011 | 00:07:24 | 67 | |
4 | 61 | Krejčíková Veronika | 2012 | Hradec Králové | 00:07:40 | 63 |
5 | 42 | Krejčíková Lenka | 2011 | HK | 00:07:41 | 60 |
6 | 81 | Dúcká Editka | 2013 | 00:07:51 | 58 | |
7 | 80 | Tuzarová Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:07:52 | 56 |
8 | 31 | Chmelíková Eva | 2013 | 00:07:53 | 54 | |
9 | 45 | Říčařová Kamila | 2011 | HK | 00:08:13 | 52 |
10 | 35 | Šimonová Nikolka | 2013 | 00:09:33 | 50 | |
11 | 82 | Krčková Eliška | 2013 | Hradec Králové | 00:10:12 | 49 |
12 | 59 | Kašparová Adéla | 2013 | 00:10:32 | 48 | |
13 | 54 | Procházková Rachel | 2013 | SKN HK | 00:10:44 | 47 |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 29 | Kovář Melichar | 2009 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:50 | 80 |
2 | 3 | Jakubec Milan | 2010 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:07 | 72 |
3 | 33 | Petráček Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | 00:06:08 | 67 |
4 | 9 | Dúcký Ondřej | 2010 | 00:06:14 | 63 | |
5 | 17 | Kaska Štěpán | 2009 | Hradecký Spinning klub | 00:06:19 | 60 |
6 | 69 | Holan Matěj | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:22 | 58 |
7 | 18 | Kaska Šimon | 2009 | Hradecký Spinning klub | 00:06:42 | 56 |
8 | 20 | Plass Jakub | 2009 | 00:06:56 | 54 | |
9 | 79 | Tišer Max | 2009 | 00:07:26 | 52 | |
10 | 21 | Plass Matěj | 2009 | 00:07:36 | 50 | |
11 | 50 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:07:53 | 49 |
12 | 52 | Kopecký Matěj | 2010 | Hradec Králové | 00:08:06 | 48 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 28 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:05:55 | 80 |
2 | 70 | Holanová Anežka | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:05:58 | 72 |
3 | 6 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:18 | 67 |
4 | 23 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:23 | 63 |
5 | 1 | Ryndová Marie | 2009 | HSK cycling team | 00:06:57 | 60 |
6 | 36 | Šimonová Veronika | 2009 | 00:07:24 | 58 | |
7 | 58 | Jarešová Marie Ema | 2010 | 00:07:50 | 56 | |
8 | 25 | Valentova´ Denisa Viktorie | 2010 | 00:08:01 | 54 | |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 156 | Novák Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:06:03 | 80 |
2 | 172 | Frencl Dominik | 2007 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:04 | 72 |
3 | 173 | Frencl Patrik | 2008 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:08 | 67 |
4 | 176 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holie | 00:06:10 | 63 |
5 | 197 | Meloun Jakub | 2007 | Litomyšl | 00:06:14 | 60 |
6 | 166 | Svoboda Marcel | 2007 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:46 | 58 |
7 | 184 | Všetička Jan | 2007 | TC Dobruška | 00:06:55 | 56 |
8 | 178 | Malíř Hóna | 2008 | GHOST junior team | 00:07:10 | 54 |
9 | 155 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:07:31 | 52 |
10 | 200 | Pařízek Matěj | 2006 | Sportstyl Hradec Králové | 00:07:34 | 50 |
11 | 193 | Laba Matyáš | 2006 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:36 | 49 |
12 | 163 | Pachta Šimon | 2008 | 00:07:59 | 48 | |
13 | 164 | Pachta Štěpán | 2008 | 00:08:13 | 47 | |
14 | 186 | Buchal Tomáš | 2008 | Dolní Újezd | 00:08:20 | 46 |
15 | 201 | Filipi Tadeš | 2008 | Sportstyl Hradec Králové | 00:08:41 | 45 |
16 | 192 | Stodola Tomáš | 2008 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:08:42 | 44 |
17 | 188 | Dusza Patrik | 2008 | SKN HK | 00:19:53 | 43 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 170 | Krátká Zuzka | 2008 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:06:43 | 80 |
2 | 199 | Tuzarová Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:07:18 | 72 |
3 | 180 | Kroulíková Michaela | 2006 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:19 | 67 |
4 | 182 | Petráčková Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | 00:07:20 | 63 |
5 | 157 | Hojková Karla | 2008 | Staré Holice | 00:07:26 | 60 |
