podklad NHP foto

Pořadatel

HSK Cycling team

Facebook

Hradecký pohár - facebook

Hlavní partner

Rock Machine

Další partneři

Město Hradec Králové
Městské lesy Hradec Králové a.s.
Královéhradecký Kraj
Porsche Hradec Králové
Cyklo Pokr
Automax
CK Cyklotur
Triocolor
Půlmaraton
Výtvarné hračky
Kascaro
Bar dog
Non-stop dogwear
run4fun
Zverimex Sirius
mira mar - Přítel Vašich přátel...
Aktivní zvíře

Výsledky

Žáci mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 34 Kopecký Jan 2011 PRESTIGE CYCLING TEAM00:04:5580
2 26 Špráchal Samuel 2011 Poběžovice u Holic00:05:0072
3 65 Benda Stanislav 2012 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:05:0767
4 5 Janáček Tomáš 2011 Tom Pardubice00:05:0863
5 48 Nedvídek Filip 2011 Medvíďata00:05:2160
6 74 Sitta Hugo 2011 Planet Volitans00:05:4358
7 76 Vaniš Dominik 2012 Sezemice00:05:4756
8 24 Pilnáček Dominik 2011 HSK Cycling team00:05:4854
9 15 Macháček Jakub 2012 HO Stěžery00:05:5252
10 46 Říčař Vojěch 2011 HK00:05:5450
11 75 Sitta Bruno 2013 Planet Volitans00:06:2149
12 7 Brzak Marin 2011 00:06:2348
13 72 Husák Matyáš 2012 MTBO Dacing team00:06:3147
14 47 Nedvídek David 2013 Medvíďata00:06:3646
15 2 Gembal Robin 2013 GHOST junior team00:07:0545
16 56 Romportl Jakub 2012 HSK Cycling team00:08:4244
Žákyně mladší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 16 Macháčková Lucie 2011 HO Stěžery00:06:0380
2 22 Famfulíková Elena 2013 BAKAKO Nová Paka00:06:0572
3 49 Dreslerová Ema 2012 Cyklistika Střezetice00:06:3767
4 81 Dúcká Editka 2013 00:07:0963
5 63 Pavlovcová Barbora 2012 Kukleny00:07:2760
6 31 Chmelíková Eva 2013 00:07:4558
7 45 Říčařová Kamila 2011 HK00:07:5256
8 80 Tuzarová Valentina 2012 GHOST junior team00:07:5754
9 39 Knížková Anna 2011 Sezemice00:08:0152
10 35 Šimonová Nikolka 2013 00:08:0550
11 59 Kašparová Adéla 2013 00:08:0849
Žáci mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 29 Kovář Melichar 2009 BIKE FREAKS Holice00:05:1980
2 33 Petráček Milan 2009 P.J.P.T. junior team00:05:5372
3 3 Jakubec Milan 2010 GIANT Pítrs Bikes00:05:5567
4 17 Kaska Štěpán 2009 Hradecký Spinning klub00:05:5963
5 18 Kaska Šimon 2009 Hradecký Spinning klub00:06:0060
6 69 Holan Matěj 2009 Carla.kupkolo.cz00:06:1158
7 9 Dúcký Ondřej 2010 00:06:2356
8 12 Král Václav 2009 00:06:2654
9 20 Plass Jakub 2009 00:06:4952
10 21 Plass Matěj 2009 00:06:5050
11 79 Tišer Max 2009 00:07:2749
12 52 Kopecký Matěj 2010 Hradec Králové00:07:5048
13 68 Jirouš Dominik 2010 KADADO00:08:1047
14 50 Koreček Jakub 2010 Nepasický cyklo tým00:08:4446
Žákyně mladší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 28 Bohánská Vanesa 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 00:05:4280
2 70 Holanová Anežka 2009 Carla.kupkolo.cz00:05:4472
3 23 Famfulíková Barbora 2010 BAKAKO Nová Paka00:06:0567
4 6 Mitvalská Bára 2009 UNIKOVO MTB TEAM00:06:3663
5 32 Jakubcová Ella 2009 GAINT PITRS BIKES00:06:5960
6 36 Šimonová Veronika 2009 00:07:1458
7 25 Valentova´ Denisa Viktorie 2010 00:07:2756
8 58 Jarešová Marie Ema 2010 00:07:4054
Žáci starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 167 Hendrych Vojta 2006 BIKE FREAKS Holice00:05:4680
2 176 Nechuta Marek 2007 Bike Freaks Holie00:05:4772
3 158 Hendrich Daniel Maximus 2008 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:06:1467
