Žáci mladší I. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 34 | Kopecký Jan | 2011 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:04:55 | 80 |
2 | 26 | Špráchal Samuel | 2011 | Poběžovice u Holic | 00:05:00 | 72 |
3 | 65 | Benda Stanislav | 2012 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:05:07 | 67 |
4 | 5 | Janáček Tomáš | 2011 | Tom Pardubice | 00:05:08 | 63 |
5 | 48 | Nedvídek Filip | 2011 | Medvíďata | 00:05:21 | 60 |
6 | 74 | Sitta Hugo | 2011 | Planet Volitans | 00:05:43 | 58 |
7 | 76 | Vaniš Dominik | 2012 | Sezemice | 00:05:47 | 56 |
8 | 24 | Pilnáček Dominik | 2011 | HSK cycling team | 00:05:48 | 54 |
9 | 15 | Macháček Jakub | 2012 | HO Stěžery | 00:05:52 | 52 |
10 | 46 | Říčař Vojěch | 2011 | HK | 00:05:54 | 50 |
11 | 75 | Sitta Bruno | 2013 | Planet Volitans | 00:06:21 | 49 |
12 | 7 | Brzak Marin | 2011 | 00:06:23 | 48 | |
13 | 72 | Husák Matyáš | 2012 | MTBO Dacing team | 00:06:31 | 47 |
14 | 47 | Nedvídek David | 2013 | Medvíďata | 00:06:36 | 46 |
15 | 2 | Gembal Robin | 2013 | GHOST junior team | 00:07:05 | 45 |
16 | 56 | Romportl Jakub | 2012 | HSK cycling team | 00:08:42 | 44 |
Žákyně mladší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 16 | Macháčková Lucie | 2011 | HO Stěžery | 00:06:03 | 80 |
2 | 22 | Famfulíková Elena | 2013 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:05 | 72 |
3 | 49 | Dreslerová Ema | 2012 | Cyklistika Střezetice | 00:06:37 | 67 |
4 | 81 | Dúcká Editka | 2013 | 00:07:09 | 63 | |
5 | 63 | Pavlovcová Barbora | 2012 | Kukleny | 00:07:27 | 60 |
6 | 31 | Chmelíková Eva | 2013 | 00:07:45 | 58 | |
7 | 45 | Říčařová Kamila | 2011 | HK | 00:07:52 | 56 |
8 | 80 | Tuzarová Valentina | 2012 | GHOST junior team | 00:07:57 | 54 |
9 | 39 | Knížková Anna | 2011 | Sezemice | 00:08:01 | 52 |
10 | 35 | Šimonová Nikolka | 2013 | 00:08:05 | 50 | |
11 | 59 | Kašparová Adéla | 2013 | 00:08:08 | 49 | |
Žáci mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 29 | Kovář Melichar | 2009 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:19 | 80 |
2 | 33 | Petráček Milan | 2009 | P.J.P.T. junior team | 00:05:53 | 72 |
3 | 3 | Jakubec Milan | 2010 | GIANT Pítrs Bikes | 00:05:55 | 67 |
4 | 17 | Kaska Štěpán | 2009 | Hradecký Spinning klub | 00:05:59 | 63 |
5 | 18 | Kaska Šimon | 2009 | Hradecký Spinning klub | 00:06:00 | 60 |
6 | 69 | Holan Matěj | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:06:11 | 58 |
7 | 9 | Dúcký Ondřej | 2010 | 00:06:23 | 56 | |
8 | 12 | Král Václav | 2009 | 00:06:26 | 54 | |
9 | 20 | Plass Jakub | 2009 | 00:06:49 | 52 | |
10 | 21 | Plass Matěj | 2009 | 00:06:50 | 50 | |
11 | 79 | Tišer Max | 2009 | 00:07:27 | 49 | |
12 | 52 | Kopecký Matěj | 2010 | Hradec Králové | 00:07:50 | 48 |
13 | 68 | Jirouš Dominik | 2010 | KADADO | 00:08:10 | 47 |
