podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:05:0580
2 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:0972
3 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:1867
4 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:3163
5 8 Krátký Vojta 2011 V6 BIKE FREAKS Holice00:05:3260
6 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:06:0058
7 76 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:06:0356
8 83 Buchal Petr 2011 Dolní Újezd00:06:1154
9 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:06:2252
10 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:06:3450
11 7 Brzak Marin 2011 00:06:4249
12 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:06:4448
13 41 Krejčík Jakub 2011 HK00:06:4847
14 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:07:0646
15 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:07:1045
16 2 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:2544
17 43 Čejp Petr 2011 HO Stěžery00:07:5243
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:2780
2 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3172
3 55 Hovorková Eliška 2011 00:07:2467
4 61 Krejčíková Veronika 2012 Hradec Králové00:07:4063
5 42 Krejčíková Lenka 2011 HK00:07:4160
6 81 Dúcká Editka 2013 00:07:5158
7 80 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:5256
8 31 Chmelíková Eva 2013 00:07:5354
9 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:08:1352
10 35 Šimonová Nikolka 2013 00:09:3350
11 82 Krčková Eliška 2013 Hradec Králové00:10:1249
12 59 Kašparová Adéla 2013 00:10:3248
13 54 Procházková Rachel 2013 SKN HK00:10:4447
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:5080
2 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:06:0772
3 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:06:0867
4 9 Dúcký Ondřej 2010 00:06:1463
5 17 Kaska Štěpán 2009 Hradecký Spinning klub00:06:1960
6 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:2258
7 18 Kaska Šimon 2009 Hradecký Spinning klub00:06:4256
8 20 Plass Jakub 2009 00:06:5654
9 79 Tišer Max 2009 00:07:2652
10 21 Plass Matěj 2009 00:07:3650
11 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:07:5349
12 52 Kopecký Matěj 2010 Hradec Králové00:08:0648
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:5580
2 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:05:5872
3 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:1867
4 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:2363
5 1 Ryndová Marie 2009 HSK Cycling team00:06:5760
6 36 Šimonová Veronika 2009 00:07:2458
7 58 Jarešová Marie Ema 2010 00:07:5056
8 25 Valentova´ Denisa Viktorie 2010 00:08:0154
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 156 Novák Vojtěch 2007 BIKE FREAKS HOLICE00:06:0380
2 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:0472
3 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:0867
4 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:06:1063
5 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:06:1460
6 166 Svoboda Marcel 2007 UNIKOVO MTB TEAM00:06:4658
7 184 Všetička Jan 2007 TC Dobruška00:06:5556
8 178 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:07:1054
9 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:3152
10 200 Pařízek Matěj 2006 Sportstyl Hradec Králové00:07:3450
11 193 Laba Matyáš 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:3649
12 163 Pachta Šimon 2008 00:07:5948
13 164 Pachta Štěpán 2008 00:08:1347
14 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:08:2046
15 201 Filipi Tadeš 2008 Sportstyl Hradec Králové00:08:4145
16 192 Stodola Tomáš 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:08:4244
17 188 Dusza Patrik 2008 SKN HK00:19:5343
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:4380
2 199 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:07:1872
3 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:1967
4 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:07:2063
5 157 Hojková Karla 2008 Staré Holice00:07:2660
6 179 Kočová Barbora 2007 INT CZ00:07:2758
7 151 Nádvorníková Daniela 2007 HSK Cycling team00:10:2456
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 162 Lhoták Václav 2004 BIKE FREAKS HOLICE00:11:3380
2 202 Hojka Fanda 2005 BIKE FREAKS Holice00:11:3472
3 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:4767
4 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:14:4463
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:12:3580
2 154 Kudláčková Anna 2004 GHOST junior team00:13:2472
3 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:13:4167
4 152 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:14:3463
5 150 Maršálková Markéta 2004 HSK Cycling team00:16:2160
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:37:0380
2 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:39:2172
3 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:39:2967
4 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:40:1763
5 318 Platenka Filip 2000 V6 BIKE FREAKS Holice00:41:1460
6 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:43:0558
7 316 Kadlec Petr 2000 JKF Jaroměř00:44:3656
8 300 Mrňávek Martin 2003 00:45:2754
9 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:45:5352
10 317 Buriánek Šimon 2003 EuroPainClinics00:50:4850
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:45:2480
2 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:46:0872
3 309 Hanušová Natálie 2000 Gian Pitrs bikesDNF0
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 403 Bergerová Karolina 1992 Carla.kupkolo.cz D.K.n.L.00:41:3380
2 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:41:5772
3 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:44:3267
4 408 Tučková Monika 1993 OPLT CYCLING00:44:4663
5 405 Kubanová Kateřina 1984 00:49:4360
6 415 Panušová Petra 1975 SYMBIO +00:52:4758
7 400 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team01:00:2656
8 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:02:0654
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:52:4480
2 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:52:4572
3 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:52:4767
4 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:55:0363
5 549 Kulhavý Tomáš 1988 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:0460
6 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:55:0758
7 582 Krček Vojtěch 1984 00:55:1056
8 538 Šebrle Jiří 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:55:1854
9 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:55:1952