4 173 Frencl Patrik 2008 GIANT Pítrs Bikes00:06:1563
5 172 Frencl Dominik 2007 GIANT Pítrs Bikes00:06:1660
6 197 Meloun Jakub 2007 Litomyšl00:06:3858
7 159 Rufr Martin 2007 BIKE FREAKS Holice00:06:5056
8 189 Papoušek Adam 2008 UNIKOVO MTB TEAM00:06:5154
9 171 Macháček Tomáš 2008 HO Stěžery00:07:0752
10 184 Všetička Jan 2007 TC Dobruška00:07:0950
11 155 Vejběra Marek 2008 cyklo pokr00:07:2249
12 163 Pachta Šimon 2008 00:07:3848
13 164 Pachta Štěpán 2008 00:08:2947
14 186 Buchal Tomáš 2008 Dolní Újezd00:08:5246
15 192 Stodola Tomáš 2008 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:10:4745
16 178 Malíř Hóna 2008 GHOST junior team00:10:4844
17 196 Kraus Jan 2008 MTB Unikovo team00:10:4943
Žákyně starší I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 170 Krátká Zuzka 2008 V6 BIKE FREAKS Holice00:06:4580
2 199 Tuzarová Natali 2006 GHOST junior team00:07:0372
3 182 Petráčková Anna 2008 P.J.P.T. junior team00:07:2067
4 180 Kroulíková Michaela 2006 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:07:2263
5 194 Julie Štěpánková 2006 00:07:2960
6 195 Hanyková Adéla 2008 INDIGO cycling team00:08:2758
Žáci starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 165 Soukup Vojta 2005 PARDUS TUFO PROSTĚJOV00:11:5380
2 190 Stodola Matěj 2005 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:14:3372
Žákyně starší II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 160 Doležalová Markéta 2005 BIKE FREAKS Holice00:12:1680
2 168 Peterková Eliška 2005 MTB SPARTAK VRCHLABÍ00:13:0672
3 177 Nechutová Vendula 2005 BIKE FREAKS Holice00:13:3667
4 152 Ryndová Anna 2005 HSK Cycling team00:14:1463
Junioři
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 305 Coufal Tomáš 2001 APACHE LOKO TRUTNOV00:36:5480
2 301 Pinkas Daniel 2001 Cyklo-ski klub Polička00:39:3472
3 306 Morávek Roman 2002 SK Špindl00:41:0467
4 302 Jaroš Václav 2000 Elkov Author Junior team00:41:4863
5 318 Platenka Filip 2000 V6 BIKE FREAKS Holice00:42:0460
6 313 Makovský Matyáš 2003 Hradec Králové00:43:5358
7 300 Mrňávek Martin 2003 00:46:4956
8 308 Horáček Čestmír 2003 Cyklo Bendl Vysoké Mýto00:48:3054
9 317 Buriánek Šimon 2003 EuroPainClinics00:53:3752
10 319 Špaček Adam 2001 Holice00:56:0550
Juniorky
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 311 Šedová Tereza 2003 Cyklo Bendl00:45:4880
2 304 Hendrychová Lucka 2003 BIKE FREAKS Holice00:46:4772
Ženy
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 404 Vtípilová Jana 1992 GHOST Team00:42:1180
2 410 Antropiusová Daniela 1982 Planet Volitans00:44:3172
3 407 Štěpánovská Eva 1994 POLANSKÝ BIKE AND RUN00:50:2167
4 414 Zvěřinová Martina 1983 00:53:2463
5 413 Benková Markéta 1988 00:53:3360
6 400 Gembalová Karolína 1990 GHOST Team01:00:1758
7 401 Hendrychová Vlaďka 1976 BIKE FREAKS Holice01:02:5956
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 501 Šťastný Roman 1979 Rock Machine-Cyklomax00:51:3780
2 500 Brendl Tomáš 1986 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:51:3872
3 553 Mokrý Jakub 1990 SKIBIKECENTRUM.CZ team00:51:3967
4 507 Splítek Martin 1988 HSK Cycling team00:54:3663
5 576 Vaníček Vojtěch 1985 00:54:4060
6 551 Vaněk Vladimír 1983 HSK Cycling team00:54:4158
7 521 Vítek Petr 1986 Hradecký Spinning klub00:54:4856