14 | 50 | Koreček Jakub | 2010 | Nepasický cyklo tým | 00:08:44 | 46 |
Žákyně mladší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 28 | Bohánská Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 00:05:42 | 80 |
2 | 70 | Holanová Anežka | 2009 | Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem z. s. | 00:05:44 | 72 |
3 | 23 | Famfulíková Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 00:06:05 | 67 |
4 | 6 | Mitvalská Bára | 2009 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:36 | 63 |
5 | 32 | Jakubcová Ella | 2009 | GAINT PITRS BIKES | 00:06:59 | 60 |
6 | 36 | Šimonová Veronika | 2009 | 00:07:14 | 58 | |
7 | 25 | Valentova´ Denisa Viktorie | 2010 | 00:07:27 | 56 | |
8 | 58 | Jarešová Marie Ema | 2010 | 00:07:40 | 54 | |
Žáci starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 167 | Hendrych Vojta | 2006 | BIKE FREAKS Holice | 00:05:46 | 80 |
2 | 176 | Nechuta Marek | 2007 | Bike Freaks Holie | 00:05:47 | 72 |
3 | 158 | Hendrich Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:06:14 | 67 |
4 | 173 | Frencl Patrik | 2008 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:15 | 63 |
5 | 172 | Frencl Dominik | 2007 | GIANT Pítrs Bikes | 00:06:16 | 60 |
6 | 197 | Meloun Jakub | 2007 | Litomyšl | 00:06:38 | 58 |
7 | 159 | Rufr Martin | 2007 | BIKE FREAKS Holice | 00:06:50 | 56 |
8 | 189 | Papoušek Adam | 2008 | UNIKOVO MTB TEAM | 00:06:51 | 54 |
9 | 171 | Macháček Tomáš | 2008 | HO Stěžery | 00:07:07 | 52 |
10 | 184 | Všetička Jan | 2007 | TC Dobruška | 00:07:09 | 50 |
11 | 155 | Vejběra Marek | 2008 | cyklo pokr | 00:07:22 | 49 |
12 | 163 | Pachta Šimon | 2008 | 00:07:38 | 48 | |
13 | 164 | Pachta Štěpán | 2008 | 00:08:29 | 47 | |
14 | 186 | Buchal Tomáš | 2008 | Dolní Újezd | 00:08:52 | 46 |
15 | 192 | Stodola Tomáš | 2008 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:10:47 | 45 |
16 | 178 | Malíř Hóna | 2008 | GHOST junior team | 00:10:48 | 44 |
17 | 196 | Kraus Jan | 2008 | MTB Unikovo team | 00:10:49 | 43 |
Žákyně starší I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 170 | Krátká Zuzka | 2008 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:06:45 | 80 |
2 | 199 | Tuzarová Natali | 2006 | GHOST junior team | 00:07:03 | 72 |
3 | 182 | Petráčková Anna | 2008 | P.J.P.T. junior team | 00:07:20 | 67 |
4 | 180 | Kroulíková Michaela | 2006 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:07:22 | 63 |
5 | 194 | Julie Štěpánková | 2006 | 00:07:29 | 60 | |
6 | 195 | Hanyková Adéla | 2008 | INDIGO cycling team | 00:08:27 | 58 |
Žáci starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 165 | Soukup Vojta | 2005 | PARDUS TUFO PROSTĚJOV | 00:11:53 | 80 |
2 | 190 | Stodola Matěj | 2005 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:14:33 | 72 |