10 576 Vaníček Vojtěch 1985 00:55:3550
11 577 Kolesár Roman 1988 BAKAKO 00:55:3749
12 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:56:0848
13 580 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:56:0947
14 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:56:2646
15 530 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:56:5745
16 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:57:0044
17 542 Frencl Martin 1990 Pítrs Bikes00:57:4243
18 531 Kuban Michal 1985 00:57:5942
19 524 Novotný František 1981 Hradecký Spinning klub00:58:2941
20 517 Šváb Jan 1991 Greyhound Racing Team00:58:3340
21 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:58:4139
22 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice00:58:4738
23 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs Bikes00:58:5137
24 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ00:59:0636
25 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub00:59:1535
26 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub00:59:3234
27 526 Novák Richard 1979 BIKEPART.CZ01:00:2233
28 505 Moravec Michal 1980 GHOST Team01:00:2632
29 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax01:00:5731
30 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:00:5830
31 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN01:00:5929
32 546 Káňa Tomáš 1995 Pítrs Bikes01:02:2028
33 506 Horák Jiří 1989 GIANT Pítrs Bikes01:03:2227
34 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:03:3726
35 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:04:1525
36 564 Bartoš Jan 1981 Hradec Králové01:07:0424
37 503 Anděl Jaroslav 1987 01:07:1123
38 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:07:1322
39 509 Janáček Tomáš 1988 01:07:3121
40 586 Berger Jan 1979 01:08:2920
41 584 Novotný Ráďa 1982 Lídl je rychlejší01:10:3719
42 511 Mikšík Michal 1987 IDIADA CZ01:15:0418
43 559 Klicpera František 1980 Giant Racing team01:17:5517
44 585 Rybín Ondřej 1993 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAMDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:37:2080
2 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:37:2172
3 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:37:3667
4 847 Šinkovský Roman 1976 HSK Cycling team00:38:1463
5 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:39:1660
6 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:39:4758
7 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:40:3156
8 848 Voříšek Láďa 1977 CYKLO PROFI GOLD FREN00:40:4854
9 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:0852
10 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:41:2850
11 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:3449
12 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:42:5148
13 859 Jiran Jan 1977 MTBO HK00:42:5547
14 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:44:1346
15 803 Hendrich Daniel 1973 00:44:2445
16 853 Lorenc Martin 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:44:3344
17 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:44:4943
18 825 Hájek Jiří 1973 00:45:0142
19 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:45:0841
20 802 Zmek Jaroslav 1975 Parubice-Dubina00:45:5740
21 834 Řádek Lukáš 1977 ENVICONS00:46:5739
22 858 Filipi Lukáš 1976 Sportstyl Hradec Králové00:47:1638
23 844 Březina Pavel 1977 GHOST Team00:47:4337
24 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:49:2936
25 852 Buriánek Miroslav 1973 EuroPainClinics00:50:4935
26 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové00:59:1834
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:41:3580
2 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:41:3672
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:41:5267
4 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:42:4963
5 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:42:5060
6 839 Hnízdil Jindřich 1964 00:47:0258
7 817 Cinek Petr 1962 00:49:5256
8 801 Žáček Pavel 1967 Hradec Králové00:51:1354
9 855 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:52:3452
10 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz00:52:5350
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:30:2980
2 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:30:4572
3 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:30:5167
4 1027 Dražan Tomáš 1988 00:31:0063
5 1071 Mynář Marian 1988 Dex team 00:34:0160
6 1072 Turek Zdeněk 1979 Dex team 00:35:5058
7 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:38:0656
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:29:2680
2 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:31:2472
3 1049 Jakeš Josef 1965 SK OB Týniště nad Orlicí00:32:0867
4 1017 Trávníček Marek 1976 00:33:2163
5 1073 Houžvička Zbyněk 1975 Hradec Králové00:36:3160
6 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:39:1758
7 1013 Zdanovec Václv 1964 00:44:4056
8 1010 Krátký Josef 1965 Hvězda Pardubice00:48:5354
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:34:2180
2 1012 Houžvičková Kateřina 1979 00:36:3072
3 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:37:2367
4 1016 Tilgnerová Radka 1980 00:39:3063
5 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:40:5460
6 1074 Janouchová Kateřina 1998 00:54:2558
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:29:3480
2 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:36:0872
3 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:43:4867
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:5080
2 1230 Pětíková Diana 1991 BARTH Run00:14:2372
3 1217 Bezdíčková Jana 2003 Daisy a Jana00:15:1367
4 1210 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:15:3263
5 1228 Smolíková Alena 1986 Jaroměř00:16:1660
6 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:16:2958
7 1222 Hovorková Simona 1984 00:17:3056
8 1215 Jičínská Natálie 1996 00:17:5954
9 1223 Plzenská Markéta 1988 00:18:1152
10 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:18:2250
11 1206 Smejkalová Jaroslava 1975 00:19:1749
12 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:20:4948
13 1205 Frošová Iva 1996 00:21:4147
14 1214 Škvrnová Adéla 1998 Brigitte00:23:1946
15 1233 Veverková Lucie 1999 00:24:1945
16 1232 Janouchová Viktorie 1998 00:25:2044
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1224 Rinn Jakub 1987 MC Český ráj00:12:1380
2 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:13:2972
3 1219 Koďous Leoš 1974 Leoš a Egar00:13:4667
4 1201 Brzak Milan 1973 00:14:3963
5 1231 Hakl Martin 1973 AIDA GITIGARO 00:18:2060