8 530 Malíř Jan 1980 GHOST Team00:54:5154
9 518 Bako Josef 1985 KUPKOLO.cz00:55:1752
10 580 Hloušek Martin 1982 HO ŠTIKA00:56:4850
11 532 Vosátka Tomáš 1982 RockMachine - Cyklomax00:57:1449
12 577 Kolesár Roman 1988 BAKAKO 00:57:2748
13 531 Kuban Michal 1985 00:57:3147
14 542 Frencl Martin 1990 Pítrs Bikes00:57:3646
15 524 Novotný František 1981 Hradecký Spinning klub00:57:3945
16 543 Dresler Lukáš 1979 Cyklistika Střezetice00:57:5944
17 581 Zvěřina Petr 1982 00:58:0143
18 567 Kolda Pavel 1990 BAKAKO Nová Paka00:58:0242
19 522 Fišar Petr 1984 Hradecký Spinning klub00:58:1141
20 514 Vtípil Radek 1983 GHOST Team00:58:1240
21 519 Macháček Jiří 1979 00:58:4139
22 505 Moravec Michal 1980 GHOST Team00:58:4238
23 523 Dubrovský Lukáš 1984 Hradecký Spinning klub00:59:0837
24 536 Kovařík Libor 1981 CYKLO PROFI GOLD FREN00:59:2436
25 515 Kotiza Tomáš 1991 IDIADA CZ00:59:5035
26 526 Novák Richard 1979 BIKEPART.CZ01:00:0234
27 520 Komberec Aleš 1979 Hradecký Spinning klub01:00:1233
28 554 Petrnoušek Dominik 1999 RockMachine - Cyklomax01:01:0432
29 512 Vik Pavel 1981 Opatovice nad Labem01:01:0531
30 540 Haškovec Jan 1980 01:01:3130
31 546 Káňa Tomáš 1995 Pítrs Bikes01:02:0829
32 533 Richter Zbyněk 1991 GHOST Team01:02:5128
33 555 Roček Miroslav 1999 CYCLO profi01:03:2327
34 547 Michalec Petr 1995 Pítrs Bikes01:03:4826
35 537 Horálek Jiří 1986 01:06:0525
36 552 Máslo Jan 1992 RockMachine - Cyklomax01:08:1724
37 575 Kopecký Martin 1980 Sovy Bělečko01:08:2123
38 509 Janáček Tomáš 1988 01:09:0222
39 503 Anděl Jaroslav 1987 01:10:3621
40 578 Sušil David 1994 Holice01:14:3820
41 508 Svoboda Jakub 1990 YOGI Racing Team Ostrava01:16:1719
42 559 Klicpera František 1980 Giant Racing team01:19:5318
43 502 Košťál Arnošt 1983 01:24:0717
44 579 Šauer Martin 1984 01:30:0116
45 504 Jakubec Milan 1981 GIANT Pítrs BikesDNF0
46 556 Chutný Martin 1991 HSK Cycling teamDNF0
Masters I.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 816 Ptáček Ondřej 1976 sobotkasport.cz00:36:5380
2 830 Kopecký Lukáš 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM00:36:5772
3 818 Nagy Petr 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:37:1767
4 841 Kučera Tomáš 1977 Ski bikecentrum.cz team00:38:0563
5 856 Pišl David 1976 FANTAZIE BIKE TEM00:38:5460
6 813 Truhlář Jan 1977 HSK Cycling team00:38:5958
7 854 Novosad David 1975 GHOST Team00:39:0856
8 811 Vondrouš Pavel 1974 CYKLO PROFI GOLD FREN00:39:1354
9 815 Veselka Zdeněk 1974 HSK Cycling team00:39:1452
10 823 Nosek Ruda 1970 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO00:39:1550
11 833 Koreček Richard 1976 Nepasický cyklo tým00:39:5749
12 828 Hájek Tomáš 1974 IDIADA CZ00:41:2048
13 846 Husák Vašek 1977 MTBO Racing team00:41:2547
14 848 Voříšek Láďa 1977 CYKLO PROFI GOLD FREN00:41:2846
15 826 Kočí Ladislav 1972 INT CZ00:41:4045
16 812 Plodek Štěpán 1977 ENVICONS00:43:4744
17 849 Dražek Tomáš 1975 Reopoint team00:43:5143
18 803 Hendrich Daniel 1973 00:44:0642
19 809 Krátký Martin 1977 V6 BIKE FREAKS Holice00:44:2941
20 825 Hájek Jiří 1973 00:44:4240
21 850 Sitta Josef 1973 Planet Volitans00:44:5739
22 807 Fišer Jaroslav 1972 Regio auto HK00:45:1338
23 851 Pavel Tomáš 1976 Night RUN00:46:3237
24 834 Řádek Lukáš 1977 ENVICONS00:47:0436
25 840 Kutnar Jiří 1970 Třebeš00:48:3235