6 | 179 | Kočová Barbora | 2007 | INT CZ | 00:07:27 | 58 |
7 | 151 | Nádvorníková Daniela | 2007 | HSK cycling team | 00:10:24 | 56 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 162 | Lhoták Václav | 2004 | BIKE FREAKS HOLICE | 00:11:33 | 80 |
2 | 202 | Hojka Fanda | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:11:34 | 72 |
3 | 165 | Soukup Vojta | 2005 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | 00:11:47 | 67 |
4 | 190 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:14:44 | 63 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 160 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:35 | 80 |
2 | 154 | Kudláčková Anna | 2004 | GHOST junior team | 00:13:24 | 72 |
3 | 177 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:41 | 67 |
4 | 152 | Ryndová Anna | 2005 | HSK cycling team | 00:14:34 | 63 |
5 | 150 | Maršálková Markéta | 2004 | HSK cycling team | 00:16:21 | 60 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 305 | Coufal Tomáš | 2001 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:37:03 | 80 |
2 | 301 | Pinkas Daniel | 2001 | Cyklo-ski klub Polička | 00:39:21 | 72 |
3 | 306 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:39:29 | 67 |
4 | 302 | Jaroš Václav | 2000 | Elkov Author Junior team | 00:40:17 | 63 |
5 | 318 | Platenka Filip | 2000 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:41:14 | 60 |
6 | 313 | Makovský Matyáš | 2003 | Hradec Králové | 00:43:05 | 58 |
7 | 316 | Kadlec Petr | 2000 | JKF Jaroměř | 00:44:36 | 56 |
8 | 300 | Mrňávek Martin | 2003 | 00:45:27 | 54 | |
9 | 308 | Horáček Čestmír | 2003 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:45:53 | 52 |
10 | 317 | Buriánek Šimon | 2003 | EuroPainClinics | 00:50:48 | 50 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 304 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:45:24 | 80 |
2 | 311 | Šedová Tereza | 2003 | Cyklo Bendl | 00:46:08 | 72 |
3 | 309 | Hanušová Natálie | 2000 | Gian Pitrs bikes | DNF | 0 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 403 | Bergerová Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:41:33 | 80 |
2 | 404 | Vtípilová Jana | 1992 | GHOST Team | 00:41:57 | 72 |
3 | 410 | Antropiusová Daniela | 1982 | Planet Volitans | 00:44:32 | 67 |
4 | 408 | Tučková Monika | 1993 | OPLT CYCLING | 00:44:46 | 63 |
5 | 405 | Kubanová Kateřina | 1984 | 00:49:43 | 60 | |
6 | 415 | Panušová Petra | 1975 | SYMBIO + | 00:52:47 | 58 |
7 | 400 | Gembalová Karolína | 1990 | GHOST Team | 01:00:26 | 56 |
8 | 401 | Hendrychová Vlaďka | 1976 | BIKE FREAKS Holice | 01:02:06 | 54 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 501 | Šťastný Roman | 1979 | Rock Machine-Cyklomax | 00:52:44 | 80 |
2 | 553 | Mokrý Jakub | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:52:45 | 72 |
3 | 500 | Brendl Tomáš | 1986 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:52:47 | 67 |
4 | 507 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:55:03 | 63 |
5 | 549 | Kulhavý Tomáš | 1988 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:55:04 | 60 |
6 | 551 | Vaněk Vladimír | 1983 | HSK cycling team | 00:55:07 | 58 |
7 | 582 | Krček Vojtěch | 1984 | 00:55:10 | 56 | |
8 | 538 | Šebrle Jiří | 1985 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:55:18 | 54 |
9 | 518 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.cz | 00:55:19 | 52 |
10 | 576 | Vaníček Vojtěch | 1985 | 00:55:35 | 50 | |
11 | 577 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO | 00:55:37 | 49 |
12 | 532 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 00:56:08 | 48 |
13 | 580 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 00:56:09 | 47 |
14 | 514 | Vtípil Radek | 1983 | GHOST Team | 00:56:26 | 46 |
15 | 530 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 00:56:57 | 45 |
16 | 522 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:57:00 | 44 |
17 | 542 | Frencl Martin | 1990 | Pítrs Bikes | 00:57:42 | 43 |
18 | 531 | Kuban Michal | 1985 | 00:57:59 | 42 | |
19 | 524 | Novotný František | 1981 | Hradecký Spinning klub | 00:58:29 | 41 |
20 | 517 | Šváb Jan | 1991 | Greyhound Racing Team | 00:58:33 | 40 |
21 | 567 | Kolda Pavel | 1990 | BAKAKO Nová Paka | 00:58:41 | 39 |
22 | 543 | Dresler Lukáš | 1979 | Cyklistika Střezetice | 00:58:47 | 38 |
23 | 504 | Jakubec Milan | 1981 | GIANT Pítrs Bikes | 00:58:51 | 37 |
24 | 515 | Kotiza Tomáš | 1991 | IDIADA CZ | 00:59:06 | 36 |
25 | 523 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:59:15 | 35 |
26 | 520 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 00:59:32 | 34 |
27 | 526 | Novák Richard | 1979 | BIKEPART.CZ | 01:00:22 | 33 |
28 | 505 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 01:00:26 | 32 |
29 | 554 | Petrnoušek Dominik | 1999 | RockMachine - Cyklomax | 01:00:57 | 31 |
30 | 533 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 01:00:58 | 30 |
31 | 536 | Kovařík Libor | 1981 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 01:00:59 | 29 |
32 | 546 | Káňa Tomáš | 1995 | Pítrs Bikes | 01:02:20 | 28 |
33 | 506 | Horák Jiří | 1989 | GIANT Pítrs Bikes | 01:03:22 | 27 |
34 | 512 | Vik Pavel | 1981 | Opatovice nad Labem | 01:03:37 | 26 |
35 | 547 | Michalec Petr | 1995 | Pítrs Bikes | 01:04:15 | 25 |
36 | 564 | Bartoš Jan | 1981 | Hradec Králové | 01:07:04 | 24 |
37 | 503 | Anděl Jaroslav | 1987 | 01:07:11 | 23 | |
38 | 555 | Roček Miroslav | 1999 | CYCLO profi | 01:07:13 | 22 |
39 | 509 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:07:31 | 21 | |
40 | 586 | Berger Jan | 1979 | 01:08:29 | 20 | |
41 | 584 | Novotný Ráďa | 1982 | Lídl je rychlejší | 01:10:37 | 19 |
42 | 511 | Mikšík Michal | 1987 | IDIADA CZ | 01:15:04 | 18 |
43 | 559 | Klicpera František | 1980 | Giant Racing team | 01:17:55 | 17 |
44 | 585 | Rybín Ondřej | 1993 | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 818 | Nagy Petr | 1978 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:37:20 | 80 |
2 | 830 | Kopecký Lukáš | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:37:21 | 72 |
3 | 816 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:37:36 | 67 |
4 | 847 | Šinkovský Roman | 1976 | HSK cycling team | 00:38:14 | 63 |
5 | 811 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:39:16 | 60 |
6 | 833 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:39:47 | 58 |
7 | 813 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:40:31 | 56 |
8 | 848 | Voříšek Láďa | 1977 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:40:48 | 54 |
9 | 826 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:41:08 | 52 |
10 | 846 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team | 00:41:28 | 50 |
11 | 828 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:41:34 | 49 |
12 | 812 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:42:51 | 48 |
13 | 859 | Jiran Jan | 1977 | MTBO HK | 00:42:55 | 47 |
14 | 850 | Sitta Josef | 1973 | Planet Volitans | 00:44:13 | 46 |
15 | 803 | Hendrich Daniel | 1973 | 00:44:24 | 45 | |
16 | 853 | Lorenc Martin | 1970 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:44:33 | 44 |
17 | 807 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:44:49 | 43 |
18 | 825 | Hájek Jiří | 1973 | 00:45:01 | 42 | |
19 | 809 | Krátký Martin | 1977 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:45:08 | 41 |
20 | 802 | Zmek Jaroslav | 1975 | Parubice-Dubina | 00:45:57 | 40 |
21 | 834 | Řádek Lukáš | 1977 | ENVICONS | 00:46:57 | 39 |
22 | 858 | Filipi Lukáš | 1976 | Sportstyl Hradec Králové | 00:47:16 | 38 |
23 | 844 | Březina Pavel | 1977 | GHOST Team | 00:47:43 | 37 |
24 | 840 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:49:29 | 36 |
25 | 852 | Buriánek Miroslav | 1973 | EuroPainClinics | 00:50:49 | 35 |
26 | 838 | Novotný Jiří | 1969 | JINO Model Hradec Králové | 00:59:18 | 34 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 824 | Svatoš Vladimír | 1963 | AUTOMAX HK | 00:41:35 | 80 |
2 | 843 | Benda Pavel | 1968 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:41:36 | 72 |
3 | 837 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:41:52 | 67 |
4 | 822 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:42:49 | 63 |
5 | 831 | Skalický Michael | 1967 | KS Padubice | 00:42:50 | 60 |
6 | 839 | Hnízdil Jindřich | 1964 | 00:47:02 | 58 | |
7 | 817 | Cinek Petr | 1962 | 00:49:52 | 56 | |
8 | 801 | Žáček Pavel | 1967 | Hradec Králové | 00:51:13 | 54 |
9 | 855 | Aur Zdeněk | 1953 | VK Slavia HK | 00:52:34 | 52 |
10 | 806 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz | 00:52:53 | 50 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1039 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:30:29 | 80 |
2 | 1026 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:30:45 | 72 |
3 | 1052 | Simon Martin | 1980 | Jaroměř | 00:30:51 | 67 |
4 | 1027 | Dražan Tomáš | 1988 | 00:31:00 | 63 | |
5 | 1071 | Mynář Marian | 1988 | Dex team | 00:34:01 | 60 |
6 | 1072 | Turek Zdeněk | 1979 | Dex team | 00:35:50 | 58 |
7 | 1042 | Pleskač Jan | 1980 | Pohřebačka | 00:38:06 | 56 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1009 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:29:26 | 80 |
2 | 1002 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:31:24 | 72 |
3 | 1049 | Jakeš Josef | 1965 | SK OB Týniště nad Orlicí | 00:32:08 | 67 |
4 | 1017 | Trávníček Marek | 1976 | 00:33:21 | 63 | |
5 | 1073 | Houžvička Zbyněk | 1975 | Hradec Králové | 00:36:31 | 60 |
6 | 1044 | Čáp Bohuslav | 1951 | Orel Hradec Králové | 00:39:17 | 58 |
7 | 1013 | Zdanovec Václv | 1964 | 00:44:40 | 56 | |
8 | 1010 | Krátký Josef | 1965 | Hvězda Pardubice | 00:48:53 | 54 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1024 | Solánská Jana | 1985 | TJ MARATONSTAV Úpice | 00:34:21 | 80 |
2 | 1012 | Houžvičková Kateřina | 1979 | 00:36:30 | 72 | |
3 | 1019 | Marečková Dana | 1981 | Hradec Králové | 00:37:23 | 67 |
4 | 1016 | Tilgnerová Radka | 1980 | 00:39:30 | 63 | |
5 | 1020 | Hlaváčová Lucia | 1982 | Hradec Králové | 00:40:54 | 60 |
6 | 1074 | Janouchová Kateřina | 1998 | 00:54:25 | 58 | |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1064 | Metelková Táňa | 1972 | TJ Sokol Hradec Králové | 00:29:34 | 80 |
2 | 1003 | Vejběrová Eva | 1976 | cyklo pokr | 00:36:08 | 72 |
3 | 1007 | Píšová Věra | 1975 | Hradec Králové | 00:43:48 | 67 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1211 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:13:50 | 80 |
2 | 1230 | Pětíková Diana | 1991 | BARTH Run | 00:14:23 | 72 |
3 | 1217 | Bezdíčková Jana | 2003 | Daisy a Jana | 00:15:13 | 67 |
4 | 1210 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:15:32 | 63 |
5 | 1228 | Smolíková Alena | 1986 | Jaroměř | 00:16:16 | 60 |
6 | 1225 | Hronová Markéta | 1990 | Atletika CR | 00:16:29 | 58 |
7 | 1222 | Hovorková Simona | 1984 | 00:17:30 | 56 | |
8 | 1215 | Jičínská Natálie | 1996 | 00:17:59 | 54 | |
9 | 1223 | Plzenská Markéta | 1988 | 00:18:11 | 52 | |
10 | 1209 | Fröhlichová Niki | 1990 | Doggy bear | 00:18:22 | 50 |
11 | 1206 | Smejkalová Jaroslava | 1975 | 00:19:17 | 49 | |
12 | 1213 | Hlisníková Gabriela | 1972 | 00:20:49 | 48 | |
13 | 1205 | Frošová Iva | 1996 | 00:21:41 | 47 | |
14 | 1214 | Škvrnová Adéla | 1998 | Brigitte | 00:23:19 | 46 |
15 | 1233 | Veverková Lucie | 1999 | 00:24:19 | 45 | |
16 | 1232 | Janouchová Viktorie | 1998 | 00:25:20 | 44 | |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1224 | Rinn Jakub | 1987 | MC Český ráj | 00:12:13 | 80 |
2 | 1226 | Havran Jan | 1993 | ISCAREX Česká Třebová | 00:13:29 | 72 |
3 | 1219 | Koďous Leoš | 1974 | Leoš a Egar | 00:13:46 | 67 |
4 | 1201 | Brzak Milan | 1973 | 00:14:39 | 63 | |
5 | 1231 | Hakl Martin | 1973 | AIDA GITIGARO | 00:18:20 | 60 |
design a kód: Michal Pavlík