Žákyně starší II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 160 | Doležalová Markéta | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:12:16 | 80 |
2 | 168 | Peterková Eliška | 2005 | MTB SPARTAK VRCHLABÍ | 00:13:06 | 72 |
3 | 177 | Nechutová Vendula | 2005 | BIKE FREAKS Holice | 00:13:36 | 67 |
4 | 152 | Ryndová Anna | 2005 | HSK cycling team | 00:14:14 | 63 |
Junioři | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 305 | Coufal Tomáš | 2001 | APACHE LOKO TRUTNOV | 00:36:54 | 80 |
2 | 301 | Pinkas Daniel | 2001 | Cyklo-ski klub Polička | 00:39:34 | 72 |
3 | 306 | Morávek Roman | 2002 | SK Špindl | 00:41:04 | 67 |
4 | 302 | Jaroš Václav | 2000 | Elkov Author Junior team | 00:41:48 | 63 |
5 | 318 | Platenka Filip | 2000 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:42:04 | 60 |
6 | 313 | Makovský Matyáš | 2003 | Hradec Králové | 00:43:53 | 58 |
7 | 300 | Mrňávek Martin | 2003 | 00:46:49 | 56 | |
8 | 308 | Horáček Čestmír | 2003 | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 00:48:30 | 54 |
9 | 317 | Buriánek Šimon | 2003 | EuroPainClinics | 00:53:37 | 52 |
10 | 319 | Špaček Adam | 2001 | Holice | 00:56:05 | 50 |
Juniorky | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 311 | Šedová Tereza | 2003 | Cyklo Bendl | 00:45:48 | 80 |
2 | 304 | Hendrychová Lucka | 2003 | BIKE FREAKS Holice | 00:46:47 | 72 |
Ženy | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 404 | Vtípilová Jana | 1992 | GHOST Team | 00:42:11 | 80 |
2 | 410 | Antropiusová Daniela | 1982 | Planet Volitans | 00:44:31 | 72 |
3 | 407 | Štěpánovská Eva | 1994 | POLANSKÝ BIKE AND RUN | 00:50:21 | 67 |
4 | 414 | Zvěřinová Martina | 1983 | 00:53:24 | 63 | |
5 | 413 | Benková Markéta | 1988 | 00:53:33 | 60 | |
6 | 400 | Gembalová Karolína | 1990 | GHOST Team | 01:00:17 | 58 |
7 | 401 | Hendrychová Vlaďka | 1976 | BIKE FREAKS Holice | 01:02:59 | 56 |
Muži | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 501 | Šťastný Roman | 1979 | Rock Machine-Cyklomax | 00:51:37 | 80 |
2 | 500 | Brendl Tomáš | 1986 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:51:38 | 72 |
3 | 553 | Mokrý Jakub | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 00:51:39 | 67 |
4 | 507 | Splítek Martin | 1988 | HSK cycling team | 00:54:36 | 63 |
5 | 576 | Vaníček Vojtěch | 1985 | 00:54:40 | 60 | |
6 | 551 | Vaněk Vladimír | 1983 | HSK cycling team | 00:54:41 | 58 |
7 | 521 | Vítek Petr | 1986 | Hradecký Spinning klub | 00:54:48 | 56 |
8 | 530 | Malíř Jan | 1980 | GHOST Team | 00:54:51 | 54 |
9 | 518 | Bako Josef | 1985 | KUPKOLO.cz | 00:55:17 | 52 |
10 | 580 | Hloušek Martin | 1982 | HO ŠTIKA | 00:56:48 | 50 |
11 | 532 | Vosátka Tomáš | 1982 | RockMachine - Cyklomax | 00:57:14 | 49 |
12 | 577 | Kolesár Roman | 1988 | BAKAKO | 00:57:27 | 48 |
13 | 531 | Kuban Michal | 1985 | 00:57:31 | 47 | |
14 | 542 | Frencl Martin | 1990 | Pítrs Bikes | 00:57:36 | 46 |
15 | 524 | Novotný František | 1981 | Hradecký Spinning klub | 00:57:39 | 45 |
16 | 543 | Dresler Lukáš | 1979 | Cyklistika Střezetice | 00:57:59 | 44 |
17 | 581 | Zvěřina Petr | 1982 | 00:58:01 | 43 | |
18 | 567 | Kolda Pavel | 1990 | BAKAKO Nová Paka | 00:58:02 | 42 |
19 | 522 | Fišar Petr | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:58:11 | 41 |
20 | 514 | Vtípil Radek | 1983 | GHOST Team | 00:58:12 | 40 |
21 | 519 | Macháček Jiří | 1979 | 00:58:41 | 39 | |
22 | 505 | Moravec Michal | 1980 | GHOST Team | 00:58:42 | 38 |
23 | 523 | Dubrovský Lukáš | 1984 | Hradecký Spinning klub | 00:59:08 | 37 |
24 | 536 | Kovařík Libor | 1981 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:59:24 | 36 |
25 | 515 | Kotiza Tomáš | 1991 | IDIADA CZ | 00:59:50 | 35 |
26 | 526 | Novák Richard | 1979 | BIKEPART.CZ | 01:00:02 | 34 |
27 | 520 | Komberec Aleš | 1979 | Hradecký Spinning klub | 01:00:12 | 33 |
28 | 554 | Petrnoušek Dominik | 1999 | RockMachine - Cyklomax | 01:01:04 | 32 |
29 | 512 | Vik Pavel | 1981 | Opatovice nad Labem | 01:01:05 | 31 |
30 | 540 | Haškovec Jan | 1980 | 01:01:31 | 30 | |
31 | 546 | Káňa Tomáš | 1995 | Pítrs Bikes | 01:02:08 | 29 |
32 | 533 | Richter Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 01:02:51 | 28 |
33 | 555 | Roček Miroslav | 1999 | CYCLO profi | 01:03:23 | 27 |
34 | 547 | Michalec Petr | 1995 | Pítrs Bikes | 01:03:48 | 26 |
35 | 537 | Horálek Jiří | 1986 | 01:06:05 | 25 | |
36 | 552 | Máslo Jan | 1992 | RockMachine - Cyklomax | 01:08:17 | 24 |
37 | 575 | Kopecký Martin | 1980 | Sovy Bělečko | 01:08:21 | 23 |
38 | 509 | Janáček Tomáš | 1988 | 01:09:02 | 22 | |
39 | 503 | Anděl Jaroslav | 1987 | 01:10:36 | 21 | |
40 | 578 | Sušil David | 1994 | Holice | 01:14:38 | 20 |
41 | 508 | Svoboda Jakub | 1990 | YOGI Racing Team Ostrava | 01:16:17 | 19 |
42 | 559 | Klicpera František | 1980 | Giant Racing team | 01:19:53 | 18 |
43 | 502 | Košťál Arnošt | 1983 | 01:24:07 | 17 | |
44 | 579 | Šauer Martin | 1984 | 01:30:01 | 16 | |
45 | 504 | Jakubec Milan | 1981 | GIANT Pítrs Bikes | DNF | 0 |
46 | 556 | Chutný Martin | 1991 | HSK cycling team | DNF | 0 |
Masters I. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 816 | Ptáček Ondřej | 1976 | sobotkasport.cz | 00:36:53 | 80 |
2 | 830 | Kopecký Lukáš | 1978 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:36:57 | 72 |
3 | 818 | Nagy Petr | 1978 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:37:17 | 67 |
4 | 841 | Kučera Tomáš | 1977 | Ski bikecentrum.cz team | 00:38:05 | 63 |
5 | 856 | Pišl David | 1976 | FANTAZIE BIKE TEM | 00:38:54 | 60 |
6 | 813 | Truhlář Jan | 1977 | HSK cycling team | 00:38:59 | 58 |
7 | 854 | Novosad David | 1975 | GHOST Team | 00:39:08 | 56 |
8 | 811 | Vondrouš Pavel | 1974 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:39:13 | 54 |
9 | 815 | Veselka Zdeněk | 1974 | HSK cycling team | 00:39:14 | 52 |
10 | 823 | Nosek Ruda | 1970 | VELOCENTRUM - STRATOS AUTO | 00:39:15 | 50 |
11 | 833 | Koreček Richard | 1976 | Nepasický cyklo tým | 00:39:57 | 49 |
12 | 828 | Hájek Tomáš | 1974 | IDIADA CZ | 00:41:20 | 48 |
13 | 846 | Husák Vašek | 1977 | MTBO Racing team | 00:41:25 | 47 |
14 | 848 | Voříšek Láďa | 1977 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 00:41:28 | 46 |
15 | 826 | Kočí Ladislav | 1972 | INT CZ | 00:41:40 | 45 |
16 | 812 | Plodek Štěpán | 1977 | ENVICONS | 00:43:47 | 44 |
17 | 849 | Dražek Tomáš | 1975 | Reopoint team | 00:43:51 | 43 |
18 | 803 | Hendrich Daniel | 1973 | 00:44:06 | 42 | |
19 | 809 | Krátký Martin | 1977 | V6 BIKE FREAKS Holice | 00:44:29 | 41 |
20 | 825 | Hájek Jiří | 1973 | 00:44:42 | 40 | |
21 | 850 | Sitta Josef | 1973 | Planet Volitans | 00:44:57 | 39 |
22 | 807 | Fišer Jaroslav | 1972 | Regio auto HK | 00:45:13 | 38 |
23 | 851 | Pavel Tomáš | 1976 | Night RUN | 00:46:32 | 37 |
24 | 834 | Řádek Lukáš | 1977 | ENVICONS | 00:47:04 | 36 |
25 | 840 | Kutnar Jiří | 1970 | Třebeš | 00:48:32 | 35 |
26 | 844 | Březina Pavel | 1977 | GHOST Team | 00:50:28 | 34 |
27 | 852 | Buriánek Miroslav | 1973 | EuroPainClinics | 00:53:40 | 33 |
28 | 800 | Košťál Marek | 1978 | BIKE FREAKS Holice | 00:55:45 | 32 |
29 | 838 | Novotný Jiří | 1969 | JINO Model Hradec Králové | 00:59:13 | 31 |
30 | 804 | Kopecký Michal | 1977 | Bemaniax | DNF | 0 |
Masters II. | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 824 | Svatoš Vladimír | 1963 | AUTOMAX HK | 00:41:19 | 80 |
2 | 843 | Benda Pavel | 1968 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 00:41:21 | 72 |
3 | 837 | Gabriel Aleš | 1965 | Týniště nad Orlicí | 00:41:27 | 67 |
4 | 822 | Holeček Milan | 1966 | Team Delfin Lhota pod Libčany | 00:42:53 | 63 |
5 | 831 | Skalický Michael | 1967 | KS Padubice | 00:42:55 | 60 |
6 | 839 | Hnízdil Jindřich | 1964 | 00:47:03 | 58 | |
7 | 855 | Aur Zdeněk | 1953 | VK Slavia HK | 00:54:18 | 56 |
8 | 806 | Tomalík Václav | 1963 | ApaCare.cz | 00:55:07 | 54 |
Běžecký Muži A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1051 | Jor Martin | 1987 | RunSport Team | 00:29:00 | 80 |
2 | 1026 | Lán Filip | 1980 | OK Slavia Hradec Králové | 00:31:16 | 72 |
3 | 1039 | Novotný Pavel | 1981 | BK Vysoká nad Labem | 00:31:25 | 67 |
4 | 1045 | Adámek Jakub | 1985 | Hradec Králové | 00:31:30 | 63 |
5 | 1052 | Simon Martin | 1980 | Jaroměř | 00:31:33 | 60 |
6 | 1011 | Stohwasser Petr | 1982 | 00:32:59 | 58 | |
7 | 1069 | Uher Tomáš | 1985 | VEGAN SPORT CLUB | 00:33:26 | 56 |
8 | 1042 | Pleskač Jan | 1980 | Pohřebačka | 00:40:15 | 54 |
Běžecký Muži B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1009 | Doucha Jiří | 1971 | Hvězda Pardubice | 00:30:53 | 80 |
2 | 1070 | Jindra Aleš | 1977 | SK Děti Severu | 00:31:42 | 72 |
3 | 1002 | Vejběra Jan | 1966 | cyklo pokr | 00:32:42 | 67 |
4 | 1017 | Trávníček Marek | 1976 | 00:34:09 | 63 | |
5 | 1044 | Čáp Bohuslav | 1951 | Orel Hradec Králové | 00:40:57 | 60 |
6 | 1029 | Černý Aleš | 1964 | JRF Jaroměř | DNF | 0 |
7 | 1068 | Holomek Petr | 1968 | Vikingové | DNF | 0 |
Běžecký Ženy A | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1024 | Solánská Jana | 1985 | TJ MARATONSTAV Úpice | 00:36:00 | 80 |
2 | 1012 | Houžvičková Kateřina | 1979 | 00:36:38 | 72 | |
3 | 1019 | Marečková Dana | 1981 | Hradec Králové | 00:38:52 | 67 |
4 | 1016 | Tilgnerová Radka | 1980 | 00:39:22 | 63 | |
5 | 1020 | Hlaváčová Lucia | 1982 | Hradec Králové | 00:42:54 | 60 |
6 | 1047 | Pavelková Michaela | 1989 | Pardubice | 00:46:19 | 58 |
Běžecký Ženy B | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1064 | Metelková Táňa | 1972 | TJ Sokol Hradec Králové | 00:31:08 | 80 |
2 | 1063 | Kubiasová Kateřina | 1978 | Vlčkovice | 00:34:21 | 72 |
3 | 1003 | Vejběrová Eva | 1976 | cyklo pokr | 00:37:26 | 67 |
4 | 1048 | Čechová Iva | 1975 | Hradec Králové | 00:39:17 | 63 |
5 | 1062 | Vinšálková Tereza | 1978 | Liberec | 00:43:43 | 60 |
6 | 1007 | Píšová Věra | 1975 | Hradec Králové | 00:45:24 | 58 |
Ženy canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1211 | Bezoušková Gabriela | 1990 | Gitigaro | 00:13:41 | 80 |
2 | 1208 | Zoubková Barbora | 1993 | Speed dogs canicross | 00:14:36 | 72 |
3 | 1210 | Haisová Beáta | 1994 | Gitigaro | 00:16:26 | 67 |
4 | 1217 | Bezdíčková Jana | 2003 | Daisy a Jana | 00:16:30 | 63 |
5 | 1225 | Hronová Markéta | 1990 | Atletika CR | 00:17:25 | 60 |
6 | 1223 | Plzenská Markéta | 1988 | 00:17:44 | 58 | |
7 | 1206 | Smejkalová Jaroslava | 1975 | 00:19:10 | 56 | |
8 | 1209 | Fröhlichová Niki | 1990 | Doggy bear | 00:19:21 | 54 |
9 | 1212 | Šenová Petra | 1980 | Šneci v běhu | 00:19:54 | 52 |
10 | 1213 | Hlisníková Gabriela | 1972 | 00:21:03 | 50 | |
11 | 1205 | Frošová Iva | 1996 | 00:22:48 | 49 | |
12 | 1214 | Škvrnová Adéla | 1998 | Brigitte | 00:25:15 | 48 |
13 | 1221 | Brndiarová Justýna | 1996 | Bert a Justý | 00:27:37 | 47 |
Muži canicross | ||||||
Pořadí | Start. číslo | Jméno | Ročník | Oddíl - klub, město | Čas | Body |
1 | 1226 | Havran Jan | 1993 | ISCAREX Česká Třebová | 00:13:21 | 80 |
2 | 1219 | Koďous Leoš | 1974 | Leoš a Egar | 00:13:25 | 72 |
3 | 1201 | Brzak Milan | 1973 | 00:15:07 | 67 | |
4 | 1200 | Zdanovec Václav | 1964 | 00:20:23 | 63 |
design a kód: Michal Pavlík