26 844 Březina Pavel 1977 GHOST Team00:50:2834
27 852 Buriánek Miroslav 1973 EuroPainClinics00:53:4033
28 800 Košťál Marek 1978 BIKE FREAKS Holice00:55:4532
29 838 Novotný Jiří 1969 JINO Model Hradec Králové00:59:1331
30 804 Kopecký Michal 1977 BemaniaxDNF0
Masters II.
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 824 Svatoš Vladimír 1963 AUTOMAX HK00:41:1980
2 843 Benda Pavel 1968 Expres CZ - Scott Team Kolín 00:41:2172
3 837 Gabriel Aleš 1965 Týniště nad Orlicí00:41:2767
4 822 Holeček Milan  1966 Team Delfin Lhota pod Libčany00:42:5363
5 831 Skalický Michael 1967 KS Padubice00:42:5560
6 839 Hnízdil Jindřich 1964 00:47:0358
7 855 Aur Zdeněk 1953 VK Slavia HK00:54:1856
8 806 Tomalík Václav 1963 ApaCare.cz00:55:0754
Běžecký Muži A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1051 Jor Martin 1987 RunSport Team00:29:0080
2 1026 Lán Filip 1980 OK Slavia Hradec Králové00:31:1672
3 1039 Novotný Pavel 1981 BK Vysoká nad Labem00:31:2567
4 1045 Adámek Jakub 1985 Hradec Králové00:31:3063
5 1052 Simon Martin 1980 Jaroměř00:31:3360
6 1011 Stohwasser Petr 1982 00:32:5958
7 1069 Uher Tomáš 1985 VEGAN SPORT CLUB00:33:2656
8 1042 Pleskač Jan 1980 Pohřebačka00:40:1554
Běžecký Muži B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1009 Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice00:30:5380
2 1070 Jindra Aleš 1977 SK Děti Severu00:31:4272
3 1002 Vejběra Jan 1966 cyklo pokr00:32:4267
4 1017 Trávníček Marek 1976 00:34:0963
5 1044 Čáp Bohuslav 1951 Orel Hradec Králové00:40:5760
6 1029 Černý Aleš 1964 JRF JaroměřDNF0
7 1068 Holomek Petr 1968 VikingovéDNF0
Běžecký Ženy A
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1024 Solánská Jana 1985 TJ MARATONSTAV Úpice00:36:0080
2 1012 Houžvičková Kateřina 1979 00:36:3872
3 1019 Marečková Dana 1981 Hradec Králové00:38:5267
4 1016 Tilgnerová Radka 1980 00:39:2263
5 1020 Hlaváčová Lucia 1982 Hradec Králové00:42:5460
6 1047 Pavelková Michaela 1989 Pardubice00:46:1958
Běžecký Ženy B
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1064 Metelková Táňa 1972 TJ Sokol Hradec Králové00:31:0880
2 1063 Kubiasová Kateřina 1978 Vlčkovice00:34:2172
3 1003 Vejběrová Eva 1976 cyklo pokr00:37:2667
4 1048 Čechová Iva 1975 Hradec Králové00:39:1763
5 1062 Vinšálková Tereza 1978 Liberec00:43:4360
6 1007 Píšová Věra 1975 Hradec Králové 00:45:2458
Ženy canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1211 Bezoušková Gabriela 1990 Gitigaro00:13:4180
2 1208 Zoubková Barbora 1993 Speed dogs canicross00:14:3672
3 1210 Haisová Beáta 1994 Gitigaro00:16:2667
4 1217 Bezdíčková Jana 2003 Daisy a Jana00:16:3063
5 1225 Hronová Markéta 1990 Atletika CR00:17:2560
6 1223 Plzenská Markéta 1988 00:17:4458
7 1206 Smejkalová Jaroslava 1975 00:19:1056
8 1209 Fröhlichová Niki 1990 Doggy bear00:19:2154
9 1212 Šenová Petra 1980 Šneci v běhu 00:19:5452
10 1213 Hlisníková Gabriela 1972 00:21:0350
11 1205 Frošová Iva 1996 00:22:4849
12 1214 Škvrnová Adéla 1998 Brigitte00:25:1548
13 1221 Brndiarová Justýna 1996 Bert a Justý00:27:3747
Muži canicross
Pořadí Start. číslo Jméno Ročník Oddíl - klub, město Čas Body
1 1226 Havran Jan 1993 ISCAREX Česká Třebová00:13:2180
2 1219 Koďous Leoš 1974 Leoš a Egar00:13:2572
3 1201 Brzak Milan 1973 00:15:0767
4 1200 Zdanovec Václav 1964 00:20